Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priehrada "Utsuchi"

2 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Dec 07, 2014 2:35 pm

Priehrada "Utsuchi" 4034911

Najväčším zdrojom pitnej vody pre vesnicu je práve toto "nekonečné" miesto. Aj napriek podzemnej vode a gejzírom, ktoré zásobujú vesnicu vodou je toto najľahší spôsob ako uspokojiť potreby obyvateľstva. Prístup k vode na rozličné účely je dovolený všetkým členom vesnice bez nejakého obmedzovania. Avšak vzhľadom na strategický význam tohoto miesta, je vždycky strážené!
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Tue Dec 09, 2014 11:19 pm

Shinobi


Celú cestu sa udržiavalo ticho. Až kým neprišli k obrovskej priehrade, cestou bolo vidno akési stráže, ktoré im nevenovali pozornosť. Cestovali ďalších desať minút kým neprišli na druhý koniec priehrady. Týčila sa tam obrovská budova, menší hrad očividne vytvorený len nedávno. V jedinom momente ju obkolesila ďalšia hŕstka ninjov.
,, A teraz zbrane, odovzdať!"
Prehovoril rázne ninja, ktorý s ňou komunikoval celý čas.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Tue Dec 09, 2014 11:24 pm

Celou cestou som bola potichu. Vlastne som si to celkom užívala. 
Na scéne sa objavil nový zaujímavý druh človeka.. naozaj som dúfala, že to nebude žiadne sklamanie. 
Dokonca ma poctili svojou návštevou viacerý členovia tejto.. očividne početnej skupiny. Bola som naozaj poctená.
"Pff.." Pohodila som hlavou, na čo som začala vyťahovať jednu zbraň za druhou. Bolo naozaj zvláštne, koľko som toho u seba mala. 
Kôpka rástla.. kunai za kunaiom.. shuriken za shurikenom.. množstvo výbušnyćh lístkov, dymových bomb a oslepujúcich bomb... mohla som vyzerať ako nejaký freak..
"Všetko?" Podvihla som obočie. Naozaj som už chcela vidieť danú osobu.. aj keď som tak spolky očakávala, že sa do mňa teraz všetci pustia.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Tue Dec 09, 2014 11:31 pm

Shinobi


Prekvapene sledovali, čo pri sebe dokázala nosiť a tak všetko razom zobrali. Pomaly k nej pristúpil jeden shinobi a zložil jej plášť so slovami.
,, Toto patrí nám, bez debaty."
A popritom, ako jej ho dával dole, jej zviazal ruky chakra lanom v rámci bezpečnosti.  Potom ju chytili za ramená a začali viesť dovnútra. Prechádzali všetkými chodbami a bolo viditeľné, že hrad nie je len tak obyčajný. Steny boli dočista čiernej farby a všade bolo cítiť pach spáleniny. Viedli ju až do obrovskej obradnej sály. Kde stála jediná osoba.


Hatsu


,, Tak tu máme náš zázrak a unikát klanu Toppu. Kto by to čakal, že táto banda exotov dokáže splniť niečo, čo im zadám."
Pousmial sa veselo a pristúpil k nej.
,, Moje meno je Hatsu."
Pristúpil a arogantne jej chcel podať ruku. Chvíľu sa v tom vyžíval, ale následne ju stiahol. Bol podobne oblečený, doslova až na chlp rovnako ako chodieval Toshio. Avšak na hlave mal lysé miesta, kde doslova nerástli vlasy. Po rukách bolo vidno vážne popáleniny a cez celú tvár mal podlhovastú jazvu, rovnako spôsobenú niečím horúcim.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Tue Dec 09, 2014 11:38 pm

Moja tolerancia mlátila do svojich múrov a ja som mala sto chutí, daného chlapíka vykastrovať. Mohla som to spraviť, úplne pokojne.. nechať sa zviazať však malo tiež svoje výhody. Aspoň ma uź viac neprehľadávali a nevedeli o troch guličkách ukrytých v mojich ústach a o mini-kunai ukrytom za opaskom. 

"Hatsu, aké to krásne meno." Povedala som klasickým, ironickým a pohŕdavým tónom hlasu. Pripomínal mi Toshia.. v niečom.. každopádne z neho ani náhodou nešla cítiť taká aura. Aura sily a podobne.
"Čo odo mňa chceš?" Spýtala som sa.. z môjho postavenia si mohol domyslieť, že si stále myslím o sebe ako o dominantnej osobe tu.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Tue Dec 09, 2014 11:42 pm

Hatsu


,, Chcem aby si bola mojim nástrojom pomsty klanu Toppu a celej Iwagakure no Sato."
Odpovedal jej na rovinu bez akýchkoľvek okolkov.
,, Kedysi dávno som začal Toshioi prekážať. Mal som iný názor ako on, nesúhlasil som. A preto sa ma chcel zbaviť, aj napriek imunite voči láve, ktorú máme v génoch ma takmer zabil. Alebo si myslí, že ma zabil. Spôsobil mi toto všetko a ja chcem odplatu."
Vravel arogantným a nasrdeným tónom pri spomienkach na túto veľkú potupu.
,, Viem, čo všetko na tebe a s tebou klan Toppu vykonal. Máme spoločný cieľ, tak prečo sa nespojíme aby sme ho dokázali uskutočniť, hm?"
Navrhol jej.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Tue Dec 09, 2014 11:48 pm

Raz.. dva.. tri.. Štyri.. päť.. (o nejaký čas po tom, čo dopovedal svoje slová) .. dvadsaťtri.. hmm.. a tam sú ďalší.. minimálne desať..
Pohľadom som behala po mojom okolí a počítala som. Ešte som asi minútu ostávala ticho. Nie že by som verila, že dokážem sundať také množstvo shinbi ktorý boli minimálne môjho ranku. Kažodpádne nikto.. nikto nebol lepší v bojovaní s presilou a v psích zápasoch.
"Oh.. samozrejme, počítaj so mnou. Čokoľvek uškodí klanu Toppu a Toshiovi, ma zaujíma." Pousmiala som sa veselo a natrčila som sa mu bokom.
"Tak mi daj dole tie veci z rúk a môžme začať.." Nemal ako vedieť s čím.. vetu som nemienila dokončiť aspoň pre teraz. Musela však znieť ako dokončená a logická odpoveď by bola práve s tým, robiť zle klanu a Iwe. Chápala som, že sú tu ľudia ako títo. Istým spôsobom som ich chápala, no viac som nimi pohŕdala. Na mojej tvári však bol úsmev a stále trocha arogantný výraz.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Tue Dec 09, 2014 11:57 pm

Hatsu


,, Asi sme sa zle pochopili."
Povzdychol si Hatsu keď k nej pristúpil.
,, Keď som mal na mysli, že spoločne zničíme Toshia a jeho milovanú vesnicu. Mal som mysli, že to bude prebiehať trošku inak."
Podotkol a v okamihu jej priložil ruku na tričko. Chakra vychádzajúca z jeho prstov prepálila tielko a vrážala sa do pečate.
,, Vypustím démona v tebe, toho nedokáže zastaviť."
Zasmial sa a snažil sa prelomiť pečať.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Wed Dec 10, 2014 12:06 am

Pošúchala som si bradu pravou rukou. Už vtedy mu mohlo niečo prísť divné a ak bol dostatočne chytrý, naozaj rýchlo by sa odo mňa pratal. Sotva stihol priložiť prsty k mojej pečati. Ako sa však moje ruky dostali na slobodu ? 
Bolo to jednoduché.. dokázalo by to vlastne aj malé decko. Chakrové lanká síce boli chakrové lanká no keď neboli napojené na užívateľa, boli nehorázne slabé. Stačil menší výkyv mojej chakry s využitím Nawakune no jutsu a moje ruky privítali slobodu.
V priebehu tej istej sekundy mohol Hatsu zaregistrovať, ako sa k jeho krku až nebezpečne rýchlo blíži až podivne malá vec. Teda práve môj špeciálny hádzací kunai.
"Teda.. Toshio nič moc práca s tvojim zabíjaním.. asi by som to mala napraviť hehe.." Začala som si krupať hánkami a bežne som si prezrela všetkých, ako aj Hatsuho, či bol toľkým sklamaním, že ho odrovnal minikunai sám o sebe, alebo či sa mu vyhol.
"Ako som povedala, dúfam že ma nesklamete.. radšej zaútočte všetci naraz." Ruky som znova dala do základnej pečate..
"Ninpou..."
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed Dec 10, 2014 12:17 am

Hatsu


Zaregistroval, že mu v krku skončil kunai. Bez jediného hláska, či kvapky krvi si ho vytiahol akoby nič. Prezeral si Yako a pozoroval ju s úsmevom na tvári ako sa obzerá.
,, No tak sa ukáž. Ukáž čo v sebe máš a predveď nám to. Som zvedavý, čo sa v takom malom monštre skrýva."
Nabádal ju ďalej k boju.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Wed Dec 10, 2014 12:26 am

"Hmm.. to ťa nezabilo?" Spýtala som sa ho s prekvapením v hlase a uchechtla som sa. Následne som sa zdĺhavo a clekom nahlas rozosmiala. 
"Ah.. možno že nie si tak beznádejný šváb, ako som si o tebe zo začiatku myslela." Znova som sa prezrela do okolia.
"Bude to však nuda.. ak to budeš len ty.. to sa nedá považovať ani za zahriatie." Vydýchla som trocha sklamane a následne som si ho prezrela. Nechápala som prečo, z neho nevytiekla ani kvapka krvi. Každopádne som nevidela ľoveka, ktorý by prežil rozdrvenie lebky a práve to som mienila aplikovať aj tu.
V momente so sa objavila vo veľmi tesnej blízkosti pred ním a moja otvorená dlaň mierila k jeho tvári.
Rakanken: Houshou! Posledne som aj bez tejto techniky, jednou ranou vyradila človiečika, keď sa ma snažili zbaliť v lázňach. Pevne som dúfala, že to takto rýchlo nepôjde aj s týmto tu.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed Dec 10, 2014 12:36 am

Hatsu


Bez jediného pohnutia stál na mieste a nechal si zasadiť mohutný úder, ktorý zasiahol jeho tvár. Deštruktívne úder poškodil a mierne poškodil jeho tvár. Hneď na to napriahol ruku a udrel do brucha a zároveň odkopol do diaľky od seba.
,, Musím povedať, že náprah máš celkom slušný, ale je to to jediné čo dokážeš?"
Zasmial sa a jeho tvár sa začala obnovovať. Bez jedinej kvapky krvi, či zranenia. Ostatní len postávali pri stenách. 
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Wed Dec 10, 2014 12:41 am

Dopadla som na obe nohy a oprášila som si tielko na mieste, kde mi vrazil. 
"Huh.. sotva som to cítila.." Uškrnula som sa. Ak z toho chcel mať mlátenie a vytrvalostný súboj, bol na zlej adrese. Aj keď tá jeho podivná regeneračná schopnosť.. tsch..
Tento krát som na neho vyrazila v rýchlosti. Ruky som zaťala v päsť a snažila som sa zasadiť úder pravačkou priamo do jeho tváre, hneď na to by následoval úder ľavou päsťou, pravou.. ľavou..  V podstate to bola séria rýchlych a silných úderov do jeho tváre. 
Ako znesie toto ? Znova sa len proste zahojí ? Sama som o tom pochybovala.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed Dec 10, 2014 12:46 am

Hatsu


,, Takto sa môžme hrať celučičký deň."
Zasmial sa radostne a pozoroval ako sa k nemu blíži. Bez toho aby sa čo i len pohol, mohla Yako pocítiť ako ju niečo pošteklilo na bruchu, presne kde ju udrel. V tom momente ju neviditeľná sila ťahala presne za to isté miesto, kde ju udrel, priamo k zemi neodolateľnou silou.
,, Nevieš chodiť?"
Podpichol ju a začal po nej hádzať jeden kunai za druhým bez prestávky.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Wed Dec 10, 2014 11:52 am

"Na koniec budeš ty ten, ktorý padne vyčerpaním." Pokrčila som ramenami a sotva som sa stihla uhnúť letiacim kunaiom. Rozmýšľala som, čo to dokelu bolo zač. V podstate som si nevšimla, že by niečo dokázal spraviť a aj tak. 
Na chvíľku som sa zamyslela a nakoniec, po vyhnutiu sa ďalśiemu kunaiu, dané miesto na bruchu som začala obhmatávať rukou. Predsa len pred tým využili charkové lanká, možno to bol teraz podobný prípad.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed Dec 10, 2014 1:23 pm

Hatsu


,, Neexistuje spôsob akým by si ma donútila k niečomu takému."
Zasmial sa a zložil ruky v niekoľko pečatí. Všetky okná a dvere v momente zmizli, pretože miesto nich sa stena vytvorila stena čím ich tam všetkých uzatvoril. Svetlo poskytovali aby horiace fakle vysiace na stenách.
,, Nech sa hry začnú."
Pokračoval veselo a vytiahol z vrecka guličky. Tie začal rozhadzovať po celej miestnosti. Tie po dotyku so zemou začali vylučovať uspávací plyn. Shinobi stojaci pri dverách vytiahli rovnako kunaie a zabávali sa tým, že ih začali po Yako hromadne hádzať, zatiaľ čo plyn napĺňal celú miestnosť postupne.


PS: Po prehliadnutí si rukou brucha narazila na chakrové vlákno pripojené k jej telu.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Wed Dec 10, 2014 1:54 pm

Chytila som chakrové lanko medzi palec a ukazovák, po čom som ho od seba odstránila jednoduchým vypustením chakry z mojich prstov a pretrhnutím ho tak.
Musela som však prehodnotiť svoje hodnosti. 
Proti mne stáli desiatky shinobi pri čom jeden z nich nemal ďaleko k tomu, nazívať sa zombíkom. Neplatili na neho dva fyzické útoky ktoré by ostatných zabili, alebo minimálne omráčili. Navyše celú miestnosť začal zapĺňať uspávací dym ktorý na nich očividne nepôsobil a ja som v pľúcach mala len obmedzené množstvo kyslíka.. na necelé dve minúty, aktívne tak na minútu. Jediná možnosť úteku boli dvere. Navyše po mne stále lietali kunaie. Sotva som sa im stihla vyhýbať no.. nemienila som sa zložiť na takomto mieste. 
Shunshin.. konkrétne môj bol dosť vyspelí. Pri tom tak jednoduchá technika. Posilniť chakrou jednotlivé body v mojich svaloch a tak sa extrémne rýchlo presunúť na miesto, pri čom to vyzerá pomaly ako port alebo niečo na ten štýl. 
Objavila som sa pri skupinke shinobi, ktorý boli pri dverách. Nemienila som však s nimi bojovať. Chcela som sa jednoducho dostať von. 
Z mojich úst som na nich poslala lávovú gulu, ktorá mi mala vyčistiť cestu a vyraziť tieto dvere z tejto prapodivnej miestnosti. Stále som si nemohla dovoliť nadýchnuť sa a tak som začala pociťovať dosť silný tlak v hlave a pľúcach.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed Dec 10, 2014 3:08 pm

Hatsu


Lávová guľa s presnosťou zasiahla dvere, avšak tie boli vytvorené s rovnakého materiálu ako celý hrad. Pri prvom dotyku gule sa dvere rozpálili presne rovnako ako láva, zastavili a nakoniec ju celú absorbovali. Ešte chvíľu bolo jasné vidieť ako rozpálená láva na povrchu stráca svoju teplotu a vrátila sa do predošlého tvaru. Jediné, čo po guli ostalo bol len nepríjemný zápach.
,, Celý tento hrad je vytvorený mnou. Nemôžeš poraziť lávu lávou. Toto miesto som stvoril ako väzenie pre teba, odkiaľ niet úniku."
Vykríkol a v momente sa na ňu vrhli všetci shinobi v jej blízkosti, zatiaľ čo dym pokryl celú miestnosť.
,, Sladko spi netvore."
Usmial sa.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Wed Dec 10, 2014 4:39 pm

Musela som sa nadýchnuť, čím som samozrejme nasala aj časť supávacieho dymu. Nemala som moc času no nezačila som panikáriť.
Keď ma nazval netvorom, uškrnula som sa.
"Óó.. áno.. netvor.." Spravila som zopár malátnych krokov do strany a snažila som sa.. naozaj som sa snažila nezaspať. Netušila som ako je možné, že sú proti tomuto dymu tak imúnny.
Dopadla som na zadok a rukami som sa opierala o zem. Nemalo zmysel zadržiavať dych, vedela som že to príde. Pomaly som začala zaspávať, až som úplne odpadla na zem.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed Dec 10, 2014 4:49 pm

Hatsu


,, Už bolo na čase."
Spokojne si povzdychol Hatsu a nariadil ostatným nech sa Yako chopia odvliekli ju.
,, Máme svoju trofej."


,,Budíček."
Vykríkol, keď oblial Yako vedro ľadovej vody priamo z priehrady. Počas jej sánku ju poctivo priviazali lanom k stoličke. Každú ruku jej uväznili do rukavice oddelene, aby nemohla skladať pečate. Na čelo jej pripevnili pečať potlačujúcu chakru.
,, A teraz sa budem pýtať ja, zvieratko. Vyklop všetko, čo o Toshiovi vieš. Chcem vedieť o jeho schopnostiach a slabinách všetko."
Vypytoval sa a preventívne jej vrazil jednu do brucha.


PS: Po náraze ruky do brucha koža na prstoch popraskala a stiahla sa. Na maličký moment bolo vidno, že pod ňou je niečo tmavé, ale v momente sa zregenerovala.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Wed Dec 10, 2014 5:16 pm

Chvíľku mi trvalo, kým som otvorila oči aj po tom, čo na mňa dopadla voda. Netrvalo dlho, kým mi do brucha napálil jednu ranu no mne nenuniklo.. v podstate nič z detailov, ktorý to obnášalo.
Musela som sa zamyslieť, no mohol si všimnúť že si aj v takejto situácií toho moc nerobím.
"Bábkar ? Nie si bábkar ? " Nie že by to bola práve odpoveď no.. ohľadom na jeho schopnosti.. čo iné byto bolo ? Využíval chakrové lanká ktoré využívali len bábkari a navyše jeho telo vyzeralo ako nezničitelná somarina. Prišlo mi to ako jediné možné vysvetlenie, aspoň s mojimi skúsenosťami.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed Dec 10, 2014 6:13 pm

Hatsu


,, Ja som len nástrojom pomsty, v rukách iných."
Odpovedal jej nepriamo na otázku, ale momentálne ho trápilo niečo absolútne iné, než to čo ona chcela vedieť. Preto jej vrazil päsťou do tváre bez ohľadom na to, či je žena alebo nie. 
,, Vyklop informácie o Toshiovi, inak tu budeme celý deň."
Posúril ju a pre zdôraznenie jej vrazil aj druhú.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Wed Dec 10, 2014 8:05 pm

To išlo ľahšie, než som si myslela..
Prebehlo mi hlavou a som si len dala pozor, aby som pri jeho ďalšom údere neprekusla môj jazyk. Ďalšia rana bola o to horšia, no ja som sa stále tvárila, ako keby som si to užívala.
"Vyzerá to tak, že si podobné veci celkom užívaš.. čo ti spraví šéfik ak zo mňa nevypáčiš nič, huh ?" Uškrnula som sa. Z úst mi pri tom tiekla krv, rovnako ako aj z nosa a mala som pocit, že nejakú dobu budem vyzerať naozaj.. zaujímavo. Aj keď som vedela, že sa to zahojí naozaj rýchlo.
"Pochopím že nejaký ľudia proti nemu niečo majú ale.. ja o ňom neviem ani hov*o..." Dodala som s povzdychom.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed Dec 10, 2014 8:31 pm

Hatsu


,, Takže ty mi to teda nepovieš. No dobre teda, uvidíme ako sa budeš tváriť po tomto."
Došla mu trpezlivosť a tak vytiahol kunai. Polial ho výraznou tekutinou a zabodol jej ho do stehna.
,, Trocha jedu ti jazyk rozviaže, počkám si kým si trocha pokričíš a potom keď budeš pripravená mi povedať o ňom všetko. Tak žmurkni."
Dodal a postavil sa k dverám. V miestnosti boli samy a tak ju sledoval neustále a čakal ako sa jej jed rozprúdi do celého tela.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Yako Sashika Wed Dec 10, 2014 8:48 pm

Nebolo nič príjemné, keď mi kunai zabodol do nohy. Ešte horšie boli však následky po tom. Striaslo ma a ja som sa začala cítiť hrozne.
Cítila som, ako jed stále viac a viac postupuje mojim telom. Dokonca ani moja.. maličkosť sa ho nedokázala zbaviť, aspoň nie úplne. 
Moje telo po chvíľke zachvátilo pot a ja som stratila silu čo i len stukať od bolesti. Hlavu som sklopila na stranu a sťažka som dýchala. 
Oči som mala vyvalené.. čo to je ku*va zač? .. Zaťala som však zuby a nevypustila som zo seba ani hlášku.. tá vec na hlave začala pulzovať, kto vie prečo.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Priehrada "Utsuchi" Empty Re: Priehrada "Utsuchi"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru