Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičisko

3 posters

Goto down

Cvičisko   Empty Cvičisko

Příspěvek pro Toshio Toppu Sat Dec 06, 2014 9:47 pm

Cvičisko   4034180

Veľmi obľúbené miesto pre všetkých shinobi, nachádzajúce sa na okraji vesnice. Je to obrovská prázdna plocha, ktorú pokrývajú len kamene všetkých možných rozmerov a tvarov. Je tam príležitosť na tréning akýchkoľvek druhov techník. Terén cvičiska sa neustále s počtom trénujúcich shinobi mení, keďže každý zdevastuje nejaký kúsoček a tým sa podmienky menia. Ideálne pre skúsenejších shinobi na vhodné simulované súboje.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičisko   Empty Re: Cvičisko

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Dec 07, 2014 7:34 pm

Netrvalo dlho a uprostred cvičiska sa objavili plamene a v nich Toshio. Neboli tu žiadne stromy ani vegetácia, či kamene za ktoré by sa dalo skryť. Teda stál uprostred a bezvýsledne čakal. Spomínal si na to, koľkí tu vypotili aj vlastnú krv na tomto mieste len v snahe priblížiť sa k legendám o ktorým čítavali v knihách. Koľko životov tu bolo zmárnených len v snahe dokázať nemožné. 
Teraz hodlal pridať k tým menám ďalšie, Yakino.
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičisko   Empty Re: Cvičisko

Příspěvek pro Kangae Sun Dec 07, 2014 7:59 pm

Kangae Akaname

Další nudný den, jakoby nebylo co dělat. Stěžoval jsem si celou cestu až sem, důvod proč jsem sem šel, byl asi jediný, nějakou lásku jsem k tomuto cvičišti neměl, správně jsem tam neměl ani co dělat, ale jednoduše mě uklidňoval pohled na zoufalé děti kteří chtěli být lepší. Dávalo mi to pocit, že je na tomto světě spodina, která si nezaslouží moc žít. Pomalu na tuto obrovskou parcelu vlezlo malé dítě, tedy já. Měl jsem kapuci a nějakou chvíli jsem jen pozoroval všechny okolo, nakonec jsem se všiml Tsuchikageho a pomalým krokem vyrazil za ním. Dokonale jsem splýval, div se mě nemusel ani všimnout, to už bylo jedno, po chvíli Tsuchikageho mohlo něco zatahat za rukáv, když se podíval mohl mě uvidět. Zdravím vás, Tsuchikage-sama, chtěl bych nějakou misi, jsem rád, že jsem na vás narazil přímo zde. Pronesl jsem svou žádost a na dále jsem mlčel. 


Naposledy upravil Kangae dne Sun Dec 07, 2014 8:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Kangae
Kangae
Genin*HA
Genin*HA

Poèet pøíspìvkù : 16
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičisko   Empty Re: Cvičisko

Příspěvek pro Yako Sashika Sun Dec 07, 2014 8:06 pm

Krok za krokom som kráčala na miesto, kde sme mali dohodnuté stretnutie. Naozaj som bola zvedavá čo po mne chce. Medzi barom a cestou sem som sa ešte stihla prezliecť. Teraz som na sebe mala trojštvrťové tmavé nohavice a iba tieľko. Mikinu som dala do zberu a momentálne som nemala žiadnu ďalšiu čistú takže.. 
Pri Toshiovi stál ešte chlapec, ktorého som nepoznala. Možno tiež patril k nejakému tréningu ktorý so mnou chcel aplikovať.
Keďže sa mi nechcelo prekonávať celú vzdialenosť cvičiska bez nejakej pomôcky, pomocou dosť.. vymakaného Shunshinu som sa razom objavila pri Toshiovi a tomu chlapcovi. Dúfala som teda, že nemeškám. Nehovorila som však nič.
Yako Sashika
Yako Sashika
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki
Chuunin/Yonbi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 43
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičisko   Empty Re: Cvičisko

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun Dec 07, 2014 11:22 pm

V momente ako Toshio pocítil pohyb rukáva sa v jeho pravej ruke objavila čierna katana a chcelo to veľmi veľa sebaovládania aby dokázal odolať nutkanie zmiznúť a zabiť osobu za ním. Po krátkom momente katana zmizla a on sa otočil na osobu za ním. 
,, Posledný človek, ktorý prišiel od môjho chrbta bol spálený na popol..."
Odvetil jemne agresívnym tónom a pokračoval ďalej.
,, Som mimo kanceláriu. To znamená, že sa musíš dostaviť do mojej kancelárie osobne a požiadať moju asistentku o vydanie misie."
Týmto ukončil ich rozhovor, pretože si všimol Yako ako prišla až k nemu.
,, To bolo dosť, že si sa uráčila prísť. Môžeme začať?"
Spýtal sa pre istotu, či si to náhodou cestou sem z nejakého dôvodu nerozmyslela. Zároveň jej súhlas znamená, že si s ňou pri tréningu bude môcť robiť čokoľvek. Nie žeby na to nemal právo, ale s osobným súhlasom je to lepšie.


Po chvíli sa Toshio obhliadol a videl dvoch utekajúcich vlkov. Akoby niečo videli, niečo čo ich zaujalo. Preto sa rozhodol prerušiť tréning a zmizol.


PRESUN
Toshio Toppu
Toshio Toppu
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 83
Reputation : 0
Join date : 04. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičisko   Empty Re: Cvičisko

Příspěvek pro Kangae Mon Dec 08, 2014 7:40 pm

Kangae Akaname

Horší Kage snad ani nemůže existovat, protože tohle je vážně idiot. Pomyslím si a poté to nechám být, povšimnu si dívky, která přišla, ale Tsuchikage je už opět pryč. Pozdravím jí, ani nevím proč, vlastně, nerad jsem zdravil lidi, možná jsem měl prostě dobrou náladu. Kangae, měl bys zamířit pro tu misi nebo alespoň trénovat, tvůj současný stav je nedostačující. Jednou toho idiota odrovnáš, ale teď se musíš soustředit na to, co je důležité, jsem tvůj rádce, vím co dělám. Rozumím, Kagetane-kun. Dodal jsem a následně vyrazil k Tsuchikagemu kanceláři. 
//přesun 
Kangae
Kangae
Genin*HA
Genin*HA

Poèet pøíspìvkù : 16
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičisko   Empty Re: Cvičisko

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru