Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knihovna a Arachiv

2 posters

Goto down

Knihovna a Arachiv Empty Knihovna a Arachiv

Příspěvek pro Lucy Rokogu Fri Dec 05, 2014 7:44 pm

Knihovna a Arachiv 1384864_bigthumbnail_zpsca8dd987

Knihovna obsahuje spoustu starých, i novách knih, které jsou kmání jak pro shinobi, tak pro nrmální obyvatele Konohagakure. Knihovna se Vám bude velice líbit, už jen z důvodu, že připomíná trošku domov z dávnějších dob. Sedačka, krb, knihy, čaj.
Avšak do Archivu, který je pod knihovnou a střežený se dostanete pouze v případě, že dostanete svolení od Hokage. Jestliže jej nemáte, nedostanete se dovnitř. Archiv je střežen jedním joninem a jedním chuuninem. Archiv obsahuje svitky s technikami, staré spisy ohledně Bijuu apod.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Knihovna a Arachiv Empty Re: Knihovna a Arachiv

Příspěvek pro Yori Senju Sun Dec 07, 2014 10:49 pm

Lehkým krokem jsem spolu s 2 strážnými došel do vesnice, díval se po okolí a nijak zvlášť nebyla přeplněná, pomalu jsem si to mířil do Archivu, do kterého měli přístup jen lidé s povolením Hokageho, no já jsem byl jedním z radních, takže povolení u mě by pravděpodobně byla urážka. Vstoupil jsem před ochranku a identifikoval jsem se, nechal jsem se prohledat a neměl u sebe jedinou zbraň, moje ochranka stála před Archivem, protože jsem chtěl mít klid a nemusí ihned vše vědět. Hledal jsem techniku Kage Bunshin, tu jsem našel a položil si jí na stůl, vzal jsem si papír, který ležel na stole a začal si jí opisovat, abych nemusel tento pergamen odnášet. No předtím jsem si vzal ještě jeden svitek, který obsahoval tajné kody ANBU jednotek, které se již nepoužívají, měl jsem své osobní důvody proč jsem je chtěl.

/7. Prosince jsem se začal učit Kage Bunshin úroveň B
Yori Senju
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Knihovna a Arachiv Empty Re: Knihovna a Arachiv

Příspěvek pro Yori Senju Mon Dec 08, 2014 8:16 pm

Když jsem si opsal svitky pomali jsem vstával, opsané svitky jsme si strčil do rukávu svého kimona a ty originální jsem zařadil zpátky do polic, poté jsem se podepsal do knihy návštěv archívu, že jsem zde byl. Do svého opsaného textu pro anbu jsem dopsal nový způsob komunikace. Klidným krokem jsem vyšel z knihovny a společně s Liiem a druhým členem mé stráže jsme kousek popošli "Lii potřebuji, aby si tenhle svitek přepsal s nějakými volnými členy ROOTU a naučili se ho co nejdřív, nechci aby Hokage nebo momentální jednotky věděli způsob našeho dorozumívání a dále pošli 5 členný tým, kde bude minimálně 1 stopař a medik, ty tam nebudeš potřebuji tě tu. " Lii jenom zakýval hlavou ve smyslu, že rozumí rozkazu " Vy s námi nejdete pane? " Lii byl poslední dobou nějaký zvídavý to mi dávalo důvod ho začít podezírat, začal jsem mu aji míň důvěřovat, proto jsem ho méně posílal na mise, členové ROOTU by se totiž neměli vyptávat na takové věci, ale tak proč mu neodpovědět " Jdu je podívat na nové listy " Nevím zda to pochopil, ale bylo mi to jedno, poté jsem se přesunul na cvičiště.
Yori Senju
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Knihovna a Arachiv Empty Re: Knihovna a Arachiv

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru