Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priehrada "Utsuchi"

2 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed Dec 10, 2014 8:58 pm

Hatsu


Hatsu ju pozorne sledoval. Jed ju zabiť nemohol, paralizovať áno, ale prežiť mala preto sa o jej život nebál. Preto pristúpil k nej a skrčil sa.
,, Monštrum, monštrum maličké, kde máš svoje hračičky."
Zasmial sa a prefackal ju po tvári. Potom položil ruku na kunai zabodnutý v jej stehne a sa s ním hrať.
,, Už si si spomenula?"
Spýtal sa.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Wed Dec 10, 2014 9:03 pm

Ten jed bol vlastne dosť silný na to, aby bolesť z neho prehlušila jeho ďalšie akcie.. takže mi bolo vlastne celkom jedno, čo so mnou robí.
"Vieš.." Šepla som, no po tom som bolestne privrela oči a chvíľku som sa spamätávala.. aj keď som na to vôbec nemala priestor.
".. týmto tempom.. naozaj.. skapeš.." Dodala som. Aj týchto pár slov ma zadýchalo. V tom som však prestala.. "dýchať".. hlava mi klesla na stranu a oči sa mi zahmlily.. zrazu boli úplne chladné ako keby som.. umrela. Celé moje telo ochablo. V hlave sa mi odohrávalo niečo, čo by on ani len nedokázal popísať no.. to nemal ako vedieť.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed Dec 10, 2014 9:14 pm

Hatsu


,, Ale do čerta, žeby schránky na démonov nepriaznivo reagovali aj jedy?"
Povzdychol si keď videl, ako jej telo zareagovalo. Vytiahol druhú fľaštičku s protijedom a nalial jej ju do úst, či chcela alebo nie. Pre istotu teda odstúpil. Nemal ani len najmenšie tušenie, čo sa s jej telom práve deje. Mohol len čakať na výsledok reakcií jej tela.
,, Plán asi nevyšiel." 
Zamyslel sa zo zvedavosti. 
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Wed Dec 10, 2014 9:25 pm

Teplota v okolí môjho tela stúpla.. stúpla nehoráznym spôsobom. Síce mi do úst nalial protijed no ja som len pootočila hlavu a vypľula ho. Spoza vlasov do jeho očí zazrelo oko. Vlastne mali teraz takýto tvar obe oči. 
V podstate bez zorničky, a bielko nahradilo čisto oranžovú žiarivú farbu. Niečo rozhodne nebolo v poriadku. V tom Hatsu mohol pocítiť aj tlak, obrovský tlak pod ktorým sa vec na potlačovanie mojej chakry, na mojej hlave roztrhla.
"No.. aké nečakané.." Uchechtla som sa, aj keď môj hlas sám od seba znel trocha divne. 
"Vyzerá to tak, že pečať ešte stále drží.. inak by to pre toto škvrňa nedopadlo tak dobre.." Z nejakého dôvodu si Hatsuo mohol uvedomiť, že to.. nie som ani tak úplne ja. Dokonca aj tá sila, ktorá zo mňa zrazu bola cítiť, nebola normálna. Nerobilo mi problém roztrhnúť rukavice, v ktorých som mala pripevnené ruky a oslobodiť sa zo stoličky. Prezrela som si moju vlastnú ruku s veľkým záujmom.
"Tsch.. toto telo.. " Uchechtla som sa.. očividne mi to prišlo naozaj vtipné.
"Gratulujem chlapče, si prvý ktorý ju dokázal dostať do stavu nedobrovoľného bezvedomia.. naozaj sa snažila." Povyhrnula som si vlasy a s povzdychom som sa na Hatsu-o pozrela.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed Dec 10, 2014 9:35 pm

Hatsu


Pozorne sledoval a počúval jej slová, zrazu sa totiž jej hlas začal neobvykle meniť. Dokonca aj správanie sa jemne odlišovalo. Keď sa dokázala oslobodiť spod pečate a roztrhnúť rukavice došlo mu, že už sa s ním rozpráva démon a nie ona samotná. Ale jeho výraz to nezmenilo, bola to šanca.
,, Konečne niekto s kým sa dá porozprávať. Obaja máme spoločný cieľ. Ty sa oslobodiť a ja pomstiť. Čo tak skĺbiť príjemné s užitočným, hm?"
Snažil sa využiť tejto výnimočnej príležitosti a predhodil návrh.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Wed Dec 10, 2014 9:46 pm

Ani som k nemu neotočila hlavou. Priblížila som sa k jednej zo stien a popri tom som si z nohy bez jediného cuknutia vytiahla kunai.
"Tsch.. človek.." Odpľula som si k jeho nohám a pohŕdavo som sa mu pozrela do očí. Na tvári sa mi objavil úsmev.
"JA.. Son Goku, tiež známy pod menom Yonbi a spriahnuť sa s priemerným človekom ako ty ? Daj mi dôvod.." Zasmiala som sa a dlaň som položila na stenu.
"Povedz mi prečo.. teba, ako celé toto miesto nezrovnať zo zemou.. "
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed Dec 10, 2014 9:55 pm

Hatsu


,, Pretože nech si akokoľvek mocný a silný démon stále si nedokázal jediné."
Pousmial sa pokojným hlasom a ukázal jej prstom na brucho.
,, Nedokážeš premôcť samotný tú pečať a definitívne ju zlomiť. Nie bez mojej pomoci. Ja dokážem prelomiť pečať a oslobodiť ťa. A ty pre mňa zničíš Iwagakure."
Doplnil svoju ponuku. Nebál sa ho, nemal mu ako ublížiť.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Wed Dec 10, 2014 10:04 pm

V kútiku duše, ktorá bola ako tak stále prítomná a vnímala to, čo sa s mojim telom robí.. som sa nehorázne rozosmiala. Pravda nebola taká, že som sa Son Goku-ho bála.. nebála, ja som len mala hroznú fóbiu z toho, že niekto ovládne moje telo. Bol to pud ktorý som nedokázala ovládnuť no ked sa tak už stalo, bolo mi to viac menej jedno.
Povedal práve, že dokáže spraviť niečo, čo ty nie? .. Áno .. povedal.. Znova som sa v duchu uškrnula, aj keď na mojom tele to nijak nebolo vidieť.
"Hm.. Táto pečať je stará a podpriemerná. Dokonca aj jednoduché vpustenie veľkého množstva chakry cez ňu, ju dokáže zlomiť.. čo ťa privádza k tomu, že to nedokážem?" Rozosmial sa. Predsa len aj Hatsu musel vedieť, že moje telo bolo len ako dočasná stránka a že sa Son Goku mal dávno prepečatiť inam.. len s tým že stále nezlomil pečať u mňa.. Každopádne ja som poznala pravdu lepšie, ako iný.
"Aký by malo zmysel, zbaviť sa tejto hostiteľky, a byť znova zapečatený vami podradnými ľuďmi.. opice sú chytrejšie než vy vážne.." Na stene sa začali objavovať praskliny a na mojej tvári úsmev. Pohŕdal nimi a ja som to vedela.. pohŕdal nimi všetkými. Možno to bol Yonbi, no v prvom rade to bol Son Goku, neskutočne hrdý tvor ktorého inteligencia a pohľad na život boli veľmi podobné mníchom. 
Takže si sa tak rýchlo zobudila? Eh.. pokojne sa o to môžeš postarať.. Tsch, ako keby som sa ťa musel pýtať, si rovnako podradná ako on.. To bolelo.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed Dec 10, 2014 10:28 pm

Hatsu


,, Ak by si to dokázal, už dávno by si to urobil. Myslíš si, ale, že týmto klan Toppu vytrestáš?"
Spýtal sa ho rečnícku otázku.
,, Myslíš, že ich strata démona nejako trápi, že tým Toshiovi ublížiš? Kdeže, jeho nezaujíma tvoja moc keď tej svojej má dostatok. Jemu na vlastnom klane nezáleží, je mu jedno kde ostaneš v akom tele a ako dlho. Ja ti dám možnosť na neho zatlačiť a rozdrtiť ho. A to prostredníctvom tejto slabej ženskej nedokážeš. Ja mám pre teba cestu von."
Odpovedal mu na to všetko, ale ešte stále neskončil.
,, Pokojne to tu znič všetko. Odíjdi si späť do Iwagakure no Sato a buď hodnučkým domácim zvieratkom a cvičenou opičkou pre Toshia. A vraj hrdosť... kto by sa len hrdil tým, že je otrokom a väznom iných. Len bež, dvere máš otvorené."
Dodal nakoniec a ukázal mu dvere, ktoré sa práve otvorili.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Thu Dec 11, 2014 4:46 pm

Na chvíľku som znova zatvorila oči. Ako keby som jeho slová ani len nevnímala. 
Moje telo obalila rudá chakra a keď som znova otvorila oči, pripomínali znova viac tie ľudské, než Yonbiho.
"Hmm.. " Popukala som si hánkami a s úškrnom som začala kráčať ku Hatsuovi.
"Slabej ženskej ? " Miklo mi kútikom úst. Pri ďalšom kroku podlaha podo mnou zapraskala a ja som v zlomku sekundy letela na Hatsuho, s priamym úderom miereným priamo na tvár.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Thu Dec 11, 2014 5:22 pm

Hatsu


,, Mám taký dojem, že sa nedohodnem ani s jedným z nich na spoločnom cieli."
Povzdychol si, keď zbadal jej nepriamy nesúhlas. Zodvihol ruky a poskladal v rýchlosti ručné znamenia. Okolo neho sa po obvode vytvorila láva,ktorá sa vyzdvihla sa do výšky, tým vytvorila ochrannú stenu okolo neho zo všetkých strán.
,, No kčertu."
Zašeptal a čakal, či prerazí obyčajnou lávovou stenou.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Fri Dec 12, 2014 9:09 am

Popravde som sa preraziť lávovú stenu ani len nesnažila. Preto pravdepodobne očakával, že sa mi to ani nepodarilo. Jednoducho som sa zastavila pred ňou a v rýchlosti si prezrela okolie. Keď som našla dvere, vyrazila som k nim. Načo s ním bojovať, bol obyčajnou troskou. 
Dvere som samozrejme neotvárala, vyrazila som ich a snažila som sa pokračovať ďalej.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri Dec 12, 2014 9:24 am

Hatsu


Očakával útok, no ten odnikiaľ neprichádzal. Pripravoval sa na to, že bude musieť stáť Jinchuuriky čelom, ale stena ostala absolútne neprerušená. Keď chcel techniku zrušiť a pokračovať v boji, ozval sa jednoznačný rozkaz. Zodvihol pravú ruku a priložil si ju k hrudi. Zašiel bezcitne pod kožu a schmatol niečo vo svojom vnútri. Pootočil to a následne odistil poistku. V priebehu sekundy nastal v miestnosti rozsiahly výbuch samo deštrukcie. Všetky steny hradu sa začali do biela rozpaľovať teplo, rozpadať a meniť na tekúcu lávu. Celý hrad sa rúcal od základov.


???


,, Aké poľutovania hodné. Myslel som si, že dokážem presvedčiť toho démona aby spolupracoval Takto som ich oboch musel nechať zhynúť v láve."
Povzdychla si postava, ktorá mala napojené chakra vlákna na hrad a pri rúcaní hradu ich rozpustila.
,, Možno to výjde s iným Jinchuuriky."
Pokrčil ramenami a pomaličky sa dával na odchod.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Fri Dec 12, 2014 10:32 am

Všimla som si, ako sa hrad začína rozžeravovať a roztekať na obrovské množstvo rozžeravenej lávy. Nie že by som tomu mala ako uniknúť. Láva ma zaplavila a pochovala pod niekoľkými vrstvami. 
Myslela som si, že som mŕtva.. no neznámy ma podcenil. Mohli byť z klanu Toppu ako len chceli, ja som tu dominovala nad Yotonom.
Každopádne to bolo nepríjemné. Nehovoriac že oblečenie rovnakú odolnosť ako ja, nemalo.
Taktiež predierať sa stuhnutou lávou, no.. nič moc.
Nakoniec som však z nej vyliezla a trocha s problémami som sa predrela až na okraj. 
Konečne som pod sebou pocítila pevnú zem. Aj táto odolnosť ma však niečo stála. Nemala som síce žiadne zranenia, no z vedľajších účinkov Yonbiho chakry, som nevedela pohnúť pravou rukou.
"Tsch... hajzli." Zavrčala som si popod nos. Vyzeralo to však tak, že tu už nikto nie je. Preto som si len unavene sadla bokom a zdĺhavo som si zívla. Chcelo to pauzu.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri Dec 12, 2014 11:17 am

Odrazu sa objavili plamene a z nich vystúpil Toshio. Rozhlaidol sa po okolí a sledoval tú spúšť naokolo. Všade rozliata rozžhavená láva, ktorá už na väčšine miest ochladla. V tom zbadal blízko sediacu Yako. Pristúpil k nej a zložil si plášť, ktorý cez ňu prehodil.
,, Náročný deň?"
Spýtal sa akoby sa nič nestalo.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Fri Dec 12, 2014 1:10 pm

Ostala som sedieť na zemi a len som cez seba prehodila ponúknuty plášť.
"Well.. myslím že sa to tak dá nazvať." Povzdychla som si a prezrela som si lávovú zrúcaninu za mnou.
"Niekto z vašeho Fanklubu .. myslím." Dodala som a trocha som si zívla.
"Odpálil sa sám, nie že ma zažalujete za vraždu. Mohol si za to sám.. a nie že by ten jed bol práve príjemný .. hajzel." Pošúchala som si stehno, kde som pred nedávnom mala kunai. Každopádne pokožka bola dokonale zahojená.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri Dec 12, 2014 1:19 pm

Toshio chvíľu len tak postával, kým sa neposadil vedľa nej. Tiež mal ťažký deň, avšak len zo svojho pohľadu, pre neho bolo náročné niečo úplne iné ako pre Yako.
,, Vždy platilo, že čím väčšiu moc a ambície máš, tým máš aj viac nepriateľov. Zvolil som si cestu, ktorou nechceli kráčať mnohí, ale ja som bol odhodlaný svoj cieľ dosiahnuť. Oni naopak, môj cieľ prekaziť."
Prehovoril a pozeral sa na chladnúcu lávu, ako sa zo zbrane stáva súčasť prírody.
,, Naučil som sa nemať svedomie ani zľutovania s tými, čo si to nezaslúžia. Každému som venoval jedinú šancu, dal som im svoju dôveru. Ak ju sklamali, potom nebolo pre nich miesta v mojom sveta. Ak odísť nechceli, bolí odíjdení, akýmkoľvek spôsobom."
Pokrčil ramenami a obyčajným pohybom ruky nechal rozpáliť lávu na maličkom mieste, na ktoré sa zadíval.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Fri Dec 12, 2014 6:50 pm

Prevrátila som očami. Nemohla som si pomôcť, proste to inak nešlo.
Prvé čo mi povie sú zasa nejaké otravné a desne cool veci.. naozaj by mohol byť viac v pohode a nad vecou, prospelo by mu to.
"Ako keby som čítala nejakú knihu s poučkami." Popdichla som ho trocha, po čom som sa postavila a upravila som si plášť.
"Mali by sme ísť nie ?" Podvihla som obočie a čakala som, na jeho reakciu.. či odpoveď.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri Dec 12, 2014 6:56 pm

,, Ver mi, žeby si skutočne nechcela byť súčasťou týchto poučiek. To je len pre veľkých a ty si na ne ešte zďaleka nedorástla.
Povzdychol si a postavil sa. Chcel si zo zvyku oprášiť a upraviť kabát, ale bol na niekom inom. Preto na ňu hodil veľmi zaujímavý pohľad ukrývajúci veľa tajomného. Mohla sa zdať, že skúma pohľadom ju, ale on sa díval výhradne po tom kabáte.
,, Nie žeby mi ho nebolo ľúto, ale aj tak ho dám asi spáliť."
Dodal sklamane a začal sa vracať do vesnice.

PRESUN
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Fri Dec 12, 2014 10:29 pm

Tak si ich strč doprdele kým si so mnou.. prebehlo mi hlavou no nehla som ani brvou. a len som pokrčila ramenom. Pri jeho ďalšej poznámke som mu ukázala imaginárny prostredník a ústa na tvári sa mi trocha skrivili. V podstate mi však neostalo nič iné, len ho následovať.
(presun)
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" - Stránka 2 Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru