Naruto Stories: New History
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Hoozuki

2 posters

Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Atsuo Hoozuki Fri Dec 12, 2014 8:33 pm

Sídlo klanu Hoozuki Japanese_lantern_festival_by_jasonwang7-d4jxoxe

Sídlo klanu Hoozuki je poměrně velké v poměru s ostatními sídli. Je to z toho důvodu že bylo založenou dlouho před vesnicí.  Původní budovy jsou postaveny na předlohu samuraiského sídla, novější budovy na okraji sídla jsou již o něco modernější. Hoří zde mnoho luceren po kterých je klan pojmenován a v klanu představují velmi uznávanou tradici. Za každého vůdce klanu zde hoří lucerna. Lucerny jsou mimořádném případě zapáleny za čestně uznaného člena klanu. Ovšem většinou po jeho smrti. Co se týče uspořádání budov uvnitř sídla jsou postavené kolem jedné ve které sídlí hlava klanu. Ostatní v blízkosti této budovy jsou postaveny domovy pro rodinu a vysoce postavené, nebo vážené, členy klanu. Zbytek jsou domovy pro "běžné" ninji z klanu. V sídle se také nachází malá zahrada a tréninkové pole s již zmíněnou protékající řekou.
Atsuo Hoozuki
Atsuo Hoozuki
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 35
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Atsuo Hoozuki Fri Dec 12, 2014 8:42 pm

Dorazila jsem s Akiem do klanového sídla. Naštěstí byla tma takže mě nikdo moc nesledoval a dostala jsem se do jeho pokoje téměř nepozorovaně. Když jsem ho po celou tu cestu nesla vypadalo to že se zlepšil. Alespoň od pohledu. Nemohla jsem vědět jak se cítil. Položila jsem ho na jeho postel.
"Vydrž hned jsem zpátky." řekla jsem mu a skočila do kuchyně. Doufala jsem že najdu lékarničku. Sice jsem mu obvázala ruku ale pravděpodobně by to chtělo aji nějakou mast na modřiny. Když jsem našla něco co sice bylo na úlevu proti bolesti zad, ale jelikož tam nic jiného nebylo muselo to stačit, šla jsem do mrazáku a nabrala zmraženou zeleninu.
Došla jsem za Akiem,položila zeleninu s mastmi na zem a poté si prohlídla zranění.Naštěstí jsem věděla kdy přestat takže neměl žádné zlomené žebra a modřiny byli malé. Až na tu od svalení na záda. Rameno bylo taky vykloubené čistě a mělo by jít lehce nasadit.Jednou rukou jsem mu držela ruku u loktu druhou mu přiložila na rameno.
"Připraven?" zeptala jsem se a než mohl cokoliv odpovědět učinila jsem rychlý pohyb a rameno bylo zpátky. Poté jsem mu přiložila zeleninu na rameno.
Atsuo Hoozuki
Atsuo Hoozuki
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 35
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Akio Sakkaku Fri Dec 12, 2014 11:59 pm

Chvíľkami som ani nevnímal tú cestu, ktorou som prechádzal. Nebol som našťastie tak zničený, šlo o to, ako som musel vynaložiť vôľu aby som sa postavil, a koľko som toho musel využiť nato aby som sa udržal v tejto forme, v akej ma doteraz vídali. Nechal som sa tiež položiť na posteľ, pričom som v tejto polohe sledoval von oknom, ako začína pomaly svitať a vonku začalo nové ráno v Kirigakure. Znova depresívne ráno zahalené hmlou, čo ma už začínalo ničiť. Tu sa však Atsuo vrátila, používajúc na mňa rôzne masti. Napriek tomu, videla ma takmer polonahého, nehanbil som sa, pretože čo mohla prekvapene vidieť, moje telo bolo napriek chudosti dosť vypracované.
"Nebojím sa bolesti.." Prehovoril som, keď mi trhla ramenom. Ostrá bolesť aká mi prešla v tú chvíľu telom, ma naozaj doslova dostala na kolená. Našťastie som ležal a tak to nebolo vidieť, pričom som ďlaej držal výraz tvrďáka, bolesť bola naozaj neskutočná. Chvíľku nato som sa jej pustil a padol som späť na vankúše, so zatvorenými očami, pričom som sa snažil vydýchať všetku bolesť a únavu.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 28
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Atsuo Hoozuki Sat Dec 13, 2014 9:35 am

"Ber to takhle. Teď už to bude jen lepší." řekla jsem a nasadila si sluchátka na hlavu. Potřeboval si odpočnou a ne se tady se mnou klábosit. Led by mu měl rameno zchladit dokud nepřejde počáteční bolest. Potom co by měla bolest odejít by ho měl rozhýbat celkem lehce. Žebra zlomená nebyla a mast by měla modřiny ztratit celkem rychle, přeci jen pomáhala na bolest svalů a zad, den v posteli a bude jako předtím, rameno ovšem bude trochu divné po delší dobu. Zvednu se a sednu si na židli přitom se koukám z okna. Měli jsme hezké sídlo.
"Vyspi se, to pomůže." řeknu a zaposlouchám se do muziky. Po chvíli poslouchání sem ještě řekla.
Sorry. Nevěděla jsem jak špatně na tom s tělem seš. Byla to pravda. Věděla jsem že Genjutsu byla jeho hlavní zbraň a že ostatní této dovednosti ustupovalo. Nevěděla jsem jak špatně ovšem na tom ty ostatní věci byli.
Atsuo Hoozuki
Atsuo Hoozuki
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 35
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Akio Sakkaku Mon Dec 15, 2014 4:51 pm

Nespal som. Možno som na malý okamih zatvoril oči ale nepotreboval som spať tak často ako obyčajný ľudia. Pravdou bolo že som naposledy spal takmer pred mesiacom. Pri nedostatku spánku začínajú odumierať mozgové bunky, ale ja som ten prípad nebol. Vďaka mojim schopnostiam som nebol tak často postihovaný únavou.
"Nikto nemôže byť vo všetkom najlepší.." Prehovoril som, cítil som sa zahanbene ale aj trochu nahnevane. Na seba samého. Či si to už všimla alebo nie, ja áno, a to že som na malý okamih dokázal svoju rýchlosť zvýšiť na oveľa vyššiu úroveň na akú som bol zvyknutý a to aj bez použitia tak veľkej dávky čakry. Boli to len kvapky a pohol som sa extrémne rýchlo dopredu. Ostávajúc sedieť na posteli bez náznaku že sa pôjdem liečiť, som pohľad upriamil na moje topánky a následne von. Otec by mal byť už v dedine..
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 28
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Atsuo Hoozuki Mon Dec 15, 2014 5:18 pm

Seděla jsem na okně a sledovala pohyby lidí venku. V klanu bylo celkem živo. Jako vždy. Támhle někdo vynášel odpadky a támhle někdo sekýroval svoje dítě. Furt se zde něco dělo stačilo se jen koukat. Poté jsem slyšela že Akio odpověděl takže jsem se posunula a koukla se na něj.
Kývla jsem na jeho odpověď. Byla to pravda ale kolikrát, jako například teď, jsem jeho fylozofování nepochopila.
I když to bylo dobré znamení protože přeci jen chodil měl by si trochu víc odpočinout ale kdo jsem já abych mu něco přikazovala. Měl svou hlavu. Jen jsem se ho zeptala.
"Kam máš namířeno?"
Atsuo Hoozuki
Atsuo Hoozuki
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 35
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Akio Sakkaku Mon Dec 15, 2014 5:26 pm

Moje filozofovanie bolo na oveľa väčšej úrovni s akou sa doteraz stretla. Väčšina ľudí v tejto dediny premýšľala príliš jednoducho aby sa to vôbec dalo nazvať premýšľaním. Avšak po položení jej otázky som na malý okamih dokázal odtrhnúť svoj zrak od okna, odkiaľ som hľadel na Kiri ponorenú v hmle.
"Za ním.." Bolo jasné za kým chcem ísť, nevidel som ho takmer mesiac, pričom Boh vie kde doteraz bol. Ja som medzi tým trénoval, a hlavne, keďže už bol v dedine mohol som si dovoliť odísť. Konečne som mohol odísť z dediny, tak som ho chcel požiadať o priepustku.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 28
Reputation : 0
Join date : 06. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Atsuo Hoozuki Mon Dec 15, 2014 5:40 pm

Zvedla jsem se tedy z okna pořádně sem se protáhla. Jak bylo jasné tak šel za Mizukagem. Stejně jsem si sním potřebovala trochu promluvit tak proč to neudělat rovnou? Rei byl sice Mizukage ale byl i můj bratranec a hlava mého klanu. Proto jsem s ním potřebovala mluvit.
"Fajn. Tak můžeme." řeknu poté co si lehce upravím vlasy. Nechápala jsem proč to dělám když je stejně schovám pod kapuci ale určitě jsem k tomu nějaký důvod měla. Já i Akio jsme tedy vyrazili ze sídla. Moc jsme si po cestě nepovídali. Proč? Protože mi do uší hráli Iron Maiden. I kdyby něco říkal tak jsem ho neslyšela.

-Spol. Přesun-
Atsuo Hoozuki
Atsuo Hoozuki
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 35
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru