Jiro Ookami

Goto down

Jiro Ookami

Příspěvek pro Jiro Ookami za Wed Dec 10, 2014 9:36 pm

Jméno: Jiro

Příjmení: Ookami

Hodnost: Genin

Vesnice: Iwakagure no Sato

Věk: 15

Narození: 24. prosince

Pohlaví: Muž

Víška: 170

Váha: 65 kg

Klan: Ookami

Elementy: Suiton, Raiton. (neobjeveno)

Kekkei genkai:  žádný.

Sensei: -------

Charakter:  Přátelský, Nedůvěřivý, Důvěřiví, Klidný. Hodný, Zlý, Zvědaví, Slušný, Zodpovědný, Nezodpovědný.

Někdo říká, že má srdce z ledu. Ale není to pravda je to dobrák od kosti. Jinak je to tajemný člověk o sobě moc nemluví. Jeho důvěru si člověk musí zasloužit, což není jednoduchý. Vždy je veselí, hodný, klidný a pomůže jiným, ale nevěří nikomu. Když už získáte jeho důvěru bude Vás mít za bratra přeci jen se narodil do rodiny Ookami a vlci neopouští svoje druhy. Ale jinak svoje emoce moc nedává, znát dokáže je potlačit. Občas můžete vidět, jak ho emoce ovládají přeci je jen člověk. A je to divný člověk nikdy, nevíte co ho, napadne nebo udělá.

Co má rád: Zvířata (vlky), Klid, Přírodu. (Může ve hře taky něco najít co by se mu pak líbilo.)

Co nemá rád: V jeho přítomnosti neurážejte vlky, nebudete zrovna oblíbený u něho. (To samí a korád opak)


Styl:
Taijutsu: Jeho nejpouživanější styl. Má na to taky předpoklady reflexe, intuici, rychlost. V tomhle stylu se mu bojuje, asi nejlíp. Používá dvě díky a senbony.
Ninjutsu:  V ninjutsu není zas tak dobrý a taky v tom mu pomáhá Isami.
Genjutsu: Genjutsu taky není dobrý. V tom se taky spolehá na Isamiho.

Životopis:
Narodil se v noci za měsíčnýho svitu, kdy vlci vyli na měsíc do rodiny, která byla obdařená vlky a jmenovala se Ookami. Ten den taky se taky narodil vlk, který se jmenoval Isami. Isami a Jiro se stali ten den bratři, které nejde rozdělit. A tak získal Jiro svojí značku. V klanu to neměl lehký z toho důvodu, že ke klanu Ookami chovali úctu. Klan Jira vychovával tvrdě, které zahrnovalo i loajalitu jedinýmu člověku Toshiovi Toppu. Jediný místo kde si mohl odpočinout, bylo Park Ookami kde pobýval s Isamem a ostatníma Vlkama o park se taky samozřejmě rád se staral a občas jste Jira mohly vidět.  V parku taky občas trénoval s Isamim ale byl velmi obezřetný, protože to bylo něco jako posvátný místo jeho klanu a přeci jen kdyby něco vyvedl, měl by problém. S Isamim si hrál v parku nejvíce, než s ostatníma dětma. Jiro přeci jen považoval Isamiho za svého bratra už od děstvý snad jim to vydrží i do budocnosti. Jak čas šel, byl přihlášen do akademie a tam se měl učit na Genina ale měl to těžké, očekávali od Jira mnohem víc a taky byl trochu s Isamim hrůzostrašný a to vedlo k odstrčení a samotě. Vzhledem k výchově klanu pomluvy o něm ignoroval a sousdředil se na tréninky a učení aby jednoho dne mohl sloužit Toshiovi Toppu ať se děje co chce. Po Akademii se konečně stal Geninem, byla trnitá, ale nakonec to dokázal a byl připravený sloužit Toshiovi Toppu.

Avatar:


Vybavení: Dvě dýky má ze zadu ve víšce pasu, Senbony na obou rukach, ZVN


Techniky:  E-rank

Body:
Taijutsu: 2
Ninjutsu: 1
Genjutsu: 1
Inteligence: 2,5
Rychlost: 2,5
Síla: 2
Chakra: 2
Ruční pečetě: 2
Celkem 15


Jméno vlka: Isami
Narození: 24. prosince
Pohlaví: Samec
Charakter: Přátelský, Klidný. Hodný, Zvědaví, Slušný, Zodpovědný
Isamiho charakter je skoro stejný jako Jiruv. Přeci jen se nejvíc k sobě hodí. Isami je mnohem víc zodpovědný a taky přátelský než Jiro.

Životopis: Narodil se ve stejný den jako Jiro a na první pohled byly skoro vzhledově stejný Isamiho srst byla bíla a oči rudý. Pro klan to bylo možná divný ale od Jira se už pocelou dobu nehnul. Společně chodili do parku, kde byly i ostatní vlci a Isami. Isami Jira vždy doprovázel ať už ve zlém či dobrém. Je taky jedineční Isami ma vlohy na Ninjutsu i genjutsu což děla idiálním partnerem Jira. Isami je mnohém přátelsky k lidem než Jiro. A tak když Jiro měl práci, občas si vyšel do vesnice, kde se toulal a poznával, lidi pro bílého vlka s rudými oči to bylo ze začátku nepříjemné, ale nakonec po čase si lidi zvykly a čas od času mu dávali pamlsky, taky nechal se rád hladit. To opravdu byli vyjímky protože, vždy byl rád s Jirem. Čas od času se taky nepohodli, ale to patřilo přirozenosti.

Avatar:

Jiro Ookami

Poèet pøíspìvkù : 1
Reputation : 0
Join date : 10. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jiro Ookami

Příspěvek pro Yoru za Fri Dec 12, 2014 6:13 pm

Poprosím trochu predĺžiť životopis, toto fakt nestačí ^^
avatar
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru