Yori Senju [Velitel ROOT]

Goto down

Yori Senju [Velitel ROOT]

Příspěvek pro Yori Senju za Sat Dec 06, 2014 11:38 pm

Jméno a příjmení
- Yori Senju

Pohlaví
- Muž

Datum narození
- 14.7

Věk
- 24

Hodnost
- Velitel Anbu ROOT

Klan
- Senju

Kekkei Genkai
- Mokuton (木遁, Element dřeva) je Kekkei Genkai, která umožňuje spojit Zemní a Vodní chakru a vytvořit tak dřevo. Uživatelova čakra se doslova změní v životní energii, ze které vyrostou stromy.

Charakter
- Yori je pyšným členem klanu Senju, který kvůli své minulosti dělá vše pro ochranu vesnice, hodně lidí ho má za velice zlou osobu, protože se na veřejnosti ukazuje jen zřídka, a když se ukáže tak jsou jen problémy/hádky nebo nějaká slavnost. Pro pár lidí je to dobrý přítel, avšak jak již bylo zmiňováno moc lidí ho v oblibě nemá. Šetří slovy, protože i stěny mají uši a kdyby řekl něco nevhodného určitě by se to doneslo do špatných rukou, takže je velice opatrný se svými činy. Je vcelku moudrý a snaží se stát Hokagem a zavést ve vesnici trošku jiný režim, proto je momentálně tou temnou stránkou listové, nemá strach si udělat špatnou pověst.

Vzhled
-
Výška: 185 cm
Váha: 74 kg
Krevní skupina: B
Vlasy: Černé
Tetování: Lehce pod okem, které mu směřuje přes krk k zádům.
Kůže: Lehce bílá, né moc opálená. Většinu času totiž tráví v podzemí, kde není velký příliv světla, jak jinak chcete ochraňovat vesnici než ze stínu že? Smile
Oblečení: Podle příležitosti, má jak Anbu uniformu, kterou ale vůbec nenosí. Spíše preferuje na zádech obyčejnou Katanu. Ve společnosti nosí klasické elegantní oblečení což se sluší na jeho postavení, pokuď vyjde mezi lidi, tak má většinou černé/šedé triko a kraťase.

Chakrová podstata
Vodní a zemní podstatu, která dává dohromady Mokuton.

Bodové hodnocení schopností
- Pokud mi postava bude uznaná nevím zda  jako jounin nebo S rank, tak 2 varianty.
Jounin:                                                        
Ninjutsu -  5                                                  
Taijutsu -  4                                                  
Genjutsu - 3                                                
Inteligence -  4                                              
Rychlost - 4                                              
Síla -  4                                                      
Chakra -  4                                                    
Ruční pečetě - 3                                              

Techniky
5E- základní
3D- Kanashibari no Jutsu, Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu, Kasumi Jūsha no Jutsu,
3C- Suirō no Jutsu, Suiton: Mizurappa, Kuchiyose no Jutsu- Panda
3B- Zekka Konzetsu no Jutsu, Mokuton: Mokusatsu Shibari no Jutsu, Mokuton: Mokujōheki
2A- Jigō Jubaku no In, , Mokuton: Shichūrō no Jutsu
1S- Mokuton: Mokujin no Jutsu

Životopis
Předem říkám, že si s obrázky nedokáži vyhrát moc a ani v nich nevidím nějaké extrémní nadšení, takže životopis bude čistě text GOMEN.

Nová Generace

Klan Senju byl již znám po celém kontinentu, jakožto jeden z nejsilnějších klanů a věčný rival Uchiha klanu. Vůdce klanu byl Toho Senju, mocný Shinobi, který měl měl 2 bratry Sua a Moriho. Toho měl strach, že by časem mohl přijít o svou pozici v klaně, protože jak bývá zvykem lidi často umírají při válkách či misí a klan Senju nebyl v tomhle nijak speciální. Toho se pojistil svým vládnutím tím, že zabil Moriho špatnými informacemi a tím padl do pasti. Su jakožto nejmladší bratr tušil, že Toho se změnil a pravděpodobně začal chápat o co jde, byli mu zakazovány těžké mise, často byl odvoláván tréningy a zaměstnán banality, jen kvůli tomu, aby se nemohl stát silnějším ninjou, a tak ohrozil Toha. Tímto způsobem se ze Sua stal lehce vyvrhel v klanu Senju, začal se živit spíše jako řemeslník, než jako ninja, ale nijak mu to nevadilo a situace v klanu Senju byla poklidná, jelikož Toho byl vůdce, neměl nejmenší konkurenci a celý klan ho poslouchal. Su se usadil, vzal si obyčejnou venkovanku a měl s ní 6 dětí. První 2 děti byli dvojčata Miu a Yo(kluk), Miu umřela ve věku 7 let na chorobu, takže její tělo bylo spáleno a Yo byl zabit při své první misi (náhoda? to nikdo neví). Další dítě bylo opět děvče, mladá krásná Kunoichii, která však neměla příliš velký talent na to být Shinobi, a tak vedla spíše poklidný venkovský život. Dále se narodili opět dvojčata Yori a další chlapec, toho bohužel nestihli ani pojmenovat, protože umřel hned po narození. V této době bylo bohužel normální, že děti umírali, jak při narození, tak v průběhu života. O 5 let později se narodil poslední potomek rodiny Sua (nevyplním jméno, kdyby někdo měl zájem).

Cesta za tím být Shinobi

Yori vyrůstal spolu s klanem Senju a mnoha dalšími dětmi, byl velice soutěživý, přátelský, usměvavý, prostě normální klasické dítě, které nebylo postihnuté válkou. Klasicky nastoupil na ninja akademii. Nezajímalo ho ani, tak techniky boje, ale spíše historie světa a klanů, ne pouze historie jeho klanu. Tím že studoval historii se naučil, co je ve světě důležité a jak by se mělo předcházet tragédiím z minulosti. Ninja akademii vystudoval v 7 letech, jakožto 2 nejlepší ze třídy, v 11 letech se mu podařilo stát se chuuninem a ve 13 se stal jedním z Anbu a rok na to se stal velitelem Anbu jednotky. Ve věku 19 let se po sletu jistých událostí stal velitelem své vlastní skupiny Anbu ROOT.

Klan a první povýšení!
Nadešel den D, Jounini spolu s Kagem vyhlašovali, kteří genini budou povýšení na vyšší status, pro klan Senju to byla ohromná radost, hlavně pro Yoriho, protože být povýšen v 11 letech se podařilo málo komu, no byli tu 2 osoby, kterým se to nelíbilo. První osoba byla Toho, cítil lehké ohrožení ze strany svého synovce, přeci jen Toho nebyl už nejmladší měl pár let navíc a jeho paranoia ohledně toho, že každý má zálusk v tak nepodstatnou věc jakožto vůdcovství klanu. No druhá osoba byla jeho otec, Su měl podezření, že jeho bratr má spojitosti se smrtí jeho bratra a měl strach že i syna, ale poštvat proti sobě bratra a tím pravděpodobně i celý klan? Nedopadlo by to pro něj rozhodně dobře a riskoval život svých dětí a ženy, takže jediné co mohl je pozorovat svého bratra ze stínu. V této době Yori byl lehce zkušený ninja, avšak neměl zkušenosti se zkouškou zvanou SMRT. Mnoho ninjů to bralo jako obyčejnou věc, která v tomto životě k tomu patří, ale Yori jí nepřál nikomu. Rok po povýšení Su řekl svému synovi své podezření ohledně činů svého bratra, vůdce klanu a Yori mu nemohl uvěřit. Věděl že jeho strýček je podivín, ale vše co dělal byla jen starost o klan.

Anbu a spor se strýčkem

Yori se začínal stávat slavným v klanu Senju, pomaličku dospíval, získal si respekt mezi ninji listové a říkalo se, že je to zázračné dítě, byl milý, hodný a na všechny usměvavý. Jeho talent na to být ninjou se stával větší, seznámil se už aji se smrtí, kdy byl nucen někoho zabít a on sám ztratil kolegy. Po každé této smrti šlo vidět, že se Yori lehce mění a jeho strýček si toho samozřejmě všiml. Snažil se protlačil vedení, aby Yoriho dosadili do pozice anbu, protože zdě viděl možnost jak se Yoriho zbavit a nezašpinit si ruce. A stalo se Yori byl naverbován do Anbu, další ohromný úspěch pro klan Senju, né že by to nebylo nic zvláštního, aby klan Senju zastával vysoké pozice, ale byl tu ten faktor ohledně věku. Yori se vždycky vracel z Anbu misí živý, někdy s menším zraněním, to mu nebránilo bavit se normálně s jeho rodinou a zároveň vykonávat své povinnosti vůči klanu. I když se po roce stal velitelem jednotky, lidé si začali všímat, že se začal měnit nebyl to ten usměvavý hoch, který se na všechny usmíval. Někteří to dávali za vinu pubertě, ale kdo ví. Yori se dral na vrchol žebříčku mezi lidi z klanu Senju a to strýčka velice štvalo, přeci jen, každým rokem byl Yori silnější a silnější, šplhal i na žebříčku Shinobi skryté Listové. Dokonce se začali šířit klebety v klanu, že Yori brzy nahradí svého strýce, avšak to nebyli plány Toha, ten chtěl zavést systém, jako byl v Hyuuga klanu na 2 větve rodiny hlavní a vedlejší, v které měl být zrovna jeho bratr Su a tím i jeho potomci.

Rodina klanu Senju
Su nebyl moc respektovaná osoba v klanu Uchiha ohledně síly, avšak ohledně moudrosti to byla jiná, kdo ví kdyby si vybral život ninji, třeba by byl silnější jak jeho bratr? Ale to byli jen spekulace pár lidí. V momentě tohoto návrhu se našlo pár lidí, kteří s tím souhlasili, ale byli tu tací jakožto Su, kteří vystoupili vpřed a nesouhlasili s tím. Tento návrh se řešil na srazu klanu Senju v momentě, kdy Yori měl být poslán na misi. Byli velké hádky a Toho řekl, že se sraz klanu odloží na jindy, protože nebyli přítomní všichni, hned po té zašel za Suem a domluvil si s ním sraz mimo vesnici. Pomali zapadalo slunce a bratři se zde setkali, prvně si jen lehce povídali a poté nastala hádka, řešilo se rozdělení klanu a jelikož Su s tím nesouhlasil a více lidí bylo na jeho straně Toho se rozhodl jednat rychle se vrhl na svého bratra a začal ho dusit, protože ohrožoval jeho pozici vůdce klanu, Su neuměl téměř žádné ninja techniky byl vlastně na úrovni Genina, takže zde nebyla šance k odboru a ani šance vítězství, avšak v té době se vracel z mise Yoru. Yoruho mise byla zrušená, protože osobu, kterou měl dopadnout se svou jednotkou popravili vesnice, ze skryté Mlžné a předali si o téhle události informace. V momentě kdy došel domů se ptal na události ohledně srazu klanu a dozvěděl se podrobnosti o schůzce mezi svým otcem a strýcem, neměl z toho dobrý pocit a ihned se vydal na místo, kde se tito dva nacházeli. Přišel na místo a viděl svého strýce stát nad tělem otce, jeho strýc se smál a poté si všiml Sua, jen se na něj podíval a řekl mu že je další na řadě. Začala se mela, avšak byl vidět rozdíl v schopnostech i přesto že z Yoriho se stal zkušený ninja, Toho byl veterán s mnoha rozdílnými zkušenostmi. Oba bojovali s meči a po nějaké době, byl Yuri probodnut do ramena. Spadl na zem, upustijíc svůj meč a držel si ránu. Toho se pomali k němu přibližoval s šíleným úsměvem na jeho tváři, Yori začal mít strach ze smrti, padlo mnoho jeho přátel, mnoho lidí již i on zabil a kousek vedle něj ležel jeho mrtvý otec. Bylo mu jasné, že pokuď zemře on bude zabita i jeho matka a sourozenci. Každou sekundou se Toho přibližoval a již se napřahoval na závěrečné bodnutí, v tom momentě se, ale z Yoriho začala šířit obrovská chakra a z místa kde měl ránu se začalo šířit obrovské množství dřeva, které svou silou probodlo Toha a zacelilo ránu Yorimu. Yori si moc neuvědomil co se stalo a odpadl, protože ztratil dost krve a hlavně neměl žádnou chakru.

Anbu a nová organizace
Yori se probudil za 2 dny v nemocnici, kde ho hlídali 2 jednotky Anbu, v momentě kdy se probudil jeden beze slova odešel a po čase se vrátil s Hokagem. Hokage se začal vyptávat na věci, které se událi, protože na místě kde byl nalezen Yori byla pouze jedna mrtvola a obrovský strom, který tam nikdy nestál. Dále se nedokázal najít ani vůdce klanu Senju, takže otázek bylo opravdu mnoho. Yori popsal přesně situaci jak se co dělo a Hokage Yorimu uvěřil, tušil že se něco zvláštního děje v klanu Senju a nikdy neměl dobrý pocit z Toha. Yori popsal situaci co se stalo s Tohem, avšak že si nepamatuje jak to udělal, nebo zda to byl on, avšak když si šáhl na místo, kde měl mít bodnutí, tak vše bylo v naprostém pořádku, žádná rána, ani jizva. Hokage si dal všechny souvislosti dohromady a pochopil situaci. Vysvětlil Yorimu, že má speciální schopnost Mokuton, ani sám Hokage o ní moc nevěděl, avšak již díky tomuto popisu se o ní něco naučil. Dohodl se s Yorim, že situaci ututlají tím, že Toha bude vyhlášen za Nukenina, protože je k nenalezení a Yoriho otec umřel na následek tajemné nemoci, kdyby se totiž lidi dozvěděli pravdu bůh ví jak by to dopadlo. Tyto události vedli k volbě nové hlavy klanu Senju a byl zvolen jeden z nejvyšších mužů klanu senju ( jméno nenapíši, kdyby byl zájem někdy v budoucnu), hodně lidí si přálo, aby se vůdcem klaun stal Yori, avšak Yorimu v té době bylo 16 let a klan tedy vést nemohl nějaký teenager, to by upadla pověst klanu. Yori se po incidentu vrátil k jednotkám Anbu, avšak bez jakýchkoliv emocí, bylo mu vše někde, jeho stav se opravdu moc změnil po psychické stránce, nebyl téměř k nalezení, bral si mise navíc a ve světě začal míst přezdívku Opadlý list z Listové. Uběhli 2 roky od incidentu, jenž se stal, v této době Yori už lehce ovládal Mokuton, hodně ho trénoval na odlehlých plání kde měl klid. Hokage si zavolal Yoriho k sobě, v této době byl Yori již dospělí 18 letý muž. Hokage mu navrhl, že by chtěl zřídit tajnou Anbu jednotku, která by chránila vesnici a brala by spíše ty špinavé úkoly. Vysvětlil celou situaci Yorimu a seznámil ho s tím, že né všechny mise, které jsou špinavé je lehké udělovat řadovým Anbu nebo Jouninům. Chce zřídit organizaci, o kterou by se listová mohla kdykoliv opřít. Hokage si uvědomil situaci ohledně Yoriho a jeho emocí vůči lidem ve vesnici, věděl že jí chce ochránit za každou cenu a nabídl mu možnost, aby tuto organizaci vedl a díky tomu zabránil tragédiím podobné té jenž se stala jemu. Dal Yorimu i najevo, že ho pravděpodobně nebudou mít ostatní lidi ve vesnici, hlavně klany rádi, protože jeho organizace by je špehovala.

Problémi s radními a zrod ROOTU.
Bez váhání na tuto nabídku kývl, svou vesnici miloval nade vše a svou rodinu taky, nechtěl aby někdo trpěl a tajemství o tom co se událo si nechal pro sebe. Yori a si domluvili podmínky organizace, rok na to, aby si přichystal a dal si věci dohromady ohledně organizace.Yori si vybral pár lidí, kteří v této organizaci budou. Organizace se skládala hlavně z lidí, kteří byli sirotci, neměli kam jít a neměli zábrany proti špinavostem, tedy většina lidí jenž Yori poznal v Anbu. Organizace téměř vznikla, ale byl tu problém s radními, někteří nesouhlasili, aby tato jednotka vznikla a už vůbec ne pod vedením mladého smrkáče, protože by mu dala dána příliš velká moc. Bylo zde mnoho důvodů, které radní podávali, aby to nevzniklo, ale Hokage byl pevně rozhodnut, že organizace bude. Organizace tedy vznikla a fungovala 2 roky, díky této organizaci se přišlo na spoustu špinavostí ve vesnici a mezi Anbu jednotkami to byla nejvyšší elita, do které se nikdo nemohl dostat, jakožto organizace Anbu měla i své vlastní sídlo a po 2 letech se již měl vymyslet název, protože fungovala nad míru dobře. Název vznikl ROOT(kořen), o který se může vesnice opírat, tedy o Yoriho a jeho jednotku, že by to mělo aji spojistost s Yoriho Mokutonem? To nikdo neví. Uběhlo již pár let a Yorimu je nyní 24 let, je to velice respektovaná osoba ve vesnici, ale taky né moc oblíbená, ANBU ROOT je nyní tedy samostatná organizace, která podléhá jen Hokagemu a Yorimu. Yori hlasoval jakožto většina rady pro Lucy Rokogu, aby se stala Hokage,protože starý Hokage, nechť je mu země lehká umřel. Osobně se s ní nikdy nebavil, jen se párkrát mohli vidět a tady začíná příběh ...


Naposledy upravil Yori Senju dne Sun Dec 07, 2014 5:52 pm, celkově upraveno 2 krát
avatar
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yori Senju [Velitel ROOT]

Příspěvek pro Kangae za Sun Dec 07, 2014 3:03 pm

Eh, takže, Mokuton je zakázaný, pokud ses nedohodl s adminem, dám ti na sebe kontakt na skype, ale Mokuton je VIP a nepovolujeme ho Smile 
Můj skype: *Kangae-kun*

_________________
Oddělení mluvy:

Tohle dělám/ Tohle říkám já/ Tohle říká Kagetane/ Takhle přemýšlím


Nezáleží na tom kolik lidí zabiji, kolikrát si projdu bolestí, jestli budu nenáviděn a budu muset hodně obětovat, záleží mi na tom, abych na konci své cesty mohl říct bohům smrti, že jsem jedním z nich! - Kangae 
avatar
Kangae
Genin*HA
Genin*HA

Poèet pøíspìvkù : 16
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yori Senju [Velitel ROOT]

Příspěvek pro Yori Senju za Sun Dec 07, 2014 7:54 pm

Podle dohody s adminy upraveny techniky *
avatar
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yori Senju [Velitel ROOT]

Příspěvek pro Yoru za Sun Dec 07, 2014 9:05 pm

POVOLENÉ
avatar
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yori Senju [Velitel ROOT]

Příspěvek pro Lucy Rokogu za Thu Dec 18, 2014 9:05 pm

Tvá postava je neaktivní od 14.12.2014. Jestliže nebude aktivita viditelná do 20.12.2014, automaticky je převedena do Neaktivních.

_________________
Techniky, Body, Vybavení:

Techniky
Ragykyou: Elementary~S+
Ragykyou: Full demons~S+
Ragykyou: Swift~S
Chakra Fuuin~S
Chakra Regeneration~S
Jutsu Shou~A
Futon: Kaze no Yiaba~A
Futon: Sekai Chibari Ragykyou~B
Kage Bunshin no Jutsu~B
Katon: Karyuu-Endan~B
Katon: Haisekishou~B
Katon: Housenka no Jutsu~C
Fuuton: Shinkyuu Gyaku~C
Kuchiyose no Jutsu~C
Shunshin no Jutsu~D
KAI~D

Body
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5,5
Genjutsu -3,5
Inteligence - 4
Rychlost - 5
Síla - 4
Chakra - 5,5
Ruční pečetě - 3,5

Vybavení
ZVN, katana, ocelový drátek, výbušné lístky, omračující kuličky, plynové kuličky, svitky.

Theme song:

NORMAL

FAMILY

FIGHT


avatar
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yori Senju [Velitel ROOT]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru