Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ichiraku ramen

Goto down

Ichiraku ramen        Empty Ichiraku ramen

Příspěvek pro Lucy Rokogu Fri Dec 05, 2014 3:52 pm

Ichiraku ramen        Nar_ramen_shop
Zde si můžete objednat ten nejlepší rámen široko daleko. Ichiraku rámen je jedním z nejlepších rámenů v celé zemi a proto sem často chodí i návštěvy, které přijme Hokage. Rámen je vlastně japonská polévka s čínskými nudlemi, zázvorem a dalšími věci, které provoní celou vesnicí. Málo kdo odolá vůní rámenu, když jde okolo.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen        Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Lucy Rokogu Fri Dec 12, 2014 10:23 pm

Došla jsem na jedno ze svých oblíbených míst. Ichiraku ramen...Byl tu celkem klid a poměrně dobrý chlapík. Nejsem sice moc typ, co by měl rád lidi, ale když mi někdo dá jídlo, které nikdy neomrzí, můžu se do něj i zamilovat, vážně. Hned jak jsem přišla už věděl, co přesně chci. Kuřecí rámen s přidávkou nudlí. Sedla jsem si tedy na stoličku, stařík přede mě dal ramen a já se ho nemohla nabažit.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen        Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Lucy Rokogu Sun Dec 14, 2014 10:37 pm

Po nějaké chvilce jsem svůj rámen dojedla, zaplatila a podívala se na hodinky. S povzdechem jsem doufala, že už brzo budu mít padla, ale toho mít snad nikdy nebudu. Doufala jsem, že alespoň o Vánocích to bude v pohodě a každý bude doma. No, poděkovala jsem za jídlo staříkovi, který byl vždy milý a odešla pryč zpět do své kanceláře.

Přesun
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen        Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru