KOSTRA CHARAKTERU

Goto down

KOSTRA CHARAKTERU

Příspěvek pro Yoru za Sun Nov 30, 2014 7:28 pm

○Meno a priezvisko○
 - túto kolonku snáď vysvetľovať nemusím, vopred vás ale varujem -> nechcem tu vidieť mená iné než japonské, takže žiadna Amálka, Anička, Hitler ani nič podobné.

○Pohlavie○
 - k tomuto dodám len jediné - odpovede ako „hermafrodit“, „dlhé“, „kaktus“ a podobne neberiem.

○Dátum narodenia○
 - úplne stačí, ak napíšete deň a mesiac narodenia. 


○Vek○
 - pamätajte, že nikto, až na pár výnimiek, nežije niekoľko storočí, taktiež dbajte na to, že 90-ročný človek s bradou po zem sa nebude oháňať zbraňami ako 30-ročný mladík, nehovoriac o jeho výdrži a rýchlosti, ktoré sú takto značne ovplyvnené starobou, prípadne zdravotnými problémami, ktoré ju sprevádzajú.

○Dedina○
Kde momentálne bývate.

○Hodnosť○
 - tú si vyberiete podľa voľných hodností v dedinách, ktoré budú v danom topicu popísané a pravidelné aktualizované. Taktiež, vopred vás upozorňujem, že 10-roční Jouninovia nebudú povolení.

○Klan○
 - buď si vyberiete nejaký z existujúcich alebo si založíte vlastný. Výber je na vás.

○Kekkei Genkai○
- akú má vaša postava vrodenú schopnosť, ak nemá, môžete túto kolónku vynechať. Avšak, ak trváte na tom, mať nejakú vrodenú schopnosť, očakávam pekne spracovanú postavu i životopis. Nemusí to byť nejako extra dlhé, ale chcem vidieť, že ste si na tom dali záležať.

○Charakter○
 - tu popíšete, ako sa vaša postava správa, čo má rada a čo nie, a žiadam vás, aby ste sa tohto popisu držali po celú hru. Ak už sa budete chcieť silou mocou zmeniť, tak jedine logickým odôvodnením, postupným uvedomením sa či situáciou, ktorá psychiku jedinca značne ovplyvní.

○Vzhľad○
 - ako vaša postava vyzerá, ako sa v rôznych situáciách tvári, špecifické znaky, výška, váha.

○Podstata○
Sem zapíšte elementy, ktoré postava má, prípadne mať bude. Bežne sú povolené dve podstaty, výnimkou je Kekkei Tota, ktorá vyžaduje spojenie troch elementov. Primárny element môžte ovládnuť na S-rankovú úroveň, sekundárny maximálne na A-rankovú, prípadne terciárny na B-rankovú.

○Bodové hodnotenie schopností○
 - uisťujem vás, že toto budem prísne kontrolovať. Dbajte na to, aby vaše bodové hodnotenie bolo v súlade s vaším zameraním a technikami. Možný počet bodov k rozdeleniu podľa hodnosti nájdete TU.

○Techniky○
- možný počet techník podľa úrovne nájdete TU. Riaďte sa, prosím, podľa svojho zamerania a bodového hodnotenia. Chcela by som vás upozorniť i na to, že techniky vzniknuté za čias Naruta, Minata, čiže doby po tejto, v ktorej sa dej tohto fóra odohráva, neexistujú.

○Životopis○
 - životopisy na štyri riadky nepovoľujem, rovnako ako nie vyvražďovanie klanov (neprirodzenou cestou, čiže hromadnou vraždou a podobne), a už vôbec nie vraždenie ľudí v detskom veku (pr. „Keď mala Anička päť rokov, povraždila všetkých ľudí na ulici.“). Dbajte na to, aby váš životopis dával zmysel. Oceňujem originalitu životopisu. Min. dĺžka pre Genina je 25 riadkov, pre Chūnina 45 riadkov, pre Jōnina a vyššie 60 riadkov. Na vodcov dedín si posvietim, máte sa na čo tešiť, zlatíčka Twisted Evil.

Napokon vás prosím, aby ste si aspoň trochu dávali pozor na svoju gramatiku, naučte sa, kde máte vkladať čiarky, pretože bez nich zvykne byť text chaotický. Taktiež sa snažte trošku svoj životopis skrášliť, či už farbou textu nádpisov (koloniek) alebo pridaním obrázka ^^.
avatar
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru