Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice

3 posters

Goto down

Ulice Empty Ulice

Příspěvek pro Rei Hoozuki Sat Dec 06, 2014 6:11 pm

Ulice 2irq937

Ulice Kiri sú dosť rušné, hlavne cez deň. Nájdete tu mnoho stánkov a obchodov s občerstvením, rôznymi suvenírmi, časopismi, kvetinami... Jednoducho všetko na čo si spomeniete. Rušné to tu býva hlavne cez deň, cez noc sa cet ulice potuluje o mnoho menej ľudí. Nájdu sa tú aj zločinci. Ulice sú pod dohľadom niekoľkých Jouninov. Cez celú Kiri vedie hlavná ulica a mnoho menších uličiek. Dá sa tu stratiť, pokiaľ nieste z Kiri.
Rei Hoozuki
Rei Hoozuki
Mizukage*A
Mizukage*A

Poèet pøíspìvkù : 62
Reputation : 1
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Atsuo Hoozuki Wed Dec 17, 2014 10:34 pm


Poté co jsem vyšla z kanclu jsem se ocitla přímo na hlavní ulici. Neměla jsem náladu jít trénovat. Moje nálada nebyla nijak zvlášť dobrá- Dalo by se říct že byla dost pod psa. Nasadím si sluchátka a začne mi hrát do uší písnička od Rolling Stones "You cant always get what you want."
"Ještě ty začínej!" řeknu podrážděne a rychle to přepnu na Heavy Metal. Následně jsem chytla do ruky minci kterou jsem měla v kapse a začla si házet. Nebylo to nic co bych dělala často ale jen když jsem neměla dobrou náhodu. Dělala jsem to proto abych si uvědomila že každá věc má dvě strany. V tenhle případ to ale nepomáhalo.
"Tak já se sem ženu jak blbá abych mu oznámila takovou novinu a on mě odbije jak nějakej tenisák." řeknu nakonec a s hlasitím "svist" mrštím mincí proti zdi naproti. Ta se lehce zarazí do ztrouchnivělého dřeva. Poté si povzdechnu založím ruce na prsou a poslouchám písničky snažíc se relaxovat.
Atsuo Hoozuki
Atsuo Hoozuki
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 35
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Tabitha Yotsuki Fri Dec 19, 2014 4:34 pm

Šla jsem si pěkně prostředkem ulice, jako by se nechumelilo. Na rozdíl od všech těch lidí, kteří kolem mě někam spěchali, jsem já šla pěkně pomalu a zastavila jsem se skoro u každé výlohy, kterou jsem míjela. Ne, že bych byla až takovej maniak do nakupování, ale celkem morbidně jsem se nudila. Měla jsem takovou tu línou náladu, kdy se mi nechtělo nikde skákat a běhat, jenže Mae byla někde na misi a mě vcelku nemile docházelo, že bez toho, abych jí alespoň jednou denně nerozčílila, mě ten svět fakt nebaví. Bylo to docela smutné zjištění, že moje zábava je závislá na někom, koho obvykle nemůžu vystát a z hloubi srdce si přeju, aby někam odešel. A teď je pryč a já se nudím..
Natáhla jsem se na jednu z laviček, vedle sebe položila tašku se dvěma rameny, které jsem koupila, aby zase nebuzerovala, že ani neudělám večeři. Ta holky byla pořád jenom nespokojená! Odfoukla jsem si pramen volných vlasů z tváře a pustila se do danga, které jsem si koupila jako odměnu za "uvaření". Nechtělo se mi domů, takže jsem tam dál seděla jak puk a líně sledovala procházející lidi. Vážně bych se svým životem měla něco dělat..
Tabitha Yotsuki
Tabitha Yotsuki
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 3
Reputation : 0
Join date : 14. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics
» Ulice

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru