Techniky Yoru

Goto down

Techniky Yoru

Příspěvek pro Yoru za Sat Dec 13, 2014 6:47 pm

KEKKEI GENKAI
Jet Booster Jump (C-rank)
Kassokuken (C-rank)
Kassokuken: Ichishiki (B-rank)
Destroying Axe Fist (B-rank)
Taren Fujizuho (A-rank)
Saibō Kyūin (A-rank)

NINJUTSU
Chakra Transfer Technique (-)
Shunshin no Jutsu (D-rank)
Kanashibari no Jutsu (D-rank)
Raiton: Hiraishin (C-rank)
Kanchi (B-rank)

VLASTNÉ TECHNIKY

Názov techniky : Senninka - Yoroi
Rank : S
Popis techniky : Táto technika je jedna z najúčinnejších proti Taijutsu, a zároveň čiastočne chráni užívateľa pred Ninjutsu. Ide tu o to, že užívateľ, v tomto prípade Yoru, si vytvorí vďaka svojmu Kekkei Genkai výrastky z tela, ktoré sa následne sformujú do tvaru brnenia, ktoré obklopí nie len celé jej telo ale i hlavu,  pokiaľ samozrejme chce. Toto brnenie je tak pevné, že odolá rôznym Taijutsu technikám, ba dokonca i sile. Užívateľa trebárs niekto odhodí alebo tak niečo, jemu to ale nespôsobí žiadnu ujmu na zdraví. Odolá i Kenjutsu, avšak pri technikách vyšších ako B-rank, je možné prebiť ho, avšak môže opäť zrásť. Problém je tu len taký, že zranenie sa samo od seba nevylieči, brnenie zrastie, ale rana nie.
Čo sa týka odolávaniu voči Ninjutsu, brnenie mu nedoláva úplne. Ak však niekto proti nemu vyšle napríklad A-rank techniku, brnenie ho zmierni na B-rank, nezastaví ho však úplne. čiže užívateľovi neostáva nič iné, než sa radšej vyhnúť.
Nevýhody : Technika má nízku odolnosť voči Ninjutsu, znižuje ju len o jeden rank (výnimkou je samozrejme Amaterasu a podobne). Nie je náročná na chakru, avšak keď je brnenie zasahované veľkým počtom Kenjutsu/Ninjutsu techník, musí sa neustále obnovovať, čo ho stojí ešte viac. Technika nelieči zranenia, čiže keď raz užívateľ nejaké utŕži, má jednoducho smolu. Nevýhodou techniky je i Taijutsu, ktoré má podobné účinky ako techniky klanu Hyuuga, čiže keď užívateľa niekto zasiahne s Juukenom, bolesť cítiť síce nebude, ale jeho účinky už áno.
Užívateľ : Yoru

Názov techniky : Senninka - Kyōkoku
Rank : S
Popis techniky : Yoru si svoje kanóny vylepšila a to tým, že sa viac zamerala na vkladanie prírodnej chakry, aby vytvorila niečo oveľa ničivejšie, než je jej obyčajný kanón. Technika sa prejavuje tak, že z rúk užívateľa sa vytvorí štít dva krát väčší než je on sám, na ktorom sa tvoria jednotlivé kanóny. Ich spoločný počet môže presahovať i stovku. Spoločne koncentrujú prírodnú chakru do malej gule, v ktorej je taký tlak, že keby niekto narušil rovnováhu alebo vyrušila užívateľa v jeho sústredení, okamžite by vybuchla. Po jej dokončení namieri guľu do želaného objektu, proti ktorej ju vystrelí. Guľa vybuchne hneď, ako sa čohokoľvek dotkne. Je už jedno, či len nejakej základnej dotonovej steny a podobne. Výbuch je tak obrovský, že by mohol vyhladiť i polovicu dediny.
Je tu i druhá možnosť využitia techniky. Kedy užívateľ utvorí veľké množsto guľ, avšak omnoho menších, v ktorých nie je taký tlak, a strieľa ich proti objektu, podobne ako to robil Hachibi. Gule sú schopné prebiť rôzne tvrdé prekážky, avšak ich výbuch je omnoho menší než to býva u toho prvého využitia, a hlavnem vybuchujú na povel užívateľa. Je možné chytiť ich trebárs i do ruky a hrať sa s nimi, nevybuchnú, kým im užívateľ nedá podnet. Pokiaľ má užívateľ dobrú mušku a vie odhadnúť, kam sa asi nepriateľ pohne, je ťažké vyhnúť sa jej, podobne, ako to je u základného kanónu, ktorému je s bežnými prostriedkami nemožné vyhnúť sa.

Nevýhody techniky : Prvé využitie tejto techniky je riskantné ako pre užívateľa, tak i pre jeho spoločníkov. Akonáhle niekto zasiahne do tvoriacej sa gule alebo vyruší užívateľa, guľa vybuchne okamžite, pričom buď ostatných zabije alebo im spôsobí ťažké zranenia. Pokiaľ sa im nedostane lekárskej pomoci, zomrú. Jej tvorba trvá dva posty. Guľa vybuchne pri akomkoľvek náraze, preto je možné zabrániť istej katasrofe, pokiaľ je nepriateľ dostatočne inteligentný a rýchly.
Nevýhodou druhého spôsobu využitia techniky je snáď len fakt, že nie sú tak ničivé, ako to prvé využitie, za to sú však oveľa praktickejšie. Ich výbuch je o čosi menší než ako to býva pri výbušných lístkoch, ale na zabitie prípadne podpálenie či zbúranie budovy to úplne stačí.
Užívateľ : Yoru (Až sa ju naučí)
avatar
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Techniky Yoru

Příspěvek pro Rei Hoozuki za Sat Dec 13, 2014 7:51 pm


_________________
Techniky, Body, Vybavenie:

Všetky základné techniky z akadémie 5x E-rank
Kirigakure no Jutsu D-rank
Shunshin no Jutsu D-rank
Kage Shuriken no Jutsu D-rank
Kuchiyose no Jutsu C-rank
Mizu Bunshin no Jutsu C-rank
Suiro no Jutsu C-rank
Suika no Jutsu C-rank
Doton: Doryūheki B-rank
Suiton: Gōsuiwan no Jutsu B-rank
Suiton: Suijinheki B-rank
Mizu Fūsen no Jutsu B-rank
Mizudeppō no Jutsu B-rank
Suiton: Daibakufu no Jutsu A-rank
Suiton: Dai Bakusui Shoha  A-rank
Suiton: Tate Eboshi  A-rank
Suiton: Daikodan no Jutsu S-rank
Suirō Sameodori no Jutsu  S-rank
Jōki Bōi S-rank
Sairento Kiringu

Špeciálne vybavenie: Samehada

Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5,5
Genjutsu - 4
Inteligence - 4
Rychlost - 5
Síla - 4,5
Chakra - 4
Ruční pečetě - 4

avatar
Rei Hoozuki
Mizukage*A
Mizukage*A

Poèet pøíspìvkù : 62
Reputation : 1
Join date : 29. 11. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru