Atsuo Hoozuki [JONIN]

Goto down

Atsuo Hoozuki [JONIN]

Příspěvek pro Atsuo Hoozuki za Sun Dec 07, 2014 11:09 pm
~Jméno a Přijmení~
Atsuo Hoozuki

~Pohlaví~
Žena

~Datum narození~
28.12

~Věk~
18

~Dědina~
Kirigakure no Sato

~Hodnost~
Jounin

~Klan~
Hoozuki

~Hijitsu~
Každý kdo někdy viděl Hoozukiho vám dokáže potvrdit že jejich schopnosti v boji jsou nejen že na vysoké úrovni ale jelikož je jejich tělo tvořeno z vody,doslova, jsou také téměř nezranitelní.

~Styl Boje~
Atsuo vyznává přímočarý přístup k boji, navzdory tomu že je také dobrý stratég. Její hlavní zbraní je její tělo. Dokáže bojovat pomocí katany a i bez ní. V jejím repertoáru se skrývá bojové umění jako například karate a nebo judo. Používát Suiton a Fuuton. Suiton ve formě jejího Hijutsu a Fuuton používá tak že ho vede její katanou aby posílila její řezné a sečné údery. Pokud přijda na Genjutsu tam moc neboduje. Dokáže ho rozpoznat a v určitých případech zrušit. Pokud se jedná o znalosti o boji tak ty tam jsou jak teoretické tak praktické. Je to také senzibilka čili dokáže vycítit chakru, identifikovat její podstatu a množství. Díky Hijutsu a Kenjutsu vyvinula Atsuo smrtonosný styl boje. Jedná se o to že skapalní své tělo a poté se nepozorovaně vytratí. Následně se v rychle zhmotní za nepřítele a zasadí mu ránu za zálohy. Technika je ještě více smrtonosná pokud jste ve vodě.


~Charakter~
Atsuo byla již od mala uzavřená a střelená osoba. I když nikdo nevěděl o ní, jaká je? co má ráda?, tak každý věděl o ní "Atsuo? Jo to je ta střelená holka z klanu Hoozuki. Trochu magor pokud se ptáte mě". Do očí by jí to nikdo ale neřek. Má kolem sebe takovou tu auru a pohled u kterého nevíte jestli si s vámi hraje nebo vás chce přetáhnout ocelovou trubkou. Co se týká onou "osobou pod maskou" je Atsuo vcelku v pohodě dívka které právě končí s pubertálním věkem. Zodpovědnost jí nikdy nijak nelahodila. Proč? No a díky tomu pravděpodobně nikdy nedostala žádný tým. Pracuje sama ale nerada pracuje sama. Ovšem je důvod proč s ní nikdo nevydrží. Většina lidí kteří s ní pracovali ji popsali jako nesnesitelně otravnou a dětinskou. V některých případech se naskytli i tvrdší slova. Pokud se jedná o její záliby tak máme, kupodivu, šachy a  bojová umění. Nenávidí mlčenlivý tipy, když se na něco už někoho zeptá a ten jí neodpoví to je teprve potom tango.  Miluje místa jako jsou vodopády a nesnáší sníh. Také miluje hudbu a to všeho druhu,od klasiky po metal.

~Vzhled~
Modrozelné oči, vysoká a navrch dlouhé blond vlasy. Až na výšku však nic toho na první pohled nejde znát. Jelikož má na hlavě téměř neustále kapuci a sluchátka. Když je na misi tak se samozřejmě navleče do ninja oblečení. Je poměrně hubená a pohledná, nebejt toho že je neustále oblečená jako nějaký ochomejtlo. Kdysi chodila i jako normální holka ale ty časy jsou ty tam. Teď ji velmi často uvidíte s roztrhanými riflemi a černou mikunou s kapucí na hlavě.

~Podstata~
Suiton, Fuuton

~Bodové hodnotenie schopností~
Spoiler:
Ninjutsu - 4.5
Taijutsu -5
Genjutsu -3
Inteligence -3
Rychlost -5
Síla -4
Chakra -4.5
Ruční pečetě - 2

~Techniky~
Spoiler:
Suiton: Suikōdan no Jutsu B
Mizudeppō no Jutsu B
Suika no Jutsu C
Mizu Bunshin no Jutsu C
Kage Shuriken no Jutsu D
Shunshin no Jutsu D
Kirigakure no Jutsu D
Fūton: Daitoppa C
Mizudeppō: Nichō A
Suiton: Gōsuiwan no Jutsu B
Suirō Sameodori no Jutsu - S
- Tato technika je téměř na chlup stejná jako ta z mangy ovšem Atsuo se mění na vodu a zhmotňuje se tehdy když útočí s katanou. (Myslím že je zbytečný ji rozepisovat ve vlastních Jutsu ale pokud to požadujete za nutnost Very Happy )


~Životopis~

No tak na začátek by se slušelo říct že Atsuo nikdy nepoznala svoje rodiče. Tedy alespoň po nějakou dobu. Nikdo dokonce ani nevěděl odkud pochází. Prostě jeden den přistála na prahu děcáku. Jelikož nikdo nevěděl její jméno pojmenovali ji podle jména které bylo ten den v kalendáři a jelikož nikdo nevěděl kdy se vlastně narodila tak Atsuo slaví narozeniny na stejný den jako jmeniny. Vyrůstala jako normální děvče. Dali ji kojné, která se o ní starala, do doby než mohla jíst sama a po krátké době ji vpustili do jeslí a následně do školky.
    Vyrůstat mezi sirotky Atsuo naučila že život vám nic nedá zadarmo. Nikdo jí nic nedal a vše si musela sama vzít. Nikdo taky neviděl co s ní dělat a to z jednoduchého důvodu. Protože když jí bylo 6 let měla Atsuo sílu jako dvanáctiletý kluk. Navíc byla v neustálých potyčkách. Když přišel jeden kluk za vychovatelkami s vyraženými předními zuby, nikdo mu nechtěl věřit, že malá a rozkošná holčička jako Atsuo by dokázala vyrazit mléčňáky  o rok starším klukovi. No jenže opak byl pravdou. Poté co jí ten nebožák ze srandy vzal její panenku dostal jednu hezky mířenou na přední zuby. Když bylo takovýhle potyček více tak bylo jasné že na nich přeci jen nějaká pravda bude a když byla Atsuo přistižine při činu bylo jasné že bude muset být pod neustálím dozorem. Což nenáviděla. Neustále pokřikování "To nesmíš! Musíš tohle! vypadni odsud! Padej si vyčistit zuby!" a tak podobně nenáviděla ze všeho nejvíc. Naštěstí to nemusela poslouchat dlouho. V sedmi letech přišel muž s čelenkou Kiri za vychovatelkami s příběhem o holčičce kterou nalezli před sedmi lety na jejich prahu. Jelikož vychovatelky na chvíli spustili Atsuo z dohledu tak se ihned vyrazila do hloučku dětí a netrvalo dlouho než se opět zapletla do potyčky. A zrovna poté co odhodila jednoho z kluků přes půlku třídy kvůli tomu že jí ustřihl chomáč vlasů ji nějaká ruka odtrhla. Byl to právě ten muž s čelenkou. Se slzami v očích ji objal. To byl den kdy poznala svého otce.
    Život s otcem probíhal jinak.Řekl jí jeho jméno, Ai Hoozuki, a poté jí vysvětlili jak se dostala do dětského domovu. Její matka a otec se nikdy nevdali a otec ještě nedávno nevěděl že existuje. Poté co Atsuina matka umírala napsala dopis týkající se Atsuo. Že se nemohla na ní koukat kvůli tomu jak moc se podobala na Aie. Poté co se Ai dozvěděl že Atsuo existuje ihned se vypravil do onoho syrotčince a zbytek už znáte. Jelikož Ai viděl na vlastní oči jaké má Atsuo nadání pro Taijutsu bylo mu jasný že Atsuo má talent pro život Ninji a jelikož i jí samotné se líbila představa že se stane bojovnicí a bude "rozbíjet hubu" padouchům tak proč ne.
Otec jí učil jak zprávně používat Ninjutsu a taijutsu. Naučil ji techniky klanu Hoozuki, což bylo docela působivé vezmeme-li v potaz že jí bylo 7 let, a když v 8letech prošla akademii dostala od otce Katanu. Od té doby se do ní téměř zamilovana a neuplynul den kdy by ji nevzala do ruky. Do 13ti let prakticky dělala mise alá dones kotě a zameť dvůr. Poté dostala tým a připravovala se na Chuuninské zkoušky.V týmu dostala jednoho otravného a druhého mlčenlivého kluka. Nevěděla který z nich ji vytáčel víc. Jestli Raizo s jeho věčným "Hm..." jako odpovědí na každou otázku a nebo neuvěřitelně namyšlenej Tatsu s jeho egem do nebe. Proto téměř na dením pořádku chodila domů s monokly a chudáci kluci zkončili mnohem hůř. Když přišli Chuuninské zkoušky tak její tým bojoval sám za sebe. Normálně by jste řekli nemají šanci projít. Ovšem tady to bylo trochu jinak. Díky tomu jak spolu neustále soupeřili vyvinul se mezi nimi určitý vztah. Proto když kunai mířil Raizovi na záda byla tam Atsuo aby ho zastavila "Toho blbečka můžu zabít jen já" pomyslela si. A když zahnali do rohu Atsuo tak tam byl Tatsu s jeho egoistickým úsměv "Dlužíš mi" řekl jen což ji neuvěřitelně vytočilo ale na tváři se jí objevil úsměv. I když si to ani jeden z nich neuvědomil tak se z nich stal dobrý tým.
    Tak byli Chuunini. Všichni tři a naporvé. Věc celkem nevídaná ale ne nepravděpodobná. Poté dostávali lepší mise. Dokonce se jednou zaplatli i s nukeniny. Atsuo se stala velmi schopná v kenjutsu a ninjutsu. Také jí bavil box, karate, muay thai a Judo. Dělala je jen tak pro zábavu ale časem si uvědomila že jsou to dobré nástroje pro boj. Její bojoví styl se lehce změnil. Zatímco v jedné ruce třímala Katanu druhá byla volná připravená k úderům a nohy neustále podporovali útoky s rychlími a smrtícími kopy. Netrvalo dlouho, jen dva roky, a přišli Jouninské zkoušky. Ty byli lehce obtížnější ale na konec, asi tak na 9tý pokus ale kdo by je počítal?, se jí to podařilo.
Nejvíce emotivní chvíle jejího života přišla když s ní začal Tatsu chodit. Jejich vztah byl velmi emotivní. I když to Atsuo nepřiznala tak ho milovala. Ovšem tohle byl normální život ne žádný romatický příběh jako z knihy, i když Romeo a Julie tomu měli blízko. Na jedné misi si její tým spolu s Tatsem ukousl velké sousto. Byla proti nim přeslila 3 na jednoho. Po krátkém boji bylo jasné že tahle mise jde do kytek. Raizo umřel jako první. Byla přímo tam ale nedokázala mu pomoci. A když i její milovaný přišel o život zůstala tam sama úplně sama bez chakry a se slzami v očích na pospas protivníkům. Připravená umřít uslišila že hlasité prásk a přední se objevil ninja který v mžiku vyřídil protivníky podíval se na ní a zjistila že se mu na čele leskla maska Anbu. Poté upadla do bezvědomí a probudila se až v nemocnici. Nikdy nezjistila kdo to byl. Nejprve ho vynila "Proč nepřišel dřív a nezachránil Tatsua?" Poté vynila sama sebe" Jsem moc slabá, to díky mě umřeli.." a proto se rozhodla trénovat. Stala se senzibilkou, a pěkně dobrou. To aby se ke mně nikdo nepřiplížil když to nebudu čekat. Dále zdokonalila své schopnosti v používání katany a i její rychlost byla na velmi vysoké úrovni. Její smutek skryla za alterego oné trhlé holky, kterou byla v mladším věku a ona citlivá stránka byla pryč.
avatar
Atsuo Hoozuki
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 35
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Atsuo Hoozuki [JONIN]

Příspěvek pro Yoru za Mon Dec 08, 2014 6:19 pm

Techniku spísať do vlastných, nech je už akákoľvek podobná inej technike xD
Inak, POVOLENÉ ^^
avatar
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru