Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klan Toppu

2 posters

Goto down

Klan Toppu Empty Klan Toppu

Příspěvek pro Toshio Toppu Sat Dec 06, 2014 11:54 am

Klan Toppu 4033367

Klan Toppu 100px-Nature_Icon_Lava.svg


Klan Toppu 4033370

Yōton
(Yoton je Kekkei Genkai které vzniká spojením dvou základních elementů. Ohně a Země. Je používané nejčastěji ze střední vzdálenosti a jeho síla spočívá ve vysoké teplotě. Dosahuje totiž teploty mezi 700 až 1200 stupni celsia. Toto kekkei genkai dokáže manipulovat i s vyhaslou lávou a to tím způsobem že za velmi málo chakry dokáže lávu opět rozehřát a znovu použít. Pokud se uživatel nachází na místě kde je sopka či lávové jezero dokáže k jeho technikám přidat i lávu z vulkánu. Mocnější uživatelé dokáží přimět sopku k výbuchu což ovšem uživatele připraví o obrovské zásoby chakry. Zvláštnosťou u niektorých užívateľov je, že sú imunni voči láve akéhokoľvek pôvodu. Teda láva im nemôže spôsobiť vonkajšie poškodenia pri dotyku či inom kontakte, netýka sa to vnútorného poškodenia to by ich zabilo ako každého iného. Co je na tomto Kekkei Genkai zvláštností je že lávě dokáže uživatel měnit teplotu. Může ji tedy nechat zchladnout až na 300 stupňů a následně ji rozehřát až na maximální teplotu, čili 1200 stupňů.)


Klan Toppu 4033377

,, Kedysi nás bolo mnoho, ale ako čas plynul je nás stále menej a menej. Sledujeme na vlastné oči, ako umiera jeden člen rodiny za druhým. Bez možnosti ochrániť vlastnú krv, nás nútia sledovať ako náš rod upadá a vymiera. Narodili sme sa do časov neľahkých a nesieme bremeno, ktoré si nezaslúžime. Posledným plamienkom nádeje dúfame, že náš čas sa ešte nenaplnil. Čím je nás menej, tým sme si bližší. Čím viac sme zraniteľní, tým viac sme nebezpeční.
Nech už sa s našou mysľou deje čokoľvek, v okamihu skonu dokáže stvoriť zázrak. Zázrak, ktorý nám dá moc znovuzrodenia."

Katsuro Toppu, Klanová rada 1. generácie

,, Vravia o nás, že sme potomkom diabla. Že sme zapredali vlastné duše výmenou za moc, ktorá nepochádza z tohto sveta a nie je určená smrteľníkom. Boli sme zahnaní do kúta, ako zvieratá a odkázané napospas smrti. Až vtedy sme zistili, že smrť nie je naším nepriateľom, lež starou známou. Pohľad do jej očí nás obdaruje mocou, mení naše telo a myseľ. Už nikdy viac byť korisťou. V tento deň sa naša rodina stáva klanom, predátorom."
Hokori Toppu, Klanová rada 2. generácie

,, Vezmi život, inak ti bude na silu vzatý. Tieto slová sa stali zákonom, ktorým sme sa začali riadiť. Už neexistuje ospravedlnenie pre činy vykonané v minulosti. My nezabúdame a nosíme v pamäti meno každého jedného padlého o ktorého sme nešťastne prišli. A naše metódy sa ukázali účinnými. Od prvého momentu, ako svet spoznal klan Toppu, už na jeho meno nikdy nezabudne. Nezastavíme sa kým nepomstíme každú kvapku preliatej krvi... akýmkoľvek spôsobom."
Hiroshi Toppu, Klanová rada 3. generácie

,, Toppu už naďalej nie je menom klanu, ani obyčajným pojmom. Stalo sa symbolom nenávisti, skazy a utrpenia. Za desiatky rokov sme vykonali skutky o akých sa iným ani len nesníva. V mene našich predkov sme zrazili na kolená každého nepriateľa. Rad radom, meno po mene sme sa mstili za zločiny vykonané na našom klane. Až môžme povedať, že naša pomsta je dokonaná. Posledným padlým životom sme naplnili všetko čomu sme sa zaprisahali. Ale žijeme len pre boj, vojnu a smrť. Už nedokážeme ustúpiť, my nesmieme..."
Katsuo Toppu, Triáda

,, V snahe zachrániť sa, sme začali bojovať. S úmyslom pomstiť sme sa vrhali do samovražedných akcií. S nenaplneným snom o dokonalosti sme sa nútili prekračovať hranice možného. A to nás vynieslo do výšin, odkiaľ na zem už nevidno. My sme nepriateľa neporazili, rozdrvili sme ho. Naše spôsoby, metódy a výcvik sa ukázali ako najefektívnejšie. Už niet mocnejší rod v tejto krajine a niet legendy, ktorá by pred nami nepokľakla. Tentoraz to budeme my, kto rozpúta na zemi peklo a budeme to my, kto bude na jeho čele stáť."
Nao Toppu, Rada Starších

,, Už keď som vstupovala na túto cestu vedela som, čo ma čaká. Tušila som, že čím hlbšie svojho vnútra zájdem, tým väčšieho démona v sebe objavím. Dobrovoľne som nechala svoju myseľ naplniť, tým najhorším, čo ľudská myseľ dokáže vytvoriť. V záujme väčšieho dobra som sa rozhodla obetovať vlastný život na oltár blaha, len aby generácie po mne už nemuseli trpieť. Verím, že raz sa narodí spasiteľ, ktorý prinesie svetu mier. Mier po ktorom tak všetci túžime aby naši blízky neboli len čísla na náhrobných kameňoch. Preto sa vzdávam svojej budúcnosti, aby som zaručila existenciu tej vašej. Zanechávam po sobe len to najhoršie, ale s nádejou, že v tom nájdete len to najlepšie."
Necro Toppu, Legenda klanu Toppu


Klan Toppu 4033445

Klan Toppu je veľmi špecifický klan. História klanu je natoľko krvavá, že sa to pretavilo aj do ich vlastnej Kekkei Genkai. Kolujú povery, že čím väčšia nenávisť v členovi klanu pretrváva, tým je jeho Kekkei Genkai mocnejšie. Preto sa spravidla takmer každý jeden z klanu Toppu vyznačuje arogantnou, nenávistnou povahou s poruchami osobnosti.  Len veľmi málo shinobi v dejinách bolo schopné ustáť ten tlak na myseľ a zachovať si ju rozvážnu.
Na druhú stranu byť členom tohoto klanu znamená patriť k elite Iwagakure no Sato. Keďže klan Toppu stál pri jej založení a Tsuchikagem sa stal Toshio Toppu, je tento klan nehľadiac na všetko čo vykonal, chovaný vo vysokej úcte. Jeho členovia sa dostávajú do prestížnych funkcií a do najdôležitejších organizácii. Jednoducho je to klan privilegovanej elity.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Klan Toppu Empty Re: Klan Toppu

Příspěvek pro Rei Hoozuki Wed Dec 10, 2014 9:55 pm

Veľmi zaujímavo napísaná história, prečítal som si ju celú, takže ma upútala, za mňa :
Klan Toppu 29c3w1t
Rei Hoozuki
Rei Hoozuki
Mizukage*A
Mizukage*A

Poèet pøíspìvkù : 62
Reputation : 1
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru