Zabezpečenie Iwagakure no Sato

Goto down

Zabezpečenie Iwagakure no Sato

Příspěvek pro Toshio Toppu za Sun Dec 07, 2014 4:00 pm

Bariéra

Po celej hranici Iwagakure no Sato, pod a nad ňou, je vytvorená ochranná bariéra. Jej jedinou funkciou je zaznamenávať povolené a nepovolené prechody bariérou každým stvorením využívajúcim chakru. Tie sa následne v informačnom centre ukladajú a prehodnocujú.


Hliadkové veže

Celkovo sú štyri. Každá na jednej svetovej strane na okrajoch vesnice. Ich úlohou je strážiť vzdušný priestor a kontrolovať okolie v diaľke. Táto úloha pripadá klanu Taiqza, ktorá k tomu má najlepšie prispôsobené schopnosti. Žiadna z veží nie je vyššia než budova Tsuchikageho, z ochranných dôvodov.


Hliadky

V Iwagakure neexistuje žiadna policajná zložka, ktorá by dozerala na dodržiavanie zákona. Bezpečnosť celej vesnice má totiž na starosti klan Ookami, preto je bežným javom vidieť prechádzať sa shinobi s vlkmi alebo vlky samotné kdekoľvek. Svoju zodpovednosť berú veľmi zodpovedne a preto je spoľahnutie, že vo vnútri vládne na uliciach poriadok.


!Označenie farieb topicov!


Zelená
(Miesta prístupné širokej verejnosti bez akéhokoľvek obmedzenia aj cudzincom.)


Oranžová
(Miesta s istým stupňom stráženia, kde už sa môže od kohokoľvek vyžadovať dodržiavanie istých bezpečnostných pravidiel a protokolov.)


Červená
(Miesta nachádzajúce sa mimo ochranných hradieb Iwagakure no Sato.)


Fialová
(Miesta s maximálnou možnou aj nemožnou formou zabezpečenia. Na tieto miesta sa nedostane nikto "náhodným" spôsobom, pretože ich umiestnenie je prísne utajené. Dostane sa tam len ten, kto vie ako a kde. Narušenie bezpečnosti takéhoto miesta môže byť trestané okamžite najprísnejším rozsudkom smrti bez riadneho súdu, či dôkazov.)
avatar
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru