Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Namikaze

Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Raiken Namikaze Fri Dec 12, 2014 7:50 pm

Sídlo klanu Namikaze Houseatnig
Sídlo klanu je pomerne veľké a moderné, i napriek tomu, že už dlhý čas je jediným obyvateľom domu len Raiken. Má mnoho izieb, veľké priestory a vo väčšine izbách sídlo vlastní okná na celé steny. Nakoľko sa sídlo nachádza viac na kraji a je osamotené od iných domov, z temer každého okna je výhľad na skupinky stromov a park hneď v okolí. Dom samotný pôsobí istotne veľmi dobre na každého, kto čo i len prejde okolo, hoc vnútri to nie je vždy tak, ako aj vonku. Raiken často krát nemá čas ani len na menšie upratovanie, no keď už sa k tomu nechtiac aj dokope, aspoň to vybaví vždy na nejaký dlhší čas. Zatiaľ to teda ale nebolo až také hrozné, aby sa bál niekoho pustiť do domu...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 26
Reputation : 0
Join date : 05. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Raiken Namikaze Fri Dec 12, 2014 7:54 pm

Objavil som sa priamo pred dverami od domu. A bol som rád, že som sa zjavil takto blízko, nakoľko moje tenké veci neboli práve najvhodnejšie do tejto zimy! Hneď som rýchlo otvoril, vstúpil dnu a zabuchol za sebou dvere. Ohúrilo ma hneď príjemné teplo, ktoré v dome vládlo a vykúzlilo mi úsmev. Jo, čas strávený v pohodlí a pokoji tohto domu ma vždy vedelo upokojiť. Batoh som hodil na chodbe ku stene, tak isto špinavé veci a už skoro v ničom som sa vlastne dotiahol do svojej izby. Mal som v pláne si dať ešte sprchu a aspoň čo-to hodiť do žalúdka, no.. jaksi ma únava chytila skôr, než by som na to čo i len znova pomyslel a tak som už teraz skončil v posteli, prikrytý a spokojne upadnutý do spánku. Vybavovať ostatné veci budem musieť hold po tom, čo sa zobudím.. a to mohlo ozaj trochu trvať!
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 26
Reputation : 0
Join date : 05. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sat Dec 13, 2014 9:12 pm

Moje prebudenie sa konalo oveľa neskôr, než som sám čakal, že by sa konať mohlo. Vlastne.. dnes som spal dlhšie než hocikedy predtým, za posledné obdobie. A napriek tomu sa mi vstávalo hrozne! Rozlepil som oči a okamžite som pocítil, aký som polámaný a tzv. rozbitý. Ako keby som behal nejakú 12 hodinovku alebo čo. Čo bolo ešte horšie bolo to, že som sa prebudil znova do tmy, nakoľko bola zima a deň bol kratší. Teraz, prebudenie večer, bolo pre mňa teda ako prebudenie v noci a to je väčšinou už len dôvod na to, aby sa v spánku pokračovalo. Ach, jak mne sa nič nechcelo! Lenivo som vstal a pretrel si oči, načo som sa oprel rukami o posteľ a začal sa obzerať po izbe, aj keď som toho veľa teda nevidel. Ale našiel som aspoň svetlo, z ktorého som ledva-ledva rozlúštil časový údaj, nakoľko šlo o budík a čas na ňom a pretočil som očami. Aké sklamanie, že bolo ešte tak skoro.. Vstal som a zasvietil v izbe, zároveň som si hneď ruku priložil k bruchu, ktoré už hladom trpelo a pridávala sa k nemu aj hlava, ktorá ma už od hladu bolela. Pomaly horšie jak opica.. Odhrnul som si ofinu z očí, otvoril skriňu s vecami a nejaké si vzal, načo som sa vyparil do sprchy. Po nej som vbehol do kuchyne a nazrel do chladničky, kde ma však nečakalo žiadne milé prekvapenie. Prázdnota, jak po rabovačke. Jak keby som tú chladničku práve len kúpil a ešte do nej nič nekúpil. No, so sklamaním som ju zavrel a zúfalo sa rozhliadol po skrinkách a linke, nikde som ale nič nemal, ani len skryté maškrty. Aspoň, že mám tie prachy.. Povzdychol som si a prešiel ešte do izby, aby som si vzal šatku na vlhké vlasy, čiernu šatku na krk a nejakú bundu. Následne som už vzal len základné zbrane, ktoré som u seba vždy nosil a po dlhom chystaní som sa konečne vyparil z domu preč.
~Presun~
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 26
Reputation : 0
Join date : 05. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru