Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Námestie

2 posters

Goto down

Námestie   Empty Námestie

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri Dec 05, 2014 10:46 pm

Námestie   4032931

Námestie je najrušnejšia časť mesta a teda je umiestnená presne pred budovou Tsuchikageho. Nachádza sa tým uprostred vesnice a stáva sa tak najdôležitejším miesto pre každého občana či cudzinca. Uprostred námestia sa nachádza obrovská lávová fontána, ktorá obkolesuje sochu Shodaime Tsuchikageho v nad rozmernej veľkosti. Fontánu lemuje niekoľko maličkých stromčekov a kríkov s lavičkami.
Zato budovy na námestí sú tými najluxusnejšími a najdrahšími vďaka svojej polohe. Sú miestami obchodov s výnimočným tovarov. Jednotlivé ulice smerujúce od námestia sú rovnako preplnené obchodmi. Takže ulice aj námestie sú neustále zaplnené stovkami až tisícmi pobehujúcich ľudí. Bývať sú tu dovolí len máloktorý "smrteľník".
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie   Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Toshio Toppu Mon Dec 08, 2014 9:44 pm

Prechádzali obaja tou najrušnejšou ulicou v celej Iwagakure no Sato. Počas dňa sa tu mihali stovky a stovky turistov, ktorí zapĺňali celú ulicu. Všade bol obrovský ruch a krik. Avšak okolo nich dvoch bol vytvorený kruh prázdna. Proste sa im všetci vyhýbali. Došli  až k obrovskej lávovej fontáne.
,, Toto je srdce Iwagakure no Sato. Hlavnou budovou je tu Budova Tsuchikageho a okolo neho sa vystavala celá vesnice. Uprostred námestia máme sochu Tsuchikageho v nadživotnej veľkosti. Okolo neho sa ťahá lávová fontána na znak jeho moci a tie stromčeky sú znakom plodnosti a hojnosti vesnice."
Prehovoril Toshio a ukázal na vlastnú sochu v nadživotnej veľkosti. Priviedol Yoru k jednej z lavičiek a posadil sa tam.
,, Toto je najbohatšia časť vesnice. Preto je tu neustále takýto ruch. Ak by ste hľadala niečo luxusnú, tak to nájdete v týchto obchodoch."
Oboznámil ju a zahľadel sa na vlastnú sochu, pričom jeho myseľ zaplnili spomienky.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie   Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Yoru Tue Dec 09, 2014 9:59 pm

Prišlo mi zvláštne, že sa nám všetci obávali. Začala som sa trochu obávať, že to je mnou, že ten môj "sprievodca" tiež niečo tuší. Kto vie, ako by som takéto niečo zvládla. Moja sila síce bola veľká, avšak proti celej dedine toho teda veľa nezmôžem. A kto vie, čo je tento človek zač.
Tá socha, ktorú mi ukázal, mi tiež prišla povedomá. Teda jej tvár. Zaujímavé. Poznamenala som a prehliadla si ju od hlavy po päty, bola fakt veľká, hotové majstrovské dielo. Avšak keď som si uvedomila, koho mi tá jej tvár pripomína, sčervenela som ako paprička a uprela zrak na Toshia, pričom som ho chvíľu len tak nemo pozorovala. Vy ste Tsuchikage? Toto zaváňalo prúserom! Prvý človek, na ktorého natrafím, musí byť práve tá najvyššie postavená a najmocnejšia osoba v dedine?! Pánenka Mária, ochraňuj ma, pretože ja dnešok asi neprežijem. P-prepáčte, to som n-nevedela. Zakoktala som sa. Bežne by som to nerobila, ale tak, musela som zahrať svoju rolu dobre. J-ja...Hanbím sa, ospravedlňte ma, ak som sa k vám správala nejako neslušne. Zamrmlala som a pomaly skĺzla na lavičku vedľa neho, bola som viditeľne roztrasená, ako keby som sa ho snáď bála. Teda aspoň tak to vyzeralo.
Yoru
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie   Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Toshio Toppu Tue Dec 09, 2014 10:11 pm

Toshio sa len pousmial, keď zbadal jej reakciu, pretože práve to očakával a na takéto správanie bol aj zvyknutý. Len sledoval ako sa posadila vedľa neho a následne obrátil zrak k fontáne.
,, Pred pár rokmi tu nebolo nič. Len kameň, prach a prázdnota. Potom som prišiel ja a pod prísľubom mieru som zaviedol poriadok. Bolo položených tisíce životov aby som mohol vytvoriť niečo takéto."
Prehovoril pokojným hlasom a následne sa otočil smerom k nej.
,, Odmenou mi zato bola povinnosť chrániť iných. Preto, že ja som prišiel o milované stvorenie, nedovolím aby to prežil nieto iný."
Pokrčil ramenami. 
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie   Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Yoru Tue Dec 09, 2014 10:44 pm

To je šľachetné, keď chcete takto chrániť svoju dedinu. Avšak povedzte mi, nie je to príliš veľká zodpovednosť? Ako si môžte byť tak istý, že tak početné obyvateľstvo ochránite? Zaujímal ma jeho postoj k tejto otázke. Zo šoku som sa spamätala dosť rýchlo. Navyše pôsobil milo, tak prečo sa ho to neopýtať? Prepáčte mi, ak sa vám zdá, že som príliš zvedavá, vždy som taká bola a strkala nos i všade. Dodala som a letmo, trochu nervózne sa usmiala.
Yoru
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie   Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Toshio Toppu Tue Dec 09, 2014 10:56 pm

,, Veľmi jednoducho, ochránim ho strachom."
Odpovedal jej na otázku pravdivo, tak ako to doteraz v Iwagakure no Sato fungovalo.
,, Celý môj život sa ľudia medzi sebou vraždil. Ľudia bez mien, pretože nežili tak dlho aby sme si ich stihli pamätať. Legenda spomedzi nás kedysi napísala prosbu do budúcnosti. Prosbu v ktorej dúfala, že sa narodí spasiteľ, ktorý zavedie mier a ukončí tieto boje."
Povzdychol si a jediným mávnutím ruky z fontány vyletela maličká guľôčka z lávy a priletela k nim. Priamo k nim a lietala vo vzduchu nad jeho rukou. Krvavo červená farba svietila a vyžarovala ako teplo, tak svetlo.
,, Avšak precestoval som svet krížom krážom a zistil, že niečo také ako mier neexistuje. V ceste za svojím snom som kráčal mŕtvolami, aby som ukázal svetu, že sa zrodilo monštrum. Ja."
Na chvíľku sa odmlčal a od gule presunul svoj pohľad na Yoru.
,, Musel som obetovať tisíce aby som zachránil státisíce a celé generácie. Uvedomil som si, že svet nepotrebuje spasiteľa, ale monštrum, ktorého by sa bál. Preto prahom Iwagakure no Sato neprekročí nečistá duša. Zo strachu predtým, že na neho padne hneď samotného diabla. Rozhodol som sa niesť tento údel a nenávisť sveta, preto aby stvorenie ktoré som najviac miloval a, ktoré vymenilo svoj život aby ten môj mohol pokračovať, nezomrelo zbytočne."
Dopovedal.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie   Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Yoru Wed Dec 10, 2014 6:50 pm

Pozorne som sledovala guličku, ktorá pomaly letela k Toshiovi. Yoton? Ak sa raz proti nemu postavím...Zrejme to bude dosť aj bolieť. Mihlo mi mysľou, radšej som si ani nechcela predstaviť, čo by to so mnou urobilo. Taijutsu som sa dokázala brániť, dokonca i niektorým Ninjutsu technikám. Avšak niečomu takému horúcemu, ktoré je schopné prepaľovať a roztavovať mnoho materiálov, by som sa bránila len ťažko. Lepšie si bude ho neznepriateľovať. Lenže to asi tak ľahko nepôjde. Čas, kedy odkryjem svoju skutočnú identitu sa blíži. Monštrum...Keby vedel, čo je to byť skutočným monštrom. Keby som mohla, posmešne by som sa zaškerila. On bol možno tak monštrum svojimi činmi, ja svojou vrodenou schopnosťou, ktorú neviem ovládať skoro vôbec.
Bránu neprekročí žiadna nečistá duša? Zopakovala som a zahľadela sa niekam pred seba. Čo keby som bola tou nečistou dušou? Ako by ste to zistili? Z jeho pohľadu to možno vyzerala len ako moja zvedavosť, keby len vedel, že som jednou z tých nečistých duší. Spálil by ma? Popravil? U neho by som sa nedivila, keby to tak bolo.
Yoru
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie   Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed Dec 10, 2014 7:04 pm

,, Keď sa človek pozrie inému do očí, uvidí v nich pravdu. Pravdu o tom kým je, po čom túži a čo ho najviac raní. Oči sú bránou do mysle,ktorú nedokáže každý uzatvoriť. Avšak každý vie klamať."
Odpovedal jej pokojne a ukázal jej na prebiehajúceho vlka na okolí.
,, Naše mysle sú príliš zaneprázdnené, plné a zaujaté aby dokázali pochopiť vyšší zmysel. Ale ich nie, dokážu cítiť, čo nik iný. Dokážu rozpoznať dobro a zlo spomedzi všetkých najlepšie. Ich oči neoklame nik a nič."
Povzdychol si a lávová gulička mu pristála na dlani. Druhou rukou ju zakryl a začal ich navzájom trieť pomalým tempom. 
,, Rodíme sa čistými a zlými sa stávame z vlastnej vôle. Zlo nie je osud, ale cesta, ktorú si samy volíme. Nech už je človek akokoľvek stratený, nech je jeho srdce ako veľmi skazené, vždy v sebe ukrýva niečo začo stojí bojovať."
Odpovedal a keď roztvoril dlane v ruke ostal malý trblietajúci sa kamienok.
,, Nečistá duša si nedokáže podmaniť vlkov klanu Ookami z donútenia. To sa nepodarí nikomu."
Podpichol ju a kamienok jej podal.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie   Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Yoru Wed Dec 10, 2014 7:55 pm

Zjavne som svoju rolu hrala dobre. Pre tentoraz tá zvláštna náklonnosť vlkov klanu Ookami ku mne vďaka mojej chakre mi neprinášala problémy. Bolo to úplne naopak. Vlkov ale priťahovala tá príroda, ktorú zo mňa cítili, nie moja povaha. Bez nej, by sa mi vyhýbali ako sa len dalo, prípadne by boli agresívni.
Pre mňa bolo výhodou, že sa o prírodnej chakre vedelo len máločo. Aj to takmer nikto netušil, ako ju ovládnuť a manipulovať s ňou. Ja áno. Je zvláštne, že sa spoliehate na vlkov. Aj keď je možno pravda, že toho vycítia viac než obyčajný človek. Avšak nerozmýšľajú tak, sú inteligentní, ale ich myseľ nie je tak vyvinutá ako tá ľudská, nech už sú ich schopnosti akékoľvek. Premerala som si vlka, na ktorého ukázal. Čo ak je možné oklamať ich? Zdvihla som k Toshiovi pohľad a vzala si od neho ten kamienok. Zvláštne, ako dokázal lávu za tak krátku dobu tak schladiť a zmeniť ju na horninu. Nenapadlo vás niekedy, že by som mohla byť rovnako ako vy Shinobi? Kam som tým mierila, mohlo byť preňho otázne. Mala som istý cieľ, ale nie zlý. Možno som mu pokladala veľa otázok. Keď sa mi pozrel do očí, nevidle v nich nič len číru zvedavosť, ktorá by sa dala prirovnať k detskej.
Yoru
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie   Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed Dec 10, 2014 8:23 pm

Toshio len otočil hlavu a hlasno zapískal. Netrvalo dlho kým k nemu ten vlk dobehol. Posadil sa pred neho, nahol hlavu na stranu a zastrihal ušami.
,, Tuto slečna Yoru verí v to, že ťa dokáže oklamať."
Ukázal jej hlavou na Yoru a pousmial sa. Vlk presunul hlavu k nej a pohľadom ju chvíľu sledoval. Pristúpil k nej a položil jej hlavu na stehná. Zhlboka sa nadýchol a zapozeral sa na ňu znova pohľadom.
,, Obaja skrývame tajomstvá o ktorých nechceme, aby ich vedeli iní."
Zavrčal v zrozumiteľnej reči a nespustil z nej oči.
,, Profesionálnou deformáciu nás shinobi je, že až príliš starostlivo sledujeme iných. Ich štýl pohybu, vyjadrovania, dlane a končeky prstov. To všetko nám pomáha rozpoznávať nás a mnoho iného aj medzi tisíckami iných. Takže čo si myslíte, že o vás viem?"
Odpovedal jej otázkou na položenú otázku. To, čo bolo v jeho hlave a čo tušil bolo záhadou, rovnako ako jeho odpoveď.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie   Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Yoru Wed Dec 10, 2014 8:55 pm

Poškrabkala som vlka za uškami. Bol inteligentný, vedel, že niečo skrývam, ako sa ku mne ale tým pádom mohol správať tak pritulne? Bez známky agresivity? Že som tajnostkárka, to si myslím, že o mne viete. Verte mi ale, že sa mi nechcete dostať pod kožu. Toshiovi som nevenovala jediný pohľad. Myslím, že by ste neboli nadšení tým, čo by ste zistili. Nálada mi trochu klesla, môj výraz bol taky neutrálny.
Yoru
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie   Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed Dec 10, 2014 9:09 pm

,, Až príliš veľa ľudí odmieta pomoc od iných len preto, že si myslí, že ich trápenie nedokáže na pleciach niesť nik iný okrem nich. Ja na svojich ramenách nesiem trápenie a osud tisícov ľudí."
Odpovedal jej na nepoloženú otázku Toshio a všimol si ako uhla pohľadom akoby sa za svoje tajomstvá hanbila. Akoby sa snažila ich ukryť čo najhlbšie pred zrakom ostatných.
,, Na vlastné oči som videl zrodenie zázrakov a na vlastnom tele vznik démonov. Neexistuje nič, pred čím by som nemal rešpekt a pochopenie. Rovnako aj pred tou ohromnou silou, ktorú v sebe skrývaš a ktorú úplne skryť nedokážeš nech sa snažíš akokoľvek. Po generácie sa moja rodina vyžívala v krvilačnosti a nenávisti tak veľmi, že sa to stalo naším dedičstvom. Moja vlastná krv ma predurčila na to aby som zabíjal a nenávidel, aby som bol mocným. Nemusíš svoje trápenie niesť samá... ale najprv by si musela byť ochotná mi veriť. Rovnako ako celá Iwagakure, keď ťa s dôverou vpustila do svojej náruče."
Navrhol jej po chvíli a vytrvalo čakal, či mu bude ochotná znova venovať očný kontakt.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie   Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Yoru Wed Dec 10, 2014 9:50 pm

"Vy neviete, aké to je Toshio-san. Vyhlasujete o sebe, že ste monštrum..."Vrhla som naňho pohľad plný nenávisti. "Ale ani zďaleka netušíte, aké to je, keď sa človek nemôže ovládať a zmení sa v niečo, čo je šialené a krvilačné. Ani si neviete predstaviť, aké je obtiažné s týmto žiť, nikam nepatríte." Náhle som zmenila svoj výraz v tvári na plný hnevu. Vyhrnula som si rukáv až po lakeť a ukázala mu pomaly tmavnucu pokožku, na ktorej sa vyryvali rôzne ornamenty. "Rozprávate o sebe ako o niekom, kto si prežil všetko možné, ale tomuto nemôžte porozumieť." Zasyčala som, pričom som sa zamračila. "Teraz poznáte svojho súpera Toshio-san." Pokračovala som mierne arogantným tónom. "Teraz poznáte pravú tvár tajomnej Yoru, dievčaťa odnikiaľ." Zaškerila som sa. "Urobili ste chybu, že ste mi začali veriť. Mohla by som vám zavariť poriadne, stačí ma len naštvať." Odtisla som od seba vlka, postavila sa a vykročila pár krokov dopredu. Bola som teda férová. Zaujímalo ma, ako zareaguje tentoraz.
Yoru
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie   Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed Dec 10, 2014 10:18 pm

Toshio ju pozorne počúval a sledoval ako odstrčila od seba vlka.
,, Je to v poriadku, Aotsu, zvládnem to. Môžeš pokojne ísť."
Ubezpečil ho Toshio. Aotsu len nechápavo pozrel na Yoru, ale nakoniec teda na Toshiov pokyn odišiel. On sa postavil na nohy, upravil si plášť a prišiel až k Yoru, ktorej sa postavil čelom.
,, Predtým než zomrela Aiko, som bol vychovávaný v láske vlastných rodičov. Nepoznal som nenávisť, hnev ani pomstu. Mal som rodinu, milovanú osobu a nikdy predtým som nedokázal vlastnými rukami ukončiť život iného človeka. Ale v deň keď zomrela, keď posledný raz vydýchla v mojom náručí, sa ma zmocnil neopísateľný amok. Moju myseľ, dušu a telo ovládla nenávisť, ktorá sa v našej rodine dedila celé generácie. Nedokázal som tomu vzdorovať ani to ovládať. Ja, ktorý som sa nedokázal smrti do očí pozrieť som vyvraždil celý klan a pokračoval som celé hodiny ďalej bez toho aby som bral ohľad na ženy či deti. Zabíjal som ich s potešením a úsmevom na tvári, bez jedinej možnosti vzdorovať sebe samotnému. Po tom dni som nemal rodinu, milovanú osobu a schopnosti, ktoré som nedokázal ovládať. Áno stalo sa zo mňa monštrum."
Prikývol a pozeral sa jej stále do očí.
,, Naučil som sa ovládať svoje prekliatie, vrátil k svojej rodine ktorá ma odvrhla a vložil svoju nádej do tejto vesnice. Bol som na dne a sám, ale neukázal som slabosť a nepoddal som sa osudu. Bojoval som preto aby moja existencia mala zmysel. Rozumiem ti viac, než ktokoľvek na tomto svete. Viac než by si sama chcela."
Odpovedal jej pokojným hlasom a v jeho ruke sa pomaly vytvorila čierna katana. Zodvihol ju, priložil hrotom na miesto kde mal srdce a rukoväť jej podal.
,, Nedovolím aby si ublížila niekomu v tejto vesnici. Ak chceš boj, pokojne si s tebou mimo vesnice zatancujem alebo to môžeš ukončiť hneď. Tu a práve teraz máš príležitosť. Zatlač a ukonči môj život, ak si monštrum o ktorom tvrdíš. Ak myslíš, že ťa nikto na tomto svete nechápe, potom nemáš dôvod váhať a nezasadiť úder do môjho tela. Som len obyčajný človek a monštrá nemajú svedomie, nie? Tak si vyber či mi budeš dôverovať alebo nie. "
Navrhol jej a upustil ruky od katany a nechal ju rozhodnúť.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie   Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Yoru Thu Dec 11, 2014 8:49 pm

Odrazu som sa rozosmiala. Prišlo mi vtipné, čo mi tu vykládal. Nemohol mi ale rozumieť. Nie, keď sa s niečím takým stretol jediný raz v živote. Nemohol mi rozumieť, keď každý deň nežil v strachu, že sa neovládne. Len čo som sa dosmiala, uprela som opäť svoje smaragdové oči naňho a trpko sa usmiala. Len ťažko. Ty mi nikdy nebudeš rozumieť. Precedila som pomedzi zuby a len sledovala katanu s tým, že ho mám prepichnúť, keď som vážne tak zlá. Džízs, toto je už tak zastaranéééé! Prevrátila som očami, vzala katanu a zabodla ju do zeme, bez jediného zaváhania. Toto si necháme na potom. Urobila by som to, zabila by som ťa bez akýchkoľvek výčitiek, ale dnes to nebude. Raz ťa aj tak prepichnem, nestane sa tak touto katanou...Ale mečom z môjho vlastného tela. Prudko som sa otočila a s týmito slovami jednoducho odišla. Možno som v ňom zanechala otázku, ako presne som to myslela. Nevedel o mojej schopnosti nič.
Neobzerala som sa. Nechcela som tu ostávať ani minútu. Tento deň je otrasný, ale už aspoň viem, proti čomu budem jedného dňa stáť. (presun)
Yoru
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie   Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri Dec 12, 2014 12:23 am

,, Je to zvláštny pohľad vidieť, čo sa kedysi takmer stalo z teba. Stačilo skutočne málo, len aby si prestal veriť a dnes by si stál na jej mieste. Možno jej skutočne nikdy neporozumieš, pretože ty si nikdy cestou strachu nekráčal. Radšej si ho vzbudzoval v iných než by si si ho priznal sám."
Prikráčal Aotsu a strčil hlavu do jeho dlane aby ho trochu poškrabkal za ušami s tým, ako sa obaja dívali na odchádzajúcu Yoru. 
,, Myslel som si, že ju chápem pretože som v jej očiach videl seba. Seba, ako sa každé ráno musím dívať do zrkadla. Oči v ktorých vidím utrpenie nie len iných, ale aj vlastné. Chcel som jej ukázať len inú cestu, iný spôsob."
Zašeptal v tichosti a automaticky ho začal škrabkať za ušami a hladiť po hlave nezištne. Bol jedným z mála stvorení s ktorým sa dalo porozprávať.
,, Chcela ťa zabiť, urobila by to."
,, Ale neurobila."
,, Čo, ak sa o to pokúsi?"
Provokačne sa ho spýtal očakávajúc odpoveď alebo aspoň nepriamy náznak, keďže z Toshia nebolo ľahké dostávať odpovede na otázky.
,, Potom sa stane svedkom toho, čoho bolo mnohí, no nik to neuvidel znova. Ak chce spoznať skutočného démona vo mne, tak ho zažije. Prvý a posledný raz."
Pokrčil ramenami Toshio a zmizol v plameňoch.


PRESUN
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie   Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru