Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Uchiha

2 posters

Goto down

Sídlo klanu Uchiha Empty Sídlo klanu Uchiha

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Sat Dec 06, 2014 12:13 am

Sídlo Uchihů


Sídlo Uchihů stojí kousek od centra vesnice. Jedná se o část města vyhrazenou pouze Uchihům. Aby se zamezilo příchodu nežádaných hostů, je tato část města obehnána zídkou, na níž jsou namalované znaky Uchihů. U vchodu nikdo nehlídá, ale být zde je jako být hlídán od vstupu do sídla. Uvnitř se mimo obytných domů také nachází knihovna Uchihů a uprostřed této knihovny je posvátný kámen, jež dokáží přečíst pouze lidé s Sharinganem.  Další důležitou budovou je zde sněmovna Uchihů, kde se schází nejdůležitější členové klanu, aby prodiskutovali věci, jež jsou potřebné k pořešení. Většinou se jedná o opravu a údržbu infrastruktury v sídle, ale již jednou se tu diskutovalo o zvolení tajemníka za klan, který bude vůdce ANBU jednotek, ale nějak to nevyšlo. Mimo jiné je zde také cvičiště, k čemuž patří ještě jedna vlastní zahrada určená k meditaci.
Další zajímavé budovy zatím postaveny nebyly, ale to se průběhem času může poměrně jednoduše změnit.
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Uchiha Empty Re: Sídlo klanu Uchiha

Příspěvek pro Sarui Uchiha Sun Dec 07, 2014 2:23 pm

Cvičisko u klanu bolo jedným z mála, kde som sa cítil popravde celkom fajn. Nechodieval som rád na spoločné, dokonca som ani nemal rád tie veci v akadémií. Bolo tam moc ľudí čo mi civeli na chrbát a pozorovali každý môj krok.
Sedel som na schodoch domčeku, v ktorom sme s matkou bývali a práve som si naťahoval shinobi sandále. Hlavou mi prebiehavalo množstvo myšlienok. Vôbec som netušil čo vlastne teraz plánujem robiť. Popravde som musel najprv ísť späť do jednej z hlavných budov klanu a vytiahnuť odtiaľ zvitok s technikou, bez ktorej som si ani nemohol dovoliť nosiť znak klanu Uchiha.
"Čawko mami ! Večer sa vrátim !" Zakričal som do domu, mávol som rukov a rozbehol som sa po chodníku, vyhýbajúc sa niektorým členov klanu Uchiha, ktorý kto vie kam mierili.
Došiel som až do budovy, teda knižnice. Prechádzal som cez stred až k jednej pani, ktorá to tu mala na starosti. Pohľad mi padol na posvätný kameň, ktorý som nevedel prečítať. Mama mi hovorila, že keď príde čas, tak to zvládnem no kto vie kedy to bude ? Mal som podozrenie že k tomu potrebujem Sharingan. Každopádne som naozaj netušil, ako so samovoľne prebudiť. Proste som musel počkať.
Po tejto zastávke som už sedel na jednom z múrov cvičiska a pohľad som mal upretý do zvitku. S povzdychom som sa zapozeral na niekoľko cvičiacich ľudí.. popravde sa mi do toho moc nechcelo. Posledne som mal viac než spálenú pusu. 
Nakoniec som sa predsa len rozhodol, že opustím sídlo klanu Uchiha a pôjdem sa pozrieť na osobu, ktorá to tu mala pod palcom. Aj tak som netušil, čo to obnáša byť novopečeným geninom a čo sa vlastne odo mňa očakáva.
(Presun)
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Uchiha Empty Re: Sídlo klanu Uchiha

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Mon Dec 08, 2014 7:56 pm

Sakuma Uchiha


Po dlouhé noci, když jsem nocoval někde ve městě jsem se vracel do sídla svého klanu a to jenom z jednoho důvodu, potřeboval jsem zajít do knihovny. Doslova jsem sprintoval skrz bránu do čtvrti Uchihů a potom jsem kličkoval mezi lidmi, než jsem se dostal až ke knihovně. Schody jsem bral jak mi bylo zvykem po dvou, abych vrcholu dosáhl co nejrychleji. V tu chvíli jsem si připadal jako Rocky Balboa.
Sídlo klanu Uchiha Rocky-balboa-1
Po mém gestu, které máte na obrázku jsem vběhl udýchán do knihovny a rovnou k paní, co tu měla na starosti všechno, pochopitelně byla taky Uchihou. Mile a zdvořile jsem jí poprosil o svitek na techniku Katon: Goukakyuu no Jutsu a ona mi jej s nechutí vydala. Remcala něco o tom, že dneska už jsem třetí, co tento svitek chce a že už další nejsou. Zapsala si moje jméno, abych se jej nepokusil ukrást a ihned potom jsem běžel pryč, na cvičiště.


//Přesun 
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Uchiha Empty Re: Sídlo klanu Uchiha

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru