Indra Uchiha

Goto down

Indra Uchiha

Příspěvek pro Rin'ne za Mon Dec 08, 2014 8:02 pm


Pre túto chvíľu ešte stále nepoznaný, napriek faktu že tento Uchíha nemá možnosť ako mať niečo spoločné so Madarom, je Indra Uchíha jeden z najviac obávaných záporakov sveta Shinobi a priamo aj tejto textovej hry, pričom sa doteraz ešte nijako neukázal. Jeho reputáciu pravdaže ešte len formuje, zahaľujúc sa pod plášť tajomnosti a desivosti, sám sa rozhodol že sa ešte nepreukáže a tak sa vydal po stopách istej Kany, Mauren Kany. Pod pláštikom sladkých slovíčiek a tiež za použitia svojho Sharinganu dokázal presvedčiť aj ju samotnú aby ho prijala pod svoje služby. Využívajúc ju, sa ukryl pod jej meno ako Shinobi s maskou a schopnosťami tak ohromnými, že sa po malej chvíli dostal až na post jej najbližšieho generála, pomaly v hlave spriadal vlastné plány ako si osvojiť pradávnu silu.  Jej objavenie by malo na spád Shinobi sveta nie len obrovské stopy, ale príliš drastické a znepokojujúce, ktoré by čas naozaj ťažko hojil! V túto chvíľu sa však tvoria otázniky, a to práve podivnou organizáciou ľudí, ktorý sa rozhodli zbierať tieto podivné útržky o jej existencii, či zmysel jeho nájdenia je v prosperite ľudu alebo jeho zničení. Pre túto chvíľu je však prítomnosť tela Indri Uchíhy iba bájkou o ktorej vie pramálo ľudí.

Osobné Informácie...

~Meno a priezvisko~ Uchíha Indra
~Známy ako~ Rin'ne (Prevtelenie)
~Vek~ Neznámy
~Dátum narodenia~ Neznámy
~Krvná skupina~ Neznáma
~Pohlavie~ Muž
~Klan~ Uchiha
~KG~ Mangekyou Sharingan
~Sensei~ Uchiha Asura (starší brat)
~Dedina~ Konohagakure/Neznáma
~Rank~ Nukenin- S rank
~Výška~ 189 cm
~Váha~ 80 kg

Vonkajšie a vnútorné črty...
Podľa informácií, je naozaj vysokej postavy, naozaj dobre vypracovanej na dostatočnú úroveň aby zvládol bojovať s akýmkoľvek Shinobim v Taijutsu. Jeho váha by sa dala odhadnúť na takých 80 kilogramov, čo pri jeho 189 centimetrovej výške je naozaj abnormálny jav, obvykle spojovaný s prerastenosťou. Už od malička bol vyšší ako väčšina jeho rovesníkov. Aj vďaka týmto mieram je naozaj schopný Shinobi, ktorý dosiahol veľa aj vďaka vytrvalosti, ktorá sa istotne od neho nikdy neočakávala. Čo je na pohľad jasné z tohto vysokého muža, sú jeho vlasy, ktoré až nenápadne pripomínajú aj vďaka jeho oku charakteristiku klanu Uchiha. Čierne, stredne dlhé špicaté vlasy, obvykle vôbec nečesané ale len voľne rozstrapatené. Je odetý do dlhého, tmavého fialového plášťa s hedvábnym slabo fialovým opaskom obkrúteným okolo jeho pasu, pod ktorým sa ukrýva nejedno prekvapenie. Avšak čo je jasne poukázané, je práve pokrvná príbuznosť s prvým Uchíhom a jeho takmer až úplná podoba do detailu. Indra však svoju tvár ukrýva, dokonca ani Mauren ju ešte nikdy neuvidela, dokonca ani vzory jeho prapodivného oka, MSka, ani šticou dlhých čiernych vlasov vedúcich až k zadnici, tvrdého pohľadu a podivných oblúkovitých čiar zasadených pod oboma očami.  

Jeho charakter je neopísateľný. Avšak je veľmi rýchlo možné určiť, aspoň podľa príbuzenského vzťahu. Očakávaná povahe je totožná s povahou jeho brata, ale práve o jeho cieli je možné poznamenať podľa ľudí ktorý sa s ním stretli ešte počas jeho života. Je chladný a vypočítavý, mĺkvy a sebaistý úplne ako jeho brat, presne ako sa očakáva od Uchíhu. Možno viac tichý ako sa hodí na vodcu, práve v momentoch kedy otvorí ústa a vydá zo seba dlhšie slová spájajúc ich do viet, práve v ten moment ľudia chápu prečo ho nasledovať. Múdro jeho slov a ich až príliš krutá pravda, z neho robia pravého vodcu, človeka za ktorým sa ukrýva cieľ tento svet hrdo pretvoriť k lepšiemu obrazu. Hrdo nosiac svoje meno na chrbte v podobe znaku, je to pravý bojovník klanu Uchíha s nezlomnou vôľou, snami a cieľom o obrovskú deštrukciu ktorá pomaly ale isto musí poviesť k tak dlho vysnívanému mieru, aký už mnohý očakávali. Odhodlaný, to Indra je, odhodlaný kráčať v stopách svojho predka, pripravený poraziť každého kto sa mu postaví do cesty za jeho snom dosiahnuť prácu svojho predka a doviesť ju k dokonalosti. Nebojácne sa ženúci vpred robí zo seba prístroj na zabíjanie a ani vražda vlastných príbuzných mu nerobí pri jeho oddannosti jeho ideálom, problém.  

Schopnosti...

Vopred je nutné poukázať, že ak sa jedná o zločinca , je nutné si na neho dávať príliš veľký pozor. Jedná sa o vysokokvalifikovaného a Rankovaného Shinobiho, ktorý aj napriek pokoju, aký zažil vďaka jeho nulovej existencii na tomto svete, zdokonaľoval sa v technikách svojich predkov a ako génius zo svojho klanu množstvo toho aj vymyslel, v mnohých častiach ich vylepšil a predbehol a ba dokonca, sa povráva že za života, úplne na jeho sklonku svojich predkov  v sile predbehol. Dokonca aj mnohý Nukeninovia bažia po jeho tele, nie len z osobných dôvodov, ale aj vďaka cene, akú jeho telo môže mať pre celý Shinobi svet. Už mnoho ľudí sa pokúsilo jeho telo nejako získať, nájsť ho alebo čo i len zistiť kde sa môže tento človek nachádzať, nikde o ňom niet ani zmienky, a mnoho ľudí už stratili aj svoj život pri honbe za cenou akú má. Je možné však popísať, čoho bol schopný počas svojho života.

Čo vieme naisto, je že ovláda Sharingan. Mnoho ľudí pridobre očakáva čoho je možné že Indra dokáže a jednou zo schopností je Sharingan. Jedno z troch veľkých dōjutsu, kopírovacie oko, ktoré dáva majiteľovi viac než jednu schopnosť. Sharingan, ktorý je tiež známy ako „Cit prejavený v očiach“. Toto Kekei Genkai, nie je prejavované už od narodenia, ako iné Dōjutsu. Sharingan sa aktivuje vo chvíli, keď sa Uchiha nachádza v naozaj stresovej situácii, alebo je veľmi citovo vypätý. Sharingan mu prepožičiava mnohé schopnosti, ktoré sa triedia do takzvaných stupňov. Základný a tiež „obyčajný“ Sharingan sa delí na tri stupne, pričom každý sa vyznačuje rovnakým počtom tomoe, ako má aj hodnotu stupňa. Tomoe pripomína malú guľku s chvostíkom, no v „neobyčajnom“ Sharingane sa stráca. Mangekyou Sharingan, temné oči. Oči ktoré berú zrak. Vraždou najlepšieho priateľa sa Uchihom sprístupňuje nový druh očí, ktoré sú omnoho viac silnejšia, ale za veľkú obetu. Vďaka Sharinganu dokáže Uchiha vidieť súperove pohyby skôr ako ich urobí, dokáže nájsť aj skrytého nepriateľa, aj keď oči nie sú silné ako Byakugan, dokážu vidieť malú stopu čakry. Tiež zosilňujú Genjutsu schopnosti, načo sa aj oko špecializuje, a v neposlednej rade dokáže vďaka nemu Uchiha skopírovať a prisvojiť si akúkoľvek elementárnu techniku, až na Kekei Genkai alebo Hidden techniky.

Ninjutsu (5,5)  Je možné očakávať že jedno z obrovského spektra možností, práve Ninjutsu bude veľmi preferované. Jeho techniky katonu ešte „za živa“ boli schopné doslova vyparovať vodu a len množstvo techník vysokého ranku naraz poslaných smerom do jeho ohňa dokázali túto pohromu zastaviť. Tak ako sa od správneho Uchíhy dalo a dá očakávať, jeho schopnosti pracovať s ohňom prerástli na majstrovskú úroveň, nehovoriac o tom že ovláda ešte jednu vlastnú malú špecialitku, už len vďaka svojmu oku, je schopný istej techniky, Susana. Neobmedzeného štítu voči všetkému, kde aj Bijju bomby majú problém prelomiť obranu. Keďže je to jediná schopnosť  jeho očí, dá sa predpokladať že sila Susana je neprekonateľná a za pomoci iného zdroja čakry je schopný vytvoriť dokonalé Susano.

Taijutsu (5,5) Hádam ide očakávať že pri schopnostiach videnia aké mu prepožičiava Sharingan, a to aké telo po svojich predkoch získal, telo aj samotného a vznešeného klanu Uchíha je tak odolné,že je úplne jasný fakt o zameraní práve toto odvetvia, je u neho prvoradé. Samotné jeho telo ktoré pripomína naozaj obrieho muža je vážne dostatočne odolné, a ak sa k tomu priráta sila jeho očného kontaktu je takmer možné s určitosťou povedať že je naozaj málo ľudí schopný ho poraziť, kedy dokáže vidieť aj tak rýchlo sa pohybujúce objekty ako žiadne oko smrteľníka nedokáže.

Genjutsu (4)Itachi by sa určite zasmial keby sledoval jeho schopnosti Genjutsu, určite ale ide poznamenať o jeho obrovskej schopnosti a dostatočnej, vytvárať ilúzie a len za pomoci pohľadu zastaviť akýkoľvek útok človeka, pri pohľade do jeho očí poslať Shinobiho do bezvedomia alebo mu vnútiť tak mocnú myšlienku že je ho schopný ovládať, nech už má vôľu akú chce. Predsa len sila jeho Sharinganu patrí k legendám, ako jeden z mála ľudí v histórii toto oko dokázal využiť.

Inteligencia (5) Ako už bolo vyššie spomenuté, rešpekt a sila jeho slov sú tak obrovské že po rozhovore s ním nie je tak ľahké určiť či sa naozaj jedná práve o záporáka. Je to naozaj pravý vodcovský typ ktorý tiež zažil krutú realitu sveta a vžil sa s ňou, dokázal ju pochopiť a prijať a nech mu už spôsobila rany aké chcela, nepoddal sa a pokračoval ďalej. Jeho slova sú múdre, jeho činy lstivé, a práve po skúsenosti z ním je schopný k zlému obratiť kohokoľvek, aj človeka skrz naskrz dobrého. Nepatrí už však k taktizérom čo sa týka boja, kedže sa spolieha na svoju deštruktívnu silu, stále dokáže prekvapovať každým svojím ťahom nejedného súpera.

Čakra (5) Už to tu bolo spomenuté a znova to stojí za zmienku, bunky jeho otca kedysi patrili pod vznešenú vetvu Uchíha klanu, teda aj práve tento argument  prepožičiava tomuto velikánovi nadmerné množstvo čakry rovnajúcej sa kedysi slávnym Bijju, s ktorými jeho predkovia bojovali. Nie len to, za života bol schopný jedného z Bijju odchytiť a časť jeho čakry si privlastniť, preto je takmer nemožné ho len tak poraziť a práve vďaka tomu a jeho nevyčerpavajúcej sa výdrži dávno predbehol svojho brata.

Ručné pečate (3) Práve toto zameranie nezískalo si u Idnry až tak veľkú obľubu ale prečo aj. Jeho schopnosti sú tak impozantné a na tak veľkej úrovni že práve rýchlosť pri skladaní zopár pečatí nepotrebuje tak vysokú aby ich zamaskoval pred súperom. Verí si a Shinobimu proti ktorému bojuje chce ukázať akým schopnostiam vládne, preto mu ukazuje pečate aby ho zdecimoval, zbavil ho morálky a potlačil jeho sebadôveru na úplné dno a poraziť ho práve aj týmto.


Rýchlosť (5)  Neskutočná, takto by sa dala vyjadriť jedným jediným slovom. Schopnosť vidieť súperove pohyby dopredu, spolu s jeho vyvinutou extrémnou rýchlosťou z neho robia nie len že nedostihnuteľného ninju, ale aj Shinobiho ktorého v boji zblízka je naozaj až nemožné poraziť, keďže v tomto prípade by ste potrebovali buď Kyuubiho mód alebo naplno nastakovaný Raiton no Yoroi, iba tieto techniky sú schopné zdecimovať práve jeho rýchlosť. Tú si už pestoval od útleho veku pričom ale strácal na inej, možno rovnako dôležitej zložke.

Sila (5) Samozrejme že to nie je žiaden stroj na zabíjanie ako bolo Áčko alebo Tsunade, jeho sila spočíva práve v ohromnosti jeho techník, jeho telo je odolné voči väčšine útokov, ale jeho sila nebola nijako špecificky trénovaná na vrcholné medze. Dá sa poznamenať že práve jeho rýchlosť v nohách ho donútila stiahnuť sa z tohoto poľa. Napriek tomu to nie je žiadne tintítko a jeho rany bolia ako od válca. Ak nepomôžu.. Pomôže predsa Susano!

Minulosť...

PROLOG

Na začiatku bol Yin a Yang. Dvaja synovia istej ženy, ktorá hrdo niesla meno Miyako. Hovorí sa že v dobách keď len svet začínal upadať v zlobu a nenávisť, pod nekonečnými bojmi medzi ľuďmi, táto žena náhodou objavila svätý strom. Strom bohov, odkiaľ si vzala plod. Zakázaný plod. Ten na ktorý nemal siahnuť nikto na tomto svete. V momente ako sa ho dotkla a okusila ho, pocítila energiu. Energiu silnejšiu než samotné základy zeme. Energia ktorá bola schopná v behu myšlienky zničiť, ale aj stvoriť. Tak Miyako získala božskú silu, čím sa začala éra Shinobi lebo ako prvá spoznala čakru. Ale ani ona samotná nevedela, čo k tomu získala. To, čo po nej zdedili jej synovia, a synovia ich synov, a tiež ich študenti. Pretože tá sila sa vkradla do srdcí každého z nich. Získali čakru. Ale aj prekliatie. V momente ako porodila a umrela, ako čistá z čistých, spustilo sa prekliate rodu Shinobi. Yin ktorý mal moc v očiach, nemal však silu tela ako jeho brat Yang, pocítil to prekliatie viac ako jeho brat. Yin hlásajúci o tom že by mali využiť moc proti oybčajnej rase, aby im mohli vládnuť sa nepohodol s vlastným bratom, ktorý chcel mier a pokoj. A kolobeh pomsty, nenávisti sa rozbehol práve v okamihu kedy temná myšlienka pohltila srdce a myseľ Yina a ten sa s plnou vervou pustil do svojho vlastného brata, nehľadiac na fakt že sú rovnakého rodu. Súboj bol urputný a bolestivý, pretože Yang videl aké zlo posadlo myseľ jeho brata pre ktorého nebola nádej. Rozhodujúc sa že ho zabije, súboj sa ukončil nerozhodne a obaja bratia umreli. Ale v srdciach jeho následovníkov, ktorých pred smrťou stihli ovlyvniť, boli nenávratne spečatené. A vojny pokračovali, kým nenastal krehký mier vo svete, v období založenia dedín.

Yin a Yang mali vlastnú generáciu, napriek tomu že aj ostatných ľudí učili umeniu Shinobi, na svete boli aj tí ktorý zdieľali ich krv priamejšie. Jednými z nich boli Uchíhovia a taktiež klan Senju. Klany, ktoré vedeli pociťovať lásku viac ako ktorékoľvek doteraz, klany tak výnimočné a stvorené priamou líniou z prvej ženy. Sa dlhé roky nenávideli. Medzi klanom Uchíha a Senju trvala rivalita a stále trvá, pretože práve ich spojenie by znamenalo návrat synov z minulosti. Ich potomkovia zdedili z klanu Uchíha mocné techniky a silu ktorá sa im prejavila v očiach, zatiaľ čo Senju získal ohromnú fyzickú a regeneračnú silu. A práve tieto klany patrili k najsilnejším. No ani klan Senju nedokázal pociťovať lásku väčšiu ako Uchíhovia, ktorý prekliatie pociťovali oveľa silnejšie. A práve, keď človek s Uchíha krvou v žilách pocíti prvý krát tento zápal, prejaví sa mu to v očiach. A stvorí sa Sharingan. Avšak, ak tá láska vybuchne naozaj prudko a stane sa nekontrolovateľnou, stane sa že ju stratí, Uchíha prepadne do temnoty. A vtedy vzniknú oči, ktoré sú dodnes v klane zakázané. Nech prínášajú silu ako chcú, temnota ktorá vtedy oslepí oči a zničí srdce, bolo niečo čoho sa väčšina Uchíhov bála. A tak tieto informácie, o tom kto bola Miyako, jej synovia a samotné prekliatie a sila klanu Uchíha boli vryté a čakrou zapečatené v tabuľke medzi Uchíhami ktorý sa ju rozhodli zašifrovať a po ich smrti samotnej, už nikto z klanu nedokázal túto správu dešifrovať. A umenie ktoré tento klan dokázal poskytnúť, sa uzavrelo pred celým svetom a stalo sa zakázaným.

CHAPTER 1
„Naivná nádej..“

Bolo tomu len pár rokov pred vytvorením systému dedín. V tú chvíľu sa len začínalo rokovať s ľuďmi ktorý prestávali veriť v Shinobi, o tom že konečne uzavrú mier, teda, nie trvalý ale krehký mier kedy konečne zložia zbrane. V ten deň sa narodil ako už druhý potomok Asumovi Uchíhovi, syn. Oveľa mladší brat Asury Uchíhy, ktorý sa preslávil v mnohých bitkách na tomto kontinente, pričom jeho sláva patrila k najväčším. Samotne sa povrávalo že Asura Uchíha ako jediný dešifroval tajné písmo na tabuľke Uchíhov a objavil moc ktorá ho stvorila ako jedného z najsilnejších Uchíhov vôbec, kým sa nenarodila jeho vlastná slabina. Mladého chlapca, ktorý bol mladší o viac ako 15 rokov, pomenovali Indra. Indra Uchíha, rástol v mladosti ako z vody a láska medzi bratmi každým dňom prekvitala. Asura Uchíha sa stal po tie roky zdrojom Indrovej hrdosti a pýchy voči klanu, a taktiež prekážkou ktorú sa vždy snažil prekonať. Aj keď sa zdalo že u takéhoto klanu nie je láska možná, medzi bratmi vzniklo ohromné puto ktoré by nikto na tomto svete nedokázal rozdeliť, iba oni samotný. V tomto období sa konečne sformovala Konohagakure, a samotný klan Uchíha sa pripojil ku klanom ktorý pomohli slávnu dedinu sformovať. Na malý okamih veľké boje ustáli a deti už nemuseli umierať na bojisku. Schované za ohromnými hradbami svojich dedín zabudli na to aké to bolo pred ochranou a ako si museli svoj živoť chrániť pred nepriateľmi.
„Klan Uchíha je zlý. Tak všetci hovoria a boja sa nás, našej moci. Prekliaty, zlí, tí ktorý si nezaslúžia nazývať sa našimi priateľmi. Všetci tvrdia, a samotne aj v našom klane sa hovorí že sme nespútaný živel, presne ako oheň, nesieme v srdci prekliatie ktoré nás núti nenávidieť a privádza nás do temna. Ale keď som z bratom, a sledujem ľudí v tejto dedine, keď vidím ako dážď zmíva naše tváre ktoré každá má vlastné črty, vidím až do srdca. A mám sen. Sen kedy to prekliatie pretrhnem! A ako uznávaný Uchíha ktorý zasadol na trón Hokágeho, postu ktorý označuje že nám ostatný dôverujú a uznávajú nás, zmením klan Uchíha a taktiež myslenie ľudí na nás! To bude moja prvá etapa k snu, kedy svetu prinesiem trvalý a plný mier!“

Takýto bol Uchiha Indra. Naivné dieťa ktoré verilo v obrovské sny a dúfalo že jedného dňa sa stane spasiteľom tohto zlého sveta. Spoznal aj on sám v mladosti, čo je bolesť a čo sú útrapy, zažil smrť nie len súperovu, ale aj smrť svojich priateľov, ktorých nedokázal ochrániť. Poznal čo je láska a povinnosť a aký je údel Hokágeho. Kráčať po strmej, nezáživnej cestičke plnej útrap a viesť ľudí ktorý sa rozhodli ho následovať. Nebol zlý a zdalo sa že prekliatie jeho rodu ho nikdy nepostihne, ale ako u každého Uchihu, nebol tak výnimočný aby ho to nakoniec nedostalo. Avšak to je kapitola sama o sebe. Indra, kým bol mladý a pod záštitou jeho staršieho brata, ktorý sa zdalo tiež neprejavoval známky tohto prekliatia, bol naivný a láskavý chalan ktorý rád pomáhal ostatným nech už ho to stálo čokoľvek. Nebol disciplinovaný, preto tiež nikdy nenavštívil akadémiu ale po celý ten čas trénoval so svojim bratom, ktorý bol pre neho ako boh. Svojho brata milova, uznával ho a bol pre neho schopný urobiť čokoľvek. Trénoval aj potajme, tak aby ho brat nevidel keď siaha na úplné dno, pretože po tom čo sa vrátil brat z misie alebo tréningu, prekvapil ho novými trikmi, ktorými sa snažil Asuru predbehnúť. Indra bol okrem toho aj talentovaný a dosť temperamentný, túžiaci po sláve, trávil veľa času študovaním zakázaných zvitkov klanu a kým sa dostal do puberty, začal sa odklaňať aj od brata. Ani ten si to samotný ešte nedokázal všimnúť, ale Indra veľmi rád chodil sám aj mimo dediny, študujúc dávne nápisy a históriu, veľmi rád skúmal nové veci ktoré by mohol využiť na zdokonalenie svojej sily, až jedného dňa narazil na desku ktorú nedokázal prečítať.

CHAPTER 2
„Aj ten najmenší záchvev srdca dokáže temno využiť..“

Indra nebol nikdy vedený ako Shinobi. Napriek tomu že už existovala akadémia vďaka ktorej sa delili Shinobi na úrovne, Indra bol vedený len ako Shinobi. Nikdy nepocítil hodnosť ako Genín alebo Chunín, zatiaľ čo jeho brat samotný sa dostával tak vysoko až jedného dňa sa uvažovalo že sa stane následníkom postu Hokáge, napriek tomu že dedenie malo prejsť na Lucy Rogoku z jej otca. Indra v bratovi videl všetko ale ako pribúdal čas a sám sa zdokonaľoval, jeho brat lámal jednu hranicu za druhou, šplhal v rebríčku vyššie a vyššie, kam nedokázal Indra pohliadnuť. V tomto čase sa narodilo do Asumovej rodiny tretie dieťa, menom Kurenai. Najmladšia z trojice súrodencov jednej z najviac váženej vetvy klanu Uchíha. Vtedy sa zdvihli srdcia oboch bratov, pretože ich mladšia sestrička vyzerala v ich očiach tak čistá, až na malý okamih sa zdalo že obaja zlomili svoje prekliatie. Aj keď Indra ešte u seba neprejavil Sharingan, Asura v tejto chvílu už vládol samotnému Mangekyou Sharingan. Nech už začínal prepadať temnote alebo nie, pohľad na jeho sestru mu pohľad úplne zmenil a konečne mu v ňom plápolali ohníky. Svetlo si našlo skulinu cez srdce. V ktorom vládlo temno a osvetlilo ho. Asura ktorý začínal prepadať temnote a strácal svetlo v očiach ho našiel. Ale za cenu najvyššiu. Pretože čierne oči akými sa klan vyznačoval v Indreho očiach na okamih potemneli, ako spolu s bratom sledoval malé dievčatko ako sa usmievalo a naťahovalo ruku k Asurovi. A vtedy sa rivalita medzi bratmi prehĺbila. Rešpekt a láska začala pomaly, v temnote Indreho srdca, nahrádzať temnota a nenávisť. Vtedy, keď si už Kurenai ako malá vybrala radšej Asuru, lebo obaja v nej videli nádej pre seba samotných. Vtedy otvorené srdce Indry začalo kamenieť, a jeho myseľ zmenila svoju ideológiu.
„Naša rivalita prerástla. Nikto to nevedel, ale vždy som hľadel na bratov chrbát. Otec ho miloval nadovšetko, bol pre neho pýcha. Klan si ho ctil a dedina uvažovala že si ho vyberie. A ja? Som nedokázal ani v toľkých rokoch prebudiť čo len Sharingan. Keď sa na bojisku objavil Asura Uchíha, nepriatelia v ošiali zhodili zbrane a utekali, skrývali sa alebo sa vzdávali a prosili o milosť, pretože on bol známy vo svete. A nech som sa snažil ako chcel, vždy bol lepší. Populárnejší, viac uznávaný.. On, môj milovaný brat, mi kazil môj sen..“

Práve Kurenai, bola poslednou kvapkou v srdci Indry. Ktokoľvek by povedal že je to len malichernosť, ale Uchíha cíti lásku oveľa viac komplikovane ako ktokoľvek na tomto svete. A to využila temnota a zahryzla sa hlbšie. Nikto by to nepovedal. Indra bol ako dieťa pohodový a naivný, rád dokonca chodil do dediny a pomáhal starým ľuďom ako aj obyčajným ľuďom v núdzi. Nemal problém poradiť a vždy z neho vyžarovala podivná energia pri ktorej ste nechali zo seba vystúpiť všetko to bláznovstvo a cítili ste sa pri ňom znova ako stále sa smejúce dieťa, ktoré nepozná slovo smútok. V mnohom sa skôr podobal na láskavých členov klanu Senju s ktorými si časom budoval dosť veľa vzťahov, nie len s mladými ale aj starými. Ale ani to nepomohlo, pretože len čo dosiahol veku 13stich rokov,  prišiel čas kedy vyzval svojho brata na súboj. A tento súboj sa stal milníkom v jeho živote. Asura veriaci až dokonca že jeho mladší bráška je dokonalým nástrojom ktorý nikdy nepodľahne skaze, uprostred súboja zmenil názor.

CHAPTER 3
„Cit prejavený v očiach..“

Najprv hluk a krik, potom tma a ticho. To Indra prežíval takmer pol hodinu. Toľko času ubehlo, od začiatku súboja s jeho bratom, kde sa napriek mladosti dokázal vyrovnávať naozaj obdivuhodne. Niečo sa počas neho stalo, videl obrysy okolo seba, nevedel  však komu patria, ani kde sa na malý okamih nachádzal. Sekundu  videl bojisko zvláštne, viac, predvídateľne, ale než stihol zaostriť svoj zničený pohľad, zatvoril oči a na malý okamih stratil vedomie. Prudko ich však otvoril a pohľad ktorý sa mu naskytol bol neuveriteľný. Jeho brat s dosť hnusne skrvaveným tričkom stál a kunaiom mieril na svojho mladšieho brata. Pohľad, aký Indra od brata očakával, bol prekvapený ale keď mu pohliadol do očí, ostal prekvapený on sám. Ten pohľad bol plný zdesenia, starosti ale aj smútku, pretože len čo si to samotný Indra uvedomil, v očiach sa mu prebudil Sharingan. Nie však obyčajný, s jedným tomoe, tie stihol preskočiť. V očiach mu žiarlili 3 tomoe v každom oku. Zamračilo sa, a vtedy pohaslo aj slnko spoločne s posledným paprskom slnka ktorý sa skryl za mohutné a čierne mraky prinášajúc dážď ostrý ako najviac naostrené zbrane. Kunai sa Asurovi triasol v rukách a sám sa premáhal aby neurobil chybu. Pretože vtedy prvý krát aj jeho brat samotný pocítil v Indrových očiach, ako ho spálila temnota jeho srdca, prekliatia ktoré si sami priviedli do klanu. Strach o jeho život samotný sa krížil so zdesením ale aj povinnosťou. V súboji Indra bojoval, akoby sa naozaj snažil zabiť brata, a keď sa už zdalo že prehrá, objavil sa mu Sharingan. Vtedy prekvapenému bratovi presekol hruď a vrhal sa ďalej, a nebyť jeho rýchlej reakcii, Asura by bol teraz mŕtvy. Využívajúc techniky Sharinganu, uvalil na svojho mladšieho brata paralýzu. Kunai spadol s cinkotom na zem, a obaja bratia si hľadeli do očí, hľadajúc u toho druhého lásku. Indra aby našiel nádej pre seba, a Asura aby mohol zachrániť svojho mladšieho brata.
„Čím viac som hĺbal nad starými zvitkami, tým viac som objavoval niečo o prekliatí nášho klanu. Vedel som že každý z nás si musí podstúpiť túto skúšku, aby si mohol právoplatne prehlásiť že sa svojej nenávisti v srdci zbavil a stal sa neho pravý Shinobi jednajúci pre svojich milovaných na ceste dobra. Ale keď som pohliadol do očí svojh obrata, hľadajúc jeho lásku, zazrel som len zdesenie a nenávisť..“

Vtedy Indra nápor bratovho Sharinganu nevydržal a padol k zemi. Avšak stopa akú to v ňom zanechalo sa natrvalo vryla do jeho srdca, ktoré začalo chradnúť. Asura to videl. Vedel že sa mýlil v jeho bratovi, a všetku svju vôľu upriamil na ich spoločnú sestru, ktorú sa rozhodol vytrénovať aby ju mohol uchrániť pred temnotou. Pretože Indra podľahol. A svet v jeho očiach potemnel keď zahliadol zradu v bratových očiach. Nenávisť aká v ňom začala plynúť bola neuveriteľná. Jeho obrovská láska k staršiemu bratovi a celému klanu bola zničená jediným súbojom kde sa ho klan oprostil. Stal sa z neho v ich očiach vyvrheľ. Avšak Asura svojho brata napriek tomu nechcel zabrzdiť, vedel že to nedokáže, silou áno ale nedokázal by žiť s tým že by brata zabil. Preto sa upriamil na Kurenai dúfajúc že jej nádej v očiach brata uzdraví. Nebola tak schopná ako jej starší bratia, ktorý mali silné telo a ich Katon bol extrémne silný, jej Ninjutsu bola slabšie ale zároveň dokázala využívať svoj Sharingan na ilúzie oveľa viac efektívnejšie. Videl to aj Indra, a jeho nenávisť prerástla oveľa viac, keď vojna znova začala pustošiť kraje. Bol mier ale sám videl mnohé menšie potýčky v krajinách, sám videl ako sa politika mení na pretláčanie sa o moc. A vtedy zahriakol.

CHAPTER 4
„Oči temnejšie ako tma..“


„Sloboda je vzácna vec, ktorú by si ľudstvo malo vážiť. Neprestajné vojny, všetky tie boje, kedy sa prelieva zbytočná a čistá Shinobi krv, a ich delenie.. Pche! Deliť niečo, čo sa nedá deliť! Rozdelili nás, rozdelili nás do dedín a označili nás čelenkami. Tým spečatili náš kolobeh nenávisti, a vojna sa začne nanovo. Nech už to skončí akokoľvek, tieto kolobehy, kým sme rozdelený pod vlajky nikdy neprestanú. A nie len tieto skupiny, skupiny ľudí v dedinách. Naše hodnostné rozdelenie, ľudia ktorý sú hore, ľudia ktorý sú dole. Neprestajne je to vidieť v každom v nás, všetci sme si rovný, ale tí čo majú moc, ju využijú aby boli vyššie. Túžba po moci, to uchvátila tento svet..“
Slová ktoré mrazia. Slová ktoré bolia, a taktiež slová ktoré zmývali ambíciu tohto mladého Uchíhu keď v daždi stál nad skrvaveným telom svojho najlepšieho priateľa. Stál tam a sledoval ako v potoku krvi zmýva dážď  z tela Senju Akihira všetko zašpinenie, aby ukázal na bledú a vydesenú tvár bojovníka z klanu Senju. S hrôzou pozeral do očí nenávisti, do očí tak temných a hrozných, v ktorých pohaslo všetko svetlo už pri jeho narodení. Plný prekvapenia ale aj ľútosti sledoval ako mu strčí z hrude katana, patriaca doteraz jeho najlepšiemu priateľovi, než aj jeho život pohasol. Mladý a temperamentný Uchíha bažiaci po moci vytiahol katanu a ešte raz pohliadol do tváre svojho priateľa. Na malý okamih bolo vidieť aj v jeho očiach ľútosť a zármutok, keď sa mu po líci skotúľala prvá slza, ale bola to len predzvesť toho čo mu pálilo v očiach. A keď sa znova zahľadel na svojho staršieho brata ktorý stál neďaleko a celé to sledoval, videl už temnejším zrakom. A v červenom oku prevládla čierna. „Jediný spôsob ako priviesť mier, a vybudovať lepší a svetlejší svet kde si bude každý rovný, je ten, že vyhladíme všetko, čo má moc, aj to čo by ju niekedy mohlo získať. Zničiť svet a následne ho vytvoriť. Takto nikdy neprestanú vojny, kým bude čo i len jeden Shinobi držať v rukách meč. Je to dané genetikou, v každom zákutí človeka sa skrýva chamtivosť, nech už je akokoľvek dobrý, vždy sa pokúsi získať moc. Nech povie že je to pre iných, práve myšlienka že bude silný ho poháňa vpred. A čo nastane ak bude takýchto ľudí príliš? Znova nastane konkurenčná vojna. Musí sa to zastaviť, Shinobi svetu sa musí odobrať ich moc, naveky!“ Svet sa rúcal a všetko pohlcovala hrdosť a honba po moci. Temno v jeho očiach sa zmenilo, natalo úplné zatmenie a stratil všetok zrak. Posadlo ho šialenstvo. Ale jeho túžba prerástala. Bol agresívny, ale mal svoj ideál, mal svoj sen a svoju filozofiu ktorú musel nechať šíriť sa ďalej a bol pre ňu ochotný obetovať všetko. Aj svojich blízkych. Aj svojich posledných.

CHAPTER 5
„Aj smrť sa dá oklamať..“

V momente ako zabil svojho najlepšieho priateľa, krajinou prečesol blesk. Na nebi sa zjavil oheň a ten prudko zaútočil na Indrov chrbát, akoby samotný bohovia chceli potrestať tento ohavný čin. Indra však už bol príliš zaslepený svojou mocou aby padol pred nimi na kolená a sňal zo seba všetky hriechy. Pečate, krátke ale rychlé a proti ohnivej guli vyrazila ešte jedna, ale oveľa silnejšia prerážajúc ju a predierajúc sa priamo až k vyzývateľovi. A keď oheň uhasol pod náporom dažďa, Indrovi padol zrak na brata, na Asuru ktorý už nedokázal len nečinne stáť a sám sa rozhodol že svojho mladšieho brata pripravý o život skôr ako narobí neplechu v Konohe a tak isto aj vo svete. Keby ostal tajný, keby ostal niekde v pozadí a radšej na neho poslal niekoho iného, Indra by mal nádej. Avšak keď uvidel ako sa proti nemu obrátil aj jeho vlastný starší brat, jeho vzor, jeho hrdina.. jeho prekážka ktorú musel preliezť. Oči stemneli a k nebu sa vydral výkrik. Pri ňom trhalo srdcia každému kto v diaľke tento spanilý súboj sledoval. Indra nedokázal pochopiť túto zradu ktorá zasiala jeho srdcu tú najhlbšiu ranu a tak sa bojisko stalo obrovským spáleniskom. Ich mocné Katonové techniky doslova rozžeralvili zem na bielo a tá sa pod ich nohami menila na lávové pôsobisko. Každý z ncih bojoval až do posledných síl, každý z nich chcel toho druhého zabiť, každý z vlastných dôvodov. A vtedy keď Asura posledný krát udrel a uvidel ako je na tom jeho brat, použil Enton. Využívajúc sily Mangekyou Sharignanu, bojisko zbesnelo pod náporom ničiaceho ohňa. Nikto však nevedel, čoho bol Indra v túto dobu schopný, čo získal po zabití svojho priateľa. A čo mu pomohlo nápor prežiť.
„Prečo bojovať o svet kroý vás aj tak zradí? Priateľov ktorý sa aj tak obrátia proti vám? Tento svet je len zlá ilúzia, je to peklo pre ktoré sa neoplatí míňať svoju energiu. Toľko krát prišiel mier a bol nespočetne krát zlomený. Ľudia.. sa nikdy nepoučia a nikdy nedosiahneme to čo chceme. Hrdosť, pýcha a chtíč po moci vedú každého prekliateho Shinobiho. Preto vyhladím svet.. A prerobím ho k lepšiemu!“

Hovorí sa že Indru umrel v zápale boja so svojim bratom, ktorého však do hrobu dostal taktiež. Podľa rečí, títo dvaja ohromne mocný a talentovaný Shinobi zo svojho klanu sa stretli na bojisku kedy posledný krát skrížili zbrane so svojimi rivalmi, a tak otvorili novú etapu nenávisti. Tak ako v inej dimenzii Madara obral o oči Izunu a započal kolobeh nenávisti, aj tuto sa predpokladalo že Indra je naozaj Indra z povestí, prevtelenie Rikuda ktoré čaká kým sa na svete objaví Asura aby ho mohol poraziť. Avšak Indra umrel, v ohromnom požiary ktorý vyvolali spolu, zmizli obe ich telá a ostali po nich len útržky, ktoré po sebe zanechali. Z Indrovho brata, Itakeho našli takmer celú polovicu tela, a priamo z Indry pozostatok jeho zbrane a čelenka. Ostatok bolo spálené na popol. Takto skončil príbeh Indry Uchíhy, a takto začal príbeh Rin'neho. Pretože pár rokov po incidente, sa vo svete objavila podivná postava v kapucni a plášti, s maskou na tvári a odhodlaním v srdci, mieriac priamo za Reinou.

Schopnosti...
S rank
Susano
Genjutsu: Sharingan
A rank
Yasaka no Magatama
Katon: Gōenka
Katon: Gōka Messhitsu
B rank
Kage Bunshin no Jutsu
Katon: Gōryūka no Jutsu
Katon: Ryūen Hōka no Jutsu
Katon: Gōka Mekkyaku
C rank
Katon: Hōsenka no Jutsu
Katon: Ryūka no Jutsu
Katon: Gōkakyū no Jutsu
D rank
Shunshin no jutsu
Soshuriken no jutsu
E rank


Naposledy upravil Rin'ne dne Mon Dec 15, 2014 3:55 pm, celkově upraveno 2 krát
avatar
Rin'ne
Nukenin
Nukenin

Poèet pøíspìvkù : 9
Reputation : 3
Join date : 08. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Indra Uchiha

Příspěvek pro Lucy Rokogu za Fri Dec 12, 2014 9:52 pm

S druhým *HA máme pár podmínek...

1)Na to že jsi S-rank, bylo by fajn, kdyby jsi měl delší životopis, takže si prosímtě pár kapitol připiš.

2)EMS Sharingan se naučíš až během hry. Udělám ti klidně nějaké dlouhodobější NPC. Mangekyou si nechat můžeš.

Až to opravíš, napiš sem prosím upozornění a kouknem na to.

_________________
Techniky, Body, Vybavení:

Techniky
Ragykyou: Elementary~S+
Ragykyou: Full demons~S+
Ragykyou: Swift~S
Chakra Fuuin~S
Chakra Regeneration~S
Jutsu Shou~A
Futon: Kaze no Yiaba~A
Futon: Sekai Chibari Ragykyou~B
Kage Bunshin no Jutsu~B
Katon: Karyuu-Endan~B
Katon: Haisekishou~B
Katon: Housenka no Jutsu~C
Fuuton: Shinkyuu Gyaku~C
Kuchiyose no Jutsu~C
Shunshin no Jutsu~D
KAI~D

Body
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5,5
Genjutsu -3,5
Inteligence - 4
Rychlost - 5
Síla - 4
Chakra - 5,5
Ruční pečetě - 3,5

Vybavení
ZVN, katana, ocelový drátek, výbušné lístky, omračující kuličky, plynové kuličky, svitky.

Theme song:

NORMAL

FAMILY

FIGHT


avatar
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Indra Uchiha

Příspěvek pro Rin'ne za Mon Dec 15, 2014 4:00 pm

Samozrejme sa za vzniknuté pripomienky ospravedlňujem,

1) Editol som trochu príbeh, ktorý budem ešte hlbšie za pomoci FlashBackov odhaľovať v hre. Práve v príbehu sa budú nachádzať jeho najväčšie túžby a slabiny.

2) Zmenený na Mangekyou Sharingan, využitý len raz. Taktiež súhlasím s dlhodobým NPC, ktorého mám v príbehu ako Kurenai Uchíha, teda sestra Indry Uchíhy. Hrať ho bude Fallen pod vaším dohľadom. Súhlasila aj s tým že si urobí k nej príbeh.
avatar
Rin'ne
Nukenin
Nukenin

Poèet pøíspìvkù : 9
Reputation : 3
Join date : 08. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Indra Uchiha

Příspěvek pro Lucy Rokogu za Mon Dec 15, 2014 5:35 pm

Hezký příběh, upravený Sharingan a zařízené NPC, pecka ^^


_________________
Techniky, Body, Vybavení:

Techniky
Ragykyou: Elementary~S+
Ragykyou: Full demons~S+
Ragykyou: Swift~S
Chakra Fuuin~S
Chakra Regeneration~S
Jutsu Shou~A
Futon: Kaze no Yiaba~A
Futon: Sekai Chibari Ragykyou~B
Kage Bunshin no Jutsu~B
Katon: Karyuu-Endan~B
Katon: Haisekishou~B
Katon: Housenka no Jutsu~C
Fuuton: Shinkyuu Gyaku~C
Kuchiyose no Jutsu~C
Shunshin no Jutsu~D
KAI~D

Body
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5,5
Genjutsu -3,5
Inteligence - 4
Rychlost - 5
Síla - 4
Chakra - 5,5
Ruční pečetě - 3,5

Vybavení
ZVN, katana, ocelový drátek, výbušné lístky, omračující kuličky, plynové kuličky, svitky.

Theme song:

NORMAL

FAMILY

FIGHT


avatar
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Indra Uchiha

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru