Kazuya [rokubi no jinchuuriki]

Goto down

Kazuya [rokubi no jinchuuriki]

Příspěvek pro Kazuya za Fri Dec 12, 2014 8:01 pm

YUKIHIRA "ROKUBI" KAZUYApersonal information

name: Yukihira Kazuya

gender: mužské

birthdate: 24.1.

age: 15

affiliation: Kiri

rank: Chuunin

clan: -personality
Kazuya znamená pokojný. Možno to znie až príliš rozprávkovo, ale Kazuyovi rodičia jeho meno skutočne trafili. Väčšinou to je totiž tak, že meno nemusí úplne presne vystihovať osobnosť nositeľa. Nuž, ale tomuto mládencovi jeho meno pristane.
Kazuya je osoba veľmi pokojnej povahy, nemá rád uponáhľanosť, hlučnosť a všetky ostatné obdoby týchto vlastností. Samozrejme, že takéto vlastnosti sú len abstraktný pojem, ktorý bez nositeľa nemožno stretnúť a to už z princípu indikuje, že Kazuya príliš nemusí hlučných ľudí, takých, ktorí chcú všetko hneď a zaraz, tých ktorí nedokážu dať aspoň na chvíľku pokoj a potom aj tých, ktorí hrozne radi rozprávajú a nebolia ich z toho ústa.
Ale aby nevyzeral ako nejaký pesimista, ktorý nemá rád život, je správne a ľudské, že sú aj veci a činnosti, ktoré rád má. Medzi také sa radí napríklad plávanie, ktoré Kazuya priam zbožňuje. Ďalej sú to pikantné jedlá a čítanie. Čo sa čítania týka, Kazuya má najradšej komédie. Smiech je tiež jedna z vecí, ktoré zbožňuje, hoc je to divné, pretože smiech obyčajne nie je tichý a tak trochu popiera jeho celkovú osobnosť, ale myslím, že všetci poznáme yin-yang. Čo sa však jeho obľúbeného humoru týka, bude lepšie, ak to ostane tajomstvom, pretože nie každý tento druh humoru chápe a nie, nejedná sa o čierny humor.
Ako isto všetci v Kirigakure no Sato vedia alebo aspoň tušia, Kazuya už od útleho veku stratil svoje súkromie a to takým spôsobom, že do jeho tela bol zapečatený bijuu. Konkrétne sa jedná o šesťchvostého - rokubi. Väčšina ľudí alebo skôr jinchuuriki by pre to vyplakala oceán nenávidela pol sveta, no Kazuya to berie skôr ako dar. Veď medzi nami, koľko ľudí má k dispozícii to čo on? Maximálne deväť, z čoho jedným už je samotný Kazuya. Všetko zlé je na niečo dobré, teda skoro.

appearance
Kazuyova mama vždy vravela, vraví a snáď aj dlho vravieť bude, že tento mladík je krásny chlapec. Jeho farba vlasov možno je starecká, ale zvyšok tela je mladý a plne funkčný. S výškou 168 centimetrov a váhou necelých 52 kilogramov sa radí medzi deti ideálnych proporcií. Za to môže pravdepodobne jeho povolanie, ktoré ho doslova núti na svojom tele denne pracovať. Ale aby to nevyznelo tak, že je Kazuya metrosexuál, nebudem viac popisovať aký je pekný a podobne. Stačí už len spomenúť jeho oblečenie, ktoré je takmer vždy identické zo zvyšnými obyvateľmi Kirigakure no Sato (teda aspoň tými, ktorí sú ninjovia). Presne tak, Kazuya väčšinou nosí uniformu, ale ak tomu tak nie je, má na sebe plávky, teda pláva alebo niečo na spanie či relax. Často ho vídať aj v jeho nevšednej mikine s obrovským golierom. Keď sa zahľadíte na jeho tvár a nie, nemusí to byť nijaké dlhšie zazeranie alebo škúlenie, uvidíte pod jeho ľavým okom drobné tetovanie červenej farby. K čomu je? K ničomu. Prečo ho má? Netuší.

history
Ten pocit, keď sa narodí dieťa a huláka na celú nemocnicu. Je to v poriadku, pretože ak kričí, tak je zdravé, teda aspoň nie je hluchonemé. No po istom čase začne byť tento krik otravný. Kazuya nebol iný, dokonca by sa dalo povedať, že bol super otravný, pretože kričal viac ako je normálne a dlhšie ako je súdne. Po istom čase si ho rodičia vzali z nemocnice domov, na čo si samozrejme osadenstvo danej nemocnice veľmi vydýchlo... konečne bude na chvíľku pokoj, než sa narodí ďalší harant.
Kazuyu čakal super osud - nenarodil sa do chudoby, vysoká životná úroveň, bezplatná zdravotná starostlivosť, vzdelanie a tak ďalej. Čo sa ale pokazilo? Vlastne nič, obaja jeho rodičia žijú, nekonala sa ani žiadna genocída, akurát do neho vedenie dediny zapečatilo takéto väčšieho slimáka menom Saiken, ktorého však podľa tohto mena nikto nepozná a všetci ho volajú rokubi. Táto prezývka po istom čase prischla aj samotnému Kazuyovi, ktorý je na ňu pyšný.
Svoje detstvo Kazuya prežil buď v dome, alebo na dvore svojich rodičov, pretože ostatné deti ho veľmi nemuseli, a ak sa s ním nerozprávali, tak po ňom zvykli niečo hodiť. Nuž, život jinchuuriki nie je jednoduchý, ale Kazuya si z toho veľkú hlavu nerobil. Pokoj a ticho mu vyhovovalo, a keď bol sám, mal plno času na čítanie kníh alebo domáce vzdelávanie sa. Tie knihy, ktoré Kazuya čítal samozrejme neboli žiadne náročné romány, pretože v tej dobe bol ešte malé dieťa, od ktorého sa nedá očakávať, aby čítal romány a bol natoľko inteligentný, aby ich aj chápal.
Keď už tento mladý chlapec musel opustiť dvor, malo to jediný dôvod - plávanie, ktoré tak zbožňoval a stále zbožňuje. Voda je jeho druhá zem. Kazuya pláva neuveriteľne rýchlo a taktiež je schopný zadržať dych na skutočne obdivuhodnú dobu. To, že to v ninja povolaní veľmi nevyužije ho nikdy netrápilo - pláva predsa pre radosť, nie z povinnosti.
Vo veku 8 rokov Kazuya nastúpil na akadémiu, kde ho učila jedna veľmi milá pani učiteľka, o ktorej si v tej dobe myslel veľmi veľa vecí. Pomohla mu pretĺcť sa školou, a keď napokon Kazuya získal hodnosť genina a svoju čelenku so znakom Kiri, pekne sa s ňou rozlúčil. Že sa ešte stretnú inde ako na ulici, to vtedy asi nečakal, no stalo sa, ale o tom potom.
Nastal čas tvrdého tréningu, učenia sa techník, lezenia po stromoch a po vode... robenia sált, hádzania kunaiov a shurikenov a všetky tie ostatné veci, ktoré geninovia robia. Mimo to musel Kazuya ešte naháňať mačky po celej dedine, roznášať jedlo a upratovať kade tade. Nech už to boli starobince, uličky, kancelárie pánov úradníkov alebo čokoľvek iné, vždy to muselo byť čisté a bola to práve Kazuyova práca. Teda jeho tímu, nie len jeho samotného, aby to neznelo namyslene. Po tom, ako už Kazuya niečo to natrénoval a objavil svoju vodnú podstatu, čo ho vôbec neprekvapilo... vodu mal vždy rád a naviac je z Kiri, prišli na rad náročnejšie misie, ktoré si vyžadovali už aj opustenie dediny. Nemali však žiadnu bojovú náplň, skôr sa jednalo o objavovanie sveta, zvykanie si na terén a podobne. Na týchto misiách si tím na seba musel zvyknúť, zohrať sa zistiť ako veľmi si verí. Ale kto už by len veril rokubimu, no nie?
Tempo, akým sa Kazuya predieral svojim životom bolo pomalé, presne také aké má Kazuya rád. Žiadne ponáhľanie sa, žiadny zhon. Plnenie nenáročných misií, pomerne veľa voľna na čítanie kníh a plávanie si. Čo sa však zmenilo? Odpoveď je jednoduchá. Tento mladík už dorástol do veku, kedy by mal byť dostatočne skúsený a mocný na to, aby sa zúčastnil chuuninskych skúšok a absolvoval ich.
To sa samozrejme aj stalo, Kazuya sa skúšok zúčastnil, no ich absolvovanie sa nekonalo. Presne tak, Kazuya sa chuuninom nestal na prvý pokus, narozdiel od jeho kolegov, ktorí áno. Jeho tím bol z tohto a ešte iných dôvodov (smrť niektorých ľudí na skúškach, nevraživosť v tíme, zlá koordinácia...) rozpustený.
Kazuya bol v tom momente pridelený do dočasného tímu, v ktorom sa situácia opakovala, kolegovia ho nemali radi a on ich ignoroval. Celý rok sa tím naháňal za misiami, aby sa mohol zasa raz zúčastniť chuuninskych skúšok, na ktoré sa Kazuyovi vlastne ani nechcelo. Povedzme to takto, ste genin, robíte relatívne bezpečnú prácu, ktorá je slabo platená. Ste chuunin, robíte menej bezpečnú prácu, ktorá je slabo platená. Čo je lepšie? Odpoveď je logická.
Ale keď sa Kazuya na tie skúšky zasa raz dostal, povedal si, že sa ich aspoň pokúsi dostať, aby potešil rodičov. Keď by niekto nespravil skúšky na druhý krát, asi by zapadol prachom a to by bola možno aj hanba. Kazuyovi sa skúšky podarilo absolvovať a stal sa z neho chuunin. Jeho tímoví kolegovia toľké šťastie nemali. Jeden na skúškach zomrel a druhý nimi neprešiel - tomu sa hovorí smola.
Z toho dôvodu je Kazuya zasa raz voľný a bez tímu. Tým voľný samozrejme nebolo myslené nezadaný. Je to predsa ešte len chlapec, na také veci ako láska má snáď čas.Bolo tým myslené, že má čas na seba a misie o tak veľmi nezaťažujú, keďže ich nemá s kým plniť a nie je supersilný, aby to zvládal sám. Je teda na vedení dediny, kam bude zaradený, koho dostane za senseia a všetko to ostatné. Možno by aj bolo na čase, pretože peňaženka chudne a chlapec už míňa posledné predplatné na plaváreň.

nature type
Tak ako tomu je u drvivej väčšiny shinobi a kunoichi z Kirigakure no Sato, aj Kazuya ovláda element vody, teda suiton. Prišiel na to v momente, keď papier, do ktorého pustil chakru, zvlhol. Odvtedy sa venoval a stále venuje ovládnutiu tohto elementu. Predsavzal si, že sa nebude venovať inému elementu dovtedy, kým neovládne aspoň jednu A-rank techniku suitonu.

points
Ninjutsu - 3.5
Taijutsu - 3.5
Genjutsu - 2
Intelligence - 3
Speed - 4
Strength - 2.5
Stamina - 4
Hand Seals - 2.5

techniques

Water Karate:
názov: Water Karate
popis: Jedná sa o bojový štýl založený na báze jednej ninjutsu techniky, čo vlastne znamená, že vo výsledku je to nintaijutsu. Podstatou techniky je, že všetky ľudské a nie len ľudské bytosti, sú z väčšej časti zložené z vody. Ten, kto ovláda tento bojový štýl (zatiaľ len Kazuya) každým svojim fyzickým útokom neútočí len na telo užívateľa, ale najmä na vodu v ňom. Táto voda potom prenáša vybrácie útokov na vnútorné orgány obete, čo im spôsobuje vážne zranenia.
rank: B-rank
výhody/nevýhody: Výhodou tejto techniky je, že nech už je súper akokoľvek vypracovaný, jeho orgány sú rovnako zraniteľné, ako keby boli vystavené priamym útokom, teda nemajú obranu. Nevýhodou techniky je, že užívateľ používa chakru pri každom svojom útoku a hoc sa jedná o nepatrné množstvo, platí pravidlo priamej úmery. Fakt, že je táto technika použiteľná len na blízko, je samozrejmý.
užívateľ: Kazuya
Slicer:
názov: Water Release: Slicer
popis: Technika vytvorí jednoduchý, no účelný prúd vody, ktorý je tak stlačený, že je schopný krájať (jedná sa v podstate o rovnaký princíp ako pri WAPke, len toto je o čosi silnejšia verzia).
rank: C-rank
výhody/nevýhody: Výhodou je absencia ručných pečatí a pomerne slušná ničivosť. Nevýhodou je, že spomenutá ničivosť je zameraná len na drobnú oblasť (obvod prúdu vody je približne 2cm). Druhá nevýhoda je, že technika nemá veľký dosah (maximálne 3m) takže na diaľku veľmi nebezpečná nie je.
užívateľ: Yukihira Kazuya
Water Clone Technique [C]
Body Flicker Technique [D]
Hiding in Mist Technique [D]
Body Replacement Technique [E]
Clone Technique [E]
Transformation Technique [E]
avatar
Kazuya
Chuunin/Rokubi no Jinchuuriki
Chuunin/Rokubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 2
Reputation : 0
Join date : 12. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kazuya [rokubi no jinchuuriki]

Příspěvek pro Yoru za Sun Dec 14, 2014 1:56 pm

Techniky spíš do vlastných, inak nevidím problém ^^ POVOLENÉ
avatar
Yoru
Nukenin*A
Nukenin*A

Poèet pøíspìvkù : 46
Reputation : 0
Join date : 29. 11. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru