Hoozuki Ichizoku

Goto down

Hoozuki Ichizoku

Příspěvek pro Atsuo Hoozuki za Wed Dec 10, 2014 11:08 pmHoozuki  (鬼灯一族, Hōzuki Ichizoku) Je skupina ninjů která se usadila na území Kiri dlouho předtím než Kirigakure vůbec existovala. Je to jedna z nejstarších rodin a zároveň jeden z nejznámějších klanů vůbec. Členové tohoto klanu mají schopnots proměnit svá těla do kapalné formy a zase zpět.
Jak už bylo zmíněno klan Hoozuki dokázal přežít a zajistit si pro sebe jméno už po několik stovek let. Vzešli z něj jména obávaná i vážená, známá i tajná. V klanu se také objevují lidé s nadáním pro Kenjutsu díky jejich historii, však z klanu také vzešel nejeden legendární šermíř. Také se v klanu můžeme setkat s unikátními technikami a pokud by jste chtěli najít klan který je "světovou třídou" v Suitonu, jste na správném místě.
Vše začalo v době kdy lidé objevili jak se vlastně vyrábí ocel, po tomto "velkém třesku" v této oblasti se začali vyrábět meče užší, pevnější, lehčí. Tak vznikla Katana. Meč lehčí a pevnější než cokoliv předním nebo po něm. S takovouto inovací se stalo umění zabíjet mnohem sofistikovanější, v rámci mezí. Tak vznikli Samuraiové. Velcí rivalové ninjů ,kteří se zaměřovali na tiché způsoby zabíjení, byli Samuraiové precižnější a s pravým srdcem bojovníka. Ale co že to má společného s klanem Hoozuki? V době kdy samuraiové zavrhovali ninji a ninjové pohrdali samuraii byl muž a zakladatel klanu Hoozuki, Nigini Hoozuki, který dokázal tyto věci skloubit. Samuraiové měli s válki s Ninji několik kořistí. Zapovězených technik a zapačetěných svitků. Nebyli blázni aby je spalovali ale jejich "bushido" jim nedovolovalo se je naučit. Nigini přemýšlel jinak. Věděl že povolení se mu z řad jeho druhů nedostane tak jednoho dne za temné noci se vkradl do zapovězené místnosti a ukradl nespočet svitků. Mezi nimi i Hijitsu které uživateli umožnilo proměnit své tělo ve vodu. Spolu s jeho věrnými poté utekl a ukryl se na ostrovech daleko od Samuraiů. Tak vznikl klan Hoozuki. Duše Samuraie se schopnostmi Ninji.
Po mnoho let se Hoozukiové živili jako bojovníci cenění díky své vyjmečnosti. Ovšem nikdy se jim plně nevěřilo. Jelikož jejich prameny pramenili v obouch zkupinách mohl se procházet na území obou, jak samuraiů tak ninjů ale nikdy se jim plně nevěřilo. Aby se tomu předešlo musel klan zvolit cestu. Co zavrhnout? Učení Samuraiů nebo tak oblíbené Suika no Jutsu. No... jak už je vidět tak Hoozukiové v dnešní době moc jako Samuraiové nevypadjí. Takže je téměř jasné co si vybrali. Nejlpěli na tradicích tak jako dříve ovšem nikdo nikdy neřekl že stále nevlastní prostředky jak se naučit používat katanu. Přeci jenom spálit a jen tak zahodit staré manuáli by bylo bláznovství.
V současné době je klan majákem a stežejní lodí Kiri. Pochází z něj mnoho skvělích shinobi ochotných obětovat život pro svoji vesnici. Sídlí v nádherném sídle u kraje vesnice a v současné době jsou zde až na 4 větve rodin. Hlavou klanu je Rei Hoozuki, současný Mizukage.

avatar
Atsuo Hoozuki
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 35
Reputation : 0
Join date : 07. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru