Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kangae Akaname [GENIN]

2 posters

Goto down

Kangae Akaname [GENIN] Empty Kangae Akaname [GENIN]

Příspěvek pro Kangae Fri Dec 05, 2014 5:10 pm

Kangae Akaname [GENIN] Coolte16


Jméno a příjmení 
Kangae Akaname
 
Pohlaví
Mužské
Datum narození
12.1.

Věk
 13

Hodnost 
 Genin

Klan
/// 

Kekkei Genkai
Kangae nevlastní Kekkei Genkai, pouze má jedinečnou vlastnost a tou jest rozdvojená osobnost, tohle mu zatím žádné výhody nepřidává, pouze ho navádí na špatné myšlenky.

Charakter
Kangaeho charakter je nyní dosti zmatený, nikomu nevěří a je uzavřený do sebe. Samozřejmě, že to má za příčinu i jeho temná rozdvojená osobnost, která mu do hlavy vkládá všechny temné myšlenky. Více méně jeho nedůvěra a chladnost má i své klady. Nikdy ho v boji neomezují city a ačkoliv je jen Genin, dokáže myslet hodně dopředu, s tím se váže i jeho skvělé taktizování a také to, proč je mezi Geniny tak skvělý. Něco jako býti hodný Kangae nezná. Zabíj nebo budeš zabit, to je to co ho Kagetane naučil, tím se i řídí a to co opravdu chce, je nejspíše někde ukryté v jeho nitru. Ve skutečnosti je zde však něco co Kangae chce, to jsou přátelé, dokázal by být i hodný, ale blok v jeho hlavě jmenovaně Kagetane mu to neumožní. 

Vzhled



Kangae Akaname [GENIN] 4tkfa9

Podstata
Fuuton

Body
Ninjutsu
3
Taijutsu
1
Genjutsu
1
Inteligence

Rychlost
2
Síla
1
Chakra
2
Ruční pečetě
2

Techniky
Bunshin no jutsu
Kakuremino no jutsu
Kawarimi no jutsu
Nawanuke no jutsu
Henge no jutsu


Životopis

Kapitola I. - Zkouška života, Bolest

Byl to temný den, blesky bičovali zem a kapky deště dopadali jedna za druhým, tento den se nezdá být nějak pěkný, ale přesto udělal radost jedné rodině. Tato rodina nesla název Akaname, nejednalo se o žádný klan, dokonce neměli ani Kekkei Genkai a počet členů se tímto dnem zvětšil na tři. Prvním členem byl Akito Akaname, mladý otec Kangaeho a jeho žena Miyako. Oboum bylo dvacet let, když se jim narodil syn Kangae. Žít v horách za těžkých podmínek nikdy nebylo moc lehké, ale této rodince to jaksi vyhovovalo po dobu pěti let.

Po těch pěti letech se stala jedna věc, na kterou Kangae nikdy nezapomene, temné mraky roztrhal sluneční svit a vzbudil celou Kangaeho rodinu. Jakožto dítě se Kangae rozběhl za matkou do kuchyně, protože slunce moc často nezažil. S jasným úsměvem se nasnídal a poté vyrazil pomoct na pole svému otci. Kangae byl velice pracovitý a usměvavý, takže do toho vždy dal všechno. Při takovém teplu práce trvala asi o dvě hodiny déle než normálně a Kangae s otcem se vraceli domů až k večeru. Jejich oči zaplnili slzy, když viděli dům v plamenech. Akito se samozřejmě rozběhl zachránit Miyako, ta však byla mrtvá, ležela před prahem domu ubodaná katanou. Byla to vražda? Ano. Pro Kangaeho štěstí byl Akito zodpovědný a nenechal se nějak pohltit, Miyako pochoval a s Kangaem se dal na cestu.

Víš, Kangae-kun, nikdy se nenech něčím zlomit, ať to bolí sebevíc, maminka bude vždy při tobě, jasné? To platí u mě, kdykoliv budeš v nesnázích, vzpomeň si, že máš nás, i když maminku už neuvidíš. Teď přestaň brečet, musím ti něco říct. Máma ti vždy říkala pohádky o skvělých schopostech nazývající se Ninshu, že ano? Nyní je Ninshu rozděleno na Taijutsu, Ninjutsu a Genjutsu, všechno vyžaduje chakru. Víš, zatím jsme ti nechtěli říkat, ale i já ovládám toto úmění. Tvá maminka se specializovala na Genjutsu, tedy iluze a já na Ninjutsu. Abych byl přesnější tak ovládám element větru.

Kangaeho oči byli celé zaslzené, ničemu nechtěl věřit, nevěděl proč mu to otec říká, taky že v pěti letech ztráta jednoho z rodičů není pěkná záležitost. Tohle vedlo ke změně jeho chování, více začal přemýšlet nad vším špatným a uzavíral se do sebe. Samozřejmě si toho Akito všiml a chtěl mu pomoct, proto na cestách po celý rok učil Kangaeho jak správně používat chakru a bojovat s katanou. Bohužel Kangae byl příliž mladý na používání jutsu a něčeho pokročilého. I přes to všechno hodně trpěl, máma mu hodně chyběla a po dvou letech s otcem na cestách si uvědomil jednu věc. Proč vlastně nebojuje a nepomstí svou maminku? S tímto se jednou v noci vykradl z chýše, kde zrovna přebývali a vydal se na vlastní pěst do lesů poblíž.

V dětském věku to nemohl víc přemýšlet, neuvědomil si následky, ale byl přepaden, ano přepaden bandity, chtěli po něm peníze a katanu, kterou měl za pasem. Tři již dospělí bandité proti sedmiletému dítěti? Tohle mohl být fatální konec.

Kapitola II. - Zkouška života, Obětování

Co znamenalo tehdy pro Kangaeho žít? Kdo ví, šel si za svým velice naivním cílem s tím, že pomstí svou rodinu, našel pomstu? Spíš ne, bandité ho pořádně zmlátili, zlomili mu obě ruce a přivedli do stádia komatu. Následně ho obrali o vše co měl a vzali ho sebou jako zajatce. Co s ním měli za záměry, to netušil nikdo, tedy, Kangae se to později dozvěděl, během noci se probudil, byl připoután ke kůlu provazy a zaslechl rozhovor dvou banditů sedících u ohně.

Hey ty víš Rentaro, měli by jsme si kořist vzít jen my dva a Hijikatovi nenechat nic, odstranit ho, víš jak? Přeci jen za toho malého spratka dostaneme na trhu takových 10 000 ryo minimálně a chtěl bys raději něco přes 3000 nebo 5000? Trochu musíme myslet dopředu.

Ano, ani tito bandité nebyli nějak sjednocení, ale Kangae už tušil, že bude prodán na trh. Čas na rozhodování nebyl, ale on se nemohl skoro hýbat, byl vydán na pospas osudu, ve veškeré beznaději dopadla na zem před Kangaeho kouřová bomba, která po vybouchnutí udělala obrovský dým. Někdo Kangaeho rozvázal a tím spustil boj s bandity. Po rozplynutí dýmu leželi odva bandité mrtví na zemi, ale třetí najednou zmizel. Ten kdo ty dva zabil, nebyl nikdo jiný, než Akito. Po jeho otočení zpět ke Kangaovi se stala jedna nehezká věc. Tělem Akita projela čepel třetího bandity a srazila Akita na kolena. Z úst mu začala stékat krev a oči se pomalu zavírat. Bandita to tedy ignoroval, ale už neměl další důvod nechat Kangaeho žít. Chtěl sejmout i jeho a to se mu povedlo. Kangaeho hrdlo bylo proseknuto a ten do dvou vteřin zemřel. Byl tohle konec? Pro některé ano, ale bylo známo, že Akito ovládal jednu techniku, velice zajímavou a tou byla výměna života. Pomocí síly vůle se zvedl a prosekl třetího z banditů, dopadl přímo před Kangaeho a přiložil na něj ruce.

Baka, baka, baka! Nikdy nezapomeň, že já i tvá maminka budeme vždy při tobě, jasné? Asi jsi neměl zrovna nejlepší dětství, na poli, ale přenechávám ti svou katanu a vůli. Vždycky jsem snil o pěkném světě, nechám to tedy na tobě!

Následně složil pečetě a padl na zem. Kangaeho rány byli zahojeny a byl v pořádku, tedy aspoň fyzicky. Jeho průzračně modré oči však vydávali chlad, jeho pravá ruka sáhla po otcově kataně a následně se Kangae zvedl. Právě touto katanou prosekal mrtvá těla banditů a jejich srdce nabodal na tyče. V hlavě mu začal znít podivný hlas, takový dost tichý, ale strašidelný, naháněl Kangaemu strach.

Kapitola III. - Porozumění, Smrt

Hlasy v Kangaeho hlavě zněli hůř a hůř, dokonce se mu zjevovala podoba nějakého muže, který mu chladným hlasem něco pořád našeptával.

Kangae Akaname [GENIN] 28sakxh

Kangae-kun, musíš se stát silnějším, musíš zabíjet, musíš pít krev svých nepřátel, musíš se vyžívat v jejich bolesti, roznášej bolest tak, jako to všichni dělali tobě, budu tvým nejlepším přítelem, mé jméno je..

V tu chvíli se Kangae tozběhl pryč z toho místa, vzdoroval tomu hlasu, nechtěl ho už slyšet ve své hlavě, taky proč by chtěl? Bylo mu pouze 7, ztratil rodiče, byl sám. Co by jste v této situaci dělali vy? To mohla být Kangaeho otázka, ale ani on nevěděl co bude následovat. Osamocen se potuloval po lesích, neměl se kde schovat ani před deštěm, či sněhem nebo bouřkami. Jedl ovocné plody co našel po cestě a pil vodu z řek. Ano, tohle ho po chvíli začalo přivádět na menší šílenství, tedy než dorazil do menší vesnice. Těsně před bránou spadl na zem a upadl do komatu.

Při jeho probuzení leže v posteli jednoho z domů a vedle něj byla dívka, přibližně 15 let. Zrovna mu přišla dát láhev vody a polévku. Za což byl Kangae velice rád, dlouho si nedal pořádné jídlo, takže tohle do něj padlo během pár minut. Poděkoval a teprve až pak si uvědomil, kde je.

Um, ahoj. Jak se jmenuješ? Víš, dostal si se k naší vesnici a místní pekař tě sem dostal, tak jsem ti něco málo uvařila, aby ti bylo lépe, pokud chceš zůstat, tak můžeš, mé jméno je Tenchi, těší mě.

Zmatek v Kangaeho hlavě byl opravdu veliký, sice byl konečně najezený a po dlouhé době se i dobře vyspal, ale co měl odpovědět? Nikoho neměl, nikomu nemohl věřit, tak proč tedy mu chtěl někdo pomoct? Jeho ruka se rozklepala a on sáhl po své kataně, Tenchi od sebe odstrčil a okamžitě vyrazil ven. Dal se sice na útěk, čímž Tenchi vytvořil slzy na tváři, ale nyní byl hostem této vesnice, pekařův syn ho okamžitě chytil a chtěl ho odvést zpět.

Chce ti ublížit Kangae! Bojuj, zabíjej, prolívej krev!

Zaznělo v Kangaeho hlavě a katana projela tělem pekařova syna. Nyní započal boj o Kangaeho přežití, chtěl to snad takhle Akito? Určitě ne, tohle byla vůle někoho jiného..

Kapitola IV. - Já jsem Kagetane

Všichni se vrhli na malého Kangaeho, který měl ve své hlavě podivné hlasy, možná byla chyba bojovat s ním, protože nevěděl co dělá. Blok na cítění bolesti v jeho hlavě zmizel, když ho zranili, necítil to, jeho tělo bylo ovládáno něčím jiným.

Kangae Akaname [GENIN] 281cufl

Zabíj je, poslechni mě, nikdo na tomto světě ti nebude nikdy blíž než já, víš jmenuješ se Akaname Kangae, víš kdo jsem já? Jsem tvá druhá část, jedině já ti rozumím jsem Kagetane Kangae! Teď je zabij všechny, hned!

Ano, opravdu tohle vedlo k jatkům, zemřelo dalších pár starců co byli poblíž, no pár, přibližně 5 lidí stálo život toto běsnění. Nikdo jiný to neviděl, ale přes to všechno hlas v Kangaeho hlavě křičel víc a víc. Louč, která byla připevněná na jednom z domů skončila v Kangaeho ruce a ten následně podpálil zbytek vesnice. Nejspíš to nikdo nepřežil, ale Kangae po tomto upadl do komatu. Co mělo následovt dál? Právě se rozjíždělo zakládání velkých vesnic a zrovna touto vyvražděnou vesnicí procházelo pár lidí, kteří se chtěli přidat k Iwagakure no Sato. Kangaeho vzali sebou. Vše začalo a Kangae se dostal do koloběhu světa shinobi, byl přihlášen na akademii, kterou poctivě dodělal, když z ní vyšel, bylo mu 13, jelikož nastoupil až ve 12ti letech. Akademii zvládl na výbornou, údajně byl i jeden z nejlepších, nyní se však musí připravit na mnohem složitější úkoly. Bude muset zabíjet, trpět a čelit sám sobě v boji o přežití v tomto světě.

Kangae Akaname [GENIN] 2lmvxqc


Nezáleží na tom kolik lidí zabiji, kolikrát si projdu bolestí, jestli budu nenáviděn a budu muset hodně obětovat, záleží mi na tom, abych na konci své cesty mohl říct bohům smrti, že jsem jedním z nich! - Kangae 


Kangae
Kangae
Genin*HA
Genin*HA

Poèet pøíspìvkù : 16
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kangae Akaname [GENIN] Empty Re: Kangae Akaname [GENIN]

Příspěvek pro Yoru Sun Dec 07, 2014 3:54 pm

Tak teda dobre, s prižmúrenými očami, ušami a nosnými dierkami, to máš POVOLENÉ.

P.S. - Pamätaj, že nie si ako Itachi.
Yoru
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru