Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stará zrúcanina

2 posters

Goto down

Stará zrúcanina Empty Stará zrúcanina

Příspěvek pro Rei Hoozuki Sat Dec 06, 2014 7:58 pm

Stará zrúcanina 4js37q

Stará zrúcanina budovy. Nikto nevie ako dlho sa tu nachádza a na čo slúžila. Je stará niekoľko sto rokov. Zrúcaninu by nemal nikto obývať. Občas sa tu však môžu vyskytnúť nejaké zvieratá alebo nebezpečný ľudia, ktorý tu robia rôzne ilegálne obchody.
Rei Hoozuki
Rei Hoozuki
Mizukage*A
Mizukage*A

Poèet pøíspìvkù : 62
Reputation : 1
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Stará zrúcanina Empty Re: Stará zrúcanina

Příspěvek pro Atsuo Hoozuki Mon Dec 15, 2014 9:51 pm

Když jsem došla k řícenině už se smrákalo. Byla zde taky mlha což ještě víc ukrylo moji přítomnost. Měla jsem tedy ještě hodně času než jsem někdo přijde a proto jsem obhlídla terén. Prvně jsem se soustředila snažíc se vycítit chakru, je snad někdo v okolí? Naštěstí pro mě to bylo celkem suchý. Žádná obří chakra se zde nenacházela ani žádná malá. Což znamenalo že byl vzduch čistý. Zapamatovala jsem si zhruba pozici určitých rozpadlin a vstupů do zříceniny. Poté jsem se podívala směrem na vrch. Vypadalo to že je tam nějaká věž. Do ní vedli dveře. Byla ještě jakž takž zachovalá takže se to dalo předpokládat jako potencionální míst pro schůzku ale i místo na úkryt. Vešla jsem tedy dovnitř a otevřela dveře. Vyšla jsem navrch a čekala. Nepotřebovala jsem žádné pasti pro případ že by se zamnou někdo vkradl. Přeci jen jsem uměla vycítit chakru a to znamenalo že bych je viděla přicházet. Chakru v sobě měl každý. I ten kdo ji nepoužíval. Sedla jsem si na vršek, tedy na to co byl vršek věž byla setnutá uprostřed. Poté jsem si sundala sluchátka a začla si číst ve svitku čekajíc až někoho ucítím přicházet.
Atsuo Hoozuki
Atsuo Hoozuki
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 35
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Stará zrúcanina Empty Re: Stará zrúcanina

Příspěvek pro Rei Hoozuki Wed Dec 17, 2014 8:30 pm

Neznámi
Staré zrúcaniny boli naozaj zaujímavé miesto. Atsuo mohla zacítiť dve chakry, obe boli dosť veľké na obyčajných shinobi. Boli to dve osoby, jeden určite bol muž, a druhá postava bola celá zahalená v plášti s maskou. Tieto dve postavy sa stretli v strede zrúcanín. "Tu máte tie techniky... pane."  Atsuo z tej diaľky toho asi moc nepočula. Mohla si však všimnúť, ako ten muž dáva tej osobe nejaké zvitky, obe tajomné osoby sa moc nerozprávali. Tá celá zahalená osoba povedala "S týmto budeme schopní Kirigakure no Sato odporovať..." Znelo z pod masky. Muž v modrom kabáte, čiernymi vlasmi, modrými očami a katanou na chrbte sa len uškrnul. Bolo vidieť, že mal rešpekt pred maskovanou osobou, Atsuo mohla cítiť z oboch osôb veľa chakry, ale zahalená osoba malá oveľa temnejšiu chakru, bolo to niečo nezvyklé. "Dobré vykonávaš svoje služby Nao a pokiaľ sa nám podarí náš plán, budeš ako prvý odmenený." Zneli posledne slová tajomnej osoby, ktorá sa okamžite odtiaľto vyparila. Ten muž tu ešte bol a počítal si peniaze od maskovanej osoby, najskôr to bol však muž, potom sa rozbehol na opačný smer. Stretnutie netrvalo dlho...

(Presun oboch npc)
Rei Hoozuki
Rei Hoozuki
Mizukage*A
Mizukage*A

Poèet pøíspìvkù : 62
Reputation : 1
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Stará zrúcanina Empty Re: Stará zrúcanina

Příspěvek pro Atsuo Hoozuki Wed Dec 17, 2014 9:10 pm

Četla jsem si ve svitku když v tom... Dvě chakry. Kdepak nějací pašeráci. Tohle bili shinobi. Díky jejich velikosti jsem je vycítila na velkou vzdálenost. Nepohybovali se tak rychle abych měla na spěch. Ovšem stejně jsem si rychle uvědomila že tady by se mohlo jednat o něco víc než jen o černý trh. A já nejsem ve vzdálenosti abych je mohla slyšet. Koula jsem se po okolí a viděla ty dva chlápky jak přicházejí Jeden od severu a druhý z opačné strany. Snažila jsem si je co nejlépe zapamatovat abych podala přesné hlášení. Až bylo hotovo tak jsem se proměnila v kaluž vody a stekla dolů po straně věže. Nebyla možnost aby si mě všimli. Byla tma a těžko by na vlhké zdi poznali nějakou změnu. Poté co jsem byla dole jsem se potichu přemístila za malou zídku, jelikož jsem věděla že má chakra je velká a mohli by si jí všimnout potlačila jsem ji (což patřilo k schopnosti senzibila) a bedlivě poslouchala.
Když jsem uslišela o čem se to ti parchanti baví tak jsem měla chuť tam skočit a vrazit jim katanu do zad. Avšak zklidnila jsem se, nadechla a počkala. Cítila jsem že tam ještě jsou a až odešli tak jsem zrušila potlačení chakry a rozběhla jsem se k vesnici.

-přesun-
Atsuo Hoozuki
Atsuo Hoozuki
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 35
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Stará zrúcanina Empty Re: Stará zrúcanina

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru