Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavná brána

5 posters

Goto down

Hlavná brána Empty Hlavná brána

Příspěvek pro Rei Hoozuki Sat Dec 06, 2014 7:42 pm

Hlavná brána Jjw8rc

Jediný vchod do Kirigakure no Sato je táto brána, ak sa chcete dostať do Kiri musíte si prejsť kontrolou pri tejto bráne. Vždy to tu strážia niekoľkí Chunini a minimálne jeden Jounin. Pred a okolo celej Kiri je hmla, nie tak obyčajná. Je vytvorená z dvoch dôvodou. Prvým je, že táto hmla detekuje ľudí, chakru a zvieratá, všetko čo sa v nej pohne. No a druhý dôvod je krytie dediny.
Rei Hoozuki
Rei Hoozuki
Mizukage*A
Mizukage*A

Poèet pøíspìvkù : 62
Reputation : 1
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavná brána Empty Re: Hlavná brána

Příspěvek pro Yori Senju Thu Dec 11, 2014 1:20 pm

Před bránou se objevili 3 muži zahálení v černém plášti s černo-červenou maskou, vysvětlili důvod své návštěvy, že mají zprávu z Konohy jen a pouze pro oči Mizukageho. Bylo zvláštní, že zrovna ANBU nesou vzkaz a ještě tak netypičtí, o ANBU ROOT mohli slyšet aji zde v Kiri, říká se, že když Kiri má své šermíře tak Konoha speciální ANBU jednotku. Muži čekali na svolení, aby mohli projít.
Yori Senju
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavná brána Empty Re: Hlavná brána

Příspěvek pro Rei Hoozuki Thu Dec 11, 2014 4:51 pm

Stráže
Jounin sledujúci hmlu zaznamenal nových ľudí v blízkosti Kiri. Hneď informoval ďalšie stráže a šiel dole k trom shinobi, ktorý mu vysvetlili, prečo su tu. Dôvod bol dosť zaujímavý, strážiam sa moc nepáčil, ale zhodli sa, že to môže byť dosť dôležité.
"Abyste mohli ísť ďalej, odovzdajte zbrane." Bolo im povedané od stráži. Hneď na to kúsok od brány sa blížila k bráne postava v čiernom plášti.

Rei Hoozuki
Bol som okamžite informovaný o tom, že pri bráne stoja 3 shinobi nepatriaci do Mizu no Kuni, rozhodol som sa okamžite prísť. Netrvalo to dlho a už som sa blížil k branám svojej dediny, samozrejme som bol celý v čiernom plášti. Ľudia ma poznali, pozerali po mne, ale nebolo ich tú toľko. Po celý čas som mal na tvári neutrálnu tvár a keď som bol tesne pred troma shinobi z Konohy, mávol som rukou a všetky stráže sa dali na svoje miesta. Všetkých troch maskovaných som si prešiel pohľadom. Možno z nich šiel rešpekt, ale mňa také niečo netrápilo. "Na čo ste prišli?"
Rei Hoozuki
Rei Hoozuki
Mizukage*A
Mizukage*A

Poèet pøíspìvkù : 62
Reputation : 1
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavná brána Empty Re: Hlavná brána

Příspěvek pro Yori Senju Thu Dec 11, 2014 7:24 pm

Mé jednotky se dívali na okolí a jel zahlásili " Své zbraně nevydáme " No ale chvíli na to šla záhadná osoba směrem k nim. Vedoucí jednotky podle reakcí ostatních ninjů usoudil že to bude pravděpodobně Mizukage " Jste Mizukage a pokuď ano můžete to dokázat? "Zahlásil čistě a jasně.
Yori Senju
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavná brána Empty Re: Hlavná brána

Příspěvek pro Rei Hoozuki Thu Dec 11, 2014 7:42 pm

Nahlas som si vydýchol. To akože sa samotný Mizukage musí preukázať ? Mal som sto chutí poslať tých amatérov predomnou preč. "Neodovzdať zbrane pri vstupe do dediny je dosť ofenzívny krok a chcieť od Mizukageho, aby sa preukázal. Mám to brať ako urážku?" Povedal som, nuž asi sme vykročili nesprávnou nohou, ale mňa to netrápilo, jeden nesprávny krok, jedna nesprávna reakcia a začne tu zbytočné krviprelievanie. Bol som však trpezlivý a čakal som, akú ponúku mi predložia. Možno sa mi oplatí vyčkať a možno to bude len stráta času.
Rei Hoozuki
Rei Hoozuki
Mizukage*A
Mizukage*A

Poèet pøíspìvkù : 62
Reputation : 1
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavná brána Empty Re: Hlavná brána

Příspěvek pro Yori Senju Thu Dec 11, 2014 9:26 pm

Můžete to brát jak chcete, ale máme své rozkazy, za které položíme život" Mizukage si to mohl přebrat mnoha způsoby, buď tyto jednotky byly velice loajální svému pánovi nebo tu byla možnost, kde obsah zprávy, kterou sebou nesou mají opravdu velkou hodnotu. Jednotky stále stáli v pozoru no neměli, kdykoliv problém vytasit své zbraně, 2 členové byli naprosto muži bez emocí, kteří bohužel neznali ani kousek etikety, jediné pro co jsou stvořeni je vraždění, tedy plnění misí.
Yori Senju
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavná brána Empty Re: Hlavná brána

Příspěvek pro Rei Hoozuki Thu Dec 11, 2014 10:31 pm

"Tak prečo ste tu prišli?" Nasledovala otázka, na ktorú som bol viac menej zvedavý. Mohlo im už snáď dôjsť, že ja som Mizukage. Vtipné, mali svoje rozkazy, za ktoré chcú položiť život, ale nie su schopní odložiť zbrane, aby sa to vyriešilo v pokoji. Zatiaľ moja dedina nebola v žiadnom veľkom konflikte a nemienil som žiaden zatiaľ ani vytvárať, preto som stále nepochopil na čo majú pri sebe zbrane. Teraz som chcel počuť odpoveď na moju otázku, hlavne som chcel, aby to bolo niečo dôležité, lebo zabíjať tu čas pre nejakú zbytočnosť. To som tu fakt nechcel tráviť ... Jounin, ktorý bol na svojom mieste len pozoroval okolie a jedným okom ma sledoval či som v poriadku, dvaja chunnini pri bráne sledovali neznámych ANBU, samozrejme boli v dostatočnej vzdialenosti, aby nedopočuli, teda to som si myslel.
Rei Hoozuki
Rei Hoozuki
Mizukage*A
Mizukage*A

Poèet pøíspìvkù : 62
Reputation : 1
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavná brána Empty Re: Hlavná brána

Příspěvek pro Yori Senju Thu Dec 11, 2014 10:55 pm

Anbu se na sebe jen podívali a rozhodli se tedy odpovědět " Neseme vzkaz od radního z Konohy, jak už bylo řečeno nevíme co v něm stojí, jsme pouze poslíčci, kteří mají dát dopis čistě Mizukagemu a nikomu jinému" Kapitán už nevěděl co dělat, protože pokuď neuspěje v misi, tak bude potrestán a pravděpodobně né mile.
Yori Senju
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavná brána Empty Re: Hlavná brána

Příspěvek pro Rei Hoozuki Thu Dec 11, 2014 11:26 pm

Im to fakt nedošlo? Stráže ma poslúchali na mávnutie ruky a im nedošlo, že ja som Mizukage. "Sami stojíte oproti Mizukagemu. " Odpovedal som, možno to aj tušili ale chceli dôkaz. "Ak neveríte, opýtajte sa, hoc kto vám to dokáže." Povedal som a čakal ako zareagujú. Mohli by mi konečne predať ten list z Konohy, nemal som už náladu tu strácať čas. Ak im toto nestačilo ako dôkaz, asi by som si mal skočiť domov pre klobúk Mizukageho alebo čo .. ani potom by možno neuverili, predsa len klobúk si môže vytvoriť hockto. "Hej ty!" Zvolal som na jedného zo stráži. Jeden Chunnin ku mne prišiel a poklonil sa so slovami "Čo si želáte Mizukage-sama?" a ja na to "Už nič." a ten chunnin odišiel späť na miesto. Snáď toto postačilo ANBU ako dôkaz o tom, že som práve ja Mizukage, ak nie, tak ich pošlem preč s tým, že nemáme Mizukageho v dedine možno uveria...
Rei Hoozuki
Rei Hoozuki
Mizukage*A
Mizukage*A

Poèet pøíspìvkù : 62
Reputation : 1
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavná brána Empty Re: Hlavná brána

Příspěvek pro Yori Senju Thu Dec 11, 2014 11:40 pm

ANBU

Nevěděli jsme co na to, mohl to být velitel, mohli nás odposlouchávat no velitel tedy podal osobě stojící pod náma dopis

Dopis do rukou Mizukageho:

Jednotky čekali na odpověď muže stojícího před nimi, jenž se nazval Mizukagem, Mizukagemu možná přišlo zvláštní, že mu jednotky ani po tolika důkazech nevěří, no přeci jen žijeme v Shinobi světě a jednotky s takovýmihle misemi musí být vždy v pozoru.
Yori Senju
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavná brána Empty Re: Hlavná brána

Příspěvek pro Rei Hoozuki Fri Dec 12, 2014 5:17 pm

Konečne som zobral do rúk správu, ktorá bola pre mňa určená. Prečítal som si ju. Obsah ma trocha prekvapil, na hraniciach som ja osobne nezachytil žiadne problémy, a tak som premýšľal či to nie je nejaká pasca alebo čosi také. Bol som dosť podozrievavý, ale zároveň aj arogantný. Dopis som skrčil a dal ho do môjho plášťa. "Tak asi sa vydám na menší výlet." Bolo to odo mňa asi naozaj riskantné, ale osobne som sa necítil namyslený, oni netušili aké techniky používam a ja som si trúfal aj na presilu, ale to len v prípade, ak by to bola nejaká pasca. "Pozvanie prijímam." Povedal som na Anbu a na sekundu som odskočil k Jouninovi, ktorému som zadal rozkazy. Potom som sa vrátil naspäť k Anbu.
Rei Hoozuki
Rei Hoozuki
Mizukage*A
Mizukage*A

Poèet pøíspìvkù : 62
Reputation : 1
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavná brána Empty Re: Hlavná brána

Příspěvek pro Yori Senju Sat Dec 13, 2014 5:45 pm

Dobře tedy jestli můžete vyrazit ihned, bylo by to ideální jestli ne, tak prosím napište našemu pánovi podobný dopis." Jednotky čekali na reakci Mizukageho, jestliže se rozhodl ihned s něma jít, tak vyslali dopis o splnění mise a že jsou na cestě na smluvené místo, pokuď ne tak se vydávají zpátky do vesnice.
Yori Senju
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavná brána Empty Re: Hlavná brána

Příspěvek pro Rei Hoozuki Sat Dec 13, 2014 8:45 pm

"No, vyrazím ihneď, aby som to mal z krku. " Poznamenal som, potom som pozrel na Jounina, ktorému som vydal rozkazy. Kývol som naňho len hlavou a vykročil som okamžite. Prehodil som cez hlavu kapucňu. Pozrel som sa na tých ANBU "Pravnupovediac, moc vám neverím.." Nič viac som už ani nepovedal. V Kirigakure bola zima, preto som si plášť zapol sponou aby mi ho vietor nerozfúkal. Celkovo to bolo šialené, že idem sám na misiu, len tak, bez toho aby som si zobral ochranku. Ja som však pekne naivný a vlastne na tom ani nezáležalo aký som. Jednoducho som chcel ísť sám. Jounin vedel kam idem a s kým... Ak by to bola pasca a čistou náhodou by sa to Konožanom podarilo ma zabiť, Kiri by vytiahla do boja. Bol by to dosť nelogický krok od Konožanou, takže som sa moc nebál a šiel som do Údolia Konca.

Presun
_____________________________
O nejaký čas som sa z novu vrátil do Kiri, bola to dosť dlhá cesta z Údolia Konca, ale nakoniec som dorazil a mal som s Yorim Senju dosť výhodnú dohodu. Spokojne som prešiel okolo stráži pri bráne a pohodlne som vyrazil smerom do dediny.
Rei Hoozuki
Rei Hoozuki
Mizukage*A
Mizukage*A

Poèet pøíspìvkù : 62
Reputation : 1
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavná brána Empty Re: Hlavná brána

Příspěvek pro Atsuo Hoozuki Mon Dec 15, 2014 9:40 pm


Dorazila jsem teda k bráně. Na hlavě hudbu, tentokrát trochu tiché hudby. Nic z čeho by mi popraskali bubínky. Pozdravila jsem stráže u brány který se na mě jen podívali. Nic neřekli. S vyplazením jazyku jsem se na ně ušklíbla. Možná trochu divné od Jounina ale co už.
V ruce jsem měla svitek s technikou a četla jsem si ho. Bylo to Jutsu na techniku "Daisuika no jutsu" jen takové opáčko. Techniku už jsem uměla ale měla v sobě určité prvky které jsem ještě nepochytila. Například vysání vody z člověka. Takže jsem pochodovala před sebou rozvinutý svitek na sobě oblečení připravené do akce. I když jsem pochybovala že se mi nějaké dostane.

-přesun-
Atsuo Hoozuki
Atsuo Hoozuki
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 35
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavná brána Empty Re: Hlavná brána

Příspěvek pro Akio Sakkaku Tue Dec 16, 2014 8:57 pm

Stráže mali nariadenie nikoho nepúšťať von alebo dnu z dediny bez povolenia, a nie to už tuplom mňa. Avšak pre mňa bolo jednoduché sfalšovať Reinove lístky o povolení, keď bol niekde mimo dedinu a ja som zatúžil znova si pozrieť svet. Tak tomu bolo aj teraz. Trielil som od budovy Mizukáge až k hlavnej bráne, kde mi stačilo s milým úsmevom podať strážnemu lístok, ktorý pochopil že není nepravý ale naozaj patrí Reiovi. To že som mu ho vzal sa však dozvedieť tak narýchlo nevedel, a tak mi nechal otvoriť bránu a s krátkym zamávaním ma pustil preč, pričom som vystrelil ako blesk utekajúc čo najďalej. Toto som nebol ja, toto bolo moje druhé ja, to čo Rei zahliadol.

~Presun~
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 28
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavná brána Empty Re: Hlavná brána

Příspěvek pro Atsuo Hoozuki Wed Dec 17, 2014 9:13 pm

Celou dobu od zřícenin jsem rychlím tempem běžela k vesnici. Neunavilo mě to dokázala bych tak běžet na mnohem větší vzdálenost. Tohle byla jen rozcvička. Když jsem byla u brány tak mě zaregistrovali jounini u brány. Přeci jen rychle se pohybující velká chakra jejich směrem musela způsobit trochu rozruchu. Když si mě však všimli tak se uvolnili a nechali mě proběhnout do vesnice.

-přesun-
Atsuo Hoozuki
Atsuo Hoozuki
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 35
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavná brána Empty Re: Hlavná brána

Příspěvek pro Reizo Akishi Fri Dec 19, 2014 8:01 pm

Dorazil som pokojným tempom k bráne a zastavil sa. Mlčky som prešiel pohľadom po stráži, ktorá tu bola a len sa na nich takto chvíľu díval, priam až podozrivo. Ja som si však dával iba dokopy to, čo chcem vlastne spraviť, keď ma dostane ten Akio do Genjutsu, čo bola veľká šanca. Bol som na to fakt nemehlo.. no.. nakoniec ma to prešlo, určite nebude klásť odpor! Možno sa vyhovorím na narodky, nech mi dá kľudný priebeh misie ako darček.. S úškrnom som pristúpil k Jouninovi pri bráne, predal mu povolenie o vstupe a skôr, než som vyrazil, som sa ho teda spýtal na Akia a na to, ktorým smerom vlastne bežal. Stručne mi odpovedal, načo som len kývol hlavou a pomaly vyrazil preč. Hľadať toho týpka..
~Presun~
Reizo Akishi
Reizo Akishi
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 6
Reputation : 3
Join date : 11. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavná brána Empty Re: Hlavná brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru