Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště

5 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Cvičiště                     - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sarui Uchiha Tue Dec 09, 2014 11:29 pm

Niekto by v Sakumových slovách videl povzbudenie.. niekoho by to hrialo u srdca. Ja som sa na neho pozeral ako na debila. On fakt z úst vypustil niečo takéto ? Ah.. naozaj úžasný najlepší kamarát. 
Slová toho neznámeho, že pochybuje že ho prebudíme, boli ako balvan, ktorý mi padol na hlavu.
"Nikdy sme nehovorili nič o zabíjaní. Nie sme tak slabý, že nevieme ušetriť život oponenta a bojovať pri tom na plno!" Vyhlásil som, aj keď som si nebol tak úplne istým Sakumom.. mohol ma zabiť ? 
Pozrel som sa znova na neho a na jeho výraz v tvári, rozhodnutie a sen, ktorý bol tak vzdialený od toho môjho. 

Cvičiště                     - Stránka 2 Sennengoroshi
Heh..Bez šance.. tento chlapík by ma nezabil.. Prebehlo mi hlavou aj keď.. raz som ho už podcenil.
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Yori Senju Tue Dec 09, 2014 11:35 pm

Ten jeden byl vážně hlupák, odešel jsem jako by nic, ale pod maskou jsem se, ale usmál. Na venek jsem vždy vystupoval jak tvrďák bez emocí, to taky patřilo k mé práci, projev emocí znamenal na mé pozici slabost a to jsem si nemohl dovolit, avšak vzpomínka na to jaký jsem byl a tyhle dvě děcka byla naprosto úsměvná. Jen jsem jim zamával rukou a trošku se mi sesunulo kimono z ramena, chlapci si mohli všimnout lehkého náznaku tetování na ramenu, no poté jsem zmizel.
Yori Senju
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Wed Dec 10, 2014 7:44 pm

Sakuma Uchiha


 Když ten milý zohavený pán odešel, otočil jsem se směrem ke kůlům, kde jsem upustil svitek s technikou. Můj krok nevypadal vůbec unaveně, jak by se mohlo zdát, kupodivu jsem se zotavoval poměrně rychle, asi nějaká z dalších vad. Sarui, napadá mě náhrada za tuto remízu, oba se naučíme tuhle techniku a kdo ji zvládne líp, má první bod, platí? Řeknu s ďábelským úšklebkem a s poměrně velkým nadšením. Chtěl jsem se tuto techniku naučit, abych se už konečně mohl považovat za skutečně dospělého Uchihu.
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sarui Uchiha Wed Dec 10, 2014 7:57 pm

Nehovoril už nič. Preto som sa na neho len pozeral, až kým nezmizol. Po tom som znova pozornosť venoval ku Sakumovi. Mal pravdu, v podstate boj už nemal zmysel nejak.. aspoň mne osobne sa ani nechcelo. Zložil som ruky z hrude a strčil som si ich do vreciek.
"Hmm.. ja som dnes popravde vyčerpal už dosť chakry Sakuma.. ale ako chceš, kto techniku zvládne lepšie.. hehe." Uškrnul som sa. Stále som samozrejme nejakú zásobu chakry mal no, nechcel som tu odpadnúť a hrať mŕtvolu. Predsa len mal ešte stále prísť aj sensei.. asi.
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Wed Dec 10, 2014 8:28 pm

Sakuma Uchiha


Jen jsem pokroutil hlavou a pustil jsem se do čtení pečetí na techniku, to bylo pro mě nejdůležitější, název byl až na druhém místě. Navíc jsem se usadil u kůlu, o který jsem se opřel a četl jsem si a četl. Kupodivu jsem u toho ani nemluvil, jen jsem si něco broukal, ale to bylo tak asi všechno, pokud se tedy nepočítá můj výraz, který jsem u toho měl. po pár minutách jsem začal doufat, že přijde náš sensei...
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sarui Uchiha Wed Dec 10, 2014 8:53 pm

Zasmial som sa a len som sa postavil bokom od Sakumi.
"Ale ukážem ti to.. aj keď to teda ešte nie je nič moc.." Pokrčil som ramenami a veselo som sa na neho pozrel. Ruky som dal k sebe a začal som pomalšie skladať pečate.
"Aspoň jeden krát.. " Dodal som, po čom som sa zhlboka nadýchol, dva prsty si priložil k ústam a vzduch som z úst vypustil.
Naozaj to nebolo nič moc. Bolo to len pár lenivých plamienkov, ktoré sa v momente stratili vo vzduchu. Bolo to však aspoň niečo. Po technike som sa rozkašľal a znova si pretrel ústa.
"Au au au au.." šomral som si popod nos. Tie kútiky ma naozaj zabijú..
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Thu Dec 11, 2014 6:21 pm

Sakuma Uchiha


Když ke mě Sarui promluvil, přestal jsem se snažit zapamatovat pečetě a očima jsem sjel na něj s nadzvednutým obočím. Pečetě zvládal bravůrně, ale problém nastal při provádění této techniky. Vychrlil pár plamínků, no nebylo to nic moc a já jsem se ušklíbl. Nic moc ti řeknu, příteli... Řeknu a vypláznu na něj jazyk. Kdybych měl Shraingan, dokázal bych vidět, že problém je ten, že do techniky nedává dostatek chakry, to byl nejspíše důvod, proč se mu technika nepovedla, ale já Sharingan neměl, takže jsem to mohl jen těžko odhadovat.
Měl bys na svém Ninjutsu více zapracovat, Sarui. Dodám abych ho popíchl a nahodím kawai úsměv, potom se však opět zadívám do papíru a snažím se napodobit pečetě, no vypadá to celkem srandovně.
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sarui Uchiha Thu Dec 11, 2014 6:32 pm

"Tsch..." Založil som si ruky na hruď a trocha naštvane som sa na neho pozrel.
"A to som ti chcel pomôcť so začiatkom.." Poškrabal som sa na hlave, pristúpil som k jednému z drevených polien a unavene som si sadol na zem, opierajúc sa oň chrbtom.
Keď som sa pozrel na jeho skladanie pečatí, musel som sa uškrnúť.
"Hej hej.. ty máš čo hovoriť.. amatér hehe.." Uškrnul som sa. Aj keď som z neho mal pocit, že práve v tomto smere bude pravdepodobne schopnejší než ja, keďže z nášho mini-súboja som mal pocit, že v taijutus som zas lepší ja.
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Thu Dec 11, 2014 6:52 pm

Sakuma Uchiha


Pche, já mám právo na chyby, když se je teprve skládat učím, horší by bylo, kdybych je už uměl a nezvládal bych techniku. Oplatím mu jeho poznámku a začnu se smát, bylo to vtipné, měl jsem pocit, že v Ninjutsu budu lepší jak Sarui, takže jsem toho plánoval v našich dalších soubojích využít, tedy kdybych měl nějaké techniky... Opakoval jsem pečetě několikrát za sebou, až se začaly podobat těm správným a bylo vidět, že s každým pokusem jsem v nich lepší a lepší, brzy jsem plánoval vyzkoušet tuto techniku. 
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Roronoa Kaito Thu Dec 11, 2014 7:19 pm

Pomalu přicházím na cvičiště. Vyhlédnu si nějaký strom u skupinky geninů, kterou jsem při příchodu zahlédl. Usadím se pod strom a sleduji jejich trénink, či co to dělají.
Roronoa Kaito
Roronoa Kaito
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 16
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Thu Dec 11, 2014 8:03 pm

Sakuma Uchiha


Ták, jdeme na to!  Pronesu s nadšením, když mám pocit, že jsem se naučil všechny pečetě správně. Abych případně něco nezničil, stoupl jsem si o kus dál čelem na prázdné prostranství, nechtěl jsem aby mě Hokage zmlátila za poškození veřejného majetku.
Uklidnil jsem se a a zhluboka dýchal, přičemž jsem měl zavřené oči. Z mého ročníku jsem byl v ninjutsu nejlepší... a také to bylo asi to jediné, v čem jsem nejlepší byl. Náhle se pro mne zpomalil čas. Slyšel jsem každý šepot, každý pach, každé slovo, pokud tu tedy někdo mluvil. Vypadalo to, jakobych se dostal do nějakého stádia transu. V hlavě jsem si ještě jednou promítal, jak jdou pečetě po sobě, abych to nepokazil, protože to bych opravdu nechtěl, šlo přeci jen o to trumfnout alespoň trochu Saruie, chtěl jsem si ještě trošku polechtat sebevědomí. 
"Had, tygr, kanec, kůň, tygr..." Co zvíře, to jedna pečeť, kterou jsem složil. Neskládal jsem nijak extra rychle, koneckonců jsem se tuto techniku ještě stále učil používat, tak na co zbytečně zrychlovat.  Co pečeť, to výdech a nádech, až na poslední jsem se zhluboka nadechl, abych měl dost vzduchu v plicích a až teď jsem otevřel oči. Katon: Goukakyuu no Jutsu! Řekl jsem a s chakrou smíšenou s mojí podstatou jsem z úst vyslal jeden šlahoun plamene, byl však poměrně přímý a žár byl dostatečný na to, aby mi vyschlo v krku a trochu spálili mé roky pěstované chlupy na tvářích, kterým jsem s oblibou říkal fousy. Nebylo to nic extra, vlastně by se mi za to nejspíše všichni vysmáli, ale já měl ze sebe dobrý pocit, protože Ninjutsu, to bylo to, co mě zkrátka bavilo nejvíce. Jounina, jenž nás šmíroval jako pedofil svoje oběti jsem však neviděl, byl jsem až příliš unesený sám sebou, než abych hledal někoho v křoví.
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sarui Uchiha Thu Dec 11, 2014 8:20 pm

Popravde, jediný kto trénoval bol práve Sakuma. Pozeral som sa na jeho pokus, a plánoval som mu to vrátiť.. o áno vrátiť..
"Hehe.. teda nič moc ti poviem. Horšie než ja fakt.." Zasmial som sa, po čom som však vstal a trocha som začal poskackávať na mieste. Rozmýšľal som, ako by som sa rozohrial ja. Každopádne nechcel som znova bojovať či skúšať ninjutsu, toho som mal popravde celkom plné zuby. 
Preto som si len dal dole shinobi rukavice, položil som ich na vrch dreveného pňa a pootočil som sa k nemu. 
Okej.. spravím stovku kopov z pravej strany a po tom stovku kopov z ľavej.. Prebehlo mi hlavou a .. no začal som, nič viac k tomu dodať netrebalo.
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Thu Dec 11, 2014 9:15 pm

Sakuma Uchijha


Naštvaně jsem se otočil na Saruie a měl jsem chuť ho praštit, ale říkal jsem si, že by to asi nebyl nejlepší nápad. "Proč si prostě nepřizná, že jsem prostě jednička..."  Pomyslel jsem si v hlavě, když v tom začal kopat do kůlu jakoby se chtěl prokopat skrz něj. Doufal jsem, že si nezlomí nohy, protože táhnout ho do nemocnice... to bych asi nepřežil...
Každopádně jsem neplánoval říkat mu, aby přestal, než skončí na vozíku, věděl co dělá. Já si poté skočím na kůl vedle, do kterého nekope a začnu vyprávět hanbaté vtipy, co jsem se naučil od neznámých zdrojů, v jednom z těchto vtipů byl o Hokage, který jsem také zmínil...
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sarui Uchiha Fri Dec 12, 2014 10:44 am

Mal som pocit, že som mimo z kondičky. Po tomto predvedení sa tak zapotiť a zadýchať. Rukami som sa zaprel o kolená a zničene som sa na poleno pozeral. Niečo ako bolesť som už dávno potlačil, popravde som podobné veci robieval už posledné štyri roky a moje hánky, rovnako ako aj zvyšná časť tela, bola na niečo podobné už zvyknutá.
Aby si však predsa len nohy trocha oddýchli, spoza pňa som vytiahol môj ruksak. Napil som sa, zožral som jedno jablko a vytiahol som švihadlo. 
Toto ma popravde vždy bavilo, v podstate som začínal normálnym tempom no po tom to začalo naberať naozaj veľké obrátky.
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Roronoa Kaito Sun Dec 14, 2014 12:48 pm

Usnul jsem
Probral jsem se a z rozespání jsem byl takoví zmatený, kde to vlastně jsem. Rozhlédl jsem se po okolí a hned se mi rozsvítilo. Protáhl jsem se zívl do toho. Dva mladí genini stále trénují. A já je zatím nechávám trénovat. Rozhodl jsem se ještě chvilku polehávat pod stínem stromu.
Roronoa Kaito
Roronoa Kaito
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 16
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Thu Dec 18, 2014 11:02 pm

Sakuma Uchiha


Sarui mě nevnímal, takže jsem se během té dlouhé doby staral o to, abych se techniku správně naučil a až jsem si byl jistější, že nedělám nikde chybu, jednoduše jsem se zvedl a beze slov jsem odešel, jsem jsem zamával na rozloučenou a odešel. Chtěl jsem si tuto techniku vyzkoušet naživo, tak snad jsem se jí naučil dobře...


//Přesun
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru