Yako Sashika [CHUUNIN/YONBI NO JINCHUURIKI]

Goto down

Yako Sashika [CHUUNIN/YONBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Yako Sashika za Sun Dec 07, 2014 4:00 pm

Meno a Priezvisko: 
Yako Sashika


Pohlavie: 
Žena

Dátum narodenia:
25.7


Vek: 
15


Hodnosť: 
Yonbi no Jinchuuriky (Chuunin)


Klan: 
----


Kekkei Genkai:
 --


Charakter: 
Yako je kvôli istým záležitostiam an ezrovnalostiam s klanom Toppu neskutočne paranoidná. V každom kúte čaká nepriateľa, na každom kroku nejakú pascu a každý cudzí človek berie ako nebezpečenstvo. Preto si môže človek utvoriť obraz, že je trocha nespoločenská čo je aj celkom pravda. Keď sa cíti ohrozená, tak kúše.. často v takýchto situáciach býva agresívna, podráždená a nepríjemná. V súkromí, ktoré taktiež nedá sa povedať že má, je celkom normálnou petnásťročnou ženskou. Aj keď nie detinskou, pobláznenou či doslova tupou, ako to často v podobných prípadoch býva. 
Je odmeraná a snaží sa veci riešiť s chladnou hlavou, aj keď jej to len málokedy víde. Popravde by nemala problém niekomu rozbiť ústa len kvôli tomu, aby si preverila či to je nejaký patolížač klanu Toppu alebo nie. V podstate je poslednú dobu vo veľmi zložitom stave a beštia v jej hlave a vnútri jej to nijakým spôsobom neuľahčuje.


Vzhľad: 
Je stredne vysokého vzrastu, okolo 170 centimetrov čo však môže byť na pomeri ľudí v dedine celkom dosť. Hlavne na dievča. Má svetlú no nie úplne bielu pokožku a ryšavé až takmer červené vlasy. Vlasy má vo volnejšom strihu dlhé po ramená. Tvár ma trocha ostrejšie črty a často na nej človek vidí vypočítavý a pohŕdavý pohľad. Jej telesná stavba by sa dala nazvať silnou. Nie je to úplný vyrýsovaný atlét no svaly na nej rozhodne uvidíte. Každopádne v prípade, ak ju niekedy uvidíte bez jej oblečenia. Nosieva svoje telo v podstate takmer úplne zahalené. Čierne bojové kapsáče ktoré ma upravené tak, že jej “kapsy” nahradzujú púzdra na zvn, keďže sú zvnútra vystužené kožou.  Následuej čierne tieľko, na ktorom má čiernu mikinu s nejakou obyčajnou populárnou značkou. Nosieva kovové chrániče na predlaktia, ktoré má však skrité pod rukávami mikiny. Rovnako ma´aj shinobi rukavice s kovovými pla´tkami. Čelenku nenosieva na sebe ale schovanú v oblečení. Na prvý pohľad u nej nenájdete pravdepodobne žiadnu zbraň. Je však naozaj dobre vybavená. V mikine nosieva niekoľko mini-kunaiov ktoré sú vynikajúce na strednú vzdialenosť, v kapsách na kapsáčoch zvyšok typu shurikeny, dymové bomby, výbušné lístky a chakrové pilulky. Na dlhodobé misie ešte nosieva aj ruksak s ďalšími potrebami.


Podstata: 
Katon, Doton, Yoton (Yonbi)
Katon, Doton (vlastné)


Bodové hodnotenie schopností:
Ninjutsu: 4
Taijutsu: 3,5
Genjutsu: 1


Inteligencia: 3
Sila: 3.5
Rýchlsoť: 4
Chakra: 3
Ručné pečate: 3


Techniky:
-(spíšem rovno do vlastných)


Životopis:


Novorodená


Bolo to v podstate ešte v letných mesiacoch, keď sa d ojednej nevýznamnej a úplne obyčajnej rodiny narodilo červenovlasé dievča. Pri pôrode plakala ako každé iné dieťa a jej vlásky boli vtedy skôr blond, než červené.. a skôr ich nemala než mala. Každopádne šťastnému páriku sa ich dievčatko nadovšetko páčilo a dali svojej dcérke meno Yako.
Obaja jej rodičia žili ako obyčajný ľudia, ne-shinobi ktorý sa do starosti Iwagakure no sato príliš nestarali. Jej matka bola doktorka a jej otec pracoval v jednej z baniach, ktroé boli v tejto oblasti tak početné. Ťažil železnú rudu na spracovanie pre ľudí, ktorý si v dedine hovorili shinobi.
Nemali veľa peňazí no na prežitie to pokojne stačilo. Svoju dcérku neustále dopovali vitamínmi a učili ju svojim vlastným remesliam. Aj keď z otcovej strany to bolo možno trocha.. kruté. 
Vlastne mala celkom pokojný, spokojný a normálny život. To však nemalo trvať dlho. V podstate si ani život pred tým, než sa stala istá udalosť nepamätá. Predas len nemala ešte dosť dobre vyvinutú pamäť a spolu s istým druhom šoku, si to ani nemala ako zapamätať.
O tejto skutočnosti vie v podstate celý klan Toppu, a presne približne v jej piatich rokoch, ju tento klan začal zo všetkého na svete nenávidieť najviac.
Čo sa vlastne stalo ? Je to v podstate jednoduché. Klan Toppu je pyšný, arogantný a nenávidí každého, kto si myslí že sú silnejší než oni. Čo myslíte keď tento klan zrazu nemá na výber a musí dočasne využiť telo malého dievčatka ako schránku pre jednu z beštií, ktorá ovláda dosť podobné schopnosti ako oni ?


Outcast
Yonbi, alebo tiež Son Goku. Jeden z démonov ktorý už pár krát Iwagakure no sato zavaril nepríjemné chvíľky. Jedného pekného dňa sa uvoľnil zo svojej dočasnej schránky ktorou bola pečatiaca nádoba a začal robiť.. “zle”. Nikto vlastne tak úplne nevie, prečo bola vybratá práve Yako na to, byť jeho schránkou. 
Malo to byť len dočasne, kým sa Yonbi znova neuvoľní. Vlastne už na tri týždne na túto udalosť mali vybratého jedného človeka z klanu, ktorý by mal byť jeho stálou schránkou a Jinchuurikym. Každopádne nastal problém, z Yako sa Yonbi nikdy natrvalo neuvoľnil. Bola očividne kompatibilnejšia než si klan Toppu myslel. Možno tiež len chcel Yonbi klanu Toppu narobiť čo najviac starostí za jeho uveznenie a tak sa odmietol tela malého dievčatka vzdať a dobrovoľne z neho “odísť” a robiť blbosti. Predsa len, pečať ktorou bol do jej tela zapečatený, nebola žiadnym masterpiece no dodnes ju nikto nijakým spôsobom neobnovoval.
Tak sa v dedine objavila osoba, ktorá mala predpoklady na ovládnutie Yotonu a nepatrila ku klanu Toppu. Povedzme, že všetci jeho členovia sa rozhodli sa tohto dievčaťa zbaviť. Aj keď to samozrejme nemohli spraviť, pretože aj pre tento klan platili rovnaké zákony, ako pre všetkých ostatných v Iwagakure no sato. 
Keď už sa jej teda nemohli zbaviť, aspoň sa očividne rozhodli strpčovať jej život, ako to len šlo. Od jej šiestich rokov niečo ako súkromie nepoznala. Bola presťahovaná do klanu Toppu kde na ňu neustále dávali pozor. Začala tiež chodiť na akadémiu kde ju zasa genini z klanu neustále šikanovali. Práve takéto veci z nej spravili osobu, akou je dnes. Ako sa však hovorí, čo človeka nezabije, to ho posilní. Dalo sa povedať, že si aj kvôli takémuto správaniu Yako vybudovala natoľko pevnú silu vôle a myseľ, že si dokaźala od tela Yonbiho udržať či už sa to ten veľkej červenej opici páčilo, alebo nie.
Každodenné šikanovanie, sledovanie, mlátenie a nanič správanie bolo síce nepekné no nebolo to ničím oproti tomu, čo sa malo následovne stať.


Genin, finally ? 


Akadémiu ukončila na clekom dobré známky. Ako inak, nemala na výber. Jej výsledky vlastne boli nadpriemerné, aj keď samozrejme tiež mala odvetia, v ktorých zaostávala. Každopádne jej postup na genina komplikovalo jej správanie. Keď sa predsa len k niekomu správete hnusne, on sa tak začne správať ku všetkým ostatným. Už ako študent akadémie mala veľké problémy s morálkou a s tým, nerozbiŤ každému okolo nej ústa. Veľa jej spolužiakov, rovnako ako aj mladých śtudentov z klanu Toppu, skončilo s rozrazenými perami, monoklami a niekedy dokonca aj polámanými končatinami. Každopádne sa ku koncu jej rokov v akadémií stalo to, na čo čakala. Nechali ju na pokoji. Nestálo im to proste za to, nikomu.. dostať na hubu len pre pár slov. Ľudia sa jej začali vyhýbať keďže z detí a z klanu Toppu, podobná nenávisť prešla aj na zvyšok dediny a jej obyvateľov.
Ako genin dokonca ani len nedostala tým. Len ju nejaký dvaja maskovaný maníci odniesli až do jednej miestnosti, kde na ňu ćakalo nemilé prekvapenie. Mal to byť jeden z najšťastnejší dní v jej živote. Tak prečo sa musela dostať do spoločnosti “jeho” ?
Toshio Toppu, prvé stretnutie skončilo s niekoľko sklenenými črepami zabodnutími do jej tela. No kto mohol čakať, že keď urazí jedného z najsilnejších členov klanu Toppu, tak ju prehodí skleneným oknom ? Ten deň s ním neprehovorila už ani slovo.. no celé týždne na to pokračovali v podobnoch duchu. Prostel áska na prvý pohľad. Zatiaľ čo ostatný genini boli nadšený zo svojich týmov, mali veľa priateĹov a učili sa chodiť po vode a stromoch mierumilovným spôsobom, telo Yako za toto obdobie zažilo viac, než by si mohol vyložiť nejaký starý veterán bohvie odkiaľ. 
Začali ju “trénova” tý najlepší z “klanu”.. konkrétne jedna osoba.. a konkrétne to každý deň pripomínalo skôr bitku a neférové zaobchádzanie, než tréning.


O Rank vyššie, stále odpad..


Yako neoabsolvovala skúšky na chuunina, nemalo to zmysel.  Jej skúška na chuunina spočívala v boji ktorý mala na 120% prehrať. Malo to byť proti členovi klanu Toppu, ktorý sa mal stáť novým Jinchuurikym Yonbiho. Každopádne to že dostane na prdel a skončí v nemocnici nikto nepredpokladal. Yako z tohto súboja vyšla ako výťaz a klan Toppu znova na všetku jeho smolu, sa jej jednoducho nedokázal zbaviť. 
Jej misie, uź od genina, spočívalo skôr k tom nechať ju zabiť. Boj proti banditom, boj proti iným shinobi a nunkeninom. Proste sa jej zbaviť. Nech ju rozseká niekto iný však Yonbiho si zoberieme späť. Vždy však nejakým spôsobom unikla. Aj keď má momentálne asi len 30% úspešnosť misií no.. kto by na úrovni genina či chunina dokázal sám prežiť stret s nebezpečnými nunkeninmi  ktorý boli o rank ći dva vyššie, než ona ? a ešte skupinou ? No.. za toto obdobie sa naučila dobre aspoň jednej veci, zdhať.. skrívať sa a vytvárať si vlatsný priestor. Stala sa v tom taká dobrá, že už niekedy aj jednotky slúžiace na ukradnutie jej súkromia, majú problém v dedine ju nájsť.
S terajším už Tsuchikagem mala nádherný vzťah rovnako, ako u väčšiny jeho klanu. Dokonca ju pred necelým mesiacom poslal na misiu, ktorá mala znenie.. “choď tam, a choď späť”.. ľahké ? Táto misia bola na nepriateľskom území obsipaná nunkeninmi, banditmi a navyše to bola jedna z najvyšších a najstudenejších hôr ktoré sa v blízkosti Iwagakure no sato nachádzajú.
Je zbytočné popisovať jej útrapy na tejto ceste.. stačí to že sa vrátila, viac menej v jednom kuse… a očividne znova plánuje dať to Tsuchikagemu vyžrať.
avatar
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yako Sashika [CHUUNIN/YONBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Yoru za Sun Dec 07, 2014 4:21 pm

Pekné, POVOLENÉ^^ (Budem vás stalkovať. xD)
avatar
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru