Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budova Tsuchikageho

2 posters

Goto down

Budova Tsuchikageho Empty Budova Tsuchikageho

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri Dec 05, 2014 10:23 pm

Budova Tsuchikageho 4032893

Budova Tsuchikageho T3Io3

Budova Tsuchikageho sa nachádza v samotnom centre vesnice. Dá sa povedať, že to bola prvá postavená budova a zvyšok sa len postupne pribudoval k nej. Zároveň je to zo strategických dôvodov aj najvyššia budova v širokom okolí aby sa predišlo možným útokom. V budove sa taktiež hromadí všetko dokumentácia. Preto prvé poschodia tvorí výhradne byrokratický aparát. Nad nimi sa nachádzajú nekonečné archívy a zvyšné poschodia tvoria oddelenia rôznych kategórii pre všetky druhy shinobi.
Najvyššie poschodie je výhradne celé Tsuchikagemu, takže bola z neho vytvorená pracovňa. Kancelária má najvyššie zabezpečenie v rôznych formách nakoľko sa tu zdržiava Tsuchikage a sú tu ukryté najtajnejšie materiály a v trezore sú uložené dôležité cennosti vesnice. Táto pracovňa je rovnako sídlom Veliteľa Jouninov a Tajných jednotiek (ak nám niekedy budú dovolené).
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Budova Tsuchikageho Empty Re: Budova Tsuchikageho

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Dec 14, 2014 1:23 pm

Ako tak pomaly kráčal a vstupoval Toshio do vlastnej budovy, urobil tak výnimočne hlavným vchodom. Vošiel cez dvere do obrovskej sály a pokračoval k schodom. Nereagujúc na pohľady iných a úplne nepodstatných ľudí. Bez slova pokračoval tisíckami ďalších schodov v tichosti. Prechádzal rôznymi poschodiami a oddeleniami rozdelenými podľa svojej oblasti v ktorej úradujú. Až kým nedošiel na najvyššie poschodie. Videl, že jeho kolegovia ako obyčajne sedia za svojimi stolmi zahĺbený do práce. Len rukou pokynul smerom k asistentke a pokračoval k obrovskému balkónovému oknu. Cestou si vzal jeden z kabátov, ktoré mal v pracovni ako rezervné.
,, Konečne som to ja."
Povzdychol si, keď tých pár minút musel byť bez neho. V tichosti, ale už stál pri obrovskom okne a pozoroval výhľad v ktorom bolo vidno celú vesnicu.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Budova Tsuchikageho Empty Re: Budova Tsuchikageho

Příspěvek pro Aria Mű Sun Dec 14, 2014 4:58 pm

Po vydatné snídani jsem se rozhodla projít se po městě. Jak jsem procházela ulicemi, viděla jsem nádherné šaty, které jsem prostě musela mít ! Avšak nastal zde problém... neměla jsem téměř žádné peníze, protože jsem byla již předtím nakupovat s mámou, rozhodla jsem se teda zkusit si jít pro svou první misi, jakožto genin. Lehkým krokem jsem vyšla do nejvyššího patra budovy a zaklepala na dveře, lehce jsem se oprášila, ale měla tedy strach, osobně jsem ještě nikdy nemluvila s Tsuchikagem a co když mi dá nějakou podřadnou misi kvůli mému původu nebo kvůli tomu že jsem žena?
Aria Mű
Aria Mű
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 4
Reputation : 0
Join date : 11. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Budova Tsuchikageho Empty Re: Budova Tsuchikageho

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Dec 14, 2014 5:30 pm

Naomi





Naomi si spokojne sedela za svojim stolom a ako vždy nemala, čo robiť. Jej papiere totiž končili v koši alebo ich Toshio väčšinou s radosťou pálil akoby to nebolo nič dôležité. Odrazu sa ozvalo klopanie na dvere.
,, Ach jaj, zase problémy."
Povzdychla si, pretože vedela, že niekto prišiel a zase od nej bude niečo chcieť.
,, Vstúpte."
Ozvala sa s trochou zvedavosti v hlase kto sa odvážil prísť až sem hore.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Budova Tsuchikageho Empty Re: Budova Tsuchikageho

Příspěvek pro Aria Mű Sun Dec 14, 2014 7:09 pm

Otevřela jsem dveře a vstoupila do místnosti, viděla jsem tam pravděpodobně Tsukikageho sekretářku "D-Dobrý den " Prohlásila jsem lehce koktavým a nervozním hlasem " R-ráda b-b-bych dostala misi j-jmenuji se A-a-a-a-aria Mű hodnost Genin. " V hlavě jsem si říkala, bože to je trapas ! Takhle koktat, šíleně jsem se za sebe styděla a lehce potila, přeci jen tohle aby se stávalo, bože teď se mnou určitě vyrazí dveře.
Aria Mű
Aria Mű
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 4
Reputation : 0
Join date : 11. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Budova Tsuchikageho Empty Re: Budova Tsuchikageho

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Dec 14, 2014 7:53 pm

Naomi



Naomi sa len s úsmevom na ňu dívala ako vstúpila úplne vynervovaná a polovystrašená. Vytiahla si zložky a pohľadala jej meno a všetky informácie.
,, Nemáš sa čoho obávať. Lord Tsuchikage je na druhej strane miestnosti a k nemu nebudeš musieť ísť. On totiž nepríjma, nedôležité návštevy. Takže ti nič nehrozí."
Snažila sa ju povzbudiť až kým nenašla jej zložku a otvorila si ju.
,, Tak čo to bude? D alebo C misia?"
Spýtala sa jej.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Budova Tsuchikageho Empty Re: Budova Tsuchikageho

Příspěvek pro Aria Mű Sun Dec 14, 2014 9:51 pm

Když mi řekla, že Tsuchikage je na druhé straně, tak jsem si vydechla, že ho neuvidím, nevěděla jsem jaký je, ale strach z něj určitě šel, přeci jen nejsilnější osoba ve vesnici. No paní naopak byla milá, tak jsem se na ní usmála " No já nevím, asi spíš tu D, necítím se, že bych zvládla C misi "
Aria Mű
Aria Mű
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 4
Reputation : 0
Join date : 11. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Budova Tsuchikageho Empty Re: Budova Tsuchikageho

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Dec 14, 2014 10:15 pm

Naomi


Naomi sa na ňu len pousmiala a vytiahla papierik zo zložky.
,, Nemáš sa čoho obávať, Toshio nie je zlý človek. Len je špecifický a zásadový, musíš mu dať čas. Možno ho raz spoznáš."
Odpovedala jej a natiahla sa s papierikom s popisom misie k nej.
,, Prideľujem ťa k strážiam pri bráne. Tvojou úlohou bude dozerať na dianie pri bráne a oboznámiť sa s fungovaním zabezpečenia vesnice. Tvoja misia skončí, keď ti to dajú vedieť pri bráne. Tak si to teda uži. Nejaké otázky?"
Oboznámila ju s úlohou a spýtala sa jej pre istotu, či je na niečo ešte zvedavá.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Budova Tsuchikageho Empty Re: Budova Tsuchikageho

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru