Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Hokage

+3
Sakuma Uchiha
Sarui Uchiha
Lucy Rokogu
7 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Kancelář Hokage Empty Kancelář Hokage

Příspěvek pro Lucy Rokogu Fri Dec 05, 2014 3:42 pm

Kancelář Hokage Collage6

Místo, kde by jste vskutku neradi trávili své odpoledne. Kancelář Hokage už z venku budí nával autority a unavenýho pohledu, který po příchodu do kanceláře spatříte. Sem příjdete pokaždé, co doděláte nějakou misi, nebo by jste rádi nějakou chtěli. Pokud tu není zrovna Hokage není, vždy tu má zástup, popřípadě klon. Každopádně by bylo vhodné se zde chovat trošku seriozně a ne jak pár lidí, co se chová jako kdyby si právě něčeho šlehly.

Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sarui Uchiha Sun Dec 07, 2014 6:39 pm

Nejaký čas som pred budovou postával a potĺkal sa po okolí. Čelenka mi hrdo visela na čele a ja som so zaujatým pohľadom sledoval ľudí. 
Sledovanie ľudí malo jednu veľkú výhodu. Veľa sa pri tom človek dozvedel. 
Kopec ľudí prechádzalo cez hlavný vchod, alebo prechádzalo okolo. Boli to ľudia ako shinobi, mamičky, nejaký úradníci ale aj postarší ľudia ktorý sa v okolí proste prechádzali. Zastavil som sa v jednom posúvnom stánku a kúpil som si za pár drobných zmrzlinu. 
Možno to na tie spálené kútiky úst nebol až tak dobrý nápad, no čo by som nespravil pre zmrzlinu. Zmrzlina bola spravodlivosť ! 
Až keď som chrúmal kornútok, tak som sa rozhodol vojsť do dvojkrídlových dverí a vstúpiť tak na pôdu hlavnej budovy v konohagakure no sato. 
Bol som však stratený a tak som sa po budove skôr začal túlať. Okrúhle chodby ma naozaj miatli.. no bol som moc tvrdohlavý na to, pozrieť sa na nejaký požiarny plán či niečo, čo by mi napovedalo, kam vlastne chcem ísť. Nakoniec v mojich ústach skončil aj konček kornútku.
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Lucy Rokogu Sun Dec 07, 2014 7:37 pm

Nějaký čas jsem seděla ve své kanceláři a přehrabovala se papíry okolo. Bože, když vidím tolik papírů, je mi uplně líto všech těch stromů... Povzdechla jsem si, uspořádala papíry na hromádku a vešla z kanceláře na chodbu. Zamkla za sebou a byla rozhodnuta zkontrolovat archiv. Cestou jsem však šla trošku jak tornádo a narazila jsem do nějakého malého chlapce, který zrovna chroustal kornoutek. Aby nespadl, rychle jsem reagovala a přidržela ho. "Omlouvám se mladý muži. Hledáš tu něco?" Usmála jsem se na něj. Jojo, moje skořápka aneb přetvářka byla tak moc dokonalá, že ani nejlepší uchiha s Sharinganem by nepoznal, kdo opravdu jsem a jak se ve skutečnosti chovám.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sarui Uchiha Sun Dec 07, 2014 7:57 pm

Pomaličky a opatrne som chodil chodbou. Mohlo to pripomínať zakrádanie no predsa len som nečupel a nesnažil nejakým spôsobom zakryť moju prítomnosť. Cítil som sa ako v tej rozprávke "išlo dango na vandrovku" .. ako taký cestovateľ ! V podstate som tu bol prvý krát. Spokojne som sa usmieval, až kým mnou nepohol poryv vetra.
Posledné čo som videl bolo nejaké červené rozvírené tornádo a brutálne bledá pokožka pravdpeodobne pomerne prekrásnej ženy. Na to som každopádne oči ešte nemal, mal som sotva dvanásť. Pomaly sa mi postavili vlasy na hlave keď to do mňa vrazilo a nebyť rýchlej reakcie danej osoby, zletel by som na zadok.
Sakra.. a to si hovorím shinobi ? Taká hanba ! Prebehlo mi hlavou a zahanbene som sa pozrel na tú živú pohromu. 
"Hmm.. nejaká ste mi povedomá.. ako keby som vás už videl." Usmial som sa a začal som hľadať v spomienkach, kde by som ju.. ah.. monumenty.. !!!! .. 
 Odskočil som o krok a vystrel som sa do pozoru. 
"Hokage-sama ! Sarui Uchiha sa hlási do služby !" Vypadlo zo mňa. Bol som rád že som sa aj nezakoktal.
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Sun Dec 07, 2014 8:03 pm

Sakuma Uchiha


Dnešek byl opravdu velice, ale velice zvláštní. Už od rána jsem měl nadměrně dobrou náladu a s energií to bylo nápodobně. Z postele jsem vyskočil jako ptáče z hnízda a utíkal na snídani, kde jsem mámu letmě políbil na tvář a hodil do sebe snídani, poté následovaly ranní rituály jako čištění zubů atd.
Ihned jsem však vyrazil ze sídla do vesnice a s úsměvem zdravil každého, koho jsem potkal. Nebylo pochyb, že jsem je všechny bral jako přátelé, ačkoliv to nejspíš vždycky nebylo stejně.  Mě to však nijak netížilo. V mém životě jsem udělal tunu chyb, ze kterých jsem si odnesl ponaučení, jinak než chybami se totiž člověk nikdy nic nenaučí, nebo alespoň já. Někdo by možná řekl, že jsem naivní dítě, ale pro mě nebylo nic dětinské, spíš mi přišlo hloupé chovat se jak dospělí. Ano, člověk jako já se opravdu stal Geninem, ačkoliv po psychické stránce nad tím zaváhali i ti nejzkušenější z rady. Bůh ví, jak se mi povedlo projít.
Aniž bych si to uvědomil, doběhl jsem až k budově Hokageho, kde se nyní nacházel můj nadřízený, Hokage. I když jsem byl Genin, stále jsem neměl svůj tým, což mě celkem štvalo. Zastavil jsem se tedy před budovou a přemýšlel, zda-li tam vlítnu nebo ne. Moje pudy  nesebezáchovy však zavelely jasně, kupředu!
Rozběhl jsem se dovnitř a schody bral po dvou, než jsem doběhl do patra Hokage kanceláře. Všiml jsem si, že Hokage již srážel svoje Shinobi jako smrtonosná zbraň. Viděl jsem chlapcova záda, tudíž jsem zjistil, že je Uchiha, neboť jeho znak na zádech mluvil jasně. Můj však zatím neviděl, pokud mě tedy již někdy nepotkal. Z chlapce jsem pohled obrátil na Hokageho, kterému jsem zasalutoval a spustil. Zdravíčko, Hokage-chan! Přišel jsem s naléhavou zprávou od budoucího Hokageho, čili ode mě. Jak je možné, že ještě nejsou ustanoveny týmy?! Chci jít už do akce! Mluvím možná až příliš nahlas a energeticky, ale takový jsem prostě byl už od narození. Nahodil jsem svůj kawai výraz a zazubeně jsem hleděl na naši Hokage, co mi k tomuto zanedbávání vlastních povinností poví. 
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Lucy Rokogu Sun Dec 07, 2014 8:22 pm

Reakce maličkého Uchihy mi vykouzlila široký úsměv na tváři. Jak na mě koukal jak na nějaké stvoření, které už někde někdy viděl, bylo to roztomilé. Zvlášť když se tak hezky představil a hlásil se do služby.
"Sarui Uchiha hmmm? Jednou z tebe bude určitě velmi silný shinobi." Mrkla jsem na něj a když už jsem se chtěla zeptat, jestli něco potřebuje a mohla jsem se otočit ke kanceláři, přišel jsem další shinobi, očividně genin. Koukala jsem na něj, protože takovéto přivítání jsem nečekala. Sakra tady jsou všichni blázni! Hned jsem se k němu otočila, čupla si tak, abych byla ve stejné úrovni jako on a podívala se mu do očí.
"Hmm...Další Hokage povídáš? Máš odvahu, Uchiho." Usmála jsem se na ně a při zmínce o týmech jsem si jen povzdechla. Celou dobu v kanclu jsem tuto záležitost řešila.
"Poslyšte vy dva energetičtí Uchihovci. Týmy jsou sepsané v mé kanceláři, ale dozvíte se je až při mojí řeči mezi vesničany. Takže? Jestli máte nějaké námitky, připomínky, nebo něco dalšího, můžu to s váma vyřešit v kanceláři." Mile jsme se na ně usmála a prokřupala si prsty...jen tak, for fun.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sarui Uchiha Sun Dec 07, 2014 8:28 pm

Naozaj som sa hanbil. Nechať sa tak jednoducho vyviesť s rovnováhy pred Hokage.. ako keby môj život stratil zmysel. Depka ma však prešla v momente po jej slovách, až som sa začervenal. Rukou som sa poškrabal na tvári a znova som skrútil ústa do úsmevu. 
Vyrušilo nás ďalšie stvorenie ktoré o sebe začalo hlásiť, že je ďalším Hokage. Pootočil som sa k nemu a prebodol som ho pohľadom. 
Uchiha heh ? Prebehlo mi hlavou. Každopádne.. svetlo hnedé až takmer blond vlasy.. svetlé oblečenie.. nie, nehovorte mi že je to ten blázon. Nahlas som preglgol.
"Sakuma-san.." Povzdychol som si a následne som vypočul odpoveď, ktorou nás pani Hokage obdarila.
" Uh .. uhm. .teraz ? " Troška to vo mne poskočilo. Že by sme sa to dozvedeli už.. teraz ? To by vlastne bola celkom fajn správa.. popravde som sám netušil čo iné by som od nej mohol chcieť.
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Sun Dec 07, 2014 8:39 pm

Sakuma Uchiha


"Wohou, prý jsem odvážný, to jsem slyšel poprvé životě, musím si to zapsat do diáře!"  Říkal jsem si v duchu, až jsem měl pocit, že jsem to omylem řekl nahlas, ale nejspíše ne. Podíval jsem se do tváře tomu chlapci, ale nějak jsem si nemohl vybavit, kdo to vlastně je. "Znám ho? Jakoby mě poznával, ale nějak mi jeho tvář nic neříká... není to ten, kdo vaří v protější ulici ten ramen..? Je mu trochu podobný, taky má černé vlasy... jo jasně! Není to on, tamten měl tu krásnou čepičku a tenhle néé." Řeknu zklamaně, protože jsem vůbec nepoznal, kdo to je. I tak jsem se však zachoval přátelsky a usmál se na něj, načež jsem k němu doběhl a chytil ho kolem krku. Zazubil jsem se směrem do kanceláře a s veselým hlasem jsem začal klábosit s Hokage.
Ještě by tu něco bylo, budete nás trénovat vy? Já a tady můj novej kámoš by jsme vás chtěli mít moc za velitele šéfko-chan. Jenom vy jste ta nejlepší, prosíííím. A ihned po mém slovním projevu jsem se pokusil o mé vyhlášené kočičí očka. 
Kancelář Hokage 2Q==
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Lucy Rokogu Sun Dec 07, 2014 8:55 pm

Kancelář Hokage Tumblr_mzry3hyW5V1svgt1fo1_500

Ani jsem moc nevěděla, jak na jejich rakce ragovat. Byli na mě až moc rychlí a moc pozitivní energie, ale snažila jsem se držet v klidu. Nemohla jsem přeci vyděsit geniny! Otočila jsme se na podpatku a šla směrem do kanceláře s pohledem jako na gifu. Už jsem trošku ztrácela trpělivost. V něčem mě připomínali Denna a být i jejich matkou, mají teror, ale nemohla jsem si to dovolit. Odemčela jsem kancelář, posadila se za stůl a až v tento moment jsem jim byla schopna odpovědět. Avšak pohled toho druhého klučíka byl k nezaplacení. Pro jeho smůlu, tento pohled na mě neplatil. Léta práce přetvářky a léta práce jako matka jsem si vybudovala jistou imunitu. Pousmála jsem se, položila lokty na stůl a koukla na ně.
"Ty vaše sladké očička na mě působit nebudou, jen tak mimochodem, ale dobrý pokus. Já si tým na krk nedám, trošku myslete. Stačíte mi v kanceláři." Trošku jsem se zasmála a pokračovala dál. "I kdy mi to lichotí, že by jste chtěli mě, věřte mi, že by jste tak tvrdý tréning ani jeden nepřežili. Ještě budete rádi za svého sensei, který vám bude přidělen." Mrkla jsem na ně tak trošku scary a zároveň přátelským pohledem.
Opřela jsem se do křesla a vytáhla složku Uchihů.
"Takže Sarui a Sakuma hmm? Už jste probudili své Kekkei Genkai?" Papír jsem si posunula níž, abych na ně upřela svůj zvídavý pohled.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sarui Uchiha Sun Dec 07, 2014 9:01 pm

Ani som sa nestihol odtiahnuť. Zavesil ruku okolo mňa a môj pohľad začal pripomínať niečo veľmi.. zvláštne až vydesené.
T..to..toto.. je brat vodcu klanu ? Prebehlo mi hlavou a môj pohľad teraz jasne naznačoval jedno jediné slovo.. *čudák*
Dokorán som otvoril ústa, keď ma k nemu Hokage spojila.. ako keby som ja za to mohol ! Žiadne sladké očká som nestrúhal a aj tak.. eh..
Zvesil som ramená a len som následoval Hokage do kancelárie. 
Jej otázka aspoň mňa osobne bolela. Pohľad som zabodol niekam do zeme a pokýval som hlavou na nesúhlas.
"Popravde heh.. ani neviem ako na to." Povzdychol som si. Každopádne nikto z Uchihov nevedel. Vždy sa proste.. objavil.. raz.. niekomu skôr, niekomu neskôr.
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Sun Dec 07, 2014 9:12 pm

Sakuma Uchiha


Hokage-chan, jste první žena, která mému pohledu odolala... Řekl trochu naštvaně, ale asi to bylo tou jizvou přes jedno oko, bůh ví. Nebo také byla orientována na obě strany a zrovna měla chutě na ženu, takže mě napadlo využít techniku přeměny a proměnit se na okouzlující ženu.  Jediné, co mě od toho dělilo byl fakt, že bylo třeba jít do kanceláře. Pustil jsem svého nového kamaráda ze svého sevření a vstoupil hned po něm do kanceláře, za sebou jsem samozřejmě zavřel, nebyl jsem až tak nevychovaný.
Abych pravdu řekl, ani nevím jak na to a ani na to nijak nespěchám, jednou to totiž přijít musím a když to přijde později, budu rád čekat. Řeknu s úsměvem a jde na mě poznat, že mě nijak prokletí Uchihů nepostihlo. Možná kvůli tomu jsem měl jako jeden z mála Uchihů předpoklad stát se Hokagem. Nehnal jsem se za Sharinganem. Cítil jsem se opravdu silný i bez něj, ale jsem jen pošetilé dítě! Co já můžu o síle Sharinganu vědět. To se nedozvím, dokud jej neprobudím.
A vy víte, jak se dá tamto, co jste říkala probudit? Zeptal jsem se mile, ale nijak vesele, spíše tak trošku s rošťáckou nevinností ve hlase.
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Lucy Rokogu Sun Dec 07, 2014 9:38 pm

Všimla jsem si docela skleslého pohledu Surie a jen se v duchu pousmála. Jsou tak citliví... Poté jsem se podívala na Sakumu, na kterého jsem neměla slov. Jak je možné, že Uchiha má takovouto radost, kde se to v něm sakra bere. Opět jsem se v podvědomí trošku pousmála a položila papíry na stůl a chvilku ani jednomu neodpovídala, přemýšlela jsem.
Teda, pokus o to byl, než semnou Sakuma začal...flirtovat? Netuším, ale rozhodně to podle jeho hlavu vyznělo. Nadzvedla jsem obočí, zavřela oči a s povzdechem vstala ze židle. Nakráčela jsem k němu, chytla ho zezadu za límec a pověsila na věšák. Založila jsem si ruce do sebe a pohlédla na něj vražedným pohledem.
"Budeš tu do doby, než si uvědomíš, jaký tón používat." Cvrnkla jsem mu do čela a v klidu se posadila za stůl a koukla mile na Saruie a pak i na Sakumu.
"No dobře...Sharingan jste zatím neprobudili. Tudíž musím trošku pozměnit vaše zařazení do týmu. Je třeba aby jste měli tvrdšího senseie." Vzala jsem si propisku a něco přepisovala v papírech a letmo koukla na Saruie, jestli je z toho zase špatný. Pohled na Sakumu mi jen vykouzlil škodolibí úsměv na tváři.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sarui Uchiha Sun Dec 07, 2014 9:45 pm

Ako by sa niekto mohol tváriť ako kyslá uhorka, keď Hokage zavesí brata vodcu klanu Uchiha na vešiak ? Takmer som vybuchol od smiechu. Nechcel som sa smiať.. naozaj nechcel... nahodil som nie moc presvedčivý poker face a len sa neurčito uškŕnal. Kútiky úst mi stále mykali smerom hore a ja som sa naozaj snažil, udržať ich na neutrálnej čiare.
Pár krát som sa zhlboka nadýchol a nakoniec som raz zdĺhavo vydýchol a nasadil celkom pobavený, no zväčša neutrálny výraz.
Nevyzeralo to však tak, že sa odo mňa niečo očakáva.. teda čo sa slov týkalo. Proste som zostal potichu a čakal, ako a s čím to v týme som. Aj keď sa mi viac než zdalo, že to bude s tým trdlom poveseným na vešiaku.
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Sun Dec 07, 2014 9:54 pm

Akuma Saito


Chvíli jsem nechápal, proč tu vlastně visím, co jsem to ksakru řekl špatně? Tupě civím na Hokage s otevřenými ústy a čekám, že se k tomu třeba ještě nějak vyjádří, ale ne. Nechala mě tu viset jako prase na háku a já se hluboce zamyslel, co jsem řekl špatně. "Že by špatně pochopila, když jsem říkal "tamto"..? To se probudilo zatím jenom jednou a to ve sprše! Já za to nemůžu, nedá se to ovládat!" Řekl jsem v duchu a poté se podíval smutně na Hokageho. Hokage-chan, špatně jste mě pochopila! Když jsem říkal "tamto", nemyslel jsem tamto dole, vždyť víte... to se probouzí samo, to už jsem probudil! Každé ráno a ve sprše se to probouzí, ale slibuji, že tréninkem to vytrénuji, aby se to probouzela na váš rozkaz, jestli jsem vás dobře pochopil a to, co po mě vlastně chcete... Řeknu nejistě, zčervenám a začnu se nevinně škrábat na hlavě, jakobych čekal další ránu.
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Lucy Rokogu Sun Dec 07, 2014 10:37 pm

Kancelář Hokage Tumblr_nf6du7auWB1sial0xo8_500

Sarui očividně neměl slov a proto jsem to nijak neřešila. Avšak když Sakuma opět otevřel pusu, chvilku mi tepala žilka u čela a jakmile domluvil, odletěl sůl pár metrů ode mě a zastavil se těsně přes Saruiem. Moje vlasy vlály a můj pohled očividně nebyl znakem dobrého úmyslu. Došla jsem zpět k němu, dala ruku v pěst a bouchla ho seshora do hlavy, že se s ním věšák zlomil.
"A ty si snad myslíš, že tuto informaci potřebuji vědět?!" Pak jsem si vlastně uvědomila, co jsem to udělala a pomalu se začala uklidňovat. Občas ty moje mateřské pudy převládali, co se dá dělat. Přesně takto bych se zachovala nejspíš k Dennovi. Začala jsem si mnout spánky a pokroutila jsem hlavou.
"Ne fajn, dobře...zapomeneme na tuto situaci. Budu dělat že jsi nic neřekl a toto se nestalo." Přisunula jsem stůl zase na své původní místo a sedla jsem si.
"Jestli chcete ještě něco, řekněte to jinak ven." Ukázala jsem prstem na dveře a uklidnila se. Opět jsem nasadila ten milý úsměv a v hlavě se mi promítalo spousta scén, kdy si do Sakumi můžu ještě bouchnout.


Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sarui Uchiha Sun Dec 07, 2014 10:43 pm

Trocha nervózne som sebou zahmíril a radšej som sa pratal z cesty. Tento krát ma výnimočne jej reakcia neprekvapila a tak som znova nebol zasiahnutý červenovlasým hurikánom.
"Ehm.. " Odkašľal som si, keď si znova sadla na miesto. Možno to bolo len mnou, alebo som bol naozaj sprostý.
"Nehovorila ste, že nám poviete čo máme za tými Hokage-sama?" Spýtal som sa opatrne. Dokonca ma aj prešiel smiech.. proste toho na mňa bolo tak moc, že aj keď to bolo nehorázne vtipné, moja psychika to nezvládla a nereagovala. Možno som bol za to aj celkom vďačný. Keby že sa tu začnem rehotať, ešte by zaútočila aj na mňa.
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Sun Dec 07, 2014 10:52 pm

Sakuma Uchiha


Asi jsem byl nakonec já ten, kdo to špatně pochopil. Tedy tak jsem usoudil, když mi přiletěla rána, která mě však postavila opět na nohy. Jak jsem říkal, chybami se člověk učí. Aspoň příště budu vědět, že moje dolní problémy Hokage nezajímají, zatím...
Na hlavě jsem měl bouli velkou jako moje pěsti, tu jsem si samozřejmě chytit a snažil jsem si ji zatlačit zpátky a přitom zadržovat slzy. Byla toto ta situace, při které se mi probudí Shraningan...? Asi ne. Stoupl jsem si tedy a s vlhkýma očima jsem mžoural na Hokageho, který mi odpustil, já mu však v duchu taky.. Prostě jsme se jen špatně pochopili a to se občas stane. Zeptala se nás, jestli nemáme nějaké další otázky a já jich měl v hlavě miliony. Okamžitě jsem energenitcky zvedl ruku do vzduchu, což naznačovalo pokus o  hlásení se, ale jestli se na mě Hokage podívá, radši jí dám dolů, protože ran jsem dostal dost. Spíš si nenápadně pomalými kroky skryji za Saruiovo rameno a čekám, co se bude dít dál. Moc rád bych skončil s ním v týmu, byl vnitru duše jistě hodný chlapec plný láskyplnosti a ctnosti a takového člověka mít v týmu je odměna. 
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Lucy Rokogu Sun Dec 07, 2014 11:10 pm

Saruie mi bylo docela líto. Byl celkem hodný a vyděsit jsem ho vážně nechtěla a proto jsem zase nasadila svůj milý ton spolu s výrazem v obličeji.
"Vyhlášení týmu mělo být až při přivítání před celou vesnicí, ale dobře, řeknu vám to hned. Váš sensei se jmenuje Raiken Namikaze. Teď bohužel je mimo vesnici, ale jsem si jistá, že si budete rozumět." Usmála jsem se na ně a pohlédla z okna. Hmmm, kde je ten poděs? Zapřemýšlela jsem, kde by asi ten puberťák mohl lítat, ale opět jsem věnovala pozornost těm dvoum.
"Váš třetí člen vám bude přidělen o něco později." Znovu jsem se posadila a odhrnula si ofinu z tváře. Jestli něco potřebovali, určitě se ozvou, tím jsem si byla jistá, ale zatím na mě žádné otázky nepadaly, tak jsem byla v klidu.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sarui Uchiha Sun Dec 07, 2014 11:14 pm

Pohľad som uprel von oknom. Slnko už bolo celkom no.. do kelu.. musel som byť čo najskôr doma, inak ma mamka zabije.
Vypočul som si odpoveď od Hokage a len som sa mierne uklonil.
"Ďakujem Hokage-sama.. ja už budem musieť ísť tak.. dovidenia." Ešte pred tým než som odišiel, som sa zapozeral na Sakumu. Takže som s ním nakoniec naozaj skončil v týme. Toto ešte dopadne zaujímavo. S povzdychom som otvoril dvere a pomaly z nich vyšiel. 
"Tak sa zatiaľ maj, Sakuma-san.. očividne sa budeme vídať častejšie." Dodal som, pretoźe predsa len bolo slušné predstaviť sa aj jemu. Následne som však odišiel z miestnosti, ako aj z budovy dosť rýchlym krokom.

(presun)
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Sun Dec 07, 2014 11:23 pm

Sakuma Uchiha


Kancelář Hokage Tumblr_inline_n2o5bnm52O1r2u8oy
Jakmile Sarui odešel a ztratil jsem krytí, klepal jsem se jako na obrázku, protože další ránu bych asi od Hokage nepřežil a byl jsem si toho moc dobře vědom. N-no kdy-ž-ž dov-volíte, musím! Nashle Hokage-chán. Řeknu a zmizím ještě rychleji, než jsem se tu objevil. Opravdu jsem se jí bál a kdo s chytrých by se jí také nebál že? Předběhnu Saruie na schodech a zamávám mu, když jsem dole na schodech. Ahoj kamaráde, na brzkou shledanou! Řeknu s úsměvem a zmizím. Nevypadá to však tak, že bych mířil domů, spíše opačným směrem.


//Přesun
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Lucy Rokogu Sun Dec 07, 2014 11:53 pm

Když ti dva tak rychle odběhli z mé kanceláře, jen jsem se pobaveně opřela do křesla. No jo...moje pověst bude hold kruely, no, nějak to přežiju. Škodolibě jsem se usmála, založila zpět jejich složky a podívala se z okna. Tak nějak mě nebavilo sedět stále otočená zády ke světlu. Vyhlížela jsem lidi ve vesnici a to co dělají. Občas mě to celkem hypnotizovalo a proto kdyby teď někdo přišel a zaklepal, je dost možné, že ho nebudu vnímat, proto klidně může jít dál.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Roronoa Kaito Mon Dec 08, 2014 8:45 pm

Při procházení večerní vesnicí jsem se nějak začal nudit. A když jsem procházel okolo hlavní budovy, kde má Hokage kancelář, řekl jsem si že bych se mohl stavit a optat se po nějaké misi. A tak jsem se vydal do kanceláře Hokage. Když jsem pomalu docházel ke dveřím kanceláře začala na mě padat běžná únava, ale nějak se mi to podařilo odehnat zakroucením hlavou. A když jsem došel ke dveřím tak jsem na ně zaklepal a čekal zda se někdo ozve, mohlo se i stát že tam již hokage není. Člověk nikdy neví.
Roronoa Kaito
Roronoa Kaito
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 16
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Lucy Rokogu Mon Dec 08, 2014 9:18 pm

Byla jsme v kanclu jako skoro každý den. Chvilku jsem se němě koukala do okna ze své kanceláře, než mě vyrušil klepot. Jen jsem se posadila do křešla, vzala si papír a tužku, aby to vypadalo, že alespoň něco dělám...
"Dále."
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Roronoa Kaito Mon Dec 08, 2014 9:37 pm

Po chviličce čekání jsem z kanceláře uslyšel hlas, který říkal "Dále"
A tak jsem pomalu otevřel dveře a vešel pomalu dovnitř. Zdravím Hokage-sama řekl jsem s příchodem do kanceláře.
Popošel jsem trochu blíže ke stolu kde hokage seděla a poté jsem pokračoval v mluvě Rád bych se zeptal zda by se tu pro mě nenašla nějaká mise nebo prostě nějaká aktivita po dořeknutí této věty jsem se trochu pousmál.
Roronoa Kaito
Roronoa Kaito
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 16
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Lucy Rokogu Mon Dec 08, 2014 9:59 pm

Pohlédla jsem letmo na člověka, který vešel do kanceláře. Moc jsem teď neměla náladu, což mi bylo líto, když to byl zrovna jeden z Joninu a měl aspoň nějaké vychování. Jen jsem si hlasitě povzdechla, vytáhla z šuplíku svitek s tými a podívala se na něj. Hmm...Raiken má ty dva Uchihy. Budou ho jistým způsobem omezovat v práci, ale tak...
"Misi pro tebe momentálně žádnou nemám. Ale tým by tu nejspíš byl, pokud by jsi měl zájem." Pohlédla jsem mu do očí a čekala na jeho reakci, jestli by o tým zájem měl, nebo ne.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru