Kazuya

Goto down

Kazuya

Příspěvek pro Kazuya za Sun Dec 14, 2014 2:28 pm

názov: Water Karate
popis: Jedná sa o bojový štýl založený na báze jednej ninjutsu techniky, čo vlastne znamená, že vo výsledku je to nintaijutsu. Podstatou techniky je, že všetky ľudské a nie len ľudské bytosti, sú z väčšej časti zložené z vody. Ten, kto ovláda tento bojový štýl (zatiaľ len Kazuya) každým svojim fyzickým útokom neútočí len na telo užívateľa, ale najmä na vodu v ňom. Táto voda potom prenáša vybrácie útokov na vnútorné orgány obete, čo im spôsobuje vážne zranenia.
rank: B-rank
výhody/nevýhody: Výhodou tejto techniky je, že nech už je súper akokoľvek vypracovaný, jeho orgány sú rovnako zraniteľné, ako keby boli vystavené priamym útokom, teda nemajú obranu. Nevýhodou techniky je, že užívateľ používa chakru pri každom svojom útoku a hoc sa jedná o nepatrné množstvo, platí pravidlo priamej úmery. Fakt, že je táto technika použiteľná len na blízko, je samozrejmý.
užívateľ: Kazuya

názov: Water Release: Slicer
popis: Technika vytvorí jednoduchý, no účelný prúd vody, ktorý je tak stlačený, že je schopný krájať (jedná sa v podstate o rovnaký princíp ako pri WAPke, len toto je o čosi silnejšia verzia).
rank: C-rank
výhody/nevýhody: Výhodou je absencia ručných pečatí a pomerne slušná ničivosť. Nevýhodou je, že spomenutá ničivosť je zameraná len na drobnú oblasť (obvod prúdu vody je približne 2cm). Druhá nevýhoda je, že technika nemá veľký dosah (maximálne 3m) takže na diaľku veľmi nebezpečná nie je.
užívateľ: Yukihira Kazuya
avatar
Kazuya
Chuunin/Rokubi no Jinchuuriki
Chuunin/Rokubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 2
Reputation : 0
Join date : 12. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru