Sarui Uchiha [GENIN]

Goto down

Sarui Uchiha [GENIN]

Příspěvek pro Sarui Uchiha za Thu Dec 04, 2014 7:40 pm

○Meno a priezvisko○
Sarui Uchiha


○Pohlavie○
Muž


○Dátum narodenia○
13.1.


○Vek○
12


○Hodnosť○
Genin


○Klan○
Uchiha


○Kekkei Genkai○
Sharingan
je doujutsu typ Kekkei genkai klanu Uchiha ktoré sa objavuje u väčšiny jeho členov. Sharingan je tiež prezývaný aj (天眼, Tengan,) teda nebeské oko, práve kvôli mnoho schopnostiam ktoré svojmu užívateľovi prepožičiava.


Schopnosti Sharinganu sa delia na dve časti: "Oko náhľadu"  (洞察眼, Dōsatsugan) a "Oko hypnózy"  (催眠眼, Saimingan). Prvá zo schopností Sharinganu  je vidieť tok chakry. Sharingan sám o sebe dáva rozdielne farby rozdielnym chakrám a umožňuje tak užívateľovi rozoznávať/rozdeľovať ich. Tiež je schopný určiť, či je osoba pod vplyvom genjutsu.
Druhá popredná schopnosť sharinganu je neuveriteľne jasné a ostré vnímanie dovolujúce užívateľovi zľahka rozpoznať genjutsu a rozdielne formy chakry, každopádne nie na takej vysokej úrovni ako Byakugan. Umožňuje tiež užívateľovi zaznamenať jemné detaily, dokážu čítať z pier alebo napodobniť pohyb perom.
Ako sa sharingan vyvíja a naberá viac "tomoe", schopnosti sa rozširujú od schopnosti sledovať rýchlo pohybujúce sa objekty až po predpovedacie schopnosti. Umožňuje mu to vidieť obraz útočníkovho ďalšieho pohybu len z aj najmenšieho napätia svalov na jeho tele a vyblokovať či vyhnúť sa nepriateľovmu útoku bez jediného zbytočného pohybu. Každopádne aj keď sú užívatelia schopný vidieť útok a vedieť odkiaľ, kam a ako prichádza, ich telo nemusí mať dosť času na reakciu.


Tretia najznámejšia schopnosť sharinganu je schopnosť kopírovať takmer každú techniku, ktorú daný užívateľ pomocou sharinganu vidí. Nepatria sem Kekkei Genkai techniky. Užívateľ môže memorizovať ninjutsu, genjutsu a taijutsu s takmer perfektnou presnosťou, umožňujúcou využívať dané techniky, ako keby boli ich vlastné. Taktiež ich môžu vyvinúť a pretvoriť na vlastné odrody techník. Na to aby jeden mohol skopírovať tehniku, musí mať potrebné schopnosti a prednosti na jej prevedenie.


Ďalšia bežne známa schopnosť sharinganu je schopnosť využiť unikátny druh hypnózy, ktorý zahrňuje vsugerovanie akcií a pocitov do nepriateľa pomocou genjutsu vytvoreného jednoduchým očným kontaktom. Viac pokročilý užívateľia sharinganu dokážu schopnosť hypnózy predviesť až na bod, v ktorom dokážu do genjutsu chytiť aj silných summonov ako Manda či dokonca ocasých démonov.
○Charakter○
Sarui patrí ku kladným povahám. Je to celkom milý chlapík ktorý sa však práve dostáva do puberty a tak to s ním všelijakým možným spôsobom lomcuje. Môže mať výkyvy nálad no pokojne sa po celý deň dokáže správať ako gentleman.
Na dvanásť ročného chlapca, vie byť veľmi vážny. Každopádne sa do podobnej situaćie najprv musí nejakým spôsobom dostať.
Sarui má rád spoločnosť ľudí no niekedyp referuje skôr samotu. K jeho obľúbeným jedlám patrí Bento s kuracím mäsom, ryžou, zeleninou a príp pár Sushi kúskami.
K jeho obľúbenej farbe patria tmavo modrá až čierna a červená. Za obľúbenú zbraň považuje Tanto alebo skrátenú katanu a potom už len klasické hádzacie zbrane ako kunaie a shurikeny.
Nemá rád dozreté banány a mlieko. K neobľúbeným farbám patrí žltá. taktiež má radšej skôr také mierne teploty. Ani moc teplo a ani moc zima. Samozrejme neznáša komárov a ďalšie variácie otravného a bodlavého hmyzu. Protivia sa mu vysoko nepríjemný ľudia.


○Vzhľad○
Sarui má troška zloźitejší strih čo sa týka vlasov. Po bokoch a spredu ich má zostrihané na strednú dĺžku, zatiaľ čo vzadu ich nosieva zopnuté do copu. Zopnuté bývajú bielou tenkou páskou pripomínajúcu bandáž. Má bledú pokožku a celkovo vyzerá mladšie. Aj keď má dvanásť, človek by mu netipol na viac než 11. Taktiež si ho často mýlia a považujú ho na prvý pohľad za dievča, aj keď hlas ma celkom chlapčenský. Má bledú pokožku a väčšinu tela zahaleného. Nosieva o pár čísiel väčšie tmavomodré tričko s vysokým golierom a krátkym rukávom, aj keď u neho vyzerá ako keby malo stredne dlhé rukávi. U pása má tričko obviazané šedou páskou. Má širšie nohavice po kolená a od kolien nohy obviazané v obväzoch, po čom už následujú len shinobi sandále. Taktiež má podobne zafačované ruky len s tým, že na bandážiach na rukách nosieva ešte aj chrániče.
Tanto nosieva pripnuté pod tričko na pravom ramene, pri čom má väčšinu zbraní schovanú práve pod tričkom.


○Bodové hodnotenie schopností○
Ninjutsu- 2
Taijutsu- 2
Genjutsu- 1
Inteligence- 2
Rychlost- 3
Sila- 1,5
Chakra- 2
Ručné pečate- 1,5


○Podstata○
Katon


○Techniky○
Bunshin no jutsu
Kakuremino no jutsu
Kawarimi no jutsu
Nawanuke no jutsu
Henge no jutsu


○Životopis○
Sarui sa narodil trinásteho januára čo bol, mimochodom piatok. Jeho rodičia však nikdy naptrili k poverčivým a tento deň ich v tom iba usvedčil. Sarui sa narodil do klanu Uchiha, pri čom jeho primárnou časťou bola práve jeho matka, po ktorej aj zdedil krv Uchihov. Už odmala to na ňom aj bolo vidieť. Od mala mal tmavé vlasy a tmavé oči, pri čom sa ich pigmet nezmenil a pravdepodobne už ani nezmení. Zároveň sa do toho rátala aj svetlá pokožka.
Jeho rodičia žili v jednom domčeku na okraji klanu a s ostatnými členmi sa až tak často nestretával. Preto nikdy ani nemal nijakú motiváciu či niekoho, kto by ho popohnal k tomu, aby mal nejaké výsledky. Jeho otec nebol z klanu a mal na neho len malý vplyv, zatiaľ čo matka aj keď chcela, s vplyvom na tom nebola o nič lepšie. Prvých pár rokov jeho života bol naozaj leňochom. Nechcelo sa mu robiť hrozne veľa vecí a o nejakom rozhýbavaní sa a o shinobi tréningu ani nehovoriac.
Každopádne ho však jeden krásny deň postihlo jedno veľmi nemilé prekvapenie. Bolo to od osoby, ktorú dovtedy nepoznal. Doteraz na ňu nezabudne a doteraz je jej vďačný.
Bol to nejaký chalan, ktorý ho nehorázne strápnil, zmlátil a zosmieštnil. Pošpinil jeho a aj jeho meno a až vtedy, mu to hlavou trocha drclo a on začal rozmýšľať v inom svetle. Bol predsa len Uchihom a nejaký priemerný chlapík si do neho nemal či vyskakovať. Doma to ani nepovedal, nepovedal to nikomu no všetky decká v jeho veku to ďalśí deň vedeli.


Prvá zastávka potom ? Matka.. prvá prosba ? Chcem byť niekto, chcem byť silnejším... chcem byť Uchihom. Ako však naučiť niekoho, kto do svojim ôsmych rokoch ani nepohol prstom k tomu, aby niekym takým bol ? Čakala ho tvrdá drina. Hodiny a hodiny práce, tréningu a študovania. Ešte ten týždeň sa prihlásil na sihnobi akadémiu a začal trénovať tým pádom aj mimo dom, čo mu mohlo len pomôcť.
V tú dobu sa jeho matka s otcom rozišli a tak sa spolu s mamou odsťahovali späť do sídla klanu Uchiha, kde jeho odhodlanie nabralo nové obrátky. Tam totiž videl aj iné deti približne v jeho veku, či staršie.. či uź dospelých ľudí, ako sa snažia.. ako trénujú a aké to má výsledky. Len ho to posilnilo a ako sa už vyššie spomenulo. Do dnes tomu danému chalanovi ďakuje. Aj keď mu nikdy nič nevrátil, nikdy sa tiež daná situaćia už nezopakovala.
Momentálne sa nachádza v situácií, kedy vo veku 12 rokov zložil skúšky na genina a stal sa oficiálnym shinobim Konohagakure no sato.

Ako Uchiha však ešte stále klanom nebol "uznaný", či ako to povedať.. to bude, ak teda bude, až po zvládnutí základnej klanovej techniky Goukakyuu no jutsu. Sám sa však zatiaľ neodhodlal začať sa ju učiť. Teda začiatky ako začiatky. Raz ju skúsil využiť nad jedným jazerom no skončilo to len zo spálenými ústami a aj to s veľmi, veľmi nepodarenou variantou. Nikdy ho však táto skutočnosť nezačala nijak trápiť, len ho motivovala. Jeden veľmi múdry muž z klanu mu raz povedal, žem u praje veľmi veľmi veľmi veľa neúspechov, odmietnutí a veľmi veľa "nie". Prečo ? Sarui múdrosť tohto priania začal chápať len pred nedávnom. Je to celkom jednoduché no veľmi veľa ľudí tuto skutočnosť ignoruje. Je to kvôli "rastu".. shinobi nerastie a nesilnie keď vyhráva a keď sa mu darí. Shinobi sa posúva ďalej po každom jednom nie, po každom neúspechu po ktorom pokračuje na sovjej ceste a po každej prehre, ktorú okúsi. Presne to sa stalo aj jeho cestou shinobi. Padnúť sto krát.. vstať o jeden krát viac.. a stále ďalej a ďalej. Vždy tu budú prekážky ktoré ho zhodia na kolená, zadupú do blata a ešte si do neho na zemi aj kopnú.. no treba to brať pozitívne. Po každom podobnom neúspechu sa len oprášiť, vstať a s úsmevom na tvári vyzvať život k ďalšej rane.


Naposledy upravil Sarui Uchiha dne Thu Dec 04, 2014 9:16 pm, celkově upraveno 2 krát
avatar
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sarui Uchiha [GENIN]

Příspěvek pro Yoru za Thu Dec 04, 2014 8:05 pm

Rada by som upozornila na to, že máš trochu vekové nezrovnalosti vo vzhľade a v charaktere, kde máš spomenuté, že máš trinásť, pričom vo veku máš napísané 12 ^^ ale to je len taká nedôležitá drobnosť.

Ďalej by som chcela pripomenúť, že tam nemáš podstatu, ale to je moja chyba, pretože som ju zabudla napísať do Kostry charakteru, takže ak budeš taký dobrý, tak si to tam doplň ^^

Inak, je to pekné, POVOLENÉ.
avatar
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sarui Uchiha [GENIN]

Příspěvek pro Sarui Uchiha za Thu Dec 04, 2014 8:16 pm

pridané a opravené ^^
avatar
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sarui Uchiha [GENIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru