Reizo Akishi

Goto down

Reizo Akishi

Příspěvek pro Reizo Akishi za Mon Dec 15, 2014 11:10 pm

„Not everyone you lose is a loss.
Unless it's me, then you fu*ked up!”

Meno
Reizo Akishi
Prezývky
Rei, Reizaki
Vek
20
Narodenie
19.12.
Hodnosť
Chūnin
Pohlavie
Muž/ské

Elementy
Raiton , Suiton
Klan
Kekkei Genkai/Hijutsu
Kuroi Kaminari
Dedina
Kirigakure no Sato
Výška
181 cm
Váha
69 kg
※ Charakter ※
Reizova povaha sa vzťahuje najmä k typu človeka, ktorý je pokojnejší, rozvážnejší a k typu, ktorý si vie udržať chladnú hlavu, keď iný už majú dávno svoje lebky prehriate. Samozrejme to neplatí vždy, tak ako každý, aj Reizo má hranice, po ktoré ho nikto nevytočí a naopak áno, ale tie sa človeku, postupom času, na ňom objavujú skutočne ťažšie a ťažšie. Jeho úsmev, akéhokoľvek typu, je možný zahliadnuť dokonca aj pri boji s jeho najväčším nepriateľom. Hovoriť tu môžme o psycho úsmeve, ktorý by napovedal, že Reizo nie je zrejme úplne normálny, ale zároveň aj o úsmeve, ktorý by ste jednoducho na nepriateľa nedokázali hodiť. Nuž ale, Reizo je tohto schopný. Schopný je napríklad aj hádať sa s Mizukagom, dokonca i v prípadoch, kedy by nemal absolútne pravdu a bol by si toho vedomý. No i tak by sa do takej hádky pustil. Možno to nesedí s tým, že je kľudná povaha, ale to sa mýlite. Také hádky berie vždy až extrémne naľahko. Chvíľu sa vám môže zdať, že by sa s vami pustil aj do bitky, len aby hádku vyhral, ale po momente sa už len usmeje a hádku jednoducho nechá tak. Takéto správanie sa nevzťahuje len na hádky, ale aj na mnohé iné situácie, v ktorých je schopný zrazu zmeniť správanie a človek ani nevie, čo si o ňom myslieť. Možno práve preto ho ľudia aj začali volať blázon.. no, to má ale veľa ďalších dôvodov. Ďalší by sa mohol hľadať aj v jeho náladovo-horšej stránke. Ak má jednoducho zlý deň, jeho nálada môže klesnúť na bod mrazu, úsmevu sa u neho nedopátrate a jeho správanie je proste chladné. Ak má takú náladu v boji, znamená to, že bude konať bezcitne a po súperovi pôjde veľmi priamo a bez šetrenia. V tej dobrej mu vtedy ide skôr o trochu logický boj, nielen nemysliace vrhanie sa do útokov, ale v zlej nálade ide presne o takýto boj, aký využíva. A s jeho schopnosťami má často krát i šancu, že to pokojne zvládne. Aby sme to teda zhrnuli, ide o pokojného týpka, ktorý si aj vystrelí, aj dokáže byť milý, i tvrdohlavý a dokáže byť aj chladný. Jeho nálady sa sem tam striedajú veľmi rýchlo a nikdy si nemôžete byť istí, čo presne spraví, takže ku koncu asi stačí povedať, že si na neho jednoducho treba dať menší pozor, ak už ste sa s ním dostali do rozhovoru a nepripadá vám zrovna normálny..
※ Obľúbené 〜 Neobľúbené ※
Medzi jeho obľúbené veci sa môže zaradiť mnoho vecí. Takými hlavnými sú ale určite cigarety. Vraví sa, že keď podľahnete prvým dvom či trom, už sa toho nezbavíte tak ľahko. No a to je presne aj tento prípad. Reizo si cigarety obľúbil veľmi rýchlo a čoskoro sa stali jeho súčasťou, takmer nikam bez krabičky cigariet nechodí a ak sa mu náhodou minú a on práve dostane na jednu chuť, nastáva problém, pretože začne byť nervózny. Sám si uvedomil, že je to problém, že je tak na ne naviazaný, no.. popravde, nijak to ešte nezačal riešiť a zatiaľ sa ani nechystá, takže kým ho asi niekto iný nenapraví, asi sa k tomu ani tak ľahko nedostane. K ďalším veciam, ktoré obľubuje, je noc. Rád sa len tak túla po tme a zrakom zastavuje na každom malom svetle, ktoré je v tú dobu výrazné. Je to pre neho jednoducho pekný pohľad! Tiež má rád ľudí jemu podobných, s ktorými si hneď sadne a nemusí sa ani len chvíľu pretvarovať, že ho zaujíma dotyčný a podobne.. Zimu má radšej než leto, úprimne, považuje za otravné, keď musí ísť niekam, kde len pečie slnko, z čoho sa potom človek potí, je smädný a to všetko. Je oveľa jednoduchšie na seba hodiť plášť a proste byť v pohode! Aj keď.. ktovie, ako by sa na to díval, keby zažil extrémne teploty pod nulou, že jo. Z jedla má rád asi skôr to sladké, aj keď on osobne sa nevyhýba temer žiadnemu jedlo. Občas je celkovo rád, že má stále čo jesť, takže zje ozaj všetko.
Medzi neobľúbené veci môžme teda zaradiť v prvom rade leto a miesta, kde je nadpriemerné teplo. Takže silno-vykurované miestnosti, púšte, iné slnečné oblasti či koncerty JB. Tam všade by Reizo príliš dlho nevydržal a radšej by sa odobral asi niekde preč, hlavne niekde, kde by sa schladil. Potom nemá rád tých, čo do neho kecajú. Hlavne to teda zažíva pri cigaretách, ľudia sa vždy pri ňom sťažujú na dym, na to, že je to nezdravé, že by mal prestať.. no a v tej chvíli sa buď musia radšej pratať dotyční, alebo sa radšej prace on, aby ho to len zbytočne neotravovalo. Zatiaľ sa ale vždy ľahko ovládol, napokon, má to i v povahe, no zažil už aj pár prípadov, kedy mu s tým nechceli dať pokoj. Ďalšia vec, ktorú nemá príliš v láske, sú príkazy. Iste, môžte mu dať úlohu a poslať ho, nech ju splní, ale to už musí byť podľa neho. Ak by mu mal niekto hovoriť, ako to spraviť a za každým činom ho napravovať a upozorňovať, pravdepodobne by sa po chvíľke len postavil bokom a kašľal na to. Voľnosť je totiž vec, ktorú má fakt rád a nikdy sa zrejme nezmieri s väčším rozkazovaním k jeho osobe. Pravda, to by ale naštvalo aj mnoho iných ľudí, takže to nie je až také netradičné. Z jedla nemá rád iba pár vecí. Niekoľko druhov zeleniny, no nič, čo by extra vadilo, pár príchutí, ale ako sa už spomínalo, zjedol by toho vždy veľa a to nie je ničím nijak veľmi ovplyvnené. A ešte k povahám ľudí, zvyčajne je mu jedno, aký kto je, ale nemá rád vo svojej prítomnosti ľudí, ktorí radi mudrujú o všetkom, i o tom, o čom prd vedia. Iste, on sám to niekedy robí tiež, ale nie z toho vážneho pohľadu, skôr pre srandu, ale práve ten druhý prípad ľudí vedľa seba vidí nerád. Bohužiaľ však nikdy nemal nejako možnosť s tým niečo spraviť, takže sa s tým len musel zmieriť a byť radšej ticho.
※ Vzhľad ※
Najvýraznejším bodom jeho výzoru sú určite modré vlasy, ktoré nebývajú u ľudí zrovna najčastejšie. Je to taký ten bod, ktorým sám seba vo väčšine prípadov považuje za neobvyklého, nakoľko u ľudí nevidí často zrovna zaujímavé farby vlasov. Niežeby ho to trápilo, ale občas sa obzeral, či niekde nemá nejakého dvojníka alebo podobne, no zatiaľ nikoho takého nenašiel. K modrým vlasom sa mu ešte viaže bledá až biela pokožka. Nakoľko nemá rád slnko, príliš veľké teplo a teplé oblasti, nemal čas sa nikde opáliť a tak jeho pigment nabral až takejto farby~ne-farby. O to výraznejšie sú v jeho tvári ale čisto oranžové oči, ktoré majú však tiež jednu špeciálnu vlastnosť. Pri používaní svojho Hijutsu Kuroi Kaminari sa Reizovi farba očí mení, presnejšie na striebornú farbu zmiešanú s bielou. Beľmo je zároveň v takých momentoch sfarbené taktiež, v jeho prípade na čiernu farbu. Pri niektorých prípadoch sa mu dokonca pod očami vytvoria čierne čiary, ktoré mu miznú až kdesi dole na lícach, ale po boji sa väčšinou znova aj vytratia, spolu i so zmenou farby očí. Tento jav mu však nijak nezvýhodňuje zrak a ani ho nepoškodzuje. Dá sa povedať, že ide skôr o módny doplnok, ktorý sa mu s Hijutsu priniesol, takže v boji, či už má oranžovú alebo striebornú farbu očí, je to úplne jedno. Reizo má tiež odlišné zuby od normálnych ľudí. Hryzáky má dlhšie a oveľa špicatejšie a celkovo má všetky ostatné zuby špicaté. Občas vám teda môže pripomínať nepodarenú piraňu. Na Reizovej pokožke sú určite výrazné aj tetovania, ktoré však paradoxne nevidno kvôli oblečeniu. Na zápästiach má vytetované ramená bleskov, avšak tieto tetovania má ukryté pod obväzmi a rukavicami, ktoré nosí. Ďalšie tetovanie má na chrbte, čo však tak isto nejde zahliadnuť len tak, nakoľko sa nestáva, že by bežne chodil s holým chrbtom. Toto tetovanie má tvar znova rôznych bleskov, ktoré spolu nápadne vytvárajú znak Reizovho Hijutsu. To je z tetovania zatiaľ všetko. Spomenúť môžme ešte piercingy, ktorými tiež nešetril. Po dvoch pároch má pod spodnou perou, jeden piercing má v obočí, v oboch ušiach a nakoniec v jazyku. No.. je ich móóc moc na to, koľko má ešte len rokov! To je ale hold jeho štýl a kým nevyzerá jak nový Terminátor, zatiaľ si to z ksichtu asi ani nedá dole. K oblečeniu sa dá povedať, že nosí hlavne tmavé farby, najmä šedú farbu a čiernu. Zvyčajne šedé tričko, k tomu šedé gate, obväzy na predlaktiach a čierne rukavice. Občas na seba hodí bledý plášť, občas zase tmavošedý, podľa toho, čo asi chopí prvé zo skrine, keď je vonku chladnejšie. Cez telo mu ešte vedie opasok, na ktorom má pripnuté puzdro s katanou, ktorá je jeho jedinou zbraňou, ak teda vynecháme základnú ninja výbavu. Čelenku nosí uviazanú na stehne.. Postavou zatiaľ nijak extra nevyniká. Telo nezanedbáva, ale ani nejako moc neposiluje, takže k tejto téme stačí povedať len toto. Ďalšie, stručnejšie črty jeho vzhľadu, si už hold treba pozrieť zvlášť..
※ Príbeh ※
Deň Reizovho narodenia bol pre mnohých ľudí len ďalším dňom, ktorý bol sprevádzaný zimou a hustým dažďom vonku. Možno práve preto, že sa Reizo narodil do takéhoto počasia, má aj rád viac chladné a zimné počasie než letné a teplo, no.. ktovie. To v každom prípade nie je dôležité. Tento deň, napriek nepriaznivému počasiu bol pre jeden pár špeciálny a krásny. Dotyčnému páru sa narodil syn, zdravý chlapec s modrými vláskami a oranžovými kukadlami. Čo bolo zvláštne bolo to, že Reizo nebol úplne normálny už vtedy. Ničím ohromným, jednoducho len neplakal toľko, čo iné deti. Plač tam samozrejme bol, to bolo zaisté, ale bol v oveľa menšom množstve, než šťastní rodičia čakali, že bude. Reizo sa totiž vždy po chvíli zas upokojil a bol po nejakú dobu ticho, kým ho to znova nechytilo pre nejaký dôvod a po momente to zase aj utíchlo. No, to už sa ale odohrávalo doma, kam sa rodinka pobrala z nemocnice hneď ako to bolo možné. Reizo mal už vopred zariadenú detskú izbu, kopu hračiek a hlavne mal doma oboch rodičov, čo býva v mnohých prípadoch menej bežné, než si človek myslí. Mal vlastne všetko, čo potreboval a veru, že mal aj detstvo velice dobré! Plné smiechu, radosti a pokojného spoznávania sa so svetom. Neexistovalo snáď nič, čo by mu vtedy chýbalo či čo by mu malo túto ideálnu časť života pokaziť... Heh, ak čakáte na nejaké "ale", ktoré by to malo rázom všetko pokaziť, tak sa teda ešte načakáte. V detstve sa totiž neodohralo nič prevratné, aspoň nie tak, aby to malo tomuto príbehu uškodiť na pozitívnej šnúre. Nie. Reizo si nažíval s oboma rodičmi veľmi dlho, od narodenia cez akadémiu až po prvý tím. Stále s otcom, ktorý bol veľmi schopný Shinobi na dobre platenom mieste a s matkou, ktorá bola láskavá a šikovná. Sám sa občas, už v prítomnosti, čudoval, prečo nemal vlastne žiadneho súrodenca. Boli šťastná família, určite by sa nič nestalo, keby k nim pribudne jeho brat alebo sestra, no.. dnes už ho vždy tieto myšlienky prejdú, nakoľko už vidí zbytočné sa nad tým vôbec zamýšľať. Poďme sa však posunúť k prvému významnému dňu, ktorý ho čakal!

Týmto dňom bol samozrejme vstup do akadémie. Ako inak, že? Každý tam predsa začínal. Reizo mal pochopiteľne obrovskú radosť z prihlásenia a vstupu na akadémiu, no jeho radosť netrvala dlho. Nie, nestala sa žiadna nehoda! Šlo len a len o to, že kým iné deti našli záujmy v učení, jeho tento záujem zjavne velice šikovne obišiel a tak sa Reizo spustil cestou, ktorú by si asi nikto neželal, no stalo sa. Patril k tým žiakom, o ktorých sa vedelo, že sa nejako extra doma nepripravujú, že sa moc neučia a maximálne trénujú, len keď ich daná činnosť zaujme, ako to aj bolo v Reizovom prípade. V mnohých situáciách bol nútený na otázky učiteľov odpovedať len vecami typu "Neviem, ktovie, zabudol som.." a podobne. Jednoducho, výhovorkami či krutou úprimnosťou, ktorá znamenala prezradenie, že sa absolútne neučil. To by sa však ešte dalo zniesť, tresnúť mu zlú známku a nechať ho nad tým premýšľať bolo najmenej. To by sa však Reizo nemohol začať zapájať aj do rebelstiev v triede. Alebo skôr.. sám ich začal vytvárať. Začínalo to papierovými odkazmi.. potom papierové lopty, lietadielká, neskôr z pera vytvorená fúkačka, ktorou triafal učiteľov do tváre a chytal na tom záchvaty smiechu, po čom na neho aj vždy bolo nahučané od dotyčného, ktorého trafil. Ale.. on sa bavil! A bavil sa až do momentu, čo sa nakoniec všetky sťažnosti nakopili a doniesli k jeho rodičom. V ten deň sa Reizo spokojne vracal domov. Vkročil dnu, vbehol do kuchyne s nadšením, že sa naje niečoho dobrého, ale namiesto jedla zazrel za stolom sediacich mamu a otca, ktorí na neho prísne hľadeli. Nemusel hádať ani sekundu, tušil, že sa veci o ňom doniesli z akadémie ku nim. Mno a tento deň sa stal hádam aj prvým, kedy na neho rodičia prvýkrát kričali a celkovo prvýkrát, čo sa aspoň priblížili k tej tvrdej strane výchovy. Reizo sa i v tom čase poučil a nasledujúce zvyšné obdobie na akadémii už bol nútený správať sa relatívne slušne. Občas si síce predsa len neodpustil kde-tu niečo vyparatiť, ale už si dovoľoval zas oveľa menej, než prv. Aj keď to bola strašná nuda. No ale čo už. Malo to aspoň ten úspech, že sa vďaka tomu bol schopný naučiť veci, ktoré zameškal, dohnať veci, ktoré medzitým prebehli, čo sa učil tie staré a ešte aj zvládnuť záverečnú skúšku. Stal sa z neho Genin, no to znamenalo, že jeho budúci sensei sa mal na čo tešiť. Velice sa musel tešiť..

Opak bol však pravdou, Reiza nečakalo také ľahké obdobie, aké sám očakával. No, tomu sa ale nemohol nik čudovať. Doposiaľ, vynechajúc ten jeden deň, kedy ho rodičia dali zas do laty, zažíval v podstate zaobchádzanie len a len tým milým a dobrým spôsobom. Bol pohoďák, v akadémii sa nebil, vonku taktiež a doma bitku nedostával, nakoľko si vždy blbosti nechával na akadémiu. Preto teda bol pre neho nastávajúci problém v tom, že ho čakala drina. Žiadne ľahké zaobchádzanie, žiadne ústupky od nového senseia. Nič také. Vlastne to trvalo len tri dni, čo sa tento režim začal. Prvé dni k nim bol sensei ešte celkom dobrý, teda, vždy bol dobrý, ale skôr ich nenútil nič robiť, takže to vnímal tak, že bol ešte viac dobrý než neskôr. Len sa zoznamovali a sensei si ich preveroval zatiaľ len v správaní. U Reiza bolo jasné už na pohľad, že sa znova vytráca na tú blbú cestu, na akú zišiel i v akadémii a presne to bolo to, čo mu chcel ich veliaci Jounin vytĺcť z hlavy. A podarilo sa mu to celkom dobre. Tvrdé tréningy začali teda po prvých troch dňoch od ich spoznania. Ninjutsu, Taijutsu.. ale hlavne to Taijutsu. Reizovi dával skúsený Jounin najavo, že to nebude mať také ľahké, aké si myslí, no samozrejme nielen jemu ale aj zvyšku tímu. Ich tréningy často trvali aj dlhšie, keď sa Reizo pokúšal napríklad niekde skryť, aby si mohol ľahnúť a potom ako trest musel zas robiť nejaký fyzický cvik, ktorý sa bežne potiahol aj o hodinu naviac, ak mal i blbé pripomienky. No čo, stával sa z neho zas lajdák a to jeho sensei nechcel nechať len tak. Ako by to potom vyzeralo, že jo. No dá sa povedať, že týmto správaním si Reizo vlastne i pomohol. O čosi tvrdší režim pre neho ho aspoň poriadne napravil a vytrénoval, keď už nič. Jounin, ktorý velil ich tímu nenechával jednoducho nič na náhodu a dbal na to, aby jeho tím poriadne vypracovával, čo sa mu i darilo plniť. Reizo napokon aj našiel svoj stratený záujem! Nie síce do štúdia a priamo čítania zvitkov a podobne, ale aspoň do tej fyzickej činnosti a učenia sa techník. V tomto čase mal však ešte smolu, pretože veľa šancí na učenie sa techník vlastnej podstaty nedostal, a teda sa musel zatiaľ spoliehať na Taijutsu. Čoskoro ho už však čakalo aj prelomenie!

Až niekedy začiatkom obdobia, kedy sa schyľovalo k Chuuninským skúškam, sa začal prejavovať Reizov talent na Ninjutsu, presnejšie na techniky podstaty Raitonu. Tých Kirigakure nevlastnila až toľko, čo pre neho učenie robilo o čosi ťažším, v tej dobe, no prekvapením pre všetkých bolo to, že si niekoľko techník sám dokonca bol schopný vytvoriť. Vôbec nebolo divné, keď takáto vec človeka prekvapila, veď on sám si vtedy neveril! Dôvod na to však mal jednoduchý. Jeho rovesníci ovládali už niekoľko užitočných techník, kým on bol stále seknutý len pri Taijutsu a základných technikách. Jedného dňa si už ale konečne vstúpil do svedomia a prinútil sa k vlastnému druhu tréningu a to sa týkalo presne jeho podstaty - Raitonu. Podarilo sa mu najprv vytvoriť len pár jednoduchých vecí, ktoré by človek ani nemusel nazývať technikami, ale napriek tomu sa nevzdával a čoskoro sa dostal i k naučeniu niekoľkých vecí, ktoré boli už užitočnejšie. Samozrejme to neboli úplne dokonalé verzie techník, než aké zmýšľal, ale všetko vždy nejde tak, ako si človek naplánuje a i on sa k tým pravým výsledkom dostával iba postupne. V tomto období sa však dostal k niečomu celkom inému. Pri jeho schopnostiach sa začalo prejavovať aj čo-to z jeho Hijutsu, o ktorom dovtedy ani len netušil. Pri trénovaní si občas povšimol, že blesky z jeho jednoduchých techník naberali čiernu farbu, no než si to mohol lepšie prezrieť, technika mu vždy skrachovala a musel proces zopakovať. Nakoniec sa to stávalo až tak často, že ho to viac štvalo než zaujímalo a z vlastnej tvrdohlavosti sa vykašľal aj na celú zvláštnosť s čiernym bleskom, ktorú začal ignorovať a snažil sa proste učiť sa svoje veci ďalej, nehľadiac na to a ani to nikomu nehovoriac. Ktovie, keby sa o tom možno zmieni, naučil by sa v tom čase viac, ale to je nepodstatné. Chuuninské skúšky sa práve dostavili a jeho čakal, možno, jeden ďalší veľký skok v živote. Kto by predsa nebral novú hodnosť? On ju teda chcel a to ohromne! Sám ani vtedy nevedel, kde berie toľkú chuť na novú hodnosť, no ale.. proste ju mal a hodlal sa o ňu pobiť. Prvé dve časti skúšok zvládol celkom ľahko, pravda tá tretia už pre neho nemala taký šťastný priebeh. I v tomto prípade skúšok bola tretia časť o súbojoch jeden na jedného. V tomto si veril, možno až príliš, ktovie, či ho práve to neporazilo.. v každom prípade, utkal sa v boji so seberovným a dianie nasvedčovalo tomu, že by tento súboj mohol zvládnuť. Problém nastal v momente, keď chcel použiť jednu zo svojich vlastných, jednoduchých techník a znova zazrel čierne kúsky v bleskoch. Nik iný nemohol tušiť, čo to má byť, pravdepodobne si to ani veľa ľudí nevšimlo, on však áno a presne vedel, čo sa malo udiať. Hijutsu ešte neovládal, vlastne sa dá povedať, že o ňom ani poriadne nevedel. A tak sa aj stalo to, čo očakával. Technika sa mu rozpadla v rozhodujúcom momente a čo nik nečakal, on bol nakoniec ten, ktorý dostal šupu do tváre, po ktorej sa už nemal silu postaviť. Bol na dne s chakrou a rovnako tak ho nepovzbudilo ani to, že mu jedna jediná chyba techniky pokazila celý priebeh boja. Mno, než by stihol zazrieť na šťastného výhercu, ktorý neveriacky kukal na rozhodcu, už sa mu oči zavreli únavou a čakalo ho až prebudenie na lôžku, keď nabral znova sily. Bol oficiálne vyradený a šanca na novú hodnosť bola stratená. Ostávalo mu už len sledovať zvyšok svojho tímu a bez záujmu im len naoko fandiť, aj keď on sám bol v duchu dosť sklamaný. Bolo to vlastne po dlhom čase prvé obdobie, kedy skutočne nemal dobrú náladu.

Reizova šanca však ešte mala znova prísť. Nebola síce zrovna pozitívna, no dopad to pre neho mal skutočne dobrý, takže to pre neho v živote aj ostalo dobrou spomienkou! Prešlo totiž pár dní a konali sa ďalšie súboje, v ktorých už teda zasiahnuť nemohol, no ani nemal zrovna náladu sa dívať na tých blbých víťazov. Mohol medzi nimi stáť i on, keby niet tej čiernej, divnej poruchy, ktorá mu to celé pokazila! A preto i videl odpor v tom, aby sa díval na blbcov, čo vyhrávajú namiesto neho. Bez nálady sa teda len v ten deň túlal po ulici, v okolí veľkej budovy, kde sa súboje konali a vždy len sklamane, pri každej obchôdzke, na túto budovu pozrel, povzdychol a pokračoval. Až na nejaký tretíkrát sa však čosi zmenilo. Reizo si všimol, že v budove sa nachádza veľká diera a počul i menší rozruch, ktorý odtiaľ vychádzal. No, aj tak si však šiel svoje a zduto pokračoval po ulici, až do momentu, čo od tej istej budovy zaznela rana, ktorá by zobudila aj mŕtveho. Prudko sa otočila a pozrel tým smerom. Všimol si, ako odtiaľ uteká niekoľko podivných Shinobi, ktorí zjavne na sebe nemali ani len čelenku od príslušnej dediny. Bez pohybu ich len sledoval a to dokonca aj vtedy, keď prebehli tesne okolo neho, stihol sa len obzrieť za nimi a nechápavo zaklipkať očami. Než by stihol čokoľvek spraviť, prehnalo sa okolo neho znova niekoľko ďalších ľudí, tentoraz skupina Jouninov, ktorá jasne mierila za tou prvou skupinou mužov. Jediné, čo začul bol sensei, ktorý tak isto preletel okolo a oznámil mu, aby sa postaral o ľudí, nech sa im nič nestane. Reizo však už v ten deň mal dosť nervov a toto bol priam ideálny moment na to, aby zapracovala jeho tvrdohlavosť a jednoducho sa stočil, vyskočil a zamieril rovno za dvoma skupinkami, ktoré uháňali von z dediny. Jednalo sa totiž o prepad, sám ani netušil kto to mohol zaútočiť, no určite  to hodlal zistiť! Dobehnúť ich nakoniec nebolo až také ťažké. Bitka týchto dvoch skupín sa konala len neďaleko a on sa zatiaľ iba ostával prizerať z krovín, čakajúc snáď na správnu príležitosť. Situácia sa zmenila po tom, čo k nemu doleteli výbušné lístky, ako aj ku mnohým ostatným a rázom celá oblasť zmizla vo výbuchu. Reizo sa pozbieral zo zeme niekoľko metrov od miesta, v ktorom sa doposiaľ skrýval a začal sa rozhliadať. Z oblasti bol len akýsi zvláštny kráter, no viac ho zajala krv, ktorá mu šla z úst a z pár ďalších častí tela, nehovoriac o tom, že mal narazený chrbát. Napriek tomu sa však postavil a po ďalšom obzretí si všimol svojho senseia, ktorý ležal niekoľko desiatok metrov od neho. Opretý o výmoľ chrbtom, s ledva vnímajúcim výrazom. Hlavne však s nepriateľom, ktorý stál priamo pred ním. Reizo opäť so svojou tvrdohlavosťou vykročil priamo ku nim. Sám vyzeral zle, nebol vlastne v dobrom stave na boj, už vôbec nie s vyšším rankom, ako sa zjavne javilo, že tí típci sú, no jemu by ste v ten moment nevyhovorili ani to, že je Mikuláš vymyslený. Pri posledných krokoch sa prekonal a rozbehol, načo skočil medzi senseia a toho chlapa, ktorý sa už-už chystal ukončiť Jouninov život, no v poslednej chvíli tam skočil Reizo. Nie, nedostal to namiesto neho. Chlapík sa totiž trochu vyľakal a okamžite odskočil pár metrov dozadu, načo len vystrúhal posmešný úškrn. Reizo už na pohľad vyzeral na menšiu hodnosť, k tomu ten jeho stav.. nepriateľ nemal ani jeden dôvod na to, aby sa ho obával. Ostal tu síce, po tom výbuchu, ako jediný, ale to neznamenalo, že sa nemohol postarať o pár blbcov z Kiri! No čakal ho istý šok.

Nepriateľ sa začal ku Reizovi blížiť s úmyslom ukončiť už nie jeden ale rovno dva životy Shinobi z Kiri, no keď už bol nebezpečne blízko, Reizo uvoľnil svoju chakru a nechal okolo seba rozvíriť niekoľko bleskov. Vlastne sa dá povedať, že zakrúžili okolo neho a to bolo všetko, čo sa udialo. Reizo si však v tomto momente uvedomil, že sa znova v jeho bleskoch ocitla čierna farba, no technika sa nerozpadla. Práve naopak, blesky vlastnili ešte viac čiernej farby než doposiaľ. Celkovo bol jeho vzhľad o trochu zmenený. Už od výbuchu boli jeho oči inej farby a po tvári sa mu dokonca z očí tvorili akési pásy. Mať zrkadlo, asi by si to všimol, ale takto o tom netušil. Jediné, čo začínal tušiť bolo to, že toho týpka poriadne nakope do zadku! Okay, tak to možno nie, silovo bol medzi nimi veľký rozdiel, ale nakoniec sa ani len to nemuselo stať. Nepriateľ po krátkom zaváhaní, keď si bol istý, že mu Reizo neuškodí, znova spravil pohyb a načahoval sa kunaiom k útoku, no Reizo svoju techniku zopakoval v tom pravom momente. Akoby sa snáď oplatilo to, že mu zlyhala technika v súboji práve v rozhodujúcom momente, teraz mu naopak vyšla excelentne. Okolo Reiza sa v tom momente rozprúdilo niekoľko ramien bleskov, ako aj z jeho tela vyžarovala trochu chakra. Čo bolo netradičné bolo to, že tak ako chakra, tak aj jeho blesky mali už čisto čierne sfarbenie. V jednom momente by si človek povedal, že ho ovládol diabol. No, ktovie čím to bolo, Reiza to však nezaujímalo. Nie v tom momente. Protivník to totiž schytal priamo do ruky, blesk podporený s Hijutsu, o ktorom stále Reizo vlastne ani netušil. Samozrejme, účinok techniky nebol veľký, protivníkom to v podstate na moment zatriaslo a potom ho to odhodilo, no bolo tu niečo iné, čo Reizovi nakoniec zabezpečilo výhru. Ktovie, možno by ho ten chlapík i tak premohol, veď mal na to predpoklady. Ale v jeho očiach sa zračilo menšie vydesenie, keď hľadel na chalana obklopeného čiernou chakrou a niekoľkými čiernymi bleskami. Okamžite sa dal na útek, hoc ho aj tak neskôr potom dolapili. Reizo sa však po tomto mini-súboji otočil ku senseiovi, ktorý sa už stihol prebrať a len sa k tomu prizeral. Nakoniec sa pozrel na Reiza samotného. Chakra okolo neho sa vytratila, rovnako tak blesky a oči mu nabrali znova pôvodnú farbu, ako aj začali miznúť čiary spod očí. Posledné, čo Reizo v tejto chvíli spravil, bol široký úsmev, po ktorom sa ale znova zrútil na zem. Len nedávno zažil ťažký boj, z ktorého sa zotavoval a teraz znova spravil viac, než by mal, takže ho to veľmi rýchlo vyčerpalo. Po v rade druhom odpočinku ho už však malo čakať o čosi lepšie prekvapenie, než bol onen útok.
Po prebudení sa Reizo znova nachádzal v nemocnici aj s obväzmi všade rôzne na tele. Bol si istý, že bude musieť znova v nemocnici stráviť nejaký čas, ale to mu nevadilo. Bol si vedomý toho, čo sa stalo a bol rád, že poslúchol vlastnú tvrdohlavosť! Po zotavení sa i stretol so senseiom u Mizukageho. Nevravte, že bláznom šťastie nepraje, pretože jemu prialo špeciálne dosť a to natoľko, že sa Mizukage nad ním zrejme zľutoval a po zvážení aj toho, čo spravil, mu nakoniec pridelil hodnosť Chuunina. Okrem toho tu však bola iná vec, ktorú ešte Reizo musel riešiť. Hijutsu. Bolo treba s tým začať poriadne makať a vyslúžené flákanie sa mu znova odďaľovalo, no výnimočne to Reizovi neprekážalo, ani trochu. Bol nadšený z toho, že si napriek všetkému vybojoval novú hodnosť a tak isto bol nadšený z tej novinky, keď mu vôbec o Hijutsu povedali. Zdá sa, že nebol až tak obyčajný, ako si myslel, že doteraz bol.. meh, čo to trepem, absolútne sa nepokladal za obyčajného. A Hijutsu mu rovnako tak ešte viac zvýšilo ego, no ale to sa už všetko začalo meniť nasledujúce obdobie Chuunina, ktoré sa mu ešte dodnes neskončilo. Trénovanie Hijutsu, vytvorenie svojich ďalších, vlastných techník či trošku pozmenená povaha.. to všetko ho zatiaľ stretlo v tejto poslednej fáze a veru, že to nie je nič, čo by ho za posledné obdobie nebavilo! Aj keď existujú určite veci, ktoré by ho bavili ešte viac, no ale.. K tým sa dostane snáď zas o nejaké ďalšie obdobie, ktoré si už znova bude musieť sám prežiť a nejako si túto cestu k nemu vybudovať.. či nie?
※ Body ※
Ninjutsu 4 Taijutsu 3 Genjutsu 2 Inteligencia 3 Rýchlosť 4 Sila 3,5 Chakra 3,5 RP 2
※ Techniky ※
〜 Doplním, keď dotvorím vlastné 〜
avatar
Reizo Akishi
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 6
Reputation : 3
Join date : 11. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Reizo Akishi

Příspěvek pro Yoru za Wed Dec 17, 2014 6:57 pm

POVOLENÉ ^^
avatar
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru