Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Hokage

+3
Sakuma Uchiha
Sarui Uchiha
Lucy Rokogu
7 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Lucy Rokogu Sun Dec 14, 2014 7:30 pm

Klon
Když do kanceláře vešel jeden z jednotek ROOT, v hlavě mi proběhlo několik věcí, jako třeba několik odpovědí na otázku...Proč? Hned poté mi však dal na stůl dopis od Yoriho, na který jsem se letmo podívala, poté si ho vzala a rozbalila.
Nějakou chvíli jsem se začetla do textu, který napsal. Vystoupla mi jen žílka na čele. Proč? Protože prostě proto hm? Dopis jsem složila zpátky do obálky a posunula ho směrem ke členovi ROOT.
S milým...no...milým, poněkud ironicky milým pohledem jsem koukla na osůbku, která mi dopis předala.
"Takovéto věci nebudu rozebírat přes dopisy. Jestli váš velitel chce něco takového, je třeba se semnou domluvit osobně. Hranice mají na starost mé ANBU jednotky a očividně s tímto máte problémy jen vy. Takže jestli chce pod svou kontrolu něco tak důležitého, ať se mi tu objeví osobně." Momentální stav? Nesouhlasila jsem. Ale pokud bude mít Yori dobré argumenty a důvody, popřemýšlím nad tím a své rozhodnutí možná ještě přehodnotím.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Yori Senju Sun Dec 14, 2014 7:33 pm

ANBU ROOT

Tento člen jednotky měl naprosto někde, jak se Hokage tvářila, jakým tonem co říkala, jediný koho jednotky poslouchali jsem byl já a oni byli mé nástroje pro plnění misí . I když kdysi měli sloužit i starému Hokagemu. "Dobře vyřídím to Hokage-sama" Jednotka zmizla.
Yori Senju
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Lucy Rokogu Sun Dec 14, 2014 7:39 pm

Kývla jsem na něj jen rukou a opřela jsem se do křesla. Chvilku jsem přemýšlela nad tím, proč po mě chce toto. Vzhledem k tomu že jsem věděla, že jednotka ROOT nespadá pod mé velení a nemáme ani mírovou smlouvu s Kiri, se mi toto vůbec nelíbilo. Byla jsem typ člověka, co chtěl mít vše pod svým vlastním dohledem. Tse...nastolím si tu takový pořádek, že se mi ti shinobi budou i klanět. Pousmála jsme se sama pro sebe, otočila se opět k oknu a pozorovala vesnici a čekala na další návštěvy, které potřebovali věci ohledně misí apod.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Yori Senju Sun Dec 14, 2014 7:53 pm

Dorazil jsem do budovy, byl to velice nostalgický pocit, nebyl jsem tu od doby smrti bývalého vůdce, sice jsem tu měl sídlit, ale rozhodl jsem se jinak. S Hokage jsme se snad ještě v životě nebavili tváří v tvář, možná mi nikdy ani neviděla do tváře. Důvod proč jsem jí dal hlas, aby byla novým Hokagem bylo kvůli jejímu otci, doufal jsem že bude stejně dobrá Hokage jako on vůdce ! Zaklepal jsem jí na dveře a čekal...
Yori Senju
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Lucy Rokogu Sun Dec 14, 2014 8:00 pm

Hm...ten stromek je fakt potřeba sakra. Musím to někomu hodit na krk... Povzdechla jsem si a v průběhu mých myšlenek mě vyrušilo klepání. To je rychlost... Pomyslela jsem si, když jsem se opět otočila směrem ke dveřím.
"Vstupte." Řekla jsme to opět tím samým tonem, občas jsem si říkala, že bych mohla místo vstupte říct třeba běžte pryč, ale to by mě asi nikdo neměl dvakrát v lásce. Jen jsem se nad touto myšlenkou pousmála a čekala, až sem vstoupí.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Yori Senju Sun Dec 14, 2014 8:07 pm

Vstoupil jsem do místnosti no a atmosféra ve vzduchu byla zvláštní, vzduch byl těžší, okolí vypjaté a naše první setkání, lehce jsem se na Hokage podíval a byla velice podobná své matce jo zlatá to žena. Hokage možná nečekala, že někdo tak mladý vlastně, trošku mladší jak ona by mohl vést, takovou jednotku jako je ANBU ROOT. Začal jsem tedy mluvit " Zdravím Hokage slyšel jsem, že je zde problém ohledně mého požadavku, konkrétně strážení hranic v Kiri " Díky tomuto mohla poznat vlastně o koho jde.
Yori Senju
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Lucy Rokogu Sun Dec 14, 2014 8:54 pm

Klon (po celou dobu)
Pohlédla jsem na muže, nespíš Velitele ROOT a nechala ho vejít dovnitř. S povzdechem jsem si stoupla, šla ke skříni, vedle které byl obraz, který jsem odkryla a odstranila pečeť. Vytáhla jsem svitek, a sedla si ke stolu. Svitek jsem rozbalila a začala si číst. Yori Senju, uživatel Mokutonu, Velitel ROOT, barva očí...vlasy...hmm.. Po přečtení si tajných informací o jeho osobnosti jsem svitek zase dala zpět, zapečetila jsem ho a opět se posadila na místo a koukala sen a něj vážným pohledem. Informace seděli, takže to bylo v pořádku. Nemohl vědět, co jsem si četla, proto mě to celkem uklidňovalo.
Chvilku jsem nic neříkala, ale pak spustila.
"Zdravím. Ano, nechápu z jakého důvodu si vaše jednotka a Vy sám žádáte vzít pod svou vlastní kontrolu hranice s Kirigakure no Sato. Vaší jednotce velíte jen vy a informace jsou donášeny Vám. Osobně se mi moc nelíbí, když nebudu mít pod kontrolou takovéto místa, zvlášť když s Kirigakure no Sato nemám ani mírovou dohodu." Opřela jsem se do křesla, dala nohu přes nohu a čekala na jeho reakci.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Yori Senju Sun Dec 14, 2014 9:47 pm

Lehce jsem se podrbal na hlavě, moc se mi jí nechtělo odpovědět přímo na důvody, přeci jen byli tajné podle dohody " Řekněme, že jsem znal vašeho otce, ten zřídil tuto jednotku, protože mi věřil, že tuto vesnici budu chránit svým životem, za poslední roky se to mě a mé jednotce daří na výbornou a nebudu vám lhát, ale máme tam archivní sklad a nepřeji si aby ho někdo našel " Ohledně skladu to samozřejmě byla lež, no mohla chápat, že nechci, aby lidé našli sklad toho, co ANBU ROOT museli provést za nechutné věci pro ochranu vesnice.
Yori Senju
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Lucy Rokogu Sun Dec 14, 2014 10:01 pm

Když se rozmluvil, začala jsem ho poslouchat. Pokud jsem četla ve spisu dobře, bylo mu 24 let, tudíž byl o 5 let mladší než já a musela jsem se jen pousmát. To by mě zajímalo, v jakém stádiu ho znal. Povzdechla jsem si, když jsme si na něj vzpomněla a zamyslela se. "Yori Senju. Jste o 5 let mladší než já a můj otec byl...řekněme že už když jsem byla menší, nebyl v pořádku a představa toho, v kolikati letech jste ho poznal Vy mě moc neuklidňuje. Co se týče archivního skladu, tento argument vůbec neberu. Veškeré důležité věci jsou v Archivu v knihovně a hranice stráží moje ANBU jednotky a už po nějakou dobu velmi dobře. Informace mi chodí ze všech hranic a nemít pod kontrolou jednu z nich by pro mě bylo velmi omezující, pokud mě chápete." Trošku jsem na něj přimhouřila oči. Nechápala jsem hlavně spojitost tohoto, co mi řekl se spojitostí dopisu. Mohl říct to samé, co napsal, jen to nějak rozvést, ale místo toho si vymyslel něco jiného, což už mi přišlo zvláštní.
Nějakou chvíli jsem přemýšlela, než jsem došla k verdiktu.
"Hranice s Kirigakure no Sato nepřenechám v plném dozoru Vaší jednotce, je mi líto, ale nemít potřebné informace by mohlo znamenat problémy. Vaše jednotky tam hlídat mohou, tím pádem mohu snížit počet jednotek z ANBU organizace, ale stále se mi budou dodávat informace jako doposud." Nijak jsem ho v ničem nepodezírala, ale osobně jsem neměla důvod to nechat jen jemu, zvlášť když jeho argumenty byly na úrovni genina. Byla jsem sice žena, ale nebyla jsem blbá abych se nechala takovouto změnou omezit.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Yori Senju Sun Dec 14, 2014 10:14 pm

Myslel jsem že prostě za ní příjdu a probodnu ji, vytahovat něco o věku bože a co. " Už chápu co jste dělala s tím svitkem, ale neurážejte svého otce, byla to úžasná osoba, nebýt něho, tak si tady nehřejete svoje pozadí v téhle kanceláři." Chovala se jak spratek a já to s ní nechtěl moc řešit, bylo to zbytečné dohadování "Pochopte, že v tom skladu jsou věci, které nemají spatřit světlo světa, normálně bychom je spálili, ale jsou tam i informace o různých klanech a technikách, navíc nepochybuji o vašich jednotkách, ale při boji vaše jednotky budou zavazet těm mým, u nás v ROOTU učíme jednotky bojovat pospolu, všichni mají svůj team od základu a spolupracují, vaše jednotky nás budou jenom brzdit. " Už jsem nevěděl co říct asi se bála ohrožení ROOTU " Kdybych vás chtěl připravit o moc proč asi po tolika letech ? Navíc jsem pro vás taky hlasoval, nikdy jsem po vás nechtěl žádnou službu Hokage, tak mi prosím vyhovte " V hlavě jsem si říkal jen jaká je to nána, dobře možná mé argumenty byli opravdu slabé, ale ty její byli jen o tom, že se bála jak příjde o moc, proč bych jí zrazoval po tak delší době?
Yori Senju
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Lucy Rokogu Sun Dec 14, 2014 10:29 pm

Kancelář Hokage - Stránka 3 Tumblr_mamsbbjf2P1rp6ufho1_500

Chvilku jsem jen zaraženě seděla a v hlavě si říkala, jestli myslel vážně to co řekl. Nějakou dobu jsem doufala, že veškeré věci co právě vyslovil se mi jen zdají, ale bylo tomu přesný opak. Jan jsem pohled sklopila dolů a trošku se uřechtla. Když jsem se opět podívala na Yoriho, mohl spatřit mé démoní oči s poměrně nehezkým pohledem. Během vteřinky jsem se se svou plnou rychlostí objevila před ním a chytla ho za krk.
"O mém otci víš kulový, takže si neber jeho osobnost do pusy, nebo ti ten krk zlomím." Poté jsem ho pustila a udělala si od něj trošku odsup, ale můj pohled byl stejný.
"Nezapomeň laskavě kdo jsem. Tvá jednotka ROOT zůstala vcelku jen díky mě. Měla padnout po té, co otec zemřel, takže si nejdřív rozmysli co vůbec řekneš. Semnou nebudeš jednat jako s nějakým pouličním dítětem, doufám že ti to je jasné." Opět jsem si sedla do křesla a koukal na něj. Chtěla jsme dělat dobrý dojem na shinobi, ale nikdo si na mě vytahovat pusu nebude. Zvlášť člověk mladší než já, který si myslí, že je tu víc než kdokoliv jiný. Po chvilce jsem se uklidnila koukala na něj opět svými průhlednými oči a bránila se smíchu.
"Chlapče, tvůj hlas pro zvolení nebyl nutný. Zvolil mě sám otec, jakožto zakladatel naší vesnice. Post Hokageho mi byl dán už když jsem byla na Akademii. S tímto přístupem, který máš zapomeň na to, že bych ti hranice s Kirigakure no Sato nechala pod dozorem. Jestli mi tu budeš dělat bordel a mluvit semnou tímto stylem a tónem, přísahám ti, že neusneš. Doufám že je to vše, co jsi chtěl." Opravdu bylo toto zacházení semnou nutné? Očividně mě neznal a doufala jsem, že plně ani nepozná, protože kdyby ano, zaručuji, že neusne. V duchu jsem jen nadávala. Nikdy mě nikdo nedonutil využít své démoní oči, ale jestli si myslel, že znal mého otce líp než já sama, velice se spletl.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Yori Senju Sun Dec 14, 2014 10:44 pm

Když mě chytla rukou za krk neuvědomila si co dělá pravděpodobně " Asi si neuvědomujete co děláte milostivá, to že jste Kage vám nedává právo útočit na členy vesnice, hlavně na její představenstvo, navíc s klonem si nevím co snažíte dokázat. " Bylo jasné že to není pravá Hokage, klony jsou vždycky nepřesné kopie a reakce klona a pravého Kage můžou být vždy trošku jiné a v jiných situací. " Otec vám nepřišel na představení, tak se na něj zlobíte? Nemusel to být nejúžasnější otec, ale úžasná osoba, která zařídila tady to vše, jen díky němu jste to co jste." Poté když zmínila, abych si uvědomil dko je jsem se začal smát " Jste jen osoba dosazená na to, aby vládla vesnici, nic víc nic míň. Nemáte dostatečnou pravomoc na to, zrušit celou jednotku musí se to odsouhlasit, tohle není absolutní vláda Hokage Její argumenty na mou osobu byli smutné, asi si myslela, že když jí ve vesnici nikdo nevzdoruje, tak vše je OKAY. Poté jsem se vydal lehce k dveřím " Kvůli této reakci co jste udělala, mám právo vás vést k soudu, jako k napadení úřední osoby, takže by jste se měla rozhodnout a mimochodem, nyní to už není žádost, aby jste mi přenechala hranice ale oznam. Vaše chování je naprosto mimo veškerou etiketu " Ano přehnal jsem to, ale ona si měla též uvědomit svou chybu, to co udělala bylo přímé napadení, ale já to pro tentokrát nechám být, mohla být Kage, ale to je vše.
Yori Senju
Yori Senju
ANBU
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 37
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Lucy Rokogu Sun Dec 14, 2014 10:57 pm

Očividně si ten člověk neuvědomoval, kdo jsem a to mi bylo hned jasné. Klon se jen usmál a při jeho proslovu o soudu klon zmizel a vzápětí jsem přišla já společně s dvouma ANBU za sebou. Bavit se s tímto člověkem nemělo cenu a rozhodně mi tu nikdo nebude říkat, co má dělat Hokage a co ne.
"Je mi líto chlapče, ale takto semnou mluvit nebudeš. Uvědom si kde jsi a jakou moc tu mám já. Soud? Až si ho seženeš, může být. Jsi poměrně vtipný, že mi tu něco oznamuješ, ale to ti moc nepomůže. ROOT jednotka byla pod dozorem mého otce. Byl to ale po čase blázen. Kekkei Genkai ho pozřelo a není divu, že jsi takový jaký jsi, ale nevadí." Usmála jsem se na něj sladce a mávla rukou ANBU jednotkám, aby ho vzali. Bylo mi jedno kdo je. Očividně neměl o naší vesnici nejmenší ponětí. Co se tu děje a jak to tu chodí a očividně neznal mě. Kdybych ho zabila, nikdo by se to ani nedozvěděl, ale proč využívat sílu pro někoho takového? Tse, bylo to celkem zbytečné. Jen jsem si povzdechla a sedla si ke stolu a začala cosi sepisovat. ANBU ho držet mohli, ale nemuseli, podle toho jak by reagoval on. Pokud by vzpíral, vysloužil by si ode mě omezující pečeť jeho chakry a šel by sedět. Pokud by reagoval klidně, mohl počkat jen na prohlášení, že ANBU ROOT jednotka spadá nyní pod mé velení. Proč bych jí měla rozpadat, že jo, byla celkem užitečná.
"Máš poslední možnost. Buď se mi omluv za toto chování a příště se ke mě chovej s větší úctou, nebo si už ani neškrtneš a to ti zaručuji." Dala jsem mu poslední možnost. Kdyby šlo do tuhého, vzala jsem si z kapsy kunai od Raikena a dala do ní trochu své chakry, jen tak pro případ nouze.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Daisuke Senju Mon Dec 15, 2014 12:50 pm

Konečně jsem tu.. Celou cestu jsem hrál no mojí flétnu ale poté jsem jí radši odložil na mé záda. Vejdu do budovy a ANBU kolem mě jsou celkem neklidní.. Dost by mě zajímalo proč ? Copak se snad něco stalo Hokage ?. Bylo to velmi podivné ale nezastavoval jsem se šel neustále dál. Po té zbytečně namáhavé cestě směrem nahoru po schodech jsem byl konečně zase až na vrchu. Měl jsem namířeno přímo ke kanceláři, a když jsem se rozhodl zaklepat slyšel jsem různé rány a výhružky. Radši jsem ještě neklepal a chvíli jsem poslouchal co se tam děje, ano vím je to neslušné ale udělal by to nejspíše každý. Měl jsem takové tušení že tam bude můj bratr a Hokage a o něco se budou hádat nebo jí snad můj bratr urazil ?. Raději jsem nečekal a otevřel dveře. Vešel jsem a když jsem uviděl bratra a Hokage že už jsou pomalu v sobě, zareagoval jsem. Chytil jsem bratra za triko či něco jiného a odtáhl jsem ho o kousek dál. Ano vím že jsem mladší ale nechtěl jsem aby se stalo něco vážnějšího. Co se tu sakra děje ! Hokage přišel jsem vám odevzdat splněnou misi a už se perete ?! Co je tohle za způsoby proboha ?! Jste Hokage, svých "poddaných" by jste se správně neměla ani dotknout ! Každopádně chci vědět co se tu děje ! Cítím se poměrně dosti trapně nikdy jsem se takhle nerozzlobil jako teď, ale musel jsem vědět co se tu stalo. Netrpělivě čekám na Hokage a Yoriho vysvětlení.
Daisuke Senju
Daisuke Senju
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 23
Reputation : 0
Join date : 05. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Lucy Rokogu Mon Dec 15, 2014 5:45 pm

Když už jsem měla v plánu, že Yoriho zavřu na nějakou dobu do cely, aby se uklidnil a rozmyslel si, jak semnou bude vést konverzaci, objevil se du Daisuke s misí, o kterou jsem ho požádala. Po jejich úžasném oznámení, že Hokage by neměla svým poddaným nic dělat jsem se jen do široka usmála, celkem pobaveně.
"Konožští shinobi očividně neví, co jsem zač. Já se k Vám zachovám stylem, jakým mě oslovíte a jakým tónem semnou mluvíte. Jestliže mě někdo bude urážet. Nebo si vezme mého otce do pusy, aniž by o něm cokoliv věděl, připravte se na to, že tyto reakce budete vídat častěji. Očividně by to chtělo oznámit všem Konožanům, když tu začínají spory, hm?" Zaostřila jsem zrak na Daisukeho a natáhla na něj ruku. Čekala jsem, že mi dá svitek se zásoby zbraní po Konohu. Jakmile mi je podal, sedla jsem si ke stolu, ale povel na to, aby ho ANBU jednotky pustili jsem nedala. Jen jsem dopsala oznámení o tom, že se ke mě budou dostávat informace z ROOT, svitek jsem zavřela a dala si ho vedle svitku se zásoby. Stále jsem předávala trošku chakry do kunaie od Raikena, kdyby mi tu někdo dělal nějaké potíže.
"Dala jsem tvému bratrovi nabídku. Buď to se mi omluví za své chování vůči mé osobnosti a příště se bude chovat s větší úctou. Nebo mu seberu pravomoce ROOT jednotky a když se o něco pokusí, zavřu ho do vězení. Pravidla si tu určuji já, pokud to ještě nevíte." Opravdu byla chyba mě naštvat a udělat skulinku v mé skořápce, aby trošišička mého hněvu vystoupila napovrch. Nebyla jsem hodná. Nebyla jsem tolerantní. A už vůbec né milá. Byla jsem poměrně necitlivá a když mě někdo naštval, nebo si na mě vytáhl pusu, zaplatil za to.
Lucy Rokogu
Lucy Rokogu
Hokage*HA
Hokage*HA

Poèet pøíspìvkù : 85
Reputation : 2
Join date : 29. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru