Techniky Lucy Rokogu

Goto down

Techniky Lucy Rokogu

Příspěvek pro Lucy Rokogu za Sun Dec 07, 2014 7:22 pm¤D-rank techniky si postupně vytvořím během hry..

Jutsu Shou A
Futon: Kaze no Yiaba A
Kage Bunshin no Jutsu B
Katon: Karyuu-Endan B
Katon: Haisekishou B
Katon: Housenka no Jutsu C
Fuuton: Shinkyuu Gyaku C
Kuchiyose no Jutsu C
Shunshin no Jutsu D
KAI D
(jsou to linky)

Název: Chakra Fuuin
Rank: S
Popis
Uživatelovi se na konečcích prstů vytvoří pečetě. Ty pak dotekem svých prstů na tělo osoby, kterou chce zapečetit vytvoří jednu větší pečeť. Tato pečeť omezí chakru shinobiho, na kterou byla pečeť vložena. Tudíž mu omezuje využívat plnou chakru, kterou má. Tato pečeť se vkládá většinou na někoho s vyšší chakrou (démoni, jinchuuriki apod.). Pokud by pečeť byla použita na někoho s normálním množstvím chakry, je dost možné, že bude moc využívat techniky jen D-ranku.
Výhody/Nevýhody Tato pečeť se dá zrušit pouze pokud někdo umí techniku odpečetění na stejné urovni, nebo tou samou technikou od toho, kdo mu jí dal. Pečeť je však trošku kolísavá a proto, když se jinchuuriki, nebo někdo s větším množstvím chakry naštve, lze pečeť protrhnout, ale k těmto případům většinou nedochází, protože kdyby došlo, je to smrtící. Uživatel této techniky ztratí polovinu své chakry a pečeť pak nemá možnost použít přes celý týden (našeho času). Tudíž se dá použít jednou do týdne.
Uživatel: Lucy Rokogu


Název: Ragykyou: Swift
Rank: S
Popis
Lucy se přemění do své podoby v Ragykou. Tato technika jí umožňuje svou chakru z Ragykyou přemístit do chodidel a její pohybu jsou neviditelné. Dokonce i Uchiha má problémy mou rychlost zaznamenat. Dalo by se to přirovnat skoro k teleportaci. Bohužel při této technice nemůže využívat žádné techinky, pouze taijutsu, nebo kenjutsu.
Výhody/Nevýhody
Technika vydrží 3 posty. Když techniku zruší, je celkem vyčerpaná i v modu Ragykyou a proto je její obrana omezená na dobu 1 postu a její rychlost o o bod snížena na dobu 2 postů. Techniky po této techniky není schopna použít váš jak do B-ranku, protože chakra se jí opět hromadí do jejího celého těla.
Uživatel: Lucy Rokogu


Název: Ragykyou: Elementary
Rank: S+
Popis
Když je Lucy v Ragykyou, má možnost kolem sebe vytvořit ohnivou clonu spojenou s Fuutonem a její chakrou. Toto je jedna z ultimátních technik, kde není možné jí nějak ublížit. Clona z ohně, vzduchu a chakry kolem ní se může zformovat do podoby křídel, různých chapadel, koulí letící na nepřítele apod. Je to jednoduše technika, která může nabrat jakoukoliv forku a útoky mířené na ní jí nezasáhnout. Buď se při letu spálí nebo je fuuton odrazí. Pokud jsou na ní využity techniky Katonu a Fuutonu, ještě víc to posílí její techniku. Kolem ní je tak velký tlak, že není možné se k ní přiblížit aspoň na 200 metrů.
Výhody/Nevýhody
Vzhledem k tomu, že je toto ultimátní technika, tak Lucy po ní už není schopna dalšího tahu. Upadne do bezvědomí, Ragykyou se zruší a její chakra je na minimální úrovni. Regenerace trvá 7 jejich postů. A pokud byla Lucy před touto technikou nějakým způsobem zraněna, je dost možné, že rány na jejím děle budou dvakrát horší a může tak bojovat i o život.
Uživatel: Lucy Rokogu

Název: Ragykyou: Full demons
Rank: S+
Popis
I přes to, že plnou podobu dokázala nabrat pouze hlavní větev, byla vytvořena tato technika. Lucy dokáže nabrat plnou podobu démona. Její podoba je něco mezi lvem, liškou a tygrem. Dosáhne velikosti jako samotný Bijuu. Regenerace jejich zranění bude fungovat a veškeré utoky, které pošle na nepřítele budou při nejmenším A-rank techniky. V tomto modu se modlete, že přežijete, protože je minimální šance na to přežít.
Výhody/Nevýhody
Lucy po této technice určitě umře. Vedlejší větev nemá tolik síly aby zvládla plnou podobu. ALE. Může přežít pouze v případě, kdy by byla zapečetěna (je možné jí zapečetit i do nějakého člověka, protože v této formě se stává oficiálním démonem, něco jako Bijuu). Pokud by byla zapečetěna do nějakého člověka, dokáže na něj v podvědomí mluvit, ale její tělo už nebude existovat. Pouze její mysl a chakra bude uvězněna v člověkovi, který se bude moci považovat za Jinchuurikiho.
Uživatel: Lucy Rokogu

Název: Chakra regeneration
Rank: A
Popis
Lucy v modu Ragykyou dokáze využít tuto techniku (ale pouze v Ragykyou). Její chakra jí začne léčit veškeré rány na těle, už z názvu vyplývá, že to je regenerace, takže to snad všem dojde.
Výhody/Nevýhody
Při této technice je potřeba, aby zůstala v klidu a nehýbala se. Pokud by byla nějakým způsobem napadena, technika se zruší a nebude platná.
Uživatel: Lucy Rokogu

Název:Fuuton: Sekai Chibari Ragykyou
Rank: B
Popis
Lucy v modu Ragykyou vytvoří pečetě, po kterých se jí na zádech vytvoří vzdušná křídla smícháná s Chakrou z Ragykyou modu. Umožňuje jí to lítat.
Výhody/Nevýhody
Technika vyžaduje velkou koncentraci chakry do křídel a pokud by jí někdo zasáhl, chakru do křídel nebude produkovat a proto bude pomalu slétávat dolů (pomalu protože na zádech má stále fuuton). Technika trvá 3 posty a po ní nemůže používat techniku vyšší jak B-ranku. Maximálně jednu A-rank techniku.
Uživatel: Lucy Rokogu[/color]
avatar
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Techniky Lucy Rokogu

Příspěvek pro Rei Hoozuki za Sun Dec 07, 2014 11:14 pm


_________________
Techniky, Body, Vybavenie:

Všetky základné techniky z akadémie 5x E-rank
Kirigakure no Jutsu D-rank
Shunshin no Jutsu D-rank
Kage Shuriken no Jutsu D-rank
Kuchiyose no Jutsu C-rank
Mizu Bunshin no Jutsu C-rank
Suiro no Jutsu C-rank
Suika no Jutsu C-rank
Doton: Doryūheki B-rank
Suiton: Gōsuiwan no Jutsu B-rank
Suiton: Suijinheki B-rank
Mizu Fūsen no Jutsu B-rank
Mizudeppō no Jutsu B-rank
Suiton: Daibakufu no Jutsu A-rank
Suiton: Dai Bakusui Shoha  A-rank
Suiton: Tate Eboshi  A-rank
Suiton: Daikodan no Jutsu S-rank
Suirō Sameodori no Jutsu  S-rank
Jōki Bōi S-rank
Sairento Kiringu

Špeciálne vybavenie: Samehada

Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5,5
Genjutsu - 4
Inteligence - 4
Rychlost - 5
Síla - 4,5
Chakra - 4
Ruční pečetě - 4

avatar
Rei Hoozuki
Mizukage*A
Mizukage*A

Poèet pøíspìvkù : 62
Reputation : 1
Join date : 29. 11. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru