Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Restaurace ,,U tří roninu''

2 posters

Goto down

Restaurace ,,U tří roninu'' Empty Restaurace ,,U tří roninu''

Příspěvek pro Lucy Rokogu Fri Dec 05, 2014 7:37 pm

Restaurace ,,U tří roninu'' 336296_kabak_personazhi_germiona_ron_xagret_drak

Zde se můžete najíst jak se vám zlíbí. Je tu velmi příjemná obsluha, všechny možné druhy jídla, pití apod. Co je zde asi nejlepší je, že se zde šíří pozitivní energie mezi přáteli. Restaurace také pořádá soutěže jako jsou třeba páka, poker a podobné další věci, které člověka dokážou na nějakou dobu zabavit. Lidé tu jen nejí, ale také sem chodí si jen tak povídat, hezké místo, které můžete strávit s přáteli.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Restaurace ,,U tří roninu'' Empty Re: Restaurace ,,U tří roninu''

Příspěvek pro Roronoa Kaito Mon Dec 08, 2014 7:22 pm

V restauraci je poměrně klid jako obvykle, po chvilce se pohnout vchodové dveře a do restaurace vstoupím já. Když vstoupím protáhnu se a zívnu. Porozhlédnu se a hledám volné místo. Vyhlédnu si jedno volné místečko krásně v rohu restaurace. Pomalu tam tedy dojdu a usadím se. Chvilku po tom co se usadím ke mě dojde obsluha a zeptá se mě co si dám. Já se tak zamyslím na co bych asi tak měl chuť. Přemýšlím, přemýšlím a jak tak přemýšlím tak jsem z toho usnul. Ale můj spánek netrval moc dlouho. Obsluha mě z pousmáním probudila a pro jistotu se mě zeptala ještě jednou. A tak jsem odpověděl Dám si láhev sake obsluha kývne a odejde. Po chvilce se vrátí s lahví saké a sklenkou. Poté odejde. A já si tak v poklidu začnu popíjet.
Roronoa Kaito
Roronoa Kaito
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 16
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Restaurace ,,U tří roninu'' Empty Re: Restaurace ,,U tří roninu''

Příspěvek pro Roronoa Kaito Mon Dec 08, 2014 8:34 pm

Po delší době vysedávání v restauraci jsem se začal nudit. Dokonce se mi povedlo během té doby několikrát usnout. Ale naštěstí mě vůně sake vždy během chvíle probrala. Ale bohužel po jeho dopití mě již nemělo co probouzet a tak jsem usl na delší dobu. Po mém probuzení jsem se rozhlédl ospale po restauraci a byla taková poloprázdná. Nic zajímavého se tam nedělo a tak jsem neviděl žádný důvod déle zde zůstávat. A tak jsem pouze položil peníze za sake na stůl a pomalu jsem odkráčel pryč.
Roronoa Kaito
Roronoa Kaito
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 16
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Restaurace ,,U tří roninu'' Empty Re: Restaurace ,,U tří roninu''

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru