Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bar ,,NONSTOP"

3 posters

Goto down

Bar ,,NONSTOP" Empty Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Lucy Rokogu Fri Dec 05, 2014 7:27 pm

Bar ,,NONSTOP" 016_01

Zde je povolený vstup pouze dospělým osobám. Tudíž, pokud Vám nebylo 18 let, nemáte tu co dělat a barman, nebo ochranka co to tu hlídá Vás bez prominutí odvede. Zde se můžete dočkat kvalitního pití. Prodává se tu taky svařák, medovina, čaj s rumem, různé střiky, ale dokonce také nealko nápoje. Ale upřímně? Kdo by chodil do baru, kdyby nechtěl alkohol, že jo.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun Dec 14, 2014 5:50 pm

Nakoniec som i tak skončil na ceste do hlavnej budovy, ale napriek tomu ma to šťastie predsa len konečne stretlo, keď som cestou narazil na tento bar. Asi by sa to ani nestalo, keby nepočujem nejaké hlasy rozrušené nad.. bohvie čím, to už som sa nedozvedel. Nuž, stočil som sa na päte a vstúpil dnu. Prešiel som rovno k baru a svetlá položil ku stoličke, na ktorú som sa následne posadil. Objednal som si čaj s rumom bez čaju, vyzliekol si bundu a šatku a až potom som sa konečne rozhliadol po bare. Nehodlal som sa zdržať, ale bolo dobré vedieť, kto kde sa nachádza. Všimol som si pár dvojíc, čo tu popíjali pri stoloch, jeden veľký stôl, kde sa akurát zjavne rozohrával poker, asi práve odtiaľ som začul tie hlasy vonku, a potom tu ešte sedelo pár osamotených prípadov, čo už ani nevedeli o sebe. Pokrčil som nad každým ramenom, otočil sa vlastným smerom a začal uvažovať, či risknúť presun priamo k Hokage alebo radšej vyraziť za jej klonom do budovy. Ak by som sa premiestnil.. heh, bohvie pri čom by som ju mohol pristihnúť! A tejto myšlienke som sa v tejto chvíli doširoka uškrnul.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 26
Reputation : 0
Join date : 05. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Nara Shigure Sun Dec 14, 2014 6:04 pm

Říkal jsem že jdu na cvičiště? Jo tak to se ihned změnilo jak jsem zbystřil a uviděl že vevnitř se hrajou karty. Mariáš, Black Jack, Poker... bylo mi to celkem jedno. Uměl jsem hrát všechny a většinu líp než ostatní. Ukázalo se že se jednalo o Black Jack. Moje oblíbená. Chce to sice chvilku ale když se naučíte počítat karty, v praxi šlo oto že víte kolik karet se vyskytuje v odhazovacím balíčku a kolik je ve "výkladu" poté sečtete všechny karty 10+ se počítají jako +1 a od 2 do 6 jako -jedna. Karty mezi se nepočátají. No a pokud vyjde součet kladný (to znamená že je ve výkladu více karet s malou hodnotou) můžete přivést dealera nad strop. Váš součet je poté úplně jedno jelikož budete mít stále míň než 21. Sedl jsem si tedy ke stolu a začal hrát.

O zhruba 45 minut později mu začalo docházet co se vlastně děje... To bylo zhruba něco poté co dorazil Raiken.

Ty podvodníku! zařval dealer. Poté se strhly výhružky a několik nadávek mířených mým směrem. Mě to ovšem nemohlo zajímat méně. Poté co se vykřičel. Jsem shrábl vyhrané peníze.
"Hele ... v pravidlech není napsaný nic o tom že to dělat nemůžu...."
"Můj stůl moje pravidla!" řekl
"Fajn tak si ho nech... stejně jsem už vyhrál dost." řeknu s pokrčením ramen. Zítra ho můžu jít klidně obrat znovu... jednoduše použiji henge a nic nepozná...
V tu chvíli jsem si všiml Raikena. Do té doby mi ani nedošlo že je tady. U této metody jste se museli soustředit aby vyšla.
"Zdravím..." řeknu, sednu si na židli vedle něho a s menším samolibým úsměvem zastrkávám peníze do peněženky.
Nara Shigure
Nara Shigure
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 14
Reputation : 0
Join date : 13. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun Dec 14, 2014 6:22 pm

Svoje okolie som vnímal už iba nejakú chvíľu, až kým mi doniesli rum. To sa moja pozornosť otočila už práve len ku nemu a spokojne som začal popíjať. Nijak som to ale nehodlal preháňať. Prísť za Hokage opitý, nedajbože ju ešte pri niečom vyrušiť či vydesiť.. to by ma na tých svetlách asi rovno obesila. Hoc ako Vianočná provokácia by to bolo priam dokonalé! Ale nešiel som radšej pokúšať. To sa radšej premôžem a vymyslím niečo.. bezpečnejšie. Keď si ku mne ktosi prisadol, nedával som dotyčnému nejakú pozornosť. Až keď som začul pozdrav a hlas, ktorý mi nebol veľmi cudzí. Otočil som hlavu a pohľad mi padol na Shigureho, ktorý si s úsmevom zastrkoval peniaze do peňaženky. Zároveň som sa ešte naklonil trošku dozadu a pozrel ku stolu, kde už sa nehralo a len každý zazeral smerom za Shigurem. Dal som si to ľahko dokopy a s úškrnom sa pozrel zas na neho.
"Vidím, že si dostal znova výplatu." Poznamenal som pobavene a znova si odpil, teraz už ale teda nesledujúc len ten svoj pohár ale už aj Naru, ktorý sa ku mne pripojil. Hoc, opäť ktovie na ako dlho.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 26
Reputation : 0
Join date : 05. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Nara Shigure Sun Dec 14, 2014 6:47 pm

Došel jsem k němu na bar. Vlastně ani nevím proč. Nebyl jsem tak velký pijan. Vlastně jsem ani neměl důvod jedním být. Pití bylo pro ty co v něm utápěli vlastní neduhy, ztráty, problémy a nebo jim to prostě chutnalo. U mě nabyla přítomná ani jedna varianta. Když jsem měl problém tak jsem se ho rozhodl vyřešit, když jsem byl smutný rozhodl jsem se nebýt smutný. Stačilo opravdu málo... Jediná příležitost v životě kdy jsem se cítil že potřebuju alkohol byla když matka spáchala sebevraždu. Pocit viny je svině.
Ovšem abych přece jen nebyl za křena tak jsem si objednal Whiskey. Když přišla napil jsem se a poté točil se skleničkou na prstu.
"Nemají mozkové buňky na tu hru. Navíc ... když umíte počítat karty tak proč na tom nevydělat?" položím řečnickou otázku a opět se napiju. Navíc každá z těchto her vás dělala lepším ninjou. Že nevěříte? Black Jack, Paměť + soustředění. Poker, čtení řeči těla+ poznání lži(bluff). Šachy, taktika + vědět o koho můžete přijít a kdo je důležitější. A já byl ve všem z tohohle nadprůměrně dobrý.
Nara Shigure
Nara Shigure
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 14
Reputation : 0
Join date : 13. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun Dec 14, 2014 8:11 pm

Na chvíľu som od Shigureho odtrhol zrak a obrátil ho na nejakého podivína, ktorý si prisadol z druhej strany. Nijak sa neprihováral ani nič, ale radšej som si vzal bundu a šatku a prehodil si ich cez stehná, doposiaľ som ich mal na pulte, ale riskovať som teraz už nechcel. Až po tom som sa otočil ku Shiguremu, ktorý práve dokončoval vetu. Zbežne som začul, o čom hovorí. Pri tejto príležitosti som sa aj znova pozrel ku stolu, od ktorého prišiel a zas sa raz uškrnul, tie pohľady ich stále neopustili.
"Hlavne si daj bacha, aby sa ti nechceli pomstiť." Usúdil som s pobavením. Síce som pochyboval, že by sa proti nemu vôbec na niečo zmohli, no ale to už bola druhá vec. Odpil som si z rumu a všimol si, že to bol posledný možný glg, takže som začal uvažovať, či si objednať ešte jeden pohárik alebo radšej už nie. Začal som kukať na rum v ponuke a len žmúriť očami. Nakoniec som dospel k rozhodnutiu, že jeden pohárik navyše mi neuškodí. Nebol som v pití nováčik, takže som rátal s tým, že to na mne ani nebude nejako vidieť. Maximálne budem možno len v lepšej nálade!
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 26
Reputation : 0
Join date : 05. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Nara Shigure Sun Dec 14, 2014 8:30 pm

Seděl jsem si hleděl jsem si svýho. Pil jsem si v poklidu Whiskey když přišel dealer. Bylo jasný co tady chce. Prohrál peníze a myslel si že je prohrál podvodem. Jenže já nepodváděl. Počítání nebylo zakázané. Jen se většinou netolerovalo.
Podíval jsem se na něj. Mávnutím jsem ho pozdravil a opět jsem si hleděl svýho. Když v tom jsem uviděl rychlý pohyb k mužově kapse. Výraz v jeho tváři naznačoval že si tam nesahá pro žvýkačky.
"Ne tak rychle." řeknu když to zbystřím. Stačilo jeden pohyb a stín od mého těla se prodloužil a lapil stín toho druhého muže. Jeho přátelé se taktéž zvedli aby ho bránili ovšem během minuty stejné stíny drželi i je.
"Takže... copak to máme v kapse hm?" zeptám se s naprosto klidným výrazem na tváři až s vražedným tónem v hlasu. Chlápek se přitom klepal protože mu bylo jasný že tady si začal se špatným. Dealerovi se v ruce svíral nůž. Takže tam seděl a koukal se na mě. Jakoby se ptal "Tak co teď?" Jeho přátele měli ovšem tu smůlu že technika Kagemane imitovala pohyby protivníka. Jelikož já jsem seděl tak oni.. ehm tak nějak seděli ve vzduchu. Nohy je pravděpodobně budou bolet...
"Heleme se... prohrál jsi tak si mě chtěl... Zabít? Okrást?" zeptám se opět s uvolněným hlasem a napiju se whiskey. Pohyb který zopakoval dealera včetně jeho kumpánů.
"Hm... co teď s tebou?" zeptám se řečnickou otázkou... naprosto přesně jsem věděl co sním. Ze zadu se ozývali nadávky které ve slupce říkali "Bolí mě nohy" nebo "Pust mě!". Položil jsem ruku na bar což udělal i dealer a druhou rukou s nožem začal trefovat mezery mezi jeho prsty. Dealerův vyděšený pohled a jeho skřeky hovořili jasně.
"Takže..." říkám mezitím co celý akt nabíral na rychlosti. "Normálně by to bylo tak že bych tě měl vzít a hodit do vězení... což oba nechceme že? Moc práce pro mě pro tebe vězení jistě není lákavá nabídka.. rozumíme si.. takže... budeme souhlasit s tím že já tě teď pustím ... Technicky si zatím nic neprovedl... přeci jen já tu sedím a ty si mi nic neukradl... Rozumíme si?" To vše jsem pronesl až s ledovým klidem a čekal. Poté co vysoukal souhlas z vyděšených úst jsem přestal a zrušil techniku. Hlasité žuch se ozvalo jak několik z karbaníků spadlo na zem. O chvíli se ty nešťastníci zvedli a vyběhli ven z hospody až se za nimi prášilo. Poté jsem se podíval na prázdnou skleničku předemnou.
"Ještě jednu whiskey bych prosil." řeknu barmanovi jakoby se celý incident nestal.
Nara Shigure
Nara Shigure
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 14
Reputation : 0
Join date : 13. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun Dec 14, 2014 8:54 pm

Nadvihol som obočie a na chvíľu som ignoroval druhý pohár, ktorý mi barman doniesol. Moja pozornosť sa preniesla ku dealerovi, ktorý si zrejme prišiel vybaviť, čo potreboval, no Shigure ho zastavil skôr, než by čokoľvek stihol. To isté platilo aj o jeho kamošov, ktorý ostali.. ehm, sedieť vo vzduchu, ako sedel aj Shigure. Tento pohľad ma okamžite rozosmial, kým on si začal vybavovať účty po svojom. Musel som ale uznať, že originálnym spôsobom. Mňa by totiž, v jeho prípade, asi tak skoro nenapadlo využiť finger-game, ale o to zaujímavejšie aspoň bolo sledovať tento nápad naživo. Len som tak letmo hľadel na dealerovu ruku, ktorej prsty po celý čas míňala čepeľ noža a síce už bez smiechu, no stále s úškrnom som celú situáciu pozoroval. Nezávidel som ani tým ostatným. Keby mám takto dlho sedieť vo vzduchu, nohy by mi odpadli aj napriek tréningom, ktoré u mňa boli na bežnom poriadku. Keď si to Shigure už vybavil a skupina mužov sa spratala behom momentu preč, iba som pobavene pokrútil hlavou a preniesol pohľad práve na neho.
"Musím uznať, že toto bolo velice šikovné." Poznamenal som a dvihol pohár do gesta, že pripíjam na neho, načo som si aj odpil a stále sa tváriac pobavene som iba skontroloval, či mi kúpené svetlá zostali pod stoličkou. Našťastie jo. Kupovať zas nové by sa mi už nechcelo.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 26
Reputation : 0
Join date : 05. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Nara Shigure Sun Dec 14, 2014 9:08 pm


Kývl jsem hlavou. I já sám jsem věděl že tato situace byla zvládnutá dobře. Ovšem také jsem věděl že..
"Byli to jen karbaníci a povaleči. Kdyby to byli zkušení Shinobi pravděpodbně bych to tak lehce nezvládl." řeknu a napiju se whiskey. Věděl jsem své silné stránky stejně jako jsem dokázal poznat své slabiny. Jistě byl jsem možná trochu lepší než ostatní Chuuninové, tedy alespoň podle mého názoru, ale nikdy jsem si nemyslel že jsem nějaký terminátor který by dokázal s lehkostí vyřídit 9 ninjů.
"Nevím jak pro tebe ale Vánoce jsou pro mě osinou v zadku." řeknu při pohledu na jeho světýlka. Moc práce se vším! "Jsou tyhle dárky dobré? Bude se jim to líbit? Ty zasra*ý žárovičky zase nesvítěj?! Já toho kapra zabíjet nebudu, udělej si to sama." Takhle jsem si alespoň pomatoval z dětství. Již čtyři roky jsem Vánoce neslavil a byl jsem za to rád.
Nara Shigure
Nara Shigure
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 14
Reputation : 0
Join date : 13. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun Dec 14, 2014 10:03 pm

Prikývol som hlavou. Samozrejme, že to zvládol, tí muži nemali ani len poňatia o tom, čo vôbec Shinobi znamená. Takých sa dalo ľahko vybaviť, Jounini by ale už bola iná káva. To by mu len dobrý nápad nestačil. Keď sa zmienil o Vianociach, opäť som kukol na tie svetlá a následne na neho. Hmh, hádam si nemyslel, že s tým hodlám ozdobovať svoj dom! Aj keď.. to bolo ešte nič, veď ja som ho dnes považoval za bezdomovca..
"Pre mňa sú Vianoce rovnakým dňom, ako každý iný. Oslavovanie sám doma človeka ľahko omrzí a po rokoch.. už pomaly ani nevnímam, že sa niečo oslavovať má." Poznamenal som. Nebral som to nejak tak, že som Vianoce neznášal, ale ani som k nim nechoval nejaký vzťah. Bral som to proste ako čas voľna a hotovo. Aj keby ich beriem v tom lepšom pohľade, nič špeciálne by som v tomto období neprežíval.
"A toto.." -kopol som zľahka do tašky so svetlami- "..je pre Hokage na výzdobu." Dodal som pre informáciu a odpil si z rumu, s ktorým som už opäť pomaly končil.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 26
Reputation : 0
Join date : 05. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Nara Shigure Sun Dec 14, 2014 10:23 pm

"Říkal jsem si že nevypadáš jako vánoční tip." mělo mě to napadnout hnedka a mohl jsem se vyhnout takové otázce. Měl jsem v sobě ale druhou whisku za nějakou dobu. Nebyl jsem zvyklí na alkohol moc jsem nepil takže mohlo bejt klidně možný že jsem jeho účinky začal pociťovat.
"Taky to tak vidím. Víc problémů než užitku." řeknu stále s oním flegmatickým výrazem ve tváři. Opravdu já a vánoce bylo asi jako voda a olej. Nešlo moc dohromady.
No tak to máme společnou cestu. Taky jsem tam chtěl jít. Můžu to stejně tak dobře udělat teď. Když už máme společnou cestu. řeknu a dopiju. Poté se však na něj podívám a zamyslím se. Poté si objednám Colu. Chtěl jsem už odejít ale pak jsem si uvědomil.
"Očividně tam ale nespěcháš." řeknu. Neptám se, bylo to celkem očividné.
Nara Shigure
Nara Shigure
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 14
Reputation : 0
Join date : 13. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun Dec 14, 2014 10:39 pm

Súhlasne som prikývol hlavou na jeho druhú poznámku.
"Ľudia pobláznení Vianocami sa len hrnú na nákupy.. všade ťa presviedčajú, nech máš dobrú náladu, "lebo Vianoce".. je to dosť otrava." Usúdil som nahlas a dopil svoj rum, načo som pohár odsunul. Kedysi som takýto pohľad na Vianoce nemal. Rád som ich oslavoval, s rodinou, ak nie s rodinou tak so známymi. Ale asi práve to, že posledné roky som na to nemal ani čas ani ľudí, ktorí by sa pridali, u mňa vytvorilo tento nový názor, ktorý bol za to, že Vianoce sú otrava. Keď som ho počúval, len som zľahka znova prikyvoval hlavou, že mierim za Hokage, ale keď som videl, že si znova objednal a k tomu pridal posledné slová, vytvorilo mi to ďalší úškrn v tvári.
"Správne." Hoc to nepotreboval, aj tak som mu to odsúhlasil, hoc aj preto, nech reč nestojí a objednal som si tiež jednu colu. S rumom som to viac nešiel radšej preháňať.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 26
Reputation : 0
Join date : 05. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Nara Shigure Fri Dec 19, 2014 8:18 pm

"Tak fajn..."řeknu a pokrčím rameny. Stejně jsem neměl nic na práci. Ano mohl jsem jít trénovat a ano mohl jsem jít domů jen tak flákat a nebo ... ehm... přeleštit rodinné klenoty. Tak či onak zvolil jsem si něco úplně jiného. Sedíc tak na barové židli jsem vytáhl karty a začal si snimi jen tak házet. Přehazovat a míchat. Většinou jsem to dělal u Pokeru abych znervóznil hráče. Z mých skromných výpočtů jsem přišel na to že se hráči špatně soustředí při odvádění pozornosti na věc jako je míchání karet. Jejich podvědomí jim říká že je v tom podvod. Čím víc stylové je míchání tím víc jsou nervózní, hledají nějakou sviňárnu a nesoustředí se na hru. Proto jsem trénoval různé finty jako přehazování karet apod.
Po chvíli jsem je položil na bar a zeptal se kolegy.
"Hraješ?" bylo mi docela jedno jestli přijme. Upřímně nevypadal na karbaníka takže jsem v to ani nedoufal. Ovšem co já vím. Zázraky se dějí.
Nara Shigure
Nara Shigure
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 14
Reputation : 0
Join date : 13. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Raiken Namikaze Fri Dec 19, 2014 8:40 pm

Na nejakú chvíľu som zavrel oči a len neprítomne počúval hlasy vôkol seba, no aj to sa behom onej chvíľky stalo už len minulosťou a začal som sa sústrediť na niečo celkom iné. Cítil som signál chakry, ktorý ku mne Hokage vyslala cez kunai. Zvyčajne mi tieto signály posielala, keď strácala nervy a nechcela spraviť niečo zlé a rovnaký pocit som mal aj teraz. Mno, v tejto chvíli som však dúfal, že mi to Hokage prepáči, keď neprídem, prípadne ju hold budem musieť rozveseliť, keď sa ukážem v jej kancli, no. Na to som už talent mal! V každom prípade, nechal som to pre tento prípad tak a otočil sa na Shigureho, ktorý akurát položil karty. Pozrel som sa na ne, potom na neho a nakoniec si povzdychol.
"Bežne nehrávam, ale.. kľudne." Odvetil som mu a zľahka sa pousmial. Čakal som síce, že pri ňom si v podstate ani moc nezahrám, no ale.. lepšie než sa nudiť!
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 26
Reputation : 0
Join date : 05. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru