Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Park "Ookami"

2 posters

Goto down

Park "Ookami" Empty Park "Ookami"

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri Dec 05, 2014 11:26 pm

Park "Ookami" 4032961

Najšpeciálnejšie miesto v celučičkej Iwagakure. Park "Ookami" je totiž jediným parkom v tejto kamennej oblasti. Miesto, kde rastú voľne stromy, tráva a rôzne druhy vegetácie. Všetko poctivo upravované spoločne s udržiavanými jazierkami. Toto miesto bolo vytvorené ako pocta klanu Ookami, ktorý patrí medzi vysoko postavené klany vo vesnici. Preto sa niet čo čudovať, že v tomto parku stretnete vlka doslova na každom kroku.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Park "Ookami" Empty Re: Park "Ookami"

Příspěvek pro Yoru Mon Dec 08, 2014 7:05 pm

Bez povšimnutia som kráčala ulicami Iwy. Príliš veľa kameňov, málo zelene. Čo iné som mohla očakávať od dediny, ktorá sa nazýva kamenná? Nebola ale škaredá, len akosi som nemala v láske príliš kamenisté terény, radšej stromy, lesy, nádherné jazerá a miesta, kde sa zhromažďovalo veľa zvierat.
Nakoniec som ale narazila na miesto, ktoré som tu teda nečakala. Rozsiahly park, plný zelene a vlkov. Na perách sa mi rozhostil mierny úsmev, keď som k jednému z nich bez strachu pristúpila a poškrabkala ho za uškami. Vedela som, že mi neublíži, pretože vo mne cítil čosi...Prírodné, čo ostatní nedokázali, možno ani senzibili nie. Rozumela som mu, všetko čo mi povedal, ale nerozprávala som sa s ním, pretože som sa trochu obávala toho, že by to snáď mohol vyzradiť. Len som ho s úsmevom pozorovala a ďalej škrabkala. Si ty ale zlatučký vlk. Prehovorila som k nemu, tváriac sa, že mu nerozumiem. Nesprávala som sa ako typický nukenin, nie v prítomnosti zvierat. Možno keď ku mne niekto prehovorí, nasadím si tú svoju typickú priateľskú masku a budem sa hrať na niečo, čím nie som.
Yoru
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Park "Ookami" Empty Re: Park "Ookami"

Příspěvek pro Toshio Toppu Mon Dec 08, 2014 7:30 pm

V pomalom tempe kráčal sledujúc vlkov, ktorí sa so záujmom hnali bez príčiny do parku. Necítil, žeby sa vo vesnici dialo nejaké nebezpečenstvo, ktorým by mohli byť ovplyvnené. Ale z nejakého neznámeho dôvodu ich tiahlo za niečím. Po dlhej dobe sa v Toshiovi prebudila absolútna zvedavosť. 
,, Park Ookami?"
Začudoval sa, keď videl ako sa vlky zbiehajú k jednému miestu. Ale nebolo to kvôli tomu, že niečo našli. Našli niekoho, ale nevyzerali žeby chceli spustiť poplach. So záujmom ju sledovali všetky do jedného.
,, Poznám klan Ookami už celé roky, ale ešte som nezažil aby sa tie vlky k niekomu správali tak prívetivo."
Prehovoril po dlhej dobe Toshio k ženskej postave, ktorá práve škrabkala za ušami vlka. 
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Park "Ookami" Empty Re: Park "Ookami"

Příspěvek pro Yoru Mon Dec 08, 2014 7:39 pm

Ten vlk bol milý. Rozumela som mu všetko, čo povedal, vraj ma má rád, ani nevie prečo. Keby len vedel... Jedine zvieratá mohli vycítiť, že som neobyčajná. Ale čo je nenormálne na tom, že niekoho majú zvieratká radšej ako iného?
Niekto ku mne prehovoril, až vo mne hrklo, ale nedala som na sebe nič vedieť. Jemne som sa usmiala, poškrabkala posledný rktá vlka za uškami a postavila sa. Oprášila som si nohavice. Viete, istý čas som pracovala ako krotiteľka zvierat. Upravila som si vlasy, nech mi nestoja na všetky strany, až potom som sa normálne postavila a tvárila sa prívetivo. Viem, čo robiť so zvieratkami, aby ma mali rady. Pokrčila som ramenami. Nevedela som, či mu také vysvetlenie bude stačiť, ale úprimne, bolo mi to jedno. Smiem sa spýtať, kto vlastne ste...? Nadvihla som jedno obočie. Možno mu to prišlo zvláštne, a istým spôsobom neslušné sa niečo takéto pýtať, preto som pokračovala. Som po prvý krát v tejto dedine, prepáčte, nevyznám sa tu vôbec, neviem kto je Tsuchikage a tak. Pokrčila som ramenami, aspoň v tomto jednom som vravela pravdu.
Yoru
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Park "Ookami" Empty Re: Park "Ookami"

Příspěvek pro Toshio Toppu Mon Dec 08, 2014 7:48 pm

,, Taká definícia by sedela, keby tieto zvieratá neboli špeciálne privolávané."
Odpovedal pokojne a prehliadol si postavu stojacu práve pred ním. Necítil z nej absolútne nič zlé. Nevidel v jej očiach ani štipku tajností, proste bolo ako nepopísaná zlom. Ale tie zvieratá jednoducho niečím priťahovala.
,, Povedzme to tak, že dohliadam na to aby týmto krehkým stvoreniam nikto neublížil. To je mojou úlohou."
Odpovedal a ukázal smerom k vĺčkom vedľa nej. V podstate nezaklamal, aj keď neuviedol celú pravdu.
,, Čo vás privádza do takého nehostinného miesta ako je Iwagakure no Sato? Predsa len tu nie je veľa vegetácie, žiadne pamiatky. Nič o čo by turistka mohla stáť."
Spýtal sa zo zvedavosti.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Park "Ookami" Empty Re: Park "Ookami"

Příspěvek pro Yoru Mon Dec 08, 2014 8:01 pm

Myslite si, čo chcete. Ja viem svoje. Bola to jeho vec a nemienila som mu do toho kecať. Aj keby niečo tušil, nič by o mne nezistil. Samozrejme, pokiaľ by ma nenasral tak, že by som sa prestala ovládať. Kto vie, či by to preňho skončilo dobre. Pre mňa by to ale bolo ešte horšie, nemienila som tak skoro vyzradiť, kto vlastne som.
Ja ale nerobím nič zlé, to ste tu sem prišli len preto, že ste nemohli uveriť tomu, že by si niekto mohol takto rozumieť s privolanými vlkmi? Zasmiala som sa a jemne zavrtela hlavou, ako keby mi to prišlo snáď absurdné. Možno ho sem privolalo práve to, že sa sem v istom čase okolo mňa nahrnulo toľko vlkov. Boli zlatí. Prišla som sem zo zvedavosti. Nikdy v živote som tu nebola, knihy mi Iwu nevykreslia, chcela som sa sem prísť pozrieť na vlastné oči. Ale vidím, že to nie je nič pre mňa. Mám radšej zeleň, lesy, roviny, než skaly. Neberte si to ako urážku, prosím. Bolo zvláštne, ako až slušne som sa dokázala správať. Takto som bola kedysi vychovávaná, možno preto.
Yoru
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Park "Ookami" Empty Re: Park "Ookami"

Příspěvek pro Toshio Toppu Mon Dec 08, 2014 8:22 pm

,, Takže vravíte, že to nie je nič pre vás?"
Pousmial sa keď ju takto pozoroval a prestával z nej cítiť akúkoľvek hrozbu. Začal poľavovať v ostražitosti a brať ju ako bežného občana Iwy alebo ktoréhokoľvek iného turistu.
,, Ale krása Iwagakure no Sato spočíva v nekonečných krajinách plných údolí, gejzírov, lávových polí a rôznych iných prírodných kuriozít. Táto krajina ukrýva v sebe nekonečné zázraky, ktoré treba len objavovať. Potrebujete exkurziu?"
Navrhol jej to, pretože podobne ako vlkov, niečo z nej cítil, ale neuvedomoval si to.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Park "Ookami" Empty Re: Park "Ookami"

Příspěvek pro Yoru Mon Dec 08, 2014 8:33 pm

Zazubila som sa, pričom som odhalila svoje biele zuby a predovšetkým menšie tesáky. Tým, čo sa na to pýtali, som povedala, že som sa s tým už narodila a netuším, čím to je spôsobené.
Och, počula som o tom, že tu sú gejzíry, ale...Pokrčila som ramenami. Možno tu nájdem ešte niečo zaujímavé. Keď sa vám chce sprevádzať ma po tejto dedine, pokojne, nebránim sa. Možno si ju obľúbim, kto vie. Pohladkala som posledný krát vlka po hlave a otočila sa k tomu mužovi. Smiem vedieť, ako sa voláte? Nebudem ho predsa volať "Hej vy", že?
Yoru
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Park "Ookami" Empty Re: Park "Ookami"

Příspěvek pro Toshio Toppu Mon Dec 08, 2014 8:43 pm

Keď sa ho spýtala na meno na maličký moment zaváhal. Bol to len maličký okamih, ktorý sa ani nedal postrehnúť v ktorom zaváhal, či smie odpovedať na túto otázku.
,, Toshio Toppu, teší ma."
Predstavil sa pravdivo nehľadiac na následky, ktoré by to malo. Predsa len o svojej práci ani len neklamal, takže nebolo miesto na klamstvo, teda priznal farbu hneď.
,, Tak, kam by ste sa chceli pozrieť najskôr? Do vesnice alebo do krajiny?"
Spýtal sa.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Park "Ookami" Empty Re: Park "Ookami"

Příspěvek pro Yoru Mon Dec 08, 2014 8:57 pm

To meno mi niečo vravelo, prisahala by som, že som ho už niekde počula. Teraz som si však nevedela spomenúť kde. A čo presne v spojitosti s ním. Ja som Yoru, teší ma. Slušnosť nadovšetko. Nemusela som tajiť svoje meno, nebola som známa. Pravdupovediac, je mi to jedno. Výber je na vás. Nevedela som, čo sa tu nachádza, teda skôr, kde čo je, preto som to nechala na ňom. Možno sa niečo pekné nachádza i tu, v dedine.
Yoru
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Park "Ookami" Empty Re: Park "Ookami"

Příspěvek pro Toshio Toppu Mon Dec 08, 2014 9:05 pm

,, Takže výber je teda iba len na mne?"
Zopakoval si potichu pre seba a v hlave si prechádzal všetky možnosti kam by sa mohli vybrať a čo by si mohli obzrieť. Bolo tu toho tak veľa na spoznávanie pre neznámeho, že nevedel čo vybrať ako prvé.
,, Myslím, že najlepšie bude, ak začneš od samotného srdca Iwagakure no Sato. Od námestia a tam je aj zopár tých vašich zbožňovaných stromčekov. Takže ak by ste ma mohli nasledovať..."
Naznačil jej rukou, že by mohla ísť ako prvá.


PRESUN
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Park "Ookami" Empty Re: Park "Ookami"

Příspěvek pro Yoru Mon Dec 08, 2014 9:28 pm

Medzitým, ako premýšľal, kam pôjdeme, ja som zase rozmýšľala nad tým, kto ten Toshio vlastne je. Darmo som snažila spomenúť si. Hmm, to by šlo. Usmiala som sa jemne. Nebavilo ma už toľko sa usmievať a byť taká milá, ale pretvarka je pretvarka. Tak teda poďme. Vykročila som. Šla som asi meter od neho, táto diaľka mi stačila. (presun)
Yoru
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Park "Ookami" Empty Re: Park "Ookami"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru