Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rokogu Ichizoku

2 posters

Goto down

Rokogu Ichizoku Empty Rokogu Ichizoku

Příspěvek pro Lucy Rokogu Sat Dec 06, 2014 12:53 am

Rokogu Ichizoku Coollogo_com_29588114
Rokogu Ichizoku 3370c5b1d9_78995958_o2
~Znak~
Rokogu Ichizoku 002


~Kekkei Genkai~
Ragykyou

~O Kekkei Genkai~
Klan Rokogu měl odjakživa v srdci nenávist a zlost a díky tomuto citu se každý člen dokázal přeměnit na své pravé já co je uvnitř něho/jí. Posiluje to vaše smysly, sílu, rychlost a další vlastnosti a schopnosti. Sluch, čich, zrak a hmat byly mnohem dokonalejší a jejich chakra se zvětšovala. Při normální přeměně narostou drápy, vlasy naberou většího objemu a na tváři se objeví jízvy v podobě vousků, oči se změní na démoní. Je tu však riziko, kdy nad sebou člen klanu Rokogu může ztratit kontrolu, pak mu začnou červenat dokonce i bělma a jeho tvář se začne doslova loupat, při této situaci je třeba ihned zakročit (například na něj dát pečeť). Každý člen klanu má na sobě od narození také znak. Je to symbol, díky kterému rozeznávaly členy klanu, kteří mají Kekkei Genkai a kteří ne. Tento znak se při každé přeměně (jak rizikové, tak normální) rozprostře po těle. Tato pečeť doslova vytváří v členovi klanu další chakru a regeneraci. V podstatě...Kekkei Genkai tohoto klanu by se dalo rovnat Jinchuurikimu.

~Ukázka Ragykyou~

Normální podoba:
Podoba v Ragykyou:


Rokogu Ichizoku 3370c5b1d9_78995958_o2

~Informace o klanu~
Lidé...jak shinobi, tak i obyčejní vesničané se odjakživa báli přítomnosti Bijuu v našem světě. Občas jsem si říkala, proč. Nechápala jsem to, protože jsem byla naprosto stejná jako oni. Každý člen mého klanu byl odtlačován od společnosti ostatních lidí. Všichni se nás báli, protože jsme byli monstra, která se kdykoliv mohla naštvat a zabít klidně své příbuzné. Náš klan byl rozdělen na Hlavní a Vedlejší větev. Proč? Řekněme že ne každý z klanu měl dar Ragykyou a ne každý ho měli naprosto totožný. Hlavní větev našeho klanu byla doslova zbraň sama osobě. Tito členové dokázali nabrat plnou podobu démona, kterými jsme byli. Jejich schopnosti byli nepřekonatelné a málo kdo se jim dokázal postavit. Můj otec byl jedním z nich. Ray Rokogu, zakladatel Konohagakure no Sato, mistr v pečetích a také ta největší zkáza. Každý člen našeho klanu v sobě drží nenávist vůči světu, vůči lidem, vůči sami sobě. Nesnášíme lidi kolem sebe, protože nedokážeme příjmout ani sami sebe. A když už někoho milujeme, milujeme ho navždy a bez překážek. Můj otec viděl, že členové hlavní větve se začínají bouřit, ztrácet nad sebou kontrolu a začali šílet a proto on sám vydal rozkaz členům z vedlejší větve, aby všechny zabili, včetně jeho. Vedlejší větev nedokázala dosáhnout plné podoby démona, pořád v něm bylo něco z člověka, jen vypadal opravdu strašidelně. Vedlejší větev proto jednoho tmavého a studeného dne přišla do sídla hlavní větve a všechny v tichosti uspala a poté otrávila. Nebylo možné je zabít fyzicky, málo kdo se jim mohl vyrovnat, avšak...když spali, neměli tu možnost cokoliv postřehnout. A já? Ptáte se? Jsem dcerou Raye Rokogua a Mito Uzumaki. Patřím do vedlejší větve klanu Rokogu, protože nejsem čistokrevná, stejně jako ostatní z vedlejšího klanu. Můj otec umřel, moje matka i přes to, že je Uzumaki vede klan Rokogu kupředu a snaží se nám udělat lepší pověst. Avšak vůdcem celého klanu jsem se stala já. Ale osobně si myslím, že dobrá pověst je zvytečná. Podle legendy, kterou jsem četla v otcově knize vím, že kdysi žila žena, která pozřela jablko ze stromu produkující chakru. Tak vznikly shinobi. Avšak strom, který se pak rozpadl jako energie a stvořil 9 démonů, stvořil i desátého...Shakyho Rokogu, mého dědu. Jeho schopnosti šli na další generaci a ta jí předávala té další. Jak by řekla moje velmi vtipná matka...Jsme takový malí démonci bez smyslu pro humor, kteří dokáží skutečně milovat, ale jsou nemilováni.

~Zajímavosti~
Každý člen klanu má na svém těle už od narození znamení, znak, který se rozprostře po těle pokaždé, když zapnou Ragykyou. Díky Rayovi Rokoguovi, který uměl dobré pečetící techniky dal před svou smrtí Lucy a dalším lidem z vedlejší větve dar. Vložil do jejich pečetí, které na sobě měli už od narození další pečeť, která potlačovala a kontrolovala to, aby se dokázali ovládat. Proto vedlejší větev nikdy nemohla nabrat plnou podobu démona. Bylo to z toho důvodu, že Ray na ně vtiskl pečeť, kterou dokáže zrušit pouze až příliš velký vztek, který bude smrtící, nebo někdo se stejnými zkušenostmi jako byl on.

~Členové~
Lucy Rokogu = Vůdce klanu

~Důležité~
Pokud by jste chtěli patřit do klanu, napište mi PM, ale nevezmu každého, s tím počítejte.

Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rokogu Ichizoku Empty Re: Rokogu Ichizoku

Příspěvek pro Rei Hoozuki Wed Dec 10, 2014 11:00 pm

Hlavne s tým KG tak neOPčkuj Very Happy
Rokogu Ichizoku 29c3w1t
Rei Hoozuki
Rei Hoozuki
Mizukage*A
Mizukage*A

Poèet pøíspìvkù : 62
Reputation : 1
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru