Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budova Mizukageho

5 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Budova Mizukageho - Stránka 2 Empty Re: Budova Mizukageho

Příspěvek pro Reizo Akishi Fri Dec 19, 2014 7:54 pm

Znova som si hlasne povzdychol, keď mi Mizukage prezradil, že ovláda Genjutsu. Na to som teda fakt nebol zrovna talent, takže som dúfal, že ho proti mne ozaj nevyužije. Ale už teraz som sa toho obával, no nedával to nejak najavo. Prešiel som očami na jeho zložku a krátko si prezrel jeho fotku, aby som vedel, koho teda vlastne hľadám. Po chvíľke som kývol hlavou a všimol si Mizukageho malý úsmev. To som sa pousmial aj ja a ešte raz kývol hlavou.
"Vďaka.. snáď ho dovediem.." Poznamenal som s ľahším úškrnom, pričom som sa len uklonil znova hlavou a pritom som už cúval k dverám. Otvoril som, vyšiel, zavrel a vyrazil rovno k bráne. Mno.. teraz dúfať, že pôjde všetko v pohode!

~Presun~
Reizo Akishi
Reizo Akishi
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 6
Reputation : 3
Join date : 11. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Budova Mizukageho - Stránka 2 Empty Re: Budova Mizukageho

Příspěvek pro Rei Hoozuki Sat Dec 20, 2014 10:20 pm

Dúfal som, že sa Akio s Reizom vrátia späť do Kiri v poriadku, už to bol nejaký čas, čo sa nevrátili. Nuž jednoducho som pokračoval vo svojej činnosti. Nakoniec som sa postavil k veľkej presklennej stene a pozoroval Kiri. Dnes bola v Kiri dosť hmla, takže som toho moc nevidel, inokedy som mal široký výhľad, ale dnes to boli maximálne strechy budov a nejaké tie svetielka. Zostal som stáť pri tom skle a pozoroval som hmlu. Dnes som bol dosť už unavený... Rukou som si prešiel cez vlasy a tak si ich rozstrapatil, tak ako to robievam vždy, tak nejak som sa trápil z vnútra kvôli Akiovi, nevedel som čo s ním. Nikdy som sa o nikoho nezaujímal, jedine o neho... Už bol mojou súčasťou, zároveň to bola moja slabina.
Rei Hoozuki
Rei Hoozuki
Mizukage*A
Mizukage*A

Poèet pøíspìvkù : 62
Reputation : 1
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Budova Mizukageho - Stránka 2 Empty Re: Budova Mizukageho

Příspěvek pro Maemi Terumi Sun Dec 21, 2014 9:01 pm

Jako temný stín jsem se protloukala okolo schodiště, míjela poslední úředníky, kteří se po dlouhém dni chystali domů. Míjela jsem jedno patro za druhým skoro bez povšimnutí. Dnes byl skvělý den na to, jak se nepozorovaně někam dostat. Nad Kirigakure se vznášela neprostupná mlha, kterou jsem měla tak ráda. Jen před nedávnem jsem se vrátila z jedné z jednodušších eliminačních misí a mířila do kanceláře s tím, jestli pro mne není další úkol, protože jak mi bylo sděleno, velitelství Oininů bylo dost vytížené poslední dobou. Zastavila jsem se před kanceláří, zaklepala a vyčkala. Ne, že bych se sem nějak extra těšila. Nerada jsem si chodila pro úkoly od Mizukageho. A měla jsem k tomu jisté osobní důvody.
Hoozuki..

Maemi Terumi
Maemi Terumi
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 5
Reputation : 2
Join date : 10. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Budova Mizukageho - Stránka 2 Empty Re: Budova Mizukageho

Příspěvek pro Rei Hoozuki Sun Dec 21, 2014 9:10 pm

Z mojich myšlienok ma vytrhlo klopanie na dvere. Posadil som sa na stoličku, uprel pohľad na dvere a povedal: ,,Ďalej" Potom som sa lakťom podoprel o stôl a rukou som si podoprel bradu. Bolo na mne vidieť, že nemám moc náladu na zbytočné návštevy, tak nejak som dúfal, že to bude niečo zaujímavé a nič pri čom by som zaspal. Nebol som najlepší senzibil, ale Samehada tú chakru, ktorá bola pred dverami poznala.
Rei Hoozuki
Rei Hoozuki
Mizukage*A
Mizukage*A

Poèet pøíspìvkù : 62
Reputation : 1
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Budova Mizukageho - Stránka 2 Empty Re: Budova Mizukageho

Příspěvek pro Maemi Terumi Sun Dec 21, 2014 9:28 pm

Nebyla jsem příliš zvyklá čekat, ale byla jsem trpělivá. Vzala za kliku, vešla a znovu za sebou dveře zaklapla. Byla jsem uvnitř kanceláře, ač nerada, před Kagem je slušností ukázat svou tvář. Sundala jsem si kapuci z tváře a stejně tak i masku Oininů. Zlehka se uklonila, znovu se narovnala a zpříma hleděla Mizukagemu do očí. Ani na chvíli modrým pohledem neuhnula, jen jsem tam tak stála, v uctivé vzdálenosti a propalovala ho pohledem.
"Dobrý den Mizukage-sama" Mizukage a Velitel, byli osoby, které jsem respektovala nejvíc na světě a pro které jsem zabíjela, pro které bych udělala cokoliv.
"Bylo mi nařízeno si dojít pro misi sem, jelikož Velitelství Oininů je jistým způsobem zahlceno a většina lidí je už na svou misi vyslána. Mé jméno je Maemi Terumi, k Vašim službám.." Jemně jsem pokývala hlavou a prohlédla si Mizukageho. Byla jsem mu oddaná, tak, jak mě klan naučil, tak, jak mě vychoval, ale stejně ve mě jako osten bodala jiná slova.
Klan Hoozuki se dostal na vrchol jen díky nám. Přišli až po nás. To mi bylo vtloukáno do hlavy odmala. Historie Kiri..
Maemi Terumi
Maemi Terumi
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 5
Reputation : 2
Join date : 10. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Budova Mizukageho - Stránka 2 Empty Re: Budova Mizukageho

Příspěvek pro Rei Hoozuki Sun Dec 21, 2014 9:45 pm

Do kancelárie mi vstúpil jeden z Oininov. Pozeral som sa mu, teda jej, priamo do očí. Potom, ako zložila masku som sa narovnal na stoličke. Vypočul som si ju, klan Terumi, trochu ma prekvapilo, že niekto z klanu Terumi mi prekazuje takú úctu, nemali ma práve najradšej po tom, čo som im kreslo Mizukageho vyfúkol priamo z pod rúk. Možno by tu namiesto mňa teraz sedela Maemi... Bola to však minulosť, ja osobne som si klan Terumi vážil, v Kiri nebolo silnejšieho klanu, dokonca ani mi Hoozuki sme na nich asi ani nemali, teda, ak neboli oslabení...  "Zdravím." Pozdravil som Maemi. Pohľadom som uhol a už som sa jej nepozrel do očí, ale premýšľal nad misiou, ktorú ona požadovala. Postavil som sa, začal som sa hrabať v nejakých spisoch, trvalo to pár minút a Maemi si musela počkať. Otvoril som jej zložku, ktorú som si prehliadol. "Nenájdem tu nič na elimináciu nukeninov, všetko ti vyfúkli tvoji kolegovia. Možno ak máš záujem, je tu jedna špionážna misia. A ako dopadla tvoja posledná misia Maemi?" Opýtal som sa, aby tu nebolo ticho a pozrel som sa jej znova do očí. Nechcel som ju podceňovať, ale podľa jej spisu sa nehodila na špionážne misie, to som jej však nepovedal, nerád by som ešte viac provokoval niekoho z klanu Terumi.
Rei Hoozuki
Rei Hoozuki
Mizukage*A
Mizukage*A

Poèet pøíspìvkù : 62
Reputation : 1
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Budova Mizukageho - Stránka 2 Empty Re: Budova Mizukageho

Příspěvek pro Maemi Terumi Mon Dec 22, 2014 9:04 pm

Nevadilo mi čekat, ostatně jsem na to byla zvyklá. Než to těm páprdům v našich Velitelům došlo, vystáli si Oinini dlouhé fronty a ten, kdo tam byl první, ukořistil to nejlepší. Jeho návrh na misi mě nijak nenadchl. Špionáže nebyli nic pro mě, sice jsem ráda pracovala sama, ale měla sem ráda krátké, rychlé a jasné mise. Ne měsíční nebo ještě delší rozhodně ne. Ani mé schopnosti v tomto ohledu nebyli dobré.
"Pokud mi prominete, dovolím si misi odmítnout. Na špionáže tu máte jistě lidi, kteří jsou v tomto ohledu zkušenější než já." Zdvořila jsem Mizukageho nabídku odmítla. Nebyl to rozkaz, proto jsem si to mohla dovolit.
"Má poslední mise dopadla s těmi nejlepšími výsledky. Čtyři lidé z pěti usmrceni na místě, pátého jsem vzala na Veliteství na mučení, aby z něj vytáhli patřičné informace, protože semnou odmítal pod jakýmikoliv prostředky a výhružkami komunikovat" Pokrčila jsem rameny, takový byl rozkaz, takový jsem i splnila. Málokdy se stávalo, že by mise byla neúspěšná. Výraz jsem měla stále stejný, prohlížela jsem si kancelář, chlívek tu měl teda pěkný. Krátce jsem se zamračila, chaos, ten jsem vážně nesnášela.
"Pokud teda pro mě nemáte nic určitého. Žádno eliminaci, zajetí, nic podobného, asi bych měla jít.." Podotkla jsem a očima bloudila po místnosti. Pohled jsem na chvíli upřímila i na okno. Byla stále mlha, skvělá příležitost k tomu, abych se ztratila a nikdo z klanu ani z Velitesltví nevěděl, že jsem si šla pro misi sem. K Mizukagemu.
Maemi Terumi
Maemi Terumi
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 5
Reputation : 2
Join date : 10. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Budova Mizukageho - Stránka 2 Empty Re: Budova Mizukageho

Příspěvek pro Rei Hoozuki Sun Dec 28, 2014 1:14 pm

Vypočul som si Maemi do podrobna. "V poriadku Maemi." Povedal som na jej odmietnutie tej špionáže. Naozaj tu bolo dosť iných ľudí, lepších na špionáže. "Žiadny iný výsledok sa ani neočakáva od člena klanu Terumi..." Poznamenal som, naozaj požiadavky na ten klan v celej Kiri bol vysoký... Bola to elita Kirigakure. V klane Terumi sa naozaj rodili najlepší shinobi. Pozrel som sa naokolo seba, mal som tu bordel. Vedel som, že to čo plánujem sa nemá robiť, ale ja a pravidlá.. občas sme si nesadli.
"Možno by ste mi mohli pomôcť Maemi, potrebujem tu spraviť poriadok." Pokrčil som ramenami a postavil som sa. Mohla to zobrať ako rozkaz, ale aj nie. Dával som jej na výber, nech sa rozhodne. Ja som tu strávil asi dva dni v kuse a nejaká výpomoc by sa mi tu hodila. Síce hovoriť to niekomu z klanu, ktorý ma nemá v láske... Pekná sprostosť, ale mňa to momentálne netrápilo, bol som ľahkomyseľný... Naviac nebol tu nik iný po ruke v tomto momente.
Rei Hoozuki
Rei Hoozuki
Mizukage*A
Mizukage*A

Poèet pøíspìvkù : 62
Reputation : 1
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Budova Mizukageho - Stránka 2 Empty Re: Budova Mizukageho

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru