Legendární meče - Kirigakure

Goto down

Legendární meče - Kirigakure

Příspěvek pro Admin za Thu Dec 04, 2014 5:51 pm

Ano i u nás jsou legendární meče, jsou zde však pravidla jak je získat, nikdo s nimi nezačne. 

- Musíte být členem Kirigakure
- Musíte být velice užitečný pro vesnici
- Zažádat o meč si můžete pouze u Mizukageho, ten vám ho za zásluhy buď dá nebo ne, též vám může dát misi, za kterou bude odměna meč.
- Když se stanete šermířem, tento titul vám zůstává do smrti. 

Meče byli stvořeny za účelem chránit Kirigakure samotným Mizukagem, zde je jejich seznam.

Danto - Kubikiribocho 

je považován za jeden ze tří nejmocnějších mečů šermířů vůbec. Kubikiribōchō je jeden z mečů, jejichž čepel se dá zničit, jakmile se však dostane do kontaktu s lidskou krví, tak dokáže doslova vstřebat veškeré železo z ní a s jeho použitím se následně regenerovat.


Daito - Samehada

 je považována za ten nejmocnější meč.  Samehada je vlastně živá zbraň, je schopna přemýšlet a pohybovat se. Též se dokáže sama bránit předtím, kdo by ji chtěl vzít do rukou. Samehada má schopnost doslova sežrat chakru z čehokoli, čeho se dotkne a následně ji předat uživateli v podobě chakryRaito - Kiba

vlastně není jeden, jako jediné meče v celé sadě šermířských mečů jsou Kiba dva a mohou fungovat pouze dva. Je řečeno, že je do těchto mečů vkován čistý blesk, který nikdy neztratí svou energii, proto dokážou Kiba svému uživateli propůjčit moc skutečného, přírodního blesku a to s neomezeným množstvímChoto - Nuibari

 Je řečeno, že Nuibari je schopen projít jakýmkoli druhem brnění a to ať je z jakéhokoli materiálu, jeho hrot je ostrý jako diamant a rána, kterou zanechá v lidském těle je prakticky nezištná a většinou ani ne smrtelná v porovnání s ostatními zbraněmi. Nuibari má schopnost projít čímkoli a zanechat pouze čistou ránu skrz a následně vše, co je propíchnuto doslova sešít.Bakuto - Shibuki

Shibuki je považován za ten nejslabší meč ze všech sedmi mečů, i přes to je však jeho síla velice pozoruhodná a dokáže velice jednoduše zabít. Shibuki je meč, ve kterém se pojí prvek šermířství a výbuchů, na jeho čepeli je totiž nespočet výbušných lístků, které na povel uživatele mohou vybuchnout a tak nepřítele doslova roztrhat na malé kousky, přičemž je uživatel v podstatě netknut. 


Soto - Hiramekarei

 Hiramekarei má schopnost formace chakry, dokáže v podstatě dokonale formovat čistou surovou chakru do podob zbraní, které se tvoří na čepeli meče. Uživatel je schopen formovat cokoliv od kladiva až po čepel.


Donto - Kabutowari

Kabutowari je speciální v tom, že dokáže doslova rozdrtit jakoukoli obranu a následně tou obranou projít lehce jako nůž máslem, jedná se v podstatě o dvě odlišné zbraně spojené řetězem, ostrá zbraň připomínající sekeru je určená na zaseknutí do materiálu a kladivo je určeno na doražení. 

avatar
Admin

Poèet pøíspìvkù : 3
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Zobrazit informace o autorovi http://nsnh.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru