Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Matashiba Castle

2 posters

Goto down

Matashiba Castle Empty Matashiba Castle

Příspěvek pro Lucy Rokogu Fri Dec 05, 2014 7:56 pm

Matashiba Castle Gekoku_Castle

Toto místo se zdá být strašidelné. Avšak i přes to zde bydlí pár lidí. Na tomto místě se vyrábí slabší zbraně, zásobuje se tak Konoha, když má nedostatek kunaiu, shurikenu apod. Žije zde starší pán Gokogu, který není až příliš přátelský a pokud neprojevíte nějakou úctu, nedělá mu problém Vás odsud doslova vykopnout. Nemá rád návštěvy.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Matashiba Castle Empty Re: Matashiba Castle

Příspěvek pro Daisuke Senju Fri Dec 12, 2014 2:23 pm

Po poměrně dlouhé cestě jsem konečně zde ! Když uvidím kostel docela dost se usměji. Podle mě nevypadal až tak "moc" hrozně jak někteří lidé praví. No, ale raději jsem neotálel a šel rovnou na věc. Poté co jsem došel až ke dveřím od kostela jsem si na něco vzpomněl tedy spíše mi to dosti vrtalo hlavou. Je to kostel ? A vydávají v něm zbraně ? Myslel jsem si že kostel je od toho aby v něm neprobíhalo žádné násilí !. Zbraně jsou přeci jenom vražedné nástroje ale co se dá dělat že ano ? Poté jsem opatrně zaklepal a čekal až mě někdo pustí dovnitř.
Daisuke Senju
Daisuke Senju
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 23
Reputation : 0
Join date : 05. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Matashiba Castle Empty Re: Matashiba Castle

Příspěvek pro Lucy Rokogu Fri Dec 12, 2014 10:42 pm


NPC-Gokogu

Bylo ticho...všude okolo se nepohnul ani jediný list. Bylo to trošku zvláštní. Vždy tu byla větší tma než kdekoli jinde ve vesnici, nebo kolem ní. Daisuke mohl za svými zády pocítit menší závan vzduchu, který by ho možná mohl zaujmout. A proč taky? Nebyl to vítr...ale dech nějakého člověka, který byl tichý jak myška. Dech byl poměrně chladný a naznačovalo to jediné...Přítomnost člověka, který byl buď velmi dlouho venku, nebo někoho starého, kdo prostě už to teplo neprodukoval celým tělem. Obě dvě varianty byly správné. Za ním stál pan Gokogu. Byl to postarší pán, kterému tento dům patřil. Na to kolik mu bylo let byl poměrně rychlí a než se Daisuke nadál, pod jeho krkem se objevila čepel přenádherné zlaté katany. Ano, čepel nebyla stříbrná, jak jí známe, ale byla zlatá a to už byl důkaz dobře odvedené práce.
"Kdo jsi, co tu chceš, odkud jsi a kdo tě posílá? Na odpověď máš pár minut, jinak už nepromluvíš." Řekl to s chladem v jeho tónu. Bezcitně a arogantně, že kdyby tu byla Hokage, nejspíš by ten dědula už nevstal a ani cosmodisk by mu nepomohl. A to byly teď Vánoční slevy!
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Matashiba Castle Empty Re: Matashiba Castle

Příspěvek pro Daisuke Senju Sun Dec 14, 2014 5:37 pm

Ještě chvíli poté čekám, ale za chvíli ucítím nějaké chladno na zádech. Jako by na mě snad někdo dýchal. No ale nedalo mi to a co nejrychleji jsem uskočil. Neustále jsem se díval na osobu která byla za mnou a poté jsem si uvědomil že je to nejspíše Matashiba. Také jsem si nemohl nevšimnout jeho zlaté katany ale nijak zvláštní mi nepřišla. Přece jenom kdyby jsme proti sobě bojovali nejspíše by jeho katana neobstála, protože zlato je velmi měkký kov. Vy budete nejspíše Matashiba že ano ?. Hokage mě za vámi poslala pro zboží ! Čekám na Matashibiho reakci ale neustále jsem ve střehu kdyby se něco dělo, nebo se spíše o něco pokoušel.
Daisuke Senju
Daisuke Senju
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 23
Reputation : 0
Join date : 05. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Matashiba Castle Empty Re: Matashiba Castle

Příspěvek pro Lucy Rokogu Sun Dec 14, 2014 5:53 pm


NPC-Gokogu

Staříkovi tato informace zdaleka nestačila. Nevěřil mu i přes to, že viděl čelenku Konohagakure no Sato. Jestliže se na něj Daisuke díval, mohl pocítit pár zvláštních věcí. Jako jsou třeba stromy. Foukalo, ale stromy se nehýbali. Matashiba byl zaměřený na genjutsu, ale ne vždy bylo dokonalé, ale těchto maličkostí si všimnout shinobi až po nějaké době. Matashiba ho nechtěl zabít, ale pouze si ověřit jeho pravdomluvnost. "Jestliže tě posílá Hokage, musel jsi dostat doporučení, dopis, informace, nebo její pečeť na svém těle. Co z toho máš?" Daisuke mohl uniknout z genjutsu, ale kdo ví, jaký by to mělo náraz na Matashibu. Tímto staříkem si není jistá ani sama Hokage a proto to bylo pro každého složitější, než mu tento starý pán vyhověl.

Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Matashiba Castle Empty Re: Matashiba Castle

Příspěvek pro Daisuke Senju Sun Dec 14, 2014 6:06 pm

Neustále jsem ho pozoroval a poté začal ten nebohý stařík mluvit.. Chtěl po mě nějaké informace přímo od Hokage. Ach ! já hlupák že jsem si to neuvědomil hned !. Pomyslí si ale nepanikaří a poté vytáhne poměrně tlustý svitek. Podíval jsem se na něj a poté opět na Matashibiho. Umm... Tak tedy tady máte ty informace. Prosím doufám že čtete dosti rychle mám poměrně dost na spěch !. Usměji se a hodím k němu svitek. Když ho tak pozoruji jeho výraz je dost zlí ale raději to nijak neřeším a nečinně čekám co se stane dál.
Daisuke Senju
Daisuke Senju
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 23
Reputation : 0
Join date : 05. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Matashiba Castle Empty Re: Matashiba Castle

Příspěvek pro Lucy Rokogu Sun Dec 14, 2014 6:46 pm


NPC-Gokogu

Svitek, který se objevil před Matashibou se za pár vteřinek celý rozvinul. Stařík na něho pohlédl a během pár vteřin vše přečetl. Zrušil genjutsu, dal ruce do sebe a pohlédl na podpis Hokage, zda-li je pravý. Daisukemu byl až v tomto okamžiku rozhodnut věřit.
"Hmm...dobře tedy, pojď zamnou." Vešli do většího sídla, které tu bylo pana Gokogua. Ale nezůstali v předsíni. Vydali se rovnou do podzemních chodeb, kde měl Matashiba svou pracovnu a tajné svitky, zásoby kunaiu, shurikenů...prostě ráj shinobi. Dal Daisukemu gesto, aby se posadil a mezi tím mu do svitku pečetil několik kunaiu, shurikenu a dalších potřebných zásob do Konohagakure no Sato.
"Mělo by to stačit. Hokage mi vždy platí po odevzdání, takže s penězi se netrap." Povzdechl si a podal mu svitek. Pohlédl do jeho očí a zamyslel se.
"Jako shinobi Konohagakure no Sato...ti přeji hodně štěstí do života. Doufám že ho nebudeš mít tak krátký, jako ostatní." Kdo ví, co tímto Matashiba myslel. Narážel snad na Hokage? Kdo ví. Každopádně by se měl na jeho slova dávat větší pozor. Protože Matashiba uměl i skvěle lhát a plést lidem hlavu různými fakty.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Matashiba Castle Empty Re: Matashiba Castle

Příspěvek pro Daisuke Senju Sun Dec 14, 2014 7:37 pm

Kostel je ze vnitřka opravdu podivný, ale ostatně vše tu bylo divné včetně Matashibiho. Normální člověk by hosta kostelem aspoň provedl, ale Matashibi byl jiný, řekl mi ať chvíli počkám v předsíni ale bylo mi to celkem jedno, neměl jsem vůbec rád takovéto typy lidí kteří se neustále jen mračili. Samozřejmě že můj bratr je výjimka ^^. Tak poté co mi dal Matashibi svitek jsem ho si ho vzal a poté slušně poděkoval. Arigato !. Hokage se vám ještě určitě ozve. Prozatím se loučím ! Usměji se a poté odcházím.
Daisuke Senju
Daisuke Senju
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 23
Reputation : 0
Join date : 05. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Matashiba Castle Empty Re: Matashiba Castle

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru