Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště

5 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Cvičiště                     Empty Cvičiště

Příspěvek pro Lucy Rokogu Fri Dec 05, 2014 3:35 pm

Cvičiště                     781px_Third_Training_Ground

Místo, kde se můžete vyřádit klidně do posledního dechu. Je to rozsáhlá oblast plná stromů, zeminy, pár skal, řeky a tří dřevěných kolíků v zemi. Co je zvláštní na tomto místě? Shinobi se tu baví celkem často, ale odchod z tohoto místa bývá nasměrován do nemocnice, takže opatrnost taky neuškodí.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sarui Uchiha Mon Dec 08, 2014 1:26 pm

Sedel som na jednom z drevených kolov a čumel do zeme. 
"Eh.. naozaj som v týme s ním ? .. ako niekto taký môže mať za brata vodcu klanu.. phew.." Hovoril som si pre seba a v ruke som sa pohrával s kunaiom. Tiež ma zaujímalo, kto bude mojim senseiom. Podľa mena som daného človeka nepoznal.. nie že by som bol nejaká návštevná kniha ktorá mala v hlave zapísaných všetkých členov Konohagakure no sato. Podľa slov Hokage-sama však bol jedným z tých tvrdších tak.. som bol naozaj zvedavý. 
Aj keď sme však zatiaľ nemali žiadnu úlohu, či stretnutie, stále som predsa len mal čo robiť. Zo sedu som sa postavil. Síce som stál na drevenom vysokom polene, bolo celkom ľahké udržať rovnováhu. Že by som sa o to pokúsil.. znova ? Ešte teraz som mal mierne ošlahané kútiky úst a vedel som, že to bude len horšie. Chcel som sa však túto techniku naučiť, predsa len to bol úplný základ, bez ktorého som ani nemohol nosievať znak klanu na oblečení. Pečate som v podstate už ovládal, tam problém nebol.
"Katon: Goukakyuu no jutsu!" Sykol som do vzduchu, zhlboka som sa nadýchol.. išlo o spojenie ohnivej podstaty s chakrou a vypustiť ju z úst v podobe ohnivej gule no to.. čo vyšlo z mojich úst, skôr pripomínalo ledva nejaké postihnuté plamienky. Len som znova pocítil pálenie na kútikoch úst, rovnako ako aj na lícach. Prižmúril som oči a rýchlo som si ústa pretrel. Muselo to však ísť ďalej. Inak by som sa ani nemohol nazývať Uchihom.
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Mon Dec 08, 2014 8:13 pm

Sakuma Uchiha


Člověk by se divil, kde beru tu sílu na to, abych pořád utíkal, avšak kdybych na tuto otázku znal odpověď, asi bych už byl jinde.  Cvičiště bylo rozlehlé, ale tato technika se dala trénovat jenom na jednom místě, aby způsobila nejmíň škod a přesně na to místo jsem mířil. Vedla tam cestička, takže jsem nemusel chodit skrze křoví a podobné havěťstvo, co rádo trhalo oblečení a přidávalo mámě práci. Opět jsem běžel avšak mírným poklusem, cítil jsem něco, čemu by někdo normální říkal únava, já tomu říkal "uběhavka".
Když cestička dospěla ke konci, skončil jsem na palouku se třemi sloupy, kterých si nešlo nevšimnout... no a osoby na jednom z nich také ne. Byl to můj nový nejlepší kamarád Uchíhák. Zapomněl jsem však jeho jméno, takže jsem na něj jménem nevolal. V tomto ohledu jsem se nesnášel, protože jména jsem si nedokázal tak lehce zapamatovat, ačkoliv to bylo jméno člověka, kterého jsem měl rád. Asi to bylo tím, že jsme měl rád snad úplně všechny a to již na první pohled, nepokoušeli-li se zabít mě a nebo někoho z mých přátel.
Nasadil jsem přátelský úsměv a mával na něj svojí pravačkou, v levé jsem měl svitek s technikou. Šel jsem rychlejší chůzí, zatímco jsem na něj mluvil. Ahoj, kamaráde! Jak se máš? Co tu děláš? Já se přišel učit novou techniku, táta to po mě chce, prej je to nutný, ale já ti nevím, proč bych se měl snažit o velký ohnivý kopačák. Řeknu a ihned na to se začnu smát vlastnímu vtipu, holt mě rozesmál. Když jsem stál pod ním u kůlu, rozevřel jsem list a poprvé mě někdo mohl vidět s vážným výrazem.
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sarui Uchiha Mon Dec 08, 2014 9:08 pm

Znova som si pošúchal kútiky úst rukou a trocha mi pri tom cukalo v tvári. Nebolo to nič príjemné no musel som to nejak vydržať. Moje oči zaregistrovali Sakumu, ktorý sa postavil rovnako ako ja, na jeden z drevených kolov.
Založil som ruky na hruď a nechápavo, až troška pohoršene, som sa na neho pozrel.
"Preboha.. Sakuma-san, si fakt cvok vieš o tom? Goukakyuu je základ.. bez neho ani nemôžeme nosiť znak klanu ! " Ruky som zložil pozdĺž tela, na čo som však jednu vystrčil a ukázal na seba palcom.
"Máš čo robiť, aby si ma dohnal hehe.. vieš Sakuma-san.. hovoril si že chceš byť Hokagem.." Naznačil som a rozhodol som sa, dať mu troška motivácie. Vyzývavo som sa na neho pozrel.
"Postav sa do rady ! Ďalším Hokagem budem ja !" Vyhlásil som nakoniec a zasmial som sa. Vlastne som pôsobil celkom priateľsky. Nepatril som k úplným trotlom.
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Mon Dec 08, 2014 9:52 pm

Sakuma Uchiha


Když zmínil to, že se chce stát Hokagem, hodil jsem na něj propichující pohled, jakoby byl panenka voo-doo, do které postupně zabodávám jehly. Moc dobře věděl, jak jím chci být a takto mě dopalovat... to byl vrchol. Ukázal jsem si na něj ukazováčkem a začal jsem rázným tónem mluviti. Ty? Ty se Hokagem nestaneš, dokud tu budu já! Já jsem ten, kterého budou všichni ve vesnici uznávat! Já budu dalším Hokagem! Ode dneška jsi mým sokem! Vyber si, v čem chceš, abych Tě porazil. Vyzařovala ze mě doslova touha po vítězství, i kdybych toho neměl být schopný, což bylo celkem pravděpodobné.
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Yori Senju Mon Dec 08, 2014 9:54 pm

Cvičiště, zde to všechno začalo " Lehce jsem si vzpomněl na minulost, svůj team, v té době byli věci trošku jinak, spíš systém týmů a tréningu, ale co už. Všiml jsem si 2 mladých ninjů a zaslyšel jejich rozhovor, bavili se o tom že kdo bude Hokage a o ohnivé technice. V hlavě mi proběhlo, že to pravděpodobně budou Uchihové, vypadali tak podle vzhledu a po pořádné řekněme tomu prohlídce, tak vypadalo aji jejich oblečení, kde měli znak. Tak mladí a naivní pomyslel jsem si v hlavě, nevinnost tyto děti nezažili nic jako válku a pravděpodobně ztrátu milovaných osob, což bylo jen dobře, to znamená že odvádíme dobrou práci, no řekl jsem si že je budu ještě chvíli poslouchat, vyskočil jsem a schoval se do větví stromu. Poslouchal jsem je, protože mohli probrat věci ohledně klanu a né vždy je možné poslechnout si mladé Uchihy, přeci jen stále to jsou děti a mohou říct něco co by neměli slyšet ostatní.
Yori Senju
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sarui Uchiha Mon Dec 08, 2014 10:06 pm

Ukázal som na neho prstom a rozhodne som vztýčil bradu k nebesiam.
"Beriem ! Odo dneška si mojim úhlavným rivalom !" Uškrnul som sa, po čom som však prsty skrčil do "like" a následne som palec obrátil dolu.
"Každopádne nestojím o slabých rivalov. Môžeš byť synom Zakladateľa klanu a bratom jeho terajšieho vodcu, to však neznamená nič na tom, že si cvok !" Stiahol som ruku, po čom som sa na drevenom polene natočil zarovno k nemu a tento krát som vytiahol kunai.
"Každý deň odteraz, vždy keď sa stretneme.. budeme bojovať.. kto bude mať po ďalšie rozhodovanie o Kage menej víťazstiev než ten druhý, dobrovoľne odstúpi.. súhlasíš ?! Syn Akarikiho Uchihi .." Vyzval som ho. Bola to celkom formálna výzva no.. naozaj ma motivoval.. bola to sranda.
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Mon Dec 08, 2014 10:14 pm

Sakuma Uchiha


Bylo to tady, osudová sázka, jednalo se tu o můj sen! Zahodit ho prohráním této sázky na dlouho... je vážná věc. Jenomže pro svůj sen bych udělal vše a jestli kvůli tomu musím naklepat každý den zadek tomuhle namyšlenému nejlepšímu kamarádovi, byl jsem ochoten to podstoupit. Platí, ale nevím, kdo je tvůj otec, ani matka... a vlastně jsem zapomněl, jak se jmenuješ, můžeš mi to prosím připomenout? Zeptal jsem se a trochu jsem se styděl, když jsem musel přiznat, že jsem zapomněl jeho jméno. Odteď až do výzvy o titul Hokage tato sázka nabývala platnosti. Ani si nedokáži představit, co by se mnou bylo, kdybych si svůj sen nesplnil...
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sarui Uchiha Mon Dec 08, 2014 10:20 pm

Začal som si otáčať kunaiom v prste strčenom do jeho krúžku a môj pohľad naznačoval jednoduchú a jasnú frázu .. wtf ?
"Si vážne beznadejný vieš o tom?" Povzdychol som si, až som sa takmer rozplakal. Nehorázne ma toto jeho zabudnutie môjho mena citovo ranilo.
"Moje meno je Sarui Uchiha, moja matka sa volá Kaeto Uchiha a otec eh.. " na chvíľku som sa zatváril naozaj zdeptane.. Ako sa vlastne volal môj otec. Rýchlo som však potočil hlavou a prevŕtal som môjho očividne najlepšieho kamaráta pohľadom. 
"Tak.. toto bude náš prvý súboj. Začíname, keď kunai dopadne na zem." Nepýtal som sa ho, či súhlasí. Kunai som vyhodil vysoko do vzduchu tak, aby pri páde na zem, dopadol presne medzi nás. Ruky som po tom zaťal v päsť a pripravil som sa. Tváril som sa však vážne. Tieto súboje predsa len mohli rozhodnúť o tom, kto z nás sa tým Hokagem stane.
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Yori Senju Mon Dec 08, 2014 10:28 pm

Takže Sarui a Sakuma " Zabrbral jsem si pod nos a sledoval jejich souboj, Sarui se mi zdál jako normální Genin, nevím zda byl něčím výjmečný, ale rozhodně to nebyl takový jak to jen říct hlupák nebo prosťáček jako jeho soupeř, souboj mladých Uchihů bude jistě zajímavý, třeba jeden z nich má sharingan? Rozhodně jsem si tipoval vítězství na Saruie, protože Sakuma by mohl aji v průběhu souboje zapomenout proč bojuje, nebo že vůbec bojuje a co víc, vypadalo to že ho dokáže rozptýlit každá blbost.
Yori Senju
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Mon Dec 08, 2014 10:32 pm

Sakuma Uchiha


Jasně, Sarui... jasný jasn.. moment co?! Řekl jsem, když vyhodil do vzduchu kunai. Zmateně jsem se na něj podíval, protože mi ještě chvíli trvalo, než mi to došlo. Sarui byl docela rychlý, neboť nachystaný byl během chvilky. Využil jsem své hodiny na józe a aerobiku pro salto vzad, abych získal odstup od Saruie. Zadíval jsem se na něj velice zostra. Věděl jsem, že tady musí jít přátelství stranou, musel jsem jej brát jako soka, protože on mě šetřit také nebude. Když jsem byl ve vzduchu v kotoulu, nenápadně jsem se snažil strčit ruku do základního balíčku Shinobi a snažil jsem se vytáhnout kouřovou bombu, avšak ruku, ve které jsem kuličku třímal jsem měl za zády a druhou jsem se držel země, jako když frontman v americkém fotbale začíná bojovat o míč. Nevěděl jsem však, jestli jsem si vzal kuličku kouřovou a nebo oslepující, bylo to takové překvapení pro oba. Kunai dopadl a zabořil se do země a já čekal, co udělá nyní můj rival. Boj o titul Kage začíná!
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sarui Uchiha Mon Dec 08, 2014 10:36 pm

Prikrčil som sa. Rozhodne som mienil byť tým, kto útočí. Bol som skôr typ ktorý považoval útok za najlepšiu obranu. V momente, keď dopadol kunai do zeme, som sa rozbehol oproti Sakumovi. Samozrejme som najprv musel zoskočiť z dreveného polena. 
Po ceste k nemu som zo zeme vytrhol kunai a v rýchlosti som ho po ňom hodil. 
Približoval som sa však stále a.. rýchlo. Videl som jeho postoj. Bolo mi jasné že nahmatal nejakú zbraň. Práve pre to som po ňom kunai aj hodil.. chcel som ho rozptýliť a prinútiť ho, svoj výber zbrane vytiahnuť skôr, než budem v jeho zóne obrany.
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Mon Dec 08, 2014 10:53 pm

Sakuma Uchiha


Sarui byl ten, co útočil, což mi dávalo určitou výhodu, avšak v mých rukou nebyla výhoda vždycky výhodou. Abych pravdu řekl, nepočítal jsem s tím, že na mě vyběhne s kunaiem, který před několika vteřinami dopadl na zem. To jsem ani ve snu nečekal a moje reakce byla jistojistě více než zbrklá. Instinkty mi říkali uskoč a já je poslechl, což byla možná chyba, kdybych se mu vyhl a šel kupředu, efekt by byl určitě větší. No ale to bych nebyl já, abych si to nezkomplikoval. Jak jsem ze své pozice zkoušel uhnout, povedlo se mi to jen částečně, kunai letěl rovně proti mě a já šel jen dozadu, takže jsem se nevyhl jeho trajektorii. Dopadl jsem na zadek a kunai mi proletěl takřka vedle ucha. Dokonce jsem měl pocit, že si Sarui chtěl zahrát na kadeřníka, na rameni mi totiž skončilo pár mých vlasů. Omylem jsem při dopadu na zadek rozmáčkl kuličku a měl jsem asi štěstí, neboť to nebyla oslňující bombička, ale kouřová bomba. Oběvila se hustá kouřová clona nejen kolem mě, ale také do pár metrů ode mě a tím se mi naskytlo několik dalších možností k tomu, co dělat. Mým prvním krokem bylo se zvednout a trochu se odsunout, abych neměl stejnou pozici jako předtím. Nyní jsem neměl moc co dělat, spíš sem čekal, jak bude reagovat Sarui na kouřovou clonu. 
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sarui Uchiha Mon Dec 08, 2014 10:58 pm

Clona mu poslúžila dobre. Netrúfol som si na neho zaútočiť, keď som na neho vôbec nevidel. Každopádne som svoj beh ukončil a rýchlo som odskočil na stranu a zložil jednoduchú pečať.
Henge no jutsu.. premenil som sa na obyčajný krík, ktorých tu bolo.. no dosť. Aj keď som bol možno trocha od veci postavený, nemyslel som si, že si všimne nejaký rozdiel. Chcel som počkať, kým dym ustane. Tiež ma napadlo do neho začať hádzať na slepo zbrane. V podstate by ich tiež nevidel.. no zabiť som ho rozhodne nechcel a to by bolo nebezpečné. Preto som pre teraz vyčkával ako taký, nápadno/nenápadný krík.. človek si situáciu nevyberá. Aspoň uvidím ako na tom je s jeho vnímaním. Ak na mňa však teraz vytasí sharingan, tak by som bol naozaj v prdeli.
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Mon Dec 08, 2014 11:18 pm

Sakuma Uchiha


No, vypadalo to, že Sarui nehodlá útočit a já jsem to taky nechtěl moc riskovat, v hloubi duše jsem byl trochu i strašpytlík a lézt skrz mlhu bylo nebezpečné. Inu čekat jsem tu taky nemohl. Složil jsem pečetě a vytvořil v kouřové cloně svého klona. Objevil se vedle mě, takže jsem toho využil a začal jsem vrhat shurikeny na místa, kde jsem měl pocit, že jsem naposledy viděl Saruie, ale Bůh ví, moje prostorová orientace, když nevidím byla jaksi.... nulová, avšak snad směr jsem trefil. Kouř již neměl dlouho vydržet a tak jsem se rozhodl pro ústup a nechání klona na pospas Saruiovi. Člověk by si možná řekl "Není to na něj moc chytré?" Já však nebyl hloupý. Na svůj věk jsem byl průměrně chytrý, avšak jsem byl až příliš zbrklý a nebo jsem zaváhal, což je samozřejmě chyba, avšak tyto chyby půjdou časem napravit, koneckonců, všechno je to o reflexech. Skočil jsem na druhou stranu od místa, kde jsem viděl naposledy do Saruie a jak se mlha rozplynula, zjistil jsem, že nikde není. To bylo až podivně nebezpečné, snad se nechá nalákat na návnadu, kterou jsem pro něj nachystal, ale nejspíš ne. 
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sarui Uchiha Tue Dec 09, 2014 8:00 am

Mal som celkom výhodnú pozíciu. Videl som priamo na dym a vzhľadom na miesto, odkiaľ vyleteli kunaie a shurikeny, som aj typoval kde sa Sakuma v dyme asi nachádza. Dym však začal ustávať a mne sa vyskytol pohľad na niečo.. no zaujímavé.
Takmer som jeho návnadu zožral. Chcel som sa rozbehnúť po Sakumovi v momente, keď som ho uvidel, no niečo mi na tom nehralo. Dym totiž cez neho prechádzal, ako keby tam Sakuma ani nebol..
Pochopil som, že je to klon a tak som ešte chvíľku počkal. V momente, keď sa z jedného miesta utávajúci dym trocha rozvíril a vyletel odtiaľ uskakujúci Sakuma, rozbehol som sa priamo po ňom. Tým pádom som zrušiť Henge no jutsu. Išiel som na neho z jeho ľavej strany. Jednalo sa znova o priamo útok, pri čom som pravú ruku strčil niekam za chrbát, ako keby som mal na chrbte nejakú zbraň. 
Bola to aj pravda, mal som. Prsty mi zovreli rúčku Tanta schovaného pod tričkom, no zatiaľ som ho nevyťahoval.
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Tue Dec 09, 2014 7:25 pm

Sakuma Uchiha


Takže můj plán nevyšel, nic nového, stávalo se mi to často, takže toto jsem moc neřešil, plány mi často klesaly ke dnu, ale už jsem se s tím naučil žít. Moje eneregetičnost však mělo jednu výhodu, mohl jsem vymyslet 1000ce plánů, i když jsem u žádného neměl jistotu, že by mohl vyjít. Vešel jsem teprve do křoví, když v tom se ke mě začal nabíhat Sarui. Opět na mě byl mířen tlak a já zazmatkoval. Z mého geniálního plánu najednou samo od sebe sešlo, protože pod tlakem jsem vždycky zbrklejší a nerozvážnější.
"Asi bych měl vyběhnout a bojovat také, ale to je riskantní, co když je v boji zblízka lepší?! Bože můj, co jsem to měl předtím za plán?! Sakra, už jsem ho zapomněl. Inu, bylo by dobré si ho vyzkoušet v boji zblízka, nemám moc na výběr... sakra!"  Pomyslím si v duchu. Šel na mě zleva, takže pokud bych teoreticky utekl doprava, nemusel by mě tak lehce najít, ale nemohl jsem na to vsázet, vždyť to byl Uchiha!
Moje pravá i levá ruka zamířili do balíčku s nářadím pro Shinobi a vytáhl dva kunaie, na jednom z nich byla oslepující kuličkou, taková malá kulička připevněná na kunai. Vrhl jsem kunai s oslepující kuličkou přímo proti Saruiovi, účelem však nebylo jej zasáhnout, ale oslepit ho, kulička by měla explodovat ještě předním a vzhledem k tomu, že její přítomnost zepředu kryje kunai, bylo těžší si toho všimnout. Já ihned po vrhnutí zavřel oči, aby mě to také neoslepilo a jakmile explodovala, vyskočil jsem s kunaiem proti Saruiovi, chtěl jsem využít výhody, že nevidí, abych mu zasadil zdrcující ránu, ale Bůh ví, jak můj plán vyjde, snad ne jako všechny, protože jinak na mě čekal asi nejtěžší boj zblízka, který jsem kdy zažil.
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sarui Uchiha Tue Dec 09, 2014 7:42 pm

Netušil som, čo plánuje. Popravde som sa cítil pohodlnejšie práve pri boji z blízka. Nie že by som bol nejaký expert ale, s mojimi momentálnymi znalosťami techník to pre mňa bola v podstate jediná možnosť. 
Sakuma po mne hodil Kunai a ja som spravil jednu veľmi .. veľkú chybu. podcenil som ho. Všimol som si, ako zatvoril oči no nemal som dosť skúseností na to, aby ma v momente napadlo čo vlastne plánoval.
Bolo to ako v spomalenom filme. Tantom som odrazil kunai no v momente, keď sa odklonil zo svojej dráhy, všimol som si lesklú gulôčku na jeho konci. Nestihol som zatvoriť oči dosť skoro na to, aby ma neoslepila. Inštinktívne som si dal ruku pred tvár a v zuboch sa mi hneď objavila dymová gulička, ktorú som vypľul pod seba.. popri tom som sa snažil ustúpiť dozadu, aj keď stále dosť poslepu. Chvíľku mi trvalo, kým som sa spamätal z oslepujúcej gulôčky no aj pri tomto ústupe, som pocítil, ako mi čepeľ jeho kunaia prešla povrchom pokožky na ruke, ktorou som si kryl zrak. Oči mi začali slziť od toho, ako štípali no ja som aspoň začal rozoznávať siluety.
Sprv mi to prišlo ako lacný ťah ale, čo som si namýšľal ? Niečo také v reálnom súboji neexistuje. Zazrel som Sakumovu siluatu, ktorá by teraz mala byť v dyme. Nemohol som uveriť, že na mňa zasadil prvý hit. Bol som v tom, že ho celkom utlačujem. Aspoň mi to z hlavy vyhnalo tú nafúkanosť.
"Nebudeš mať toľko šťastia po druhý krát Sakuma-san." Vykríkol som na neho a natrčil Tanto do defenzívnej pozície predo mňa. Už som znova rozoznával všetko naokolo tak, ako pred tým.. aj keď som nechcel zažiť podobné oslepnutie znova. Moje slová nič nemenili na krvavom flaku na obväzoch, ktorými som mal zafačované obe ruky. Konkrétne táto rana bola na ľavej, pravou som držal moju zbraň.
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Tue Dec 09, 2014 9:54 pm

Sakuma Uchiha


"Úspěch! Další věc, co bych si měl zapsat do deníčku, asi vyzdobím i nadpis, kdo ví, kdy se mi něco zase povede?!" Řekl jsem si v duchu a moje sebevědomí se o trošku zvedlo. Už jsem se necítil tak nejistě, jako doteď. Ono i malé vítězství je vítězství a každý úspěch i neúspěch z nás dělá to, čím jsme, tak jsem to aspoň bral já. Pravdou bylo, že i s nově nabitým sebevědomím jsem byl v kouři. Jediné, co jsem věděl bylo to, že zásah tam byl, neboť z kunaie stékaly kapky krve. Kdybych byl pes a nebo měl vytrénovaný čich, nebyl by nejspíš problém jej nyní najít, avšak já tak dobrý nebyl. S kunaiem jsem zastal defenzivní postoj a těkal ze strany na stranu. Zákon optiky hrál nyní pro mě. Koho nevidím, ten mě zákonitě vidět nemohl taktéž. Nevěděl jsem však, co dál budu dělat. Ne že bych nápadů moc neměl, ale musel jsem opatrně, nově nabité sebevědomí jsem mohl také lehce pozbýt.
Najednou jsem uslyšel výkřik Saruie, nevím proč, ale okamžitě jsem tím směrem skrz kouř vrhl kunai. Jelikož zde byl stále kouř, byla tu možnost, že zasáhnu dřív, než jej uvidí, možná byl ještě trochu šokován kuličkou, možná ne, to jsem nevěděl. Házel jsem sice naslepo, ale měl jsem z toho dobrý pocit. Ihned jsem rukou zajel do balíčku s výbavou, když jsem zjistil, že mi zbývají poslední dva kunaie a v zásobě jsem měl ještě hvězdice. Prozradil jsem tím však i svoji polohu, takže bylo třeba postupovat rychle. V pravé ruce kunai, levá zaťatá v pěst. Rozběhl jsem se proti Saruiovi, teď na něj bylo vedeno dost útoků na to, abych mu dokázal zasadit další podpásovou ránu. Šel jsem směrem, kde jsem naposledy slyšel hlas, ale vzal jsem to na něj z pravého boku, takový útok z boku nikdy neuškodil.
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sarui Uchiha Tue Dec 09, 2014 10:15 pm

On stál v dyme no ja som z neho v predošlej akcii uskočil. Predsa len to nebolo nič na nejakú enormne veĹkú plochu. Po výkriku som preto docela jasne videl kunai, ktorému som sa však stihol vyhnúť a uskočiť trocha do strany. Bola to ale dobrá pasca. Určite zaútočí smerom, ktorým bude krik počuť. Aspoň som v to dúfal. 
Stalo sa v podstate to, čo som očakával. Človek neptoreboval Sharingan aby mohol očakávať útok, predsa len som sa snažil, aby na mňa tak vybehol. V momente som na neho zaútočil z boku, čo pre neho mohol byť trocha šok. Predsa len by som nezostával na jednom mieste, po odhalení mojej pozície. 
Môj útok bol v prevedení rezu, ktorý mieril na jeho ruku držiacu kunai. Chcel som ho odzbrojiť. Chcel som ho tiež kopnúť no.. keby že sa mu podarí ten kunai zabodnúť do mojej nohy, no.. nebol by som nadšený. Každopádne pre mňa samého to bol trocha .. no šok. Nevyletel totiž priamo z miesta, odkiaľ vyletel kunai. Sám išiel z boku atak môj prekvapivý útok asi nemal až taký účinok.
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Yori Senju Tue Dec 09, 2014 10:26 pm

Oba mladí Uchihové mě překvapili, no však co se mělo pomalu stát mě překvapilo, oba šli proti sobě pravým Kunaiem a vypadalo to, že jsou soubojem zapálení tak moc, že chcou vzít tomu druhému život. Mohlo mi to být jedno, avšak jaký by měla smysl moje práce? Všechna ta ochrana, nebavení se s rodinou? Tajné mise a intriky ? Nemohl jsem dovolit, aby ti dva se tady zabili. Nasadil jsem si svou ANBU masku a skočil mezi ně. Když se na sebe rozeběhli, objevil jsem se mezi němi a chytil je za ruce. Oba jsem hodil směrem ke stromu, do kterého narazili.

Cvičiště                     Naruto-and-sasuke-o GIFSoup

Před nimi jsem se objevil já v černo-červené anbu masce, zahalený v černém kimonu. "Vaše soutěživost je úctyhodná, ale měli by jste znát své limity, tímhle stylem se tu jen zabijete a nesplníte si své sny." Trošku mi připomínali mého bratra, protože ten taky stále neustále mrmral o tom jak bude Hokage. Chlapci mohli slyšet o ANBU s černo-červenou maskou, které se často objevují v sídlech klanu a kontrolují je, mohli je na ně aji upozornit rodiče ať se jim vyhýbají, no co já vím, tak nás hodně klanů nemělo rádo a ani se jim nedivím." raději trénujte jen s pěstmi a falešnými zbraněmi, kterými si neublížíte, jinak budete na marodce a kdo potom bude bránit vesnici?"
Yori Senju
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Tue Dec 09, 2014 10:42 pm

Sakuma Uchiha


Kunaie a tanto, dvě zbraně, které dokázaly život dát, ale i brát. Nyní to však vypadalo, že se blížíme k té první možnosti. Oba jsme to brali až moc vážně, asi to bylo tím, že nás klan se často dostával do zápalu a pak nevěděl, kdy by se mělo přestat. Už nás od sebe dělilo jenom pár kroků, když v tom mě někdo chytil za zápěstí a mrštil mě směrem ke stromu, do kterého jsem narazil a po jeho kůře sjel dolů a dopadl na zadek. Kunai dopadl vedle mě a trochu zacinkal, když dopadl.
Z úst mi tekl pramínek slin, které jsem při letu z úst nějak vytrousil. Možná to bylo tím, jak jsem si let užíval z vypláznutým jazykem, zázrak, že jsem si ho nepřekousl. V očích mě stále hořely plamínky, které však pomalu uhasínaly a já přestal myslet tak striktně a negativně. V těchto situacích se asi ve mě nedal popřít Uchiha. Svýma očima jsem se nejdříve díval na toho muže, co mě chytil za zápěstí, ale potom můj zrak zamířil na Saruie u vedlejšího stromu. Vztyčil jsem jeho směrem palec vzhůru a usmál jsem se na něj. Ať je to jakkoliv, titul Hokageho si budeš muset tvrdě vybojovat, Sarui. Můj nejlepší příteli... Dořeknu svá slova a začnu trochu kašlat z rozvířeného prachu. Nyní si však začnu již bedlivě dávat pozor na toho muže, co nás odhodil. Nikdy jsem o nikom takovém neslyšel a pokud ano, určitě jsem na to zapomněl. Chvíli jsem se na něj nechápavě díval, až jsem položil otázku. A co se vám stalo s obličejem, že máte masku..? Opravdu mě to zajímalo, protože muže s maskou jsem viděl poprvé v životě. Můj obličej nyní připomínal Narutův, když něco nechápal. Nechybělo ani škrábání na hlavě. 
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sarui Uchiha Tue Dec 09, 2014 10:53 pm

Popravde som mal celkom zvýšené nádeje, že to týmto útokom pre dnešok vybavím a ja si pripíšem prvé víťazstvo no, očividne mi nepriala.
Ani som netušil ako, v zlomku sekundy sa medzi nami objavila postava a ja som už len cítil, ako sa moje telo valí vzduchom k jednému zo stromov. 
Stihol som sa ešte v poslednej chvíli stočiť a naraziť do stromu nohami.. nie že by to aj tak v tej rýchlosti bolo príjemné. 
Zoskočil som k zemi a v ruke som stále kŕčovito zvieral tanto. Tento krát som očami prebehaval zo Sakumu na Shinobiho.
Jeho slová boli milé no ja som len poukázal na chlapíka, ktorý nás zastavil. Červená maska.. v hlave sa mi vytvorilo zopár spomienok. 
Ako Uchihovia sme boli neustále v ohrození a aspoň do mňa osobne, matka od malička vtĺkala pocit paranoje. 
"Ak idete po Sharingane, tak máte smolu.. zatiaľ sme ho neprebudili." Hovoril som aj za Sakumu, kým stihol povedať nejakú blbosť. Nevyzeralo to tak, že by nám chcel ublížiť no.. ako som už spomenul, kvôli matke som bol hrozne paranoidný. Uchihovia ovplívali mocnou zbraňou.. okrem mojej pokrvnej rodiny, som neveril nikomu. Aj keď ma to trocha mrzelo. Zasunul som Tanto späť do púzdra, no stále osm jeho rúčku nespúšťal. 
"Navyše.. aký má zmysel bojovať s falošnými zbraňami.. človek si tak nikdy nezvykne na tie reálne.." Uškrnul som sa a pozrel som sa na Sakumu.
"Nemám pravdu kámo ?" 
Sarui Uchiha
Sarui Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Yori Senju Tue Dec 09, 2014 11:03 pm

O vás sharingan nemám zájem, navíc pochybuji, že ho probudíte" Nebylo to vůči nic osobního, spíš to měla být trošku pro ně motivace, tušil jsem že ho jednou probudí to oni, ale nemuseli tušit " Jaký má smysl zemřít před splněním snů? Podle toho co jste říkali soubojů máte mít víc a vy už se chcete zabít po 1, vím dost o vašem klanu, avšak to že budete oba tak hloupí jsem nečekal Po těchto slovech jsem jen pomali odcházel pryč, poslechnu si jejich odpověď no záleží jestli na ní odpovím, protože na nesmysli nebudu plýtvat slovy.
Yori Senju
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sakuma Uchiha Tue Dec 09, 2014 11:19 pm

Sakuma Uchiha


Byl čas, abych se zase postavil, což jsem také udělal a na Saruiovu otázku jsem jen souhlasně zakýval hlavou. Oči jsem měl stále připíchnuté na muži v masce, jako když se moucha dívá slastně na výkaly, asi to je nejlepší přirovnání k tomu, jak jsem se díval. Vstřebával jsem jeho věty slovo po slovu, abych tomu dobře rozuměl. Nechal jsem ho domluvit, protože to bylo slušností, ale pak jsem spustil zase já a to si asi moc lidí nepřálo. Nevím co si v životě musel zažít, když ti to udělalo něco s tváří a musíš kvůli tomu nosit masku, což mě opravdu mrzí, ale... mým snem je stát se Hokagem a být uznán celou vesnicí! Nebojím se schytat rány pro svůj cíl a pokud kvůli tomu budu muset obětovat krev, pot a kůži, pak s radostí! Já se tu nechystal zemřít, spíš jsem v tomto boji našel něco, co jsem nikdy předtím necítil, ale neumím to popsat... Nelituji toho, že jsme se utkali tak stejně, jako nelituji toho, že jsem tě potkal, muži se zohavenou tváří. Až probudím Sharingan, nejen že ochráním své přátele, ale ochráním celou vesnici, to je můj slib! Mohlo se zdát, že dokonce mluvím trochu z cesty, ale to u mě bylo celkem normální, takže se nebylo moc čemu divit. Ti co mě znali si už na to zvykli. Viděl jsem, jak odchází, ale neměl jsem důvod jej zastavovat. 
Sakuma Uchiha
Sakuma Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 1
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště                     Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru