Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kupele "Ichi"

2 posters

Goto down

Kupele "Ichi" Empty Kupele "Ichi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Dec 07, 2014 3:08 pm

Kupele "Ichi" 4034942

Veľmi drahý a zriedkavý luxus len pre tých najvýnimočnejších. Takto by sa dali nazvať kúpele "Ichi". Keďže sú zásobované priamo vodou z horúcich termálnych prameňov a preto sú aj jediné v celej vesnici. Poradovník preto je na dlhé mesiace obsadený, pokiaľ nepatríte medzi významné osobnosti. Navyše ani cena za takýto luxus nie je práve malá. Avšak jedna obyčajná návšteva by mohla ukázať všetkým na akej vysokej nohe sa nachádzate a dá sa tu spoznať veľa zaujímavých ľudí. Navyše služby sú tu prispôsobené náročnosti miestnej elity.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kupele "Ichi" Empty Re: Kupele "Ichi"

Příspěvek pro Yako Sashika Tue Dec 09, 2014 9:39 pm

Vlastne to bol des a hrôza. Najprv ma tam tak navedie.. potom zbuzeruje a nakoniec odíde. Nemienila som tam toho retarda čakať. Naozaj čo som si myslela ? On reálne trénovať mňa ? Vážne ? Samozrejme že si so mňa len robil srandu. 
Samozrejme som si to neplatila ja. Staćilo spomenúť čo som a vo väčšine prípadov sa ľudia buď báli mňa, alebo klanu Toppu takže, som všetko mala buď free alebo na účet Toppu.
V Kúpeloch som však mala rada len jednu časť a tou boli horké pramene, teda niečo na štýl Onsen. (ak sa to tak volá). Netrvalo mi dlho, kým som práve v jednom položila na moju hlavu uterák a takmer som sa v tej vode rozplynula. Taká to zvláštna a vzácna chvíľka pokoja..
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kupele "Ichi" Empty Re: Kupele "Ichi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Tue Dec 09, 2014 9:58 pm

Shinobi


Netrvalo dlho a spoza kríkov vykročili štyri postavy obkľučujúce Yako. Všetci v v dlhých plášťoch s tvárami zakrytými maskami rôznych zvierat. Prikráčali až k jej kúpeľu a náhle zastavili. Chvíľu zotrvalo ticho v celom okolí, kým jeden z nich neprehovoril.
,, Z rozkazu Tsuchikageho vás máme odviesť na utajené miesto. Okamžite a bez odvrávania. Neuposlúchnutie by malo vážne následky."
Prehovoril v rýchlosti.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kupele "Ichi" Empty Re: Kupele "Ichi"

Příspěvek pro Yako Sashika Tue Dec 09, 2014 10:03 pm

Pozrela som sa na štyroch shinobi, ktorý sa objavili okolo mňa. 
Nie že by som im neverila, netušila som však, či je Toshio niečoho takého schopný. Mali na sebe plášťe a Anbu masky tak, to vyzeralo ako jednotky Anbu a tie by sa mali poslúchať. 
"Utajené miesto ? " Povzdychla som si a len som unavene prikývla. 
"Môžte mi len priniesť tie veci ? Nebudem tu behať nahá." Poukázala som na moje oblečenie, ktoré bolo len kúsok od nás pohodené na zem. Predsa len toto po mne nemohli chcieť. Ak aj áno, mala by som pre nich nepríjemné prekvapenie.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kupele "Ichi" Empty Re: Kupele "Ichi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Tue Dec 09, 2014 10:21 pm

Shinobi


Na jej otázku neprišla odpoveď, avšak shinobi, ktorý prehovoril rovnako kývol hlavou smerom k svojmu kolegovi. Ten siahol po veciach, ktoré priniesol k Yako a položil ich vedľa k nej.
,, Nemáme čas na zbytočnosti. Rozkazy sú rozkazy."
Posúril ju.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kupele "Ichi" Empty Re: Kupele "Ichi"

Příspěvek pro Yako Sashika Tue Dec 09, 2014 10:26 pm

V momente keď chytil do rúk moje oblečenie.. len som sa pousmiala. Mohli započuť syčanie a asi o sekundu na to, celý priestor v našom okolí zaplavilo oslepujúce svetlo.
"Tsuchikageho rozkazy ? Nechcite ma rozosmiať.." Šepla som, no to už som stála vedľa jednej z osôb a moja päsť by podľa všetkého mala drviť jeho masku a pod ňou aj jeho tvár. Druhou rukou som pri tom chcela schmatnúť jeho plášť a prehodiť ho cez seba. 
Nech už sa im to páčilo alebo nie, byť oslepený po tom čo sa ma snažili oklamať.. aspoň na pár sekúnd, som vedela vyuźiť na sundanie aspoň jedného.. Kto si mysleli že sú ? Celý život som bola buzerovaná a skúšaná od klanu Toppu, to si oni ani len nevedeli predstaviť. Po prehodení plášťa cez ramená, som na rýchlo poskladala jednoduchú pečať no najprv sa samozrejme nič nedialo.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kupele "Ichi" Empty Re: Kupele "Ichi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Tue Dec 09, 2014 10:35 pm

Shinobi


,,Kčertu."
Zasvišťala vzduchom nadávka, keď ich oslepilo bez varovania ostré svetlo. Za následok si to vybral jeden z teamu, ktorý skončil s päsťou v tvári a následne na zemi. Netrvalo, ale dlho a na základe dlhoročných skúsenosti v boji už všetci traja stáli tesne pri Yako s vytasenými katanami priloženými k jej telu na troch rôznych miestach.
,, Ešte jeden takýto pokus a vydáme vás na milosť a nemilosť klanu Toppu."
Vyhrážal sa jej kým ich posledný parťák sa zvíjal na zemi a snažil sa nejako dať do poriadku.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kupele "Ichi" Empty Re: Kupele "Ichi"

Příspěvek pro Yako Sashika Tue Dec 09, 2014 10:43 pm

Stále s rukou v tej istej pečati, som sa spokojne usmievala.
Bolo to tak očividné.. naozaj nepoznali moje skúsenosti a to, že som ich prekukla. Aspoň som o tom bola presvedčená. Nič nenasvedčovalo tomu, že by kvôli mne posielali troch Anbu a k tomu maskovaných keď som len pred ani nie dvoma hodinami s Toshiom osobne bola.
"Dobre teda." Povzdychla som si a zložila som ruky. Vidím že si pre mňa znova niečo .. pripravili. Odklonila som rukou katanu, ktorá mi zavadzala v ceste. Bolo to skôr gesto, nič nebezpečné. Spravila som zopár krokov k môjmu oblečeniu. To samozrejme nevybuchlo, predsa len som využila len oslepujúcu guličku a tá nič na kúsky netrhala. Rýchlo som na seba pod plášťom hodila ešte nohavice, tieľko a pripla som si zbrane k opasku.
"Môžeme ísť?" Pravdepodobne mi na to skočili.. dúfala som v to. V Podstate by nemali prečo. Nebol by to prvý ani posledný krát, čo som niekomu takýmto spôsobom, z klanu Toppu vrazila.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kupele "Ichi" Empty Re: Kupele "Ichi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Tue Dec 09, 2014 10:47 pm

Shinobi


,, Na to veru zabudnite."
Zastavil ju shinobi, kým ostatní dvaja pomáhali tretiemu sa zotaviť a postaviť na nohy po takej prekvapujúcej rane.
,, Po tom čo ste predviedla nebudeme riskovať nič. Oblečenie naspäť dole, už žiadne skrývanie. Neprajeme si ďalšie prekvapenie. Takže okamžite!"
Zadal jej podmienku a nástojil na nej.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kupele "Ichi" Empty Re: Kupele "Ichi"

Příspěvek pro Yako Sashika Tue Dec 09, 2014 10:58 pm

Pozrela som sa na Shinobiho, ktorý sa ma posnažil zastaviť. Naozaj to nebol príjemný pohľad. Bolo v ňom plno pohŕdania a výsmechu.
"Ty po@raný kus hov@a, myslíš že som j@bnutá ?" Poukázala som na neho prstom a naozaj nepríjemne.. som sa usmievala.
"Vy nie ste z klanu Toppu a ani ich poslíčkovia. Tak ma počúvaj ty suk
@n syn.. " Pootočila som sa k nemu a ukázala som mu prostredník.
"Jediná vec, prečo ste ešte stále na žive je tá, že to tu nechcem zničiť, to by ma Toshio zabil... pôjdem s vami kam chcete a aspoň uvidíme, čo v skutočnosti odo mňa chcete no ani za hovn
@ tam nepôjdem neozbrojená sr@či !" Prehovorila som znova veľmi vyberavým spôsobom. Myslela som to smrteľne vážne a im.. to muselo dojsť. Nemalo cenu nejakým spôsobom niečo predstierať.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kupele "Ichi" Empty Re: Kupele "Ichi"

Příspěvek pro Toshio Toppu Tue Dec 09, 2014 11:06 pm

Shinobi


Ninjovia si vymenili vzájomné pohľady a nevedeli, čo v takejto situácii urobiť. Nemohli spôsobiť rozruch na takomto mieste, ale nemohli si dovoliť ju stratiť. Museli teda pristúpiť na kompromis a shinobi pristúpil k nej.
,, Niekto má s tebou vážny záujem sa stretnúť, preto nerob problémy."
Zašeptal jej potichu a už ju postrkovali smerom k bráne.


PRESUN
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kupele "Ichi" Empty Re: Kupele "Ichi"

Příspěvek pro Yako Sashika Tue Dec 09, 2014 11:10 pm

Ruky som si zložila pod plášť a zovrela som kunai, pripnutý z vnútorne jstrany môjho tielka.. čo dodať, bola som naozaj "ozbrojený" človek.
"To znie zaujímavo." Vycerila som zúbky. Ani ma moc nemuseli postrkovať. Nebránila som sa tomu, spoznať nových ľudí čo išli po mojom krku. Navyše som sa cítila nehorázne dobre po tom, ako som prerazila masku jedného z nich. Voľnou rukou som si pretrela nos a trocha som potriasla mokrými vlasmi. 
"A to som si užívala takú krásnu chvíľku v lázňach.." Povzdychla som si až sklamane.. ".. nie že to bude nejaký treťotriedny magor, to by bolo naozaj sklamanie." 
(Presun)
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kupele "Ichi" Empty Re: Kupele "Ichi"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru