Klan Ookami

Goto down

Klan Ookami

Příspěvek pro Toshio Toppu za Sat Dec 06, 2014 4:35 pm


Kuchiyose no Ookami
(Ide o špeciálny druh vyvolávacej techniky. Pri narodení dieťaťa do klanu sa v rovnakom čase narodí aj jeho spriaznený vlk.  Člen klanu Ookami je so svojim vlkom teda prepojený vďaka tetovaniu na pravej ruke, od momentu narodenia až po vlastnú smrť. Vlk je bojovým doplnkom každého člena a môže sa špecializovať na použitie ninjutsu alebo taijutsu, genjutsu u vlka je extrémne zriedkavé. Pre každého člena klanu existuje iba jediný spriaznený vlk a platí to aj opačne. V okamihu keď umiera človek, zahynie aj jeho vlk. Avšak ak zahynie vlk, človek stále môže žiť ďalej, preto sa stávajú prípady kedy vlk obetuje vlastný život pre záchranu svojho spriaznenca.),, A v jediný moment mesiac zhasol a bojiskom sa rozmohlo ticho. Utíchli zvuky rynčania zbraní a ranených shinobi. Ticho preťal jediný a najvýraznejší hlas... vlčie zavíjanie. Netrvalo dlho a zem sa začala otriasať. Zvuky dupotu nôh prehlušili desivé smrtiace výkriky. Netrvalo dlho, len niekoľko krátkych minút a keď sa mesiac znova ukázal... odhalil bojisko posiate mŕtvolami, teda telami roztrhanými na kusy."
Klan Ookami je zodpovedný za ukončenie poslednej vojny na území Iwagakure no Sato. Klan, ktorý nikto nepoznal a netušil, čo dokáže. Rozhodnutý získať si obdiv a slávu vyšli na svetlo sveta. Avšak, ako získať rešpekt a slávu, keď v tom období hlásal klan Toppu mier? Jediným spôsobom. S dobrou vierou a dôverou vložili svoju nádej do klanu Toppu a zaprisahali sa, že budú verne stáť po ich boku a budú chrániť vyššie záujmy. Jediné, čo požadovali bola iba vzájomná dôvera. A tej sa im rozhodne dostalo.
Vďaka svojim výnimočným schopnostiam dostali na starosť ochranu vesnice. Ako navonok, tak v utajení. Chcela dôveru a tak im bola odovzdaná celá Iwagakure. A na ich pleciach odvtedy leží dobro všetkých občanov a shinobi.Aj napriek krátkej klanovej histórii, však klan Ookami preukázal vesnici a Tsuchikagemu svoje služby a pomoc. Za svoju dôveru a poctivú služby boli náležite odmenení. Preto stoja vo vedení Tajných jednotiek ANBU a vďaka ich výnimočným schopnostiam zastávajú v tejto organizácii aj väčšinu miest.
Vovesnici je tento klan chovaný v úcte podobne, ako klan Toppu. Patrí medzi najvyššie postavené klany a členstvo k takémuto klanu znamená byť súčasťou smotánky.
avatar
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Klan Ookami

Příspěvek pro Rei Hoozuki za Wed Dec 10, 2014 10:03 pm


_________________
Techniky, Body, Vybavenie:

Všetky základné techniky z akadémie 5x E-rank
Kirigakure no Jutsu D-rank
Shunshin no Jutsu D-rank
Kage Shuriken no Jutsu D-rank
Kuchiyose no Jutsu C-rank
Mizu Bunshin no Jutsu C-rank
Suiro no Jutsu C-rank
Suika no Jutsu C-rank
Doton: Doryūheki B-rank
Suiton: Gōsuiwan no Jutsu B-rank
Suiton: Suijinheki B-rank
Mizu Fūsen no Jutsu B-rank
Mizudeppō no Jutsu B-rank
Suiton: Daibakufu no Jutsu A-rank
Suiton: Dai Bakusui Shoha  A-rank
Suiton: Tate Eboshi  A-rank
Suiton: Daikodan no Jutsu S-rank
Suirō Sameodori no Jutsu  S-rank
Jōki Bōi S-rank
Sairento Kiringu

Špeciálne vybavenie: Samehada

Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5,5
Genjutsu - 4
Inteligence - 4
Rychlost - 5
Síla - 4,5
Chakra - 4
Ruční pečetě - 4

avatar
Rei Hoozuki
Mizukage*A
Mizukage*A

Poèet pøíspìvkù : 62
Reputation : 1
Join date : 29. 11. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru