Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vstupná brána

2 posters

Goto down

Vstupná brána Empty Vstupná brána

Příspěvek pro Toshio Toppu Sat Dec 06, 2014 9:40 pm

Vstupná brána 4034162

Vstupná brána je jediným vchodom a zároveň východom z Iwagakure no Sato. Je to miesto so stredným stupňom stráženia. Brána sa uzatvára po ôsmej hodine večernej a otvára sa ráno o siedmej hodine. Výnimku môžu tvoriť len osoby s povolením od samotného Tsuchikageho. Stráž pri bráne je zložená z dvoch Jouninov, pričom jeden z nich je vždy členom klanu Ookami, bez výnimky. Tretím členom stráže je chuunin, schovávajúci sa v zálohe nevidený.
V zásade pri bráne stráž nerada vidí neznámych cudzincov, preto sú starostlivo prehľadaní.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Vstupná brána Empty Re: Vstupná brána

Příspěvek pro Yoru Mon Dec 08, 2014 6:52 pm

Napriek tomu, že som bola členom organizácie, nikdy som sa v blízkosti iných členov nezdržiavala. Cestovala som po svete, spoznávala rôzne kultúry. Bavilo ma to. Nechcela som neustále sa len utápať v krvi, nechcela som len bojovať, chcela som byť voľná.
Zastavila som sa pred vstupnou bránou do Iwagakure no Sato. Stála som tu po prvý krát vo svojom živote. Nevedela som, kto je Tsuchikage, ani žiadné iné informácie. Kým teda mi nedá vedúca rozkaz, ani som to nemienila zisťovať.
Nepôsobila som nijako podozrivo, len ako nejaký turista. Nemala som pri sebe zbrane, nič nebezpečné, čo by mohlo ohroziť bezpečnosť tunajších obyvateľov. Keby len tušili, že moja jediná zbraň mi prúdi krvou, čo je mojou pravou podstatou. Nechala som sa teda prehľadať. Nenašli nič, možno len pár nedôležitých vecí a keď vytiahli z mojej malej taštičky fotku s niekoľkými osobami, prudko som im ju vytrhla z rúk a prepichla ich nahnevaným pohľadom. Nevraveli nič, len mi pokynom ruky dovolili vstúpiť do dediny. (presun)
Yoru
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Vstupná brána Empty Re: Vstupná brána

Příspěvek pro Toshio Toppu Tue Dec 09, 2014 11:14 pm

Shinobi


Spoločne s Yako prechádzali okolo brány. Vyslúžili si niekoľko pohľadov od stráži. Brána síce mala byť zatvorená, ale v štandartných uniformách a s Jinchuuriky nebol problém s priepustkou. Navyše keďže išla dobrovoľne, ani vlk nespozoroval nič zlého.
Preto vo svojej ceste pokračovali ďalej.


PRESUN
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Vstupná brána Empty Re: Vstupná brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru